Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Eliminacje MPA PZN

SZCZAWNICA 13.01.2008

Wyniki oficjalne

K o b i e t y

GR III牋牋牋牋 46 lat i wi阠ej (roczniki 1962 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

2

Podg髍na

Zuzanna

1952

1:02.40

 

 

 

2.

3

Kr髄

Ma砱orzata

1956

1:29.69

 

 

 

 

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1972 1961)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

12

Leonowicz

Agnieszka

1964

53.29

 

 

 

2.

17

Ombach

Alina

1966

57.55

 

 

 

3.

15

Lubowiecka

Oksana

1971

58.20

 

 

 

 

14

Mi渘iakiewicz

Bo縠na

1967

DNS

 

 

 

 

11

Blauth

Monika

1966

DNS

 

 

 

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

40

Pluta

Olga

1989

55.43

 

 

 

2.

30

Szepczy駍ka

Magdalena

1974

56.11

 

 

 

3.

34

Koprowska

Zuzanna

1984

57.20

 

 

 

4.

31

Warykiewicz

Izabela

1984

58.07

 

 

 

5.

38

Zdzi駍ka

Karolina

1988

58.09

 

 

 

6.

36

Zdu馽zyk

Katarzyna

1988

1:00.63

 

 

 

7.

28

Grzyb

Katarzyna

1976

1:09.46

 

 

 

 

39

Pluta

Agnieszka

1988

DNF

 

 

 

 

26

Kr髄

Martyna

1984

DNS

 

 

 

 

M c z y n i

GR IV牋牋牋牋 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

67

Dziubek

Tadeusz

1950

53.88

 

 

 

2.

69

Kalisz

Krystian

1952

57.41

 

 

 

3.

65

Klimczak

Przemys砤w

1947

57.97

 

 

 

4.

62

Wieczorek

Henryk

1938

58.79

 

 

 

5.

70

Ca砶a

Krzysztof

1946

1:03.45

 

 

 

6.

74

Kociak

Tadeusz

1947

1:04.36

 

 

 

7.

61

Kucia

Zbigniew

1942

1:04.80

 

 

 

8.

73

W骿ciak

Zbigniew

1946

1:05.72

 

 

 

9.

68

Luba

Janusz

1942

1:06.06

 

 

 

10.

71

Koprowski

Boles砤w

1933

1:06.67

 

 

 

 

72

Niedzielski

Ryszard

1946

DSQ

 

 

 

 

66

K硂szowicz

Kazimierz

1950

DSQ

 

 

 

 

64

Tonn

Marek

1949

DNS

 

 

 

 

GR III牋牋牋牋 46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

86

Kryj

Mariusz

1961

53.16

 

 

 

2.

82

Blauth

Marcin

1959

53.93

 

 

 

3.

87

Kowalski

Bart硂miej

1960

55.01

 

 

 

4.

109

Smetana

Marek

1954

55.44

 

 

 

5.

93

Rawicki

Marek

1961

56.47

 

 

 

6.

92

Ws蟪

Krzysztof

1962

56.56

 

 

 

7.

96

Kolarczyk

Miros砤w

1961

56.83

 

 

 

8.

85

Probulski

Zbigniew

1953

57.51

 

 

 

9.

110

Nowacki

Pawe

1955

57.66

 

 

 

10.

88

Ma硑sa

Wies砤w

1958

58.11

 

 

 

11.

100

Wojak

Maciej

1954

58.42

 

 

 

12.

98

Skrzypczy駍ki

Zbigniew

1955

58.71

 

 

 

13.

104

Nowacki

Piotr

1961

58.99

 

 

 

14.

111

Hurka砤

Marek

1960

59.25

 

 

 

15.

108

Milewski

Andrzej

1957

1:02.12

 

 

 

16.

107

Kwik

Roman

1956

1:03.00

 

 

 

17.

112

寃ierad

Kazimierz

1955

1:04.32

 

 

 

18.

106

Bujak

Zbigniew

1955

1:05.95

 

 

 

19.

94

Porembski

Bogdan

1961

1:06.25

 

 

 

20.

83

Paja

Jaros砤w

1956

1:06.26

 

 

 

21.

97

Pyrek

Jacek

1955

1:09.93

 

 

 

22.

89

Kr髄

Micha

1956

1:30.30

 

 

 

 

102

寃ierczek

Rafa

1961

DSQ

 

 

 

 

101

S硂wik

Piotr

1961

DNF

 

 

 

 

99

Czapura

Zbigniew

1956

DNF

 

 

 

 

84

Olszewski

Krzysztof

1960

DNF

 

 

 

 

105

Grunt

Cezary

1956

DNS

 

 

 

 

103

Warykiewicz

Ryszard

1955

DNS

 

 

 

 

95

Kr髄

Wies砤w

1961

DNS

 

 

 

 

91

Misztal

Marek

1961

DNS

 

 

 

 

90

Malicki

Jacek

1956

DNS

 

 

 

 

81

Nowacki

Jacek

1962

DNS

 

 

 

 

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

123

Klimczak

Leszek

1963

53.01

 

 

 

2.

