Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Fina MPA PZN

 

Zakopane - Kasprowy Wierch

20.04.2008

 

Wyniki oficjalne

 

K o b i e t y

 

GR I K牋牋牋牋牋 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

10

Rumi駍ka Zofia

1950

56.56

 

2

9

Podg髍na Zuzanna

1952

1:03.50

+6.94

3

11

Cicho - Szepczy駍ka Maria

1946

1:43.11

+46.55

 

8

Dzi骲 El縝ieta

1948

DQ

 

 

 

GR II K 46 - 55 lat (roczniki 1962 1953)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

37

Filipowicz Marta

1959

58.56

 

2

31

Dowgia吵o - Smolarczyk Jadwiga

1958

1:08.81

+10.25

3

33

Kr髄 Ma砱orzata

1956

1:44.51

+45.95

 

34

Maruta Dorota

1962

DNF

 

 

38

Sarapata Ariana

1959

DNF

 

 

 

GR III K牋牋牋牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

76

Leonowicz Agnieszka

1964

54.29

 

2

80

Liwska Joanna

1969

54.86

+0.57

3

72

Piasecka Agnieszka

1966

59.36

+5.07

4

82

Mi渘iakiewicz Bo縠na

1967

59.37

+5.08

5

74

Sitko Joanna

1965

1:04.78

+10.49

6

81

Lubowiecka Oksana

1971

1:14.80

+20.51

7

77

Boryczko Ma砱orzata

1964

1:50.84

+56.55

 

70

Stefanik Magdalena

1970

DNS

 

 

73

Rakszawski Beata

1969

DNS

 

 

78

Machowska - Kubica Monika

1966

DNS

 

 

79

Blauth Monika

1966

DNS

 

 

83

Padlewska Agata

1966

DNS

 

 

 

GR IV K牋牋牋牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1973)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

112

Niederli駍ka Zofia

1973

53.18

 

2

114

宭imak Katarzyna

1980

53.67

+0.49

3

123

G硂wacka Hanna

1988

56.53

+3.35

4

116

Pluta Olga

1989

56.94

+3.76

5

119

Kwietniewska Anna

1987

57.56

+4.38

6

111

Cichy Sara

1988

57.67

+4.49

7

124

Klepacka Ma砱orzata

1980

58.69

+5.51

8

110

Wysoki駍ka Jolanta

1987

59.45

+6.27

9

125

Szepczy駍ka Magdalena

1974

1:00.01

+6.83

10

117

Fuerst Agnieszka

1986

1:02.23

+9.05

11

121

Klepacka Anna

1977

1:03.97

+10.79

12

122

Krok Ma砱orzata

1984

1:06.73

+13.55

 

109

Pluta Agnieszka

1988

DNF

 

 

113

Rajpold Anna

1989

DNF

 

 

120

Faber Sylwia

1979

DNF

 

 

115

Pruszowska Jolanta

1973

DNS

 

 

118

Or硂wska Zuzanna

1982

DNS

 

 

 

 

M c z y n i

 

GR I M牋牋牋牋牋 66 lat i wi阠ej (roczniki 1942 i wcze渘iejsze)

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

2

Marek Stefan

1940

56.38

 

2

1

Listwan Jan

1940

58.05

+1.67

3

7

Jak骲czak Krzysztof

1942

59.34

+2.96

4

6

Lechowicz Waldemar

1941

1:02.51

+6.13

5

3

Kucia Zbigniew

1942

1:02.53

+6.15

6

4

Wr骲el Stanis砤w

1932

2:15.55

+1:19.17

 

 

 

GR II M牋牋牋牋 56 - 65 lat (roczniki 1952 - 1943)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

28

Dziubek Tadeusz

1950

53.33

 

2

15

Rafa Roman

1950

54.12

+0.79

3

14

Gudzelak J髗ef

1948

54.18

+0.85

4

18

Kunkiewicz Adolf

1945

54.34

+1.01

5

29

Kalisz Krystian

1952

56.06

+2.73

6

12

Sobo駍ki Marian

1944

56.30

+2.97

7

22

Mika Edward

1951

56.54

+3.21

8

26

G髍ny Edmund

1951

57.04

+3.71

9

30

Tonn Marek

1949

57.31

+3.98

10

13

Ca砶a Krzysztof

1946

58.59

+5.26

11

20

Stanieczko Marian

1947

58.90

+5.57

12

17

Binda Zygmunt

1947

59.08

+5.75

13

25

Bobrowski Andrzej

1944

1:00.62

+7.29

14

16

Laube Jerzy

1952

1:00.69

+7.36

15

27

Kociak Tadeusz

1947

1:03.58

+10.25

16

19

W骿ciak Zbigniew

1946

1:16.30

+22.97

 

21

G硊chowski Piotr

1950

DNS

 

 

 

GR III M牋牋牋牋 46 - 55 lat (roczniki 1962 - 1953)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

62

Gajewski Wojciech

1957

50.48

 

