Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amatorów PZN 2008
Eliminacje MPA PZN
Kluszkowce, 5.01.08r. KL
Korbielów, 11.01.08r. KO
Szczawnica, 12.01.08r. SA.
Wisła - Stożek, 22.02.08r. WS
Szczyrk, 3.02.08r. SK
Dolni Morawa, 3.03.08r.
Nowy Targ, 16.03.08r. NT
Wyniki oficjalne
    M ę ż c z y ź n i  
GR I 66 lat i więcej (roczniki 1942 i wcześniejsze)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
12 15 Kłaput Franciszek 1942 0:24,43 0:24,43 NT
10 71 Koprowski Bolesław 1933 1:06.67 1:06.67 SA.
16 23 Kubica Stanisław 1933 34,36 34,36 SK
7 61 Kucia Zbigniew 1942 1:04.80 1:04.80 SA.
17 40 Lechowicz Waldemar 1941 36,40 36,40 SK
9 14 Lechowicz Waldemar 1941 34,51 34,51 WS
3 20 Listwan Jan 1940 30,86 30,86 SK
9 68 Lubaś Janusz 1942 1:06.06 1:06.06 SA.
6 25 Marek Stefan 1940 31,89 31,89 SK
7 10 Marek Stefan 1940 0:23,31 0:23,31 NT
4 62 Wieczorek Henryk 1938 58,79 58,79 SA.
12 26 Wieczorek Henryk 1938 33,19 33,19 SK
21 39 Wróbel Stanisław 1932 44,26 44,26 SK
GR II 56 - 65 lat (roczniki 1952 - 1943)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
7 349 Baszak Antoni 36,98 36,98 KO
6 21 Binda Zygmunt 1947 31,25 31,25 WS
8 346 Bobrowski Andrzej 37,45 37,45 KO
5 70 Całka Krzysztof 1946 1:03.45 1:03.45 SA.
1 79 Charpantidis Grygory 1952 00:31,60 00:29,35 01:00,95
1 67 Dziubek Tadeusz 1950 53,88 53,88 SA.
4 13 Dziubek Tadeusz 1950 0:22,77 0:22,77 NT
1 13 Dziubek Tadeusz 34,96 34,96 KL
3 372 Dziubek Tadeusz 34,37 34,37 KO
1 11 Głuchowski Piotr 1950 29,72 29,72 WS
6 355 Górny Edmund 35,66 35,66 KO
5 2 Gudzelak Józef 1948 0:22,81 0:22,81 NT
2 69 Kalisz Krystian 1952 57,41 57,41 SA.
2 22 Kalisz Krystian 1952 30,76 30,76 SK
3 14 Kalisz Krystian 1952 0:22,62 0:22,62 NT
2 4 Kalisz Krystian 35,42 35,42 KL
3 65 Klimczak Przemysław 1947 57,97 57,97 SA.
7 15 Klimczak Przemysław 1947 31,46 31,46 WS
6 7 Klimczak Przemysław 1947 0:22,95 0:22,95 NT
6 74 Kociak Tadeusz 1947 1:04.36 1:04.36 SA.
4 16 Konsztowicz Krzysztof 1945 30,25 30,25 WS
1 8 Kunkiewicz Adolf 1945 0:22,21 0:22,21 NT
3 5 Kunkiewicz Adolf 35,62 35,62 KL
8 12 Laube Jerzy 1952 0:23,65 0:23,65 NT
3 19 Ligocki Tadeusz 1953 30,09 30,09 WS
7 1 Listwan Jan 37,82 37,82 KL
8 9 Marek Stefan 37,87 37,87 KL
1 389 Marek Stefan 33,60 33,60 KO
4 24 Mika Edward 1951 31,34 31,34 SK
2 9 Mika Edward 1951 0:22,35 0:22,35 NT
5 25 Mika Edward 36,96 36,96 KL
2 330 Mika Edward 34,05 34,05 KO
7 28 Nowak Krzysztof 1950 31,94 31,94 SK
5 37 Nowak Tadeusz 1949 31,69 31,69 SK
5 17 Pawlas Roman 1951 30,32 30,32 WS
1 33 Rafa Roman 1950 30,63 30,63 SK
8 36 Soboński Marian 1944 31,96 31,96 SK
6 20 Soboński Marian 37,07 37,07 KL
4 7 Stachow Stanisław 35,64 35,64 KL
2 22 Stanieczko  Marian 1947 29,94 29,94 WS
4 392 Stanieczko  Marian 34,74 34,74 KO
8 13 Tonn Marek 1949 32,01 32,01 WS
5 310 Woźniak Wiesław 35,09 35,09 KO
8 73 Wójciak Zbigniew 1946 1:05.72 1:05.72 SA.
