Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Eliminacje MPA PZN

 

SZCZYRK 3.02.2008

 

Wyniki oficjalne

 

 

K o b i e t y

 

GR III 46 lat i wi阠ej (roczniki 1962 i wcze渘iejsze)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

3

Leksycka Czes砤wa

1958

31.49

 

2

1

Go砫a Jadwiga

1951

33.25

1.76

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1961)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

6

Blaut Monika

1966

32.13

 

2

4

Machowska-Kubica Monika

1966

34.90

2.77

3

5

Rakszawski Beata

1969

36.00

3.87

 

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

18

G硂wacka Hanna

1988

30.54

 

2

13

Klepacka Ma砱orzata

1980

30.63

0.09

3

16

Kwietniewska Anna

1987

31.99

1.45

4

17

Wysoki駍ka Jolanta

1987

33.57

3.03

5

19

Mika Anna

1990

34.70

4.16

6

7

Izbicka Agnieszka

1976

34.78

4.24

7

8

Nowak Joanna

1976

37.93

7.39

 

 

M c z y n i

 

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

33

Rafa Roman

1950

30.63

 

2

22

Kalisz Krystian

1952

30.76

0.13

3

20

Listwan Jan

1940

30.86

0.23

4

24

Mika Edward

1951

31.34

0.71

5

37

Nowak Tadeusz

1949

31.69

1.06

6

25

Marek Stefan

1940

31.89

1.26

7

28

Nowak Krzysztof

1950

31.94

1.31

8

36

Sobo駍ki Marian

1944

31.96

1.33

9

30

G髍ny Edmund

1951

32.33

1.70

10

31

Binda Zygmunt

1947

32.89

2.26

11

21

Baszak Antoni

1952

33.17

2.54

12

26

Wieczorek Henryk

1938

33.19

2.56

13

27

Konsztowicz Krzysztof

1945

33.20

2.57

14

131

Pawlas Roman

1951

33.31

2.68

15

35

Kutschera Rudolf

1949

33.87

3.24

16

23

Kubica Stanis砤w

1933

34.36

3.73

17

40

Lechowicz Waldemar

1941

36.40

5.77

18

42

Chojnacki Andrzej

1948

36.69

6.06

19

29

Nalberczak Jacek

1949

36.77

6.14

20

38

Markowski Edward

1950

38.06

7.43

21

39

Wr骲el Stanis砤w

1932

44.26

13.63

22

41

B砤szczak W硂dzimierz

1947

45.04

14.41

 

32

Tonn Marek

1949

DNS

 

 

GR III 46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

65

Ws蟪 Krzysztof

1962

28.85

 

2

67

Kryj Mariusz

1961

29.07

0.22

3

56

W骿towicz Marek

1961

29.37

0.52

4

68

Afeltowicz Bernard

1960

29.43

0.58

5

60

Blaut Marcin

1959

29.56

0.71

6

57

Stojanowski Wojciech

1953

30.22

1.37

7

61

Ma硑sa Wies砤w

1958

30.36

1.51

8

66

W骿cik Jerzy

1957

30.53

1.68

9

43

Nowacki Jacek

1962

30.54

1.69

10

50

Kucharz Janusz

1953

30.70

1.85

11

64

Lamers Piotr

1956

31.18

2.33

12

51

Czapura Zbigniew

1956

31.61

2.76

13

58

Jasiewicz Mieczys砤w

1956

31.79

2.94

14

45

B筴 Tadeusz

1955

32.28

3.43

15

48

Skrzypczy駍ki Zbigniew

1955

32.43

3.58

16

62

Bujak Zbigniew

1955

32.90

4.05

17

44

Kowalczyk Wies砤w

1960

33.53

4.68

18

53

Czak Krzysztof

1953

33.66

4.81

19

49

Malinowski Szymon

1959

33.89

5.04

20

54

Cio砮k Roman

1959

34.25

5.40

21

55

Kopiec Jerzy

1956

37.81

8.96

22

70

Ujejski Marek

1953

37.97

9.12

 

47

Kwik Roman

1956

DQ

 

 

63

Malicki Jacek

1956

DQ

 

 

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

74

Kubica Pawe

1969

28.91

 

2

84

Michalik Stanis砤w

1971

29.14

0.23

3

88

Zaj筩 Piotr

1963

29.47

0.56

4

92

Tarasek Maciej

1966

29.58

0.67

5

73

Klimczak Leszek

1963

29.62

0.71

6

83

Smajdor Jaros砤w

1971

29.73

0.82

7

87

Rakszawski Jacek

1963

29.77

0.86

8

77

Sta馽o Jan

1967

29.82

0.91

9

80

Milka Piotr

1963

29.97

1.06

10

76

Cie渓ar Roman

1969

29.98

1.07

11

78

Kargul Jaros砤w

1971

30.23

1.32

12

79

Cygan Piotr

1969

30.55

1.64

13

81

Szyd硂 Adam

1970

31.01

2.10

14

93

Kubala Rafa

1970

31.42

2.51

15

71

Kos Rafa

1971

31.62

2.71

16

94

Wojtylak Piotr

1964

32.13

3.22

17

91

Klich Zbigniew

1963

32.33

3.42

18

85

宮ietana Tomasz

1971

32.34

3.43

19

132

Ka硍a Tomasz

1965

34.11

5.20

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

 

Miejsce

nr start.

Nazwisko Imi

Rok ur

Czas

Strata

1

109

Rojewski Jacek

1980

28.08

 

2

101

Jonkisz Jakub

1976

28.30

0.22

3

125

Zwardo Damian

1973

28.46

0.38

4

99

Skrzypczy駍ki Marek

1980

28.56

0.48

5

121

Jezierski-Krupa Marek

1989

28.62

0.54

6

100

G硂wacki Maciej

1987

28.98

0.90

7

117

Skoczy駍ki Szymon

1979

29.37

1.29

8

123

Afeltowicz Jacek

1989

29.49

1.41

9

119

Rakszawski kasz

1985

29.52

1.44

10

130

Pydych Pawe

1986

29.75

1.67

11

95

Tengler Szymon

1980

29.85

1.77

12

96

Cierniak Tomasz

1976

29.91

1.83

13

118

Krajewski Artur

1990

30.09

2.01

14

114

Zwardo Tomasz

1989

30.16

2.08

15

106

Branicki Krzysztof

1985

30.28

2.20

16

97

Szymanek Daniel

1975

30.32

2.24

17

111

Ko渘iewski kasz

1984

30.37

2.29

18

104

Szymczyk Bartosz

1980

30.58

2.50

19

107

Matulka Przemys砤w

1975

30.83

2.75

20

116

Mokrosz Dominik

1982

31.77

3.69

21

127

Stanis砤wski Micha

1986

32.01

3.93

22

113

Czajkowski Patryk

1990

32.33

4.25

23

122

G箂iorek kasz

1983

32.37

4.29

24

102

Kopiec Marcin

1990

34.62

6.54

 

103

Nowak Bart硂miej

1975

DNF

 

 

Footer