Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Eliminacje MPA PZN

Dluga Polana Nowy Targ 16.03.2008

Wyniki oficjalne

K o b i e t y

GR III 46 lat i wi阠ej (roczniki 1962 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

24

Rumi駍ka Zofia

1950

0:24,47

0,00

2

23

Kaczmarek El縝ieta

1952

0:24,79

+ 0,32

3

25

Dzi骲 El縝ieta

1948

0:25,39

+ 0,92

4

21

Cicho - Szepczy駍ka Maria

Krak體

1946

0:32,63

+ 8,16

 

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1972 1961)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

63

Misniakiewicz Bozena

Yeti - Krakow

1967

0:23,98

0,00

2

68

Stefanik Magdalena

1970

0:24,46

+ 0,48

3

67

Sobolska Malgorzata

Gorlice

1963

0:26,10

+ 2,12

4

65

Boryczko Ma砱orzata

Krak體

1964

0:26,78

+ 2,80

5

66

Sitko Joanna

Krak體

1965

0:27,72

+ 3,74

62

Bana Joanna

Krak體

1966

DNS

64

Borkowska El縝ieta

Krak體

1965

DNS

61

G髍ecka Anna

RABKA-ZDR覬

1965

DNS

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

127

Niederli駍ka Zofia

1973

0:22,34

0,00

2

122

Rajpold Anna

Glosator Krak體

1989

0:22,35

+ 0,01

3

125

Pruszowska Jolanta

Gliwice

1973

0:23,84

+ 1,50

4

129

Wilczy駍ka Karolina

1989

0:24,05

+ 1,71

5

126

Fuerst Agnieszka

1986

0:24,27

+ 1,93

6

130

Czyszczo Iwona

1985

0:24,91

+ 2,57

7

121

Krok Ma砱orzata

1984

0:25,08

+ 2,74

128

Sobczak Monika

1980

W

123

Kie - Klimczak Ma砱orzata

Krak體

1981

DNS

124

Szepczy駍ka Magdalena

Krak體

1974

DNS

 

M c z y n i

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

8

Ku駅iewicz Adolf

Przemy渓

1945

0:22,21

0,00

2

9

Mika Edward

1951

0:22,35

+ 0,14

3

14

Kalisz Krystian

1952

0:22,62

+ 0,41

4

13

Dziubek Tadeusz

1950

0:22,77

+ 0,56

5

2

Gudzelak J髗ef

Przemy渓

1948

0:22,81

+ 0,60

6

7

Klimczak Przemys砤w

Krak體

1947

0:22,95

+ 0,74

7

10

Marek Stefan

1940

0:23,31

+ 1,10

8

12

Laube Jerzy

1952

0:23,65

+ 1,44

9

16

Kukucz Jerzy

1952

0:23,87

+ 1,66

10

18

W骿cik Zbigniew

1946

0:24,01

+ 1,80

11

4

Konsztowicz Krzysztof

Bielsko-Bia砤

1945

0:24,07

+ 1,86

12

15

K砤put Franciszek

1942

0:24,43

+ 2,22

13

5

Zi阞a Krzysztof

KRAK覹

1951

0:26,53

+ 4,32

14

17

Markowski Edward

1950

0:26,93

+ 4,72

15

1

K硂sowicz Kazimierz

GMKS Strzelec Frysztak

1950

1:33,32

+ 1:11,11

3

Tonn Marek

sd

1949

W

 

GR III 46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

35

Olszewski Krzysztof

SZCZAWNICA

1960

0:20,98

0,00

2

54

Gajewski Wojciech

1957

0:21,52

+ 0,54

3

43

Malicki Jacek

sd

1956

0:22,26

+ 1,28

4

48

Stajanowski Wojciech

1953

0:22,37

+ 1,39

5

40

Kotynia Janusz

Krak體

1956

0:22,40

+ 1,42

6

39

Lewandowski Janusz

Koniak體

1956

0:22,63

+ 1,65

7

53

Krasi駍ki Micha

1959

0:22,64

+ 1,66

8

47

Ma硑sa Wies砤w

1958

0:22,88

+ 1,90

9

34

Buczkowski Grzegorz

Zakopane

1962

0:22,96

+ 1,98

10

37

Koszarek Jacek

Nowy Targ

1959

0:23,14

+ 2,16

11

49

Pyzowski Andrzej

1955

0:23,21

+ 2,23

12

38

Probulski Zbigniew

gorlice

1953

0:23,29

+ 2,31

13

33

Czapura Zbigniew

Siemianowice

1956

0:23,59

+ 2,61

14

45

Listowski Andrzej

1961

0:23,85

+ 2,87

15

36

Cie渓ar Adam

Cieszyn

1957

0:24,06

+ 3,08

16

46

Szyma駍ki Marek

Przemy渓

1962

0:24,15

+ 3,17

17

32

kasik Janusz

Skawina

1962

0:24,39

+ 3,41

18

52

Jasiewicz Mieczys砤w

1956

0:24,63

+ 3,65

19

44

Smoszna Jerzy

1956

0:24,69

+ 3,71

20

51

Cio砮k Roman

1959

0:25,27

+ 4,29

21

41

Pyrek Jacek

Tarn體

1955

0:26,50

+ 5,52

50

Michalcewicz Robert

Przemy渓

1957

DQ

31

Bobko Zygmunt

Przemy渓

1956

DNS

42

Walkowicz Bogdan

1962

DNS

 