GR III 46 - 55 lat (roczniki 1962 - 1953)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
3 61 Afeltowicz Bernard 33,47 33,47 KL
4 68 Afeltowicz Bernard 1960 29,43 29,43 SK
6 73 Badura Jacek 1956 00:30,43 00:28,71 00:59,14
2 83 Barabaś Stanisław 1959 00:29,15 00:28,09 00:57,24
2 39 Bąk Tadeusz 1955 27,43 27,43 WS
5 60 Blaut Marcin 1959 29,56 29,56 SK
8 350 Blauth Marcin 33,93 33,93 KO
2 82 Blauth Marcin 1959 53,93 53,93 SA.
5 43 Błauth Marcin 34,20 34,2 KL
6 42 Cieślar Adam 1957 30,18 30,18 WS
5 50 Domin Marek 1954 00:30,07 00:28,91 00:58,98
2 54 Gajewski Wojciech 1957 0:21,52 0:21,52 NT
7 37 Gilowski Andrzej 1955 30,36 30,36 WS
7 327 Grunt Cezary 33,87 33,87 KO
3 324 Jakubiec Tadeusz 32,04 32,04 KO
7 96 Kolarczyk Mirosław 1961 56,83 56,83 SA.
5 40 Kotynia Janusz 1956 0:22,40 0:22,40 NT
3 87 Kowalski Bartłomiej 1960 55,01 55,01 SA.
7 53 Krasiński Michał 1959 0:22,64 0:22,64 NT
5 367 Król Wiesław 33,19 33,19 KO
1 86 Kryj Mariusz 1961 53,16 53,16 SA.
1 41 Kryj Mariusz 1961 26,73 26,73 WS
2 67 Kryj Mariusz 1961 29,07 29,07 SK
6 377 Kwik Roman 33,62 33,62 KO
4 36 Lewandowski Janusz 1956 29,26 29,26 WS
6 39 Lewandowski Janusz 1956 0:22,63 0:22,63 NT
8 51 Łubniewski Paweł 1956 00:31,11 00:29,65 01:00,76
3 43 Malicki Jacek 1956 0:22,26 0:22,26 NT
8 31 Małysa Wiesław 1958 30,43 30,43 WS
7 61 Małysa Wiesław 1958 30,36 30,36 SK
8 47 Małysa Wiesław 1958 0:22,88 0:22,88 NT
5 35 Mężyk Stanisław 1961 29,47 29,47 WS
4 316 Nawacki Jacek 32,63 32,63 KO
2 31 Olszewski Krzysztof 32,22 32,22 KL
1 35 Olszewski Krzysztof 1960 0:20,98 0:20,98 NT
8 85 Probulski Zbigniew 1953 57,51 57,51 SA.
4 52 Rawicki Marek 1961 00:29,81 00:28,35 00:58,16
5 93 Rawicki Marek 1961 56,47 56,47 SA.
8 66 Rewerelli Tomasz 35,16 35,16 KL
4 42 Słowik Piotr 34,07 34,07 KL
2 371 Słowik Piotr 31,25 31,25 KO
3 47 Słowik Piotr 1961 29,12 29,12 WS
4 109 Smetana Marek 1954 55,44 55,44 SA.
4 48 Stajanowski Wojciech 1953 0:22,37 0:22,37 NT
1 334 Stojanowski Wojciech 31,18 31,18 KO
6 57 Stojanowski Wojciech 1953 30,22 30,22 SK
6 56 Śmetana Marek 34,24 34,24 KL
7 85 Świerczek Rafał 1961 00:30,93 00:28,65 00:59,58
7 32 Wójcik Jerzy 34,48 34,48 KL
8 66 Wójcik Jerzy 1957 30,53 30,53 SK
3 56 Wójtowicz Marek 1961 29,37 29,37 SK
1 53 Wsół Krzysztof 1962 00:29,23 00:27,45 00:56,68
1 51 Wsół Krzysztof 32,20 32,2 KL
6 92 Wsół Krzysztof 1962 56,56 56,56 SA.
