Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Eliminacje MPA PZN

 

KORBIEL覹 11.01.2008

 

Wyniki oficjalne

 

 

K o b i e t y

 

GR III 46 lat i wi阠ej (roczniki 1962 i wcze渘iejsze)

 

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

378

GOA

JADWIGA

NZ

 

00:00:37.35

 

00:00:37.35

2

369

GASZKA

MARTA

NZ

 

00:00:43.86

 

00:00:43.86

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1961)

 

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

353

LUBOWIECKA

OKSANA

NZ

 

00:00:31.96

 

00:00:31.96

2

351

BLAUTH

MONIKA

NZ

 

00:00:35.42

 

00:00:35.42

3

319

RAKSZAWSKI

BEATA

NZ

 

00:00:36.54

 

00:00:36.54

4

364

PADLEWSKA

AGATA

NZ

 

00:00:42.07

 

00:00:42.07

 

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

305

ZDU袰ZYK

KATARZYNA

AZS UJ

 

00:00:34.48

 

00:00:34.48

2

303

HYJEK

WERONIKA

AZS UJ

 

00:00:34.65

 

00:00:34.65

3

307

ZDZI裇KA

KAROLINA

AZS UJ

 

00:00:34.92

 

00:00:34.92

4

345

FABER

SYLWIA

NZ

 

00:00:43.65

 

00:00:43.65

 

 

M c z y n i

 

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

389

MAREK

STEFAN

NZ

 

00:00:33.60

 

00:00:33.60

2

330

MIKA

EDWARD

NZ

 

00:00:34.05

 

00:00:34.05

3

372

DZIUBEK

TADEUSZ

NZ

 

00:00:34.37

 

00:00:34.37

4

392

STANIECZKO

MARIAN

NZ

 

00:00:34.74

 

00:00:34.74

5

310

WO廚IAK

WIESW

NZ

 

00:00:35.09

 

00:00:35.09

6

355

G覴NY

EDMUND

NZ

 

00:00:35.66

 

00:00:35.66

7

349

BASZAK

ANTONI

NZ

 

00:00:36.98

 

00:00:36.98

8

346

BOBROWSKI

ANDRZEJ

NZ

 

00:00:37.45

 

00:00:37.45

9

313

KUTSCHERA

WITOLD

NZ

 

00:00:38.24

 

00:00:38.24

10

347

JAK覤CZAK

KRZYSZTOF

NZ

 

00:00:40.30

 

00:00:40.30

11

311

KALETKA

JANUSZ

NZ

 

00:00:42.05

 

00:00:42.05

Zawodnicy niesklasyfikowani

12

315

TONN

MAREK

NZ

 

00:00:00.00

 

00:00:00.00

13

337

KUCIA

ZBIGNIEW

NZ

 

00:00:00.00

 

00:00:00.00

 

 

GR III 46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

 

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

334

STOJANOWSKI

WOJCIECH

NZ

 

00:00:31.18

 

00:00:31.18

2

371

SWIK

PIOTR

NZ

 

00:00:31.25

 

00:00:31.25

3

324

JAKUBIEC

TADEUSZ

NZ

 

00:00:32.04

 

00:00:32.04

4

316

NAWACKI

JACEK

NZ

 

00:00:32.63

 

00:00:32.63

5

367

KR覮

WIESW

NZ

 

00:00:33.19

 

00:00:33.19

6

377

KWIK

ROMAN

NZ

 

00:00:33.62

 

00:00:33.62

7

327

GRUNT

CEZARY

NZ

 

00:00:33.87

 

00:00:33.87

8

350

BLAUTH

MARCIN

NZ

 

00:00:33.93

 

00:00:33.93

9

304

NOWACKI

PIOTR

NZ

 

00:00:34.00

 

00:00:34.00

10

302

WOJAK

MACIEJ

NZ

 

00:00:34.92

 

00:00:34.92

11

394

JASIEWICZ

MIECZYSW

NZ

 

00:00:35.15

 

00:00:35.15

12

356

MACIA

BOGUSW

WAWEL SERVICE TEAM

 

00:00:35.79

 