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

94

Misniakiewicz Tomasz

Krakow

1967

0:21,26

0,00

2

103

Stefanik Przemys砤w

1970

0:21,39

+ 0,13

3

91

Zaj筩 Piotr

Szczyrk

1963

0:21,41

+ 0,15

4

96

Pruszowski Jaros砤w

Gliwice

1969

0:21,46

+ 0,20

5

98

Kubica Pawe

BIELSKO-BIA

1969

0:21,67

+ 0,41

6

93

Palichleb Krzysztof

1964

0:21,74

+ 0,48

7

87

Rakszawski Jacek

Bystra

1963

0:22,00

+ 0,74

8

104

Wydro Wojciech

1968

0:22,03

+ 0,77

9

102

Czubak Piotr

1972

0:22,05

+ 0,79

10

83

Robotycki Filip

Krak體

1971

0:22,21

+ 0,95

11

110

Mazurek Krzysztof

1971

0:22,31

+ 1,05

12

88

Twar骻 Dariusz

1967

0:22,54

+ 1,28

13

90

Zbigniew Klich

Krakow

1963

0:22,77

+ 1,51

14

85

Nizio砮k Maciej

1971

0:23,12

+ 1,86

15

84

Padlewski Witold

Krak體

1965

0:23,25

+ 1,99

16

95

Kaliski Tomasz

Kartex

1972

0:23,32

+ 2,06

17

109

Zaj筩 Jacek

1971

0:23,45

+ 2,19

18

99

宮ietana Tomasz

Krak體

1971

0:23,46

+ 2,20

19

82

Drozd Pawe

Krak體

1967

0:23,92

+ 2,66

20

81

Lachowicz J阣rzej

Warszawa

1966

0:23,98

+ 2,72

21

86

Garncarski Tomasz

FRYSZTAK

1970

0:24,15

+ 2,89

22

111

Radziszewski Lech

1963

0:24,62

+ 3,36

23

106

S硂wi駍ki Adam

1970

0:24,80

+ 3,54

24

105

Bolek Marek

1963

0:24,91

+ 3,65

25

112

Z筨kowski Janusz

1967

0:25,18

+ 3,92

26

107

Ostrowski Witold

1963

0:27,88

+ 6,62

101

Bogusz Piotr

Krakow

1972

DNS

0,00

100

Chyla Marek

KRAK覹

1963

DNS

97

Makuch Tadeusz

KORBIEL覹

1965

DNS

89

Stajniak Adam

Warszawa

1971

DNS

92

W箂 Jaros砤w

Nowy Sacz

1967

DNS

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

171

Bartman Maciej

Zakopane

1981

0:21,89

0,00

2

154

Kla kasz

Krak體

1990

0:22,05

+ 0,16

2

175

Ptak Bart硂miej

1973

0:22,05

+ 0,16

4

151

痷chowicz Wojciech

Krak體

1980

0:22,07

+ 0,18

5

174

Michalec Jaros砤w

1973

0:22,10

+ 0,21

6

178

K砤put Piotr

1974

0:22,13

+ 0,24

7

153

Kotynia Konrad

Krak體

1986

0:22,31

+ 0,42

8

167

Tomczak Mateusz

1990

0:22,34

+ 0,45

9

161

Szyma駍ki Piotr

Przemy渓

1989

0:22,53

+ 0,64

10

169

Rakszawski kasz

Bystra

1985

0:22,62

+ 0,73

11

181

Buksa kasz

1989

0:22,67

+ 0,78

12

157

Orczyk Adam

Krak體

1988

0:22,68

+ 0,79

13

160

Cionek Jakub

Krak體

1979

0:22,69

+ 0,80

13

180

Jasi駍ki Aleksander

1983

0:22,69

+ 0,80

15

163

Kwiatkowski Arkadiusz

1990

0:22,98

+ 1,09

16

159

Gaik Maciej

krakow

1990

0:23,21

+ 1,32

17

155

Gaik Krzysztof

Krakow

1989

0:23,34

+ 1,45

18

165

Garncarski Grzegorz

Strzelec Frysztak

1989

0:23,37

+ 1,48

19

164

Klimczak Pawe

Krak體

1980

0:23,43

+ 1,54

20

170

Kolarczyk Hubert

Krak體

1974

0:23,56

+ 1,67

21

182

Cierniak Tomasz

1976

0:23,78

+ 1,89

22

152

Cie渓ar Tomasz

Cieszyn

1989

0:24,08

+ 2,19

23

156

Szlachta Marek

Krakow

1981

0:24,18

+ 2,29

24

173

Kami駍ki Jerzy

1973

0:25,24

+ 3,35

25

179

Markowski Krzysztof

1989

0:25,30

+ 3,41

158

Klimczak kasz

Krak體

1977

W

176

G髍ski Pawe

1990

W

162

Podolski - Kwak Marcin

Krak體

1973

DNS

172

Zag髍ski Piotr

Bielsko-Bia砤

1983

DNS

Footer