1 65 Wsół Krzysztof 1962 28,85 28,85 SK
3 71 Zahorski Cezary 1961 00:30,00 00:28,05 00:58,05
GR IV 36 - 45 lat (roczniki 1972 – 1963)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
7 69 Cichoń Sławomir 1970 00:34,64 00:32,01 01:06,65
6 87 Cieślar Roman 1969 28,36 28,36 WS
7 76 Cygan Piotr 1969 28,66 28,66 WS
8 336 Czubak Piotr 32,92 32,92 KO
3 59 Golonka Paweł 1964 00:29,71 00:28,87 00:58,58
5 68 Klimczak Leszek 33,94 33,94 KL
1 123 Klimczak Leszek 1963 53,01 53,01 SA.
2 72 Klimczak Leszek 1963 27,05 27,05 WS
5 73 Klimczak Leszek 1963 29,62 29,62 SK
3 366 Król Paweł 31,30 31,30 KO
8 80 Kubala Rafał 1970 30,35 30,35 WS
2 64 Kubica Paweł 1969 00:30,28 00:28,17 00:58,45
6 78 Kubica Paweł 33,97 33,97 KL
7 358 Kubica Paweł 32,01 32,01 KO
5 84 Kubica Paweł 1969 28,05 28,05 WS
1 74 Kubica Paweł 1969 28,91 28,91 SK
5 98 Kubica Paweł 1969 0:21,67 0:21,67 NT
6 88 Liwski Marek 1966 00:31,10 00:30,37 01:01,47
6 352 Lubowiecki Tomasz 32,01 32,01 KO
2 77 Makuch Tadeusz 33,00 33,00 KL
2 360 Makuch Tadeusz 31,20 31,20 KO
1 86 Makuch Tadeusz 1965 26,32 26,32 WS
4 75 Michalik Stanisław 1971 27,36 27,36 WS
2 84 Michalik Stanisław 1971 29,14 29,14 SK
1 94 Misniakiewicz Tomasz 1967 0:21,26 0:21,26 NT
1 95 Miśniakiewicz Tomasz 32,60 32,60 KL
2 127 Miśniakiewicz Tomasz 1967 53,64 53,64 SA.
5 130 Palichleb Krzysztof 1964 55,89 55,89 SA.
6 93 Palichleb Krzysztof 1964 0:21,74 0:21,74 NT
6 128 Płończak Jarosław 1970 56,46 56,46 SA.
4 96 Pruszowski Jarosław 1969 0:21,46 0:21,46 NT
7 82 Rakszawski Jacek 34,09 34,09 KL
5 320 Rakszawski Jacek 31,88 31,88 KO
7 87 Rakszawski Jacek 1963 29,77 29,77 SK
7 87 Rakszawski Jacek 1963 0:22,00 0:22,00 NT
3 134 Robotycki Filip 1971 54,13 54,13 SA.
1 74 Sajewicz Łukasz 1964 00:29,61 00:28,63 00:58,24
4 142 Schleifer Zbiniew 33,84 33,84 KL
5 54 Sieroń Roman 1965 00:29,66 00:29,75 00:59,41
4 125 Siteń Grzegorz 1966 54,93 54,93 SA.
6 83 Smajdor Jarosław 1971 29,73 29,73 SK
4 58 Spyra Jędrzej 1967 00:29,87 00:28,86 00:58,73
8 86 Stalik Zdzisław 34,11 34,11 KL
1 338 Stańco Jan 31,12 31,12 KO
8 77 Stańco Jan 1967 29,82 29,82 SK
3 69 Stefanik Przemysław 33,33 33,33 KL
2 103 Stefanik Przemysław 1970 0:21,39 0:21,39 NT
7 124 Szufa Wojciech 1968 57,60 57,60 SA.