127

Mi渘iakiewicz

Tomasz

1967

53.64

 

 

 

3.

134

Robotycki

Filip

1971

54.13

 

 

 

4.

125

Site

Grzegorz

1966

54.93

 

 

 

5.

130

Palichleb

Krzysztof

1964

55.89

 

 

 

6.

128

P硂馽zak

Jaros砤w

1970

56.46

 

 

 

7.

124

Szufa

Wojciech

1968

57.60

 

 

 

 

129

Lubowiecki

Tomasz

1969

DSQ

 

 

 

 

135

Kos

Rafa

1971

DNF

 

 

 

 

133

Padlewski

Witold

1964

DNF

 

 

 

 

126

Piku砤

Janusz

1969

DNF

 

 

 

 

132

Kurecki

Robert

1968

DNS

 

 

 

 

131

Twar骻

Mariusz

1968

DNS

 

 

 

 

122

Kr髄

Pawe

1968

DNS

 

 

 

 

121

Nowaczyk

Edward

1966

DNS

 

 

 

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1.

155

Leonowicz

Kasper

1985

51.48

 

 

 

2.

174

Nie

Maciej

1979

51.96

 

 

 

3.

148

Sierpi駍ki

Ludwik

1983

53.82

 

 

 

4.

170

寃ierczek

Pawe

1986

54.02

 

 

 

5.

166

El縜nowski

Marek

1975

54.30

 

 

 

6.

145

Czajkowski

Jerzy

1973

54.88

 

 

 

7.

180

K砤put

Piotr

1974

55.22

 

 

 

8.

37

Wilk

Piotr

1987

55.58

 

 

 

9.

60

W骿towicz

Maciej

1983

55.60

 

 

 

10.

158

Apola

Pawe

1979

55.61

 

 

 

11.

142

Skoczy駍ki

Szymon

1979

56.03

 

 

 

12.

147

Klimczak

Pawe

1980

56.07

 

 

 

13.

179

Sutor

Rafa

1981

56.09

 

 

 

14.

163

Gwizda砤

Micha

1985

56.15

 

 

 

=15.

146

Wi渘iewski

Dawid

1982

56.90

 

 

 

=15.

141

Kolarczyk

Hubert

1974

56.90

 

 

 

17.

144

Luba

Tomasz

1984

56.99

 

 

 

18.

178

Miko砤jczyk

Mateusz

1987

58.18

 

 

 

19.

171

Wiercioch

kasz

1986

58.65

 

 

 

20.

159

Apola

Grzegorz

1976

59.13

 

 

 

21.

150

渨ic

Borys

1975

59.39

 

 

 

22.

58

Majerczak

Micha

1980

1:00.09

 

 

 

23.

172

Ku焟a

Krzysztof

1975

1:01.72

 

 

 

24.

143

Ciborowski

Damian

1973

1:02.32

 

 

 

25.

184

Dziedzina

Sylwester

1977

1:03.61

 

 

 

26.

157

Szlachta

Marek

1981

1:04.53

 

 

 

27.

183

Kap硂n

Jerzy

1983

1:09.11

 

 

 

28.

177

Miko砤jczyk

Maciej

1988

1:22.19

 

 

 

 

182

Klimczak

kasz

1977

DSQ

 

 

 

 

175

Niedzielski

Miros砤w

1979

DSQ

 

 

 

 

181

Warykiewicz

Kacper

1988

DNF

 

 

 

 

176

Kubik

Jaros砤w

1975

DNF

 

 

 

 

173

G髍ka

Pawe

1977

DNF

 

 

 

 

164

Skrzypczy駍ki

Marek

1980

DNF

 

 

 

 

162

Polak

Pawe

1981

DNF

 

 

 

 

161

Kania

Krzysztof

1989

DNF

 

 

 

 

152

Plewa

Krzysztof

1988

DNF

 

 

 

 

59

Urban

Zbigniew

1974

DNF

 

 

 

 

169

S硂wik

Pawe

1989

DNS

 

 

 

 

167

Lewandowski

Piotr

1974

DNS

 

 

 

 

165

Zawadzi駍ki

Wojciech

1974

DNS

 

 

 

 

156

Janicki

Mateusz

1983

DNS

 

 

 

 

154

Nag髍ski

Marcin

1978

DNS

 

 

 

 

153

Suchod蟪

Marek

1975

DNS

 

 

 

 

149

Jonkisz

Jakub

1976

DNS

 

 

 

 

Footer