Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008
Eliminacje MPA PZN
Kluszkowce, 5.01.08r. KL
Korbiel體, 11.01.08r. KO
Szczawnica, 12.01.08r. SA.
Wis砤 - Sto縠k, 22.02.08r. WS
Szczyrk, 3.02.08r. SK
Dolni Morawa, 3.03.08r. D
Nowy Targ, 16.03.08r. NT
Wyniki oficjalne
  K o b i e t y  
GR I 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
4 21 Cicho - Szepczy駍ka Maria 1946 0:32,63 0:32,63 NT
3 25 Dzi骲 El縝ieta 1948 0:25,39 0:25,39 NT
2 1 Go砫a Jadwiga 1951 33,25 33,25 SK
2 23 Kaczmarek El縝ieta 1952 0:24,79 0:24,79 NT
1 2 Podg髍na Zuzanna 1952 1:02.40 1:02.40 SA.
1 24 Rumi駍ka Zofia 1950 0:24,47 0:24,47 NT
GR II 46 - 55 lat (roczniki 1962 1953)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
4 3 Cicho - Szepczy駍ka Maria 57,95 57,95 KL
2 4 Dogia吵o - M髄arczyk Jadwiga 42,17 42,17 KL
1 1 Filipowicz Marta 37,41 37,41 KL
2 369 Ga硊szka Marta 43,86 43,86 KO
1 378 Go砫a Jadwiga 37,35 37,35 KO
2 3 Kr髄 Ma砱orzata 1956 1:29.69 1:29.69 SA.
1 3 Leksycka Czes砤wa 1958 31,49 31,49 SK
2 3 Maruta Dorota 1962 33,10 33,10 WS
1 1 Sarapata Ariana 1959 32,93 32,93 WS
1 57 Tomaszewska Danuta 1959 01:13,23 00:35,86 01:49,09 D
3 6 Tomaszewska Danuta 50,94 50,94 KL
GR III 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
1 6 Blaut Monika 1966 32,13 32,13 SK
1 16 Blauth Monika 38,01 38,01 KL
2 351 Blauth Monika 35,42 35,42 KO
4 65 Boryczko Ma砱orzata 1964 0:26,78 0:26,78 NT
1 12 Leonowicz Agnieszka 1964 53,29 53,29 SA.
1 86 Liwska Joanna 1969 00:30,37 00:29,39 00:59,76 D
1 353 Lubowiecka Oksana 31,96 31,96 KO
3 15 Lubowiecka Oksana 1971 58,20 58,20 SA.
2 4 Machowska - Kubica Monika 1966 34,90 34,90 SK
1 63 Misniakiewicz Bozena 1967 0:23,98 0:23,98 NT
2 63 Nowak Maria 1970 00:34,13 00:33,53 01:07,66 D
2 17 Ombach Alina 1966 57,55 57,55 SA.
4 364 Padlewska Agata 42,07 42,07 KO
1 27 Piasecka Agnieszka 1966 32,09 32,09 WS
3 18 Rakszawska Beata 44,32 44,32 KL
3 319 Rakszawski Beata 36,54 36,54 KO
3 5 Rakszawski Beata 1969 36,00 36,00 SK
5 66 Sitko Joanna 1965 0:27,72 0:27,72 NT
3 67 Sobolska Malgorzata 1963 0:26,10 0:26,10 NT
2 68 Stefanik Magdalena 1970 0:24,46 0:24,46 NT
2 20 Tarchalska Katarzyna 43,82 43,82 KL
GR IV 18 - 35 lat (roczniki 1990 1973)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
4 104 Barciok Katarzyna 1988 35,21 35,21 WS
2 103 Cichy Sara 1988 29,21 29,21 WS
3 102 Cio砮k Joanna 1989 34,14 34,14 WS
6 130 Czyszczo Iwona 1985 0:24,91 0:24,91 NT
4 345 Faber Sylwia 43,65 43,65 KO
5 126 Fuerst Agnieszka 1986 0:24,27 0:24,27 NT
1 18 G硂wacka Hanna 1988 30,54 30,54 SK
7 28 Grzyb Katarzyna 1976 1:09.46 1:09.46 SA.
2 303 Hyjek Weronika 34,65 34,65 KO
6 7 Izbicka Agnieszka 1976 34,78 34,78 SK
6 40 Klepacka Anna 37,52 37,52 KL
2 13 Klepacka Ma砱orzata 1980 30,63 30,63 SK
5 31 Koprowska Zuzanna 36,33 36,33 KL
3 34 Koprowska Zuzanna 1984 57,20 57,20 SA.
7 121 Krok Ma砱orzata 1984 0:25,08 0:25,08 NT
8 33 Kr髄 Martyna 39,09 39,09 KL
1 101 Kwietniewska Anna 1987 29,19 29,19 WS
3 16 Kwietniewska Anna 1987 31,99 31,99 SK
2 87 Lasota Joanna 1973 00:32,81 00:32,58 01:05,39 D
3 75 Machowicz Dominika 1977 00:34,03 00:33,79 01:07,82 D
5 19 Mika Anna 1990 34,70 34,70 SK
1 127 Niederli駍ka Zofia 1973 0:22,34 0:22,34 NT
7 8 Nowak Joanna 1976 37,93 37,93 SK
1 77 Or硂wska Zuzanna 1982 00:31,23 00:30,31 01:01,54 D
1 35 Pluta Agnieszka 34,21 34,21 KL
3 32 Pluta Olga 35,01 35,01 KL
1 40 Pluta Olga 1989 55,43 55,43 SA.
3 125 Pruszowska Jolanta 1973 0:23,84 0:23,84 NT
2 122 Rajpold Anna 1989 0:22,35 0:22,35 NT
4 37 Szepczy駍ka Magdalena 36,25 36,25 KL
2 30 Szepczy駍ka Magdalena 1974 56,11 56,11 SA.
2 38 宭imak Katarzyna 34,68 34,68 KL
7 42 Tomczy駍ka Zuzanna 38,06 38,06 KL
4 31 Warykiewicz Izabela 1984 58,07 58,07 SA.
4 129 Wilczy駍ka Karolina 1989 0:24,05 0:24,05 NT
4 17 Wysoki駍ka Jolanta 1987 33,57 33,57 SK
1 305 Zdu馽zyk Katarzyna 34,48 34,48 KO
6 36 Zdu馽zyk Katarzyna 1988 1:00.63 1:00.63 SA.
3 307 Zdzi駍ka Karolina 34,92 34,92 KO
5 38 Zdzi駍ka Karolina 1988 58,09 58,09 SA.

Footer