3 82 Tarasek Maciej 1966 27,07 27,07 WS
4 92 Tarasek Maciej 1966 29,58 29,58 SK
4 362 Wydro Wojciech 31,85 31,85 KO
8 104 Wydro Wojciech 1968 0:22,03 0:22,03 NT
3 88 Zając Piotr 1963 29,47 29,47 SK
3 91 Zając Piotr 1963 0:21,41 0:21,41 NT
GR V 18 - 35 lat (roczniki 1990 –1973)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
8 123 Afeltowicz Jacek 1989 29,49 29,49 SK
1 171 Bartman Maciej 1981 0:21,89 0:21,89 NT
1 76 Chachulski Jakub 1973 00:28,53 00:27,10 00:55,63
3 348 Czajkowski Jerzy 32,00 32,00 KO
6 145 Czajkowski Jerzy 1973 54,88 54,88 SA.
5 166 Elzanowski Marek 1975 54,30 54,30 SA.
2 121 Gembala Grzegorz 1985 26,98 26,98 WS
5 104 Głowacki Rafał 32,62 32,62 KL
6 100 Głowacki Maciej 1987 28,98 28,98 SK
3 126 Głuchowski Adam 1989 27,14 27,14 WS
4 117 Górka Paweł 32,52 32,52 KL
8 143 Grotowski Dominik 1981 27,83 27,83 WS
5 121 Jezierski - Krupa Marek 1989 28,62 28,62 SK
2 101 Jonkisz Jakub 1976 28,30 28,30 SK
7 129 Kalin Błażej 32,87 32,87 KL
8 135 Kalin Piotr 32,96 32,96 KL
6 110 Kania Krzysztof 32,85 32,85 KL
5 127 Kędzior Roman 1983 27,76 27,76 WS
7 123 Kiecko Paweł 1988 27,81 27,81 WS
2 154 Klaś Łukasz 1990 0:22,05 0:22,05 NT
7 180 Kłaput Piotr 1974 55,22 55,22 SA.
6 178 Kłaput Piotr 1974 0:22,13 0:22,13 NT
2 105 Komorowski Maciej 32,00 32,00 KL
7 332 Kosniewski Łukasz 32,97 32,97 KO
7 153 Kotynia Konrad 1986 0:22,31 0:22,31 NT
1 155 Leonowicz Kasper 1985 51,48 51,48 SA.
5 78 Maciejewski Mariusz 1974 00:30,81 00:35,10 01:05,91
5 174 Michalec Jarosław 1973 0:22,10 0:22,10 NT
2 174 Nieć Maciej 1979 51,96 51,96 SA.
1 109 Polak Paweł 31,86 31,86 KL
2 175 Ptak Bartłomiej 1973 0:22,05 0:22,05 NT
8 333 Pydych Paweł 33,20 33,20 KO
6 130 Pydych Paweł 1986 27,78 27,78 WS
1 321 Rakszawski Łukasz 31,80 31,80 KO
1 109 Rojewski Jacek 1980 28,08 28,08 SK
3 148 Sierpiński Ludwik 1983 53,82 53,82 SA.
7 117 Skoczyński Szymon 1979 29,37 29,37 SK
2 65 Skrzypczyński Marek 1980 00:29,25 00:27,19 00:56,44
4 99 Skrzypczyński Marek 1980 28,56 28,56 SK
6 55 Stanny Dawid 1990 00:29,53 00:45,76 01:15,29
6 309 Stella - Sawicki Mateusz 32,76 32,76 KO
1 129 Szymura Rafał 1982 26,53 26,53 WS
4 170 Świerczek Paweł 1986 54,02 54,02 SA.
8 167 Tomczak Mateusz 1990 0:22,34 0:22,34 NT
2 323 Tyc Jakub 31,85 31,85 KO
4 308 Wilk Piotr 32,04 32,04 KO
8 37 Wilk Piotr 1987 55,58 55,58 SA.
4 70 Wiśniewski Dawid 1982 00:30,49 00:28,83 00:59,32
5 343 Wojtczak Jacek 32,37 32,37 KO
7 81 Zaczyk Wojciech 1978 00:29,24 01:02,18 01:31,42
3 72 Zahorski Piotr 1988 00:29,37 00:27,31 00:56,68
4 122 Zwardoń Damian 1977 27,32 27,32 WS
3 125 Zwardoń Damian 1973 28,46 28,46 SK
3 119 Żółcik Rafał 32,41 32,41 KL
4 151 Żuchowicz Wojciech 1980 0:22,07 0:22,07 NT

Footer