Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Eliminacje MPA PZN

 

DOLNI MORAVA牋 03.03.2008

 

Wyniki oficjalne

 

K o b i e t y

 

GR III 46 lat i wi阠ej (roczniki 1962 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

57

Tomaszewska Danuta

1959

Wroc砤w

01:13.23

00:35.86

01:49.09

 

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1961)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

86

Liwska Joanna

1969

Wroc砤w

00:30.37

00:29.39

00:59.76

2

63

Nowak Maria

1970

Stronie 宭.

00:34.13

00:33.53

01:07.66

 

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

77

Or硂wska Zuzanna

1982

Wroc砤w

00:31.23

00:30.31

01:01.54

2

87

Lasota Joanna

1973

Wroc砤w

00:32.81

00:32.58

01:05.39

3

75

Machowicz Dominika

1977

Opole

00:34.03

00:33.79

01:07.82

 

 

M c z y n i

 

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1952 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

79

Charpantidis Grygory

1952

Wroc砤w

00:31.60

00:29.35

01:00.95

 

 

GR III 46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

53

Ws蟪 Krzysztof

1962

Wroc砤w

00:29.23

00:27.45

00:56.68

2

83

Baraba Stanis砤w

1959

Lubin

00:29.15

00:28.09

00:57.24

3

71

Zahorski Cezary

1961

Jelenia G髍a

00:30.00

00:28.05

00:58.05

4

52

Rawicki Marek

1961

Wroc砤w

00:29.81

00:28.35

00:58.16

5

50

Domin Marek

1954

Warszawa

00:30.07

00:28.91

00:58.98

6

73

Badura Jacek

1956

Wroc砤w

00:30.43

00:28.71

00:59.14

7

85

寃ierczek Rafa

1961

Nowy S筩z

00:30.93

00:28.65

00:59.58

8

51

bniewski Pawe

1956

Warszawa

00:31.11

00:29.65

01:00.76

9

82

Morajda Lucjan

1956

Bystrzyca K.

00:32.31

00:29.94

01:02.25

10

80

Lesiczka Jacek

1954

Wroc砤w

00:33.42

00:32.04

01:05.46

 

 

GR II牋 36 - 45 lat (roczniki 1972 1963)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

74

Sajewicz kasz

1964

Wroc砤w

00:29.61

00:28.63

00:58.24

2

64

Kubica Pawe

1969

Bielsko-Bia砤

00:30.28

00:28.17

00:58.45

3

59

Golonka Pawe

1964

Wa砨rzych

00:29.71

00:28.87

00:58.58

4

58

Spyra J阣rzej

1967

Duszniki Zdr骿

00:29.87

00:28.86

00:58.73

5

54

Siero Roman

1965

Wroc砤w

00:29.66

00:29.75

00:59.41

6

88

Liwski Marek

1966

Wroc砤w

00:31.10

00:30.37

01:01.47

7

69

Cicho S砤womir

1970

Krosno

00:34.64

00:32.01

01:06.65

 

 

GR I牋 18 - 35 lat (roczniki 1990 1971)

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

rok ur.

miejscowo滄

I przej.

II przej.

suma

1

76

Chachulski Jakub

1973

Wroc砤w

00:28.53

00:27.10

00:55.63

2

65

Skrzypczy駍ki Marek

1980

Wroc砤w

00:29.25

00:27.19

00:56.44

3

72

Zahorski Piotr

1988

Jelenia G髍a

00:29.37

00:27.31

00:56.68

4

70

Wi渘iewski Dawid

1982

Wa砨rzych

00:30.49

00:28.83

00:59.32

5

78

Maciejewski Mariusz

1974

K硂dzko

00:30.81

00:35.10

01:05.91

6

55

Stanny Dawid

1990

Z筨kowice 宭.

00:29.53

00:45.76

01:15.29

7

81

Zaczyk Wojciech

1978

Duszniki Zdr,

00:29.24

01:02.18

01:31.42

 

Footer