2

65

W骿towicz Marek

1961

51.69

+1.21

3

59

Olszewski Krzysztof

1960

52.04

+1.56

4

41

Ws蟪 Krzysztof

1962

52.25

+1.77

5

63

Blauth Marcin

1959

52.98

+2.50

6

60

Afeltowicz Bernard

1960

53.27

+2.79

7

66

寃ierczek Rafa

1961

53.41

+2.93

8

39

Kolarczyk Miros砤w

1961

53.45

+2.97

9

50

Stojanowski Wojciech

1953

53.69

+3.21

10

67

Smetana Marek

1954

54.03

+3.55

11

69

Kotynia Janusz

1956

54.11

+3.63

12

57

B筴 Tadeusz

1955

54.28

+3.80

13

61

Kowalski Bart硂miej

1960

54.40

+3.92

14

45

Kryj Mariusz

1961

54.46

+3.98

15

44

Jakubiec Tadeusz

1962

54.50

+4.02

16

55

Zahorski Cezary

1961

54.85

+4.37

17

52

Grunt Cezary

1956

55.43

+4.95

18

58

Ma硑sa Wies砤w

1958

56.26

+5.78

19

51

Kwik Roman

1956

56.53

+6.05

20

56

M昕yk Stanis砤w

1961

57.00

+6.52

21

68

Nowacki Jacek

1962

57.76

+7.28

22

48

Cie渓ar Adam

1957

58.17

+7.69

 

43

Kr髄 Wies砤w

1961

DNF

 

 

64

S硂wik Piotr

1961

DNF

 

 

40

W骿cik Jerzy

1957

DNS

 

 

49

Badura Jacek

1956

DNS

 

 

53

Malicki Jacek

1956

DNS

 

 

54

Rawicki Marek

1961

DNS

 

 

 

GR IV M牋牋牋牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

85

Stefanik Przemys砤w

1970

53.08

 

2

107

Smajdor Jaros砤w

1971

54.63

+1.55

3

89

Robotycki Filip

1971

54.74

+1.66

4

92

Kr髄 Pawe

1968

55.58

+2.50

5

88

Palichleb Krzysztof

1964

55.78

+2.70

6

102

Wydro Wojciech

1968

56.10

+3.02

7

106

Cygan Piotr

1969

58.82

+5.74

8

87

Siero Roman

1965

59.11

+6.03

9

104

Kubala Rafa

1970

59.20

+6.12

10

101

Liwski Marek

1966

59.71

+6.63

11

100

Sajewicz kasz

1964

59.78

+6.70

12

97

Golonka Pawe

1964

1:01.97

+8.89

13

84

Makuch Tadeusz

1965

1:02.59

+9.51

14

96

Tarasek Maciej

1966

1:30.70

+37.62

15

93

Rakszawski Jacek

1963

2:16.26

+1:23.18

 

95

Sta馽o Jan

1967

DNF

 

 

103

Site Grzegorz

1966

DNF

 

 

105

Schleifer Zbiniew

1972

DNF

 

 

86

Klimczak Leszek

1963

DNS

 

 

90

Pruszowski Jaros砤w

1969

DNS

 

 

91

Lubowiecki Tomasz

1969

DNS

 

 

99

Mi渘iakiewicz Tomasz

1967

DNS

 

 

 

GR V M 牋牋牋牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1973)

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Strata

1

146

Ptak Bart硂miej

1973

50.06

 

2

143

G硂wacki Maciej

1986

50.88

+0.82

3

127

Kania Krzysztof

1990

50.90

+0.84

4

142

Szymura Rafa

1982

51.20

+1.14

5

149

Zwardo Damian

1977

51.79

+1.73

6

131

痷chowicz Wojciech

1980

52.16

+2.10

7

130

Sierpi駍ki Ludwik

1983

52.79

+2.73

8

153

Afeltowicz Jacek

1989

52.90

+2.84

9

148

G硂wacki Rafa

1977

53.29

+3.23

10

139

Bartman Maciej

1981

53.35

+3.29

11

137

Kotynia Konrad

1986

53.45

+3.39

12

152

寃ierczek Pawe

1986

53.63

+3.57

13

126

Stanny Dawid

1990

54.13

+4.07

14

140

G髍ka Pawe

1977

54.26

+4.20

15

134

Jezierski - Krupa Marek

1989

55.29

+5.23

16

145

Wojtczak Jacek

1974

55.46

+5.40

17

151

Pydych Pawe

1986

55.75

+5.69

18

133

Michalec Jaros砤w

1973

58.34

+8.28

19

128

Komorowski Maciej

1977

59.50

+9.44

20

132

Kla kasz

1990

1:17.26

+27.20

 

135

Zahorski Piotr

1988

DNF

 

 

136

Elzanowski Marek

1975

DNF

 

 

138

Tomczak Mateusz

1990

DNF

 

 

129

Rakszawski kasz

1985

DNS

 

 

144

Polak Pawe

1981

DNS

 

 

150

Leonowicz Kasper

1985

DNS

 

 

 

 

Czas zawod體:

 

Kobiety

 

 

1

Niederli駍ka Zofia

53.18

2

宭imak Katarzyna

53.67

M昕czy焠i

 

 

1

Ptak Bart硂miej

50.06

2

Gajewski Wojciech

50.48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DNF

zawodnik nie uko馽zy 

DNS

zawodnik nie wystartowa 

DQ

zawodnik zdyskwalifikowany (np. omini阠ie bramki) 

 

Footer