00:00:35.79

13

339

MASA

WIESW

NZ

 

00:00:36.02

 

00:00:36.02

14

375

ORLIKOWSKI

JAN

NZ

 

00:00:36.48

 

00:00:36.48

15

318

MALICKI

JACEK

NZ

 

00:00:36.88

 

00:00:36.88

16

373

CZAK

KRZYSZTOF

NZ

 

00:00:37.02

 

00:00:37.02

17

374

BUJAK

ZBIGNIEW

NZ

 

00:00:38.60

 

00:00:38.60

18

376

CIOK

ROMAN

NZ

 

00:00:38.71

 

00:00:38.71

19

388

KRYJ

MARIUSZ

NZ

 

00:00:39.18

 

00:00:39.18

 

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

 

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

338

STA袰O

JAN

MOSIR 痀WIEC

 

00:00:31.12

 

00:00:31.12

2

360

MAKUCH

TADEUSZ

NZ

 

00:00:31.20

 

00:00:31.20

3

366

KR覮

PAWE

NZ

 

00:00:31.30

 

00:00:31.30

4

362

WYDRO

WOJCIECH

NZ

 

00:00:31.85

 

00:00:31.85

5

320

RAKSZAWSKI

JACEK

NZ

 

00:00:31.88

 

00:00:31.88

6

352

LUBOWIECKI

TOMASZ

NZ

 

00:00:32.01

 

00:00:32.01

7

358

KUBICA

PAWE

NZ

 

00:00:32.01

 

00:00:32.01

8

336

CZUBAK

PIOTR

NZ

 

00:00:32.92

 

00:00:32.92

9

354

PALICHLEB

KRZYSZTOF

NZ

 

00:00:32.93

 

00:00:32.93

10

365

PADLEWSKI

WITOLD

NZ

 

00:00:34.54

 

00:00:34.54

11

329

KUBALA

RAFA

NZ

 

00:00:35.49

 

00:00:35.49

12

335

DUDA

ANDRZEJ

NZ

 

00:00:35.69

 

00:00:35.69

 

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

 

LP

NR

NAZWISKO

IMIE

KLUB

ROK

CZAS1

CZAS2

WYNIK

1

321

RAKSZAWSKI

KASZ

NZ

 

00:00:31.80

 

00:00:31.80

2

323

TYC

JAKUB

NZ

 

00:00:31.85

 

00:00:31.85

3

348

CZAJKOWSKI

JERZY

HABER RACING TEAM

 

00:00:32.00

 

00:00:32.00

4

308

WILK

PIOTR

AZS UJ

 

00:00:32.04

 

00:00:32.04

5

343

WOJTCZAK

JACEK

NZ

 

00:00:32.37

 

00:00:32.37

6

309

STELLA-SAWICKI

MATEUSZ

NZ

 

00:00:32.76

 

00:00:32.76

7

332

KOSNIEWSKI

KASZ

NZ

 

00:00:32.97

 

00:00:32.97

8

333

PYDYCH

PAWE

NZ

 

00:00:33.20

 

00:00:33.20

9

331

RAK

MATEUSZ

REX DEMO TEAM

 

00:00:33.21

 

00:00:33.21

10

379

GRZYB

PRZEMYSW

NZ

 

00:00:33.49

 

00:00:33.49

11

322

KUBALA袰A

WOJCIECH

NZ

 

00:00:33.63

 

00:00:33.63

12

341

MAY-MAJEWSKI

MICHA

NZ

 

00:00:33.78

 

00:00:33.78

13

314

GAW蔆KI

DOMINIK

NZ

 

00:00:34.03

 

00:00:34.03

14

396

WAJS

DARIUSZ

NZ

 

00:00:37.13

 

00:00:37.13

Zawodnicy niesklasyfikowani

 

15

344

KUBIAK

MACIEJ

NZ

 

00:00:00.00

 

00:00:00.00

16

390

POLAK

PAWE

NZ

 

00:00:00.00

 

00:00:00.00

17

393

KANIA

KRZYSZTOF

NZ

 

00:00:00.00

 

00:00:00.00

 

Footer