Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

Eliminacje MPA PZN

 

Czarna G髍a 09.03.2009

 

Otwarte Mistrzostwa Amator體 Dolnego 宭箂ka w slalomie gigancie.

Wyniki oficjalne

Jury zawod體:

Lucjan Morajda - delegat techniczny

Mieszys砤w Puchalski -

kierownik zawod體

Janusz Gro - s阣zia rozjemca

Dane techniczne:

Temperatura - - 1st., ilo滄 bramek 21

Ustawiacze I i II przejazdu: Lucjan Morajda, Janusz Gro.

Kobiety - open

Miejsce

Nazwisko i imi

Nr startowy

 

Rok urodz

Miejscowo滄 Klub

kat.

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Suma czas體

1.

Liwska Joanna

54

k

 

Wroc砤w

2

00:33,15

00:36,77

01:09,92

2.

Domin Iwona

14

k

1959

Wroc砤w

2

00:35,34

00:38,65

01:13,99

3.

Or硂wska Zuzana

52

k

1986

Wroc砤w

4

00:36,08

00:39,81

01:15,89

4.

Palichleb-Zuba Beata

33

k

1967

Krak體

3

00:37,06

00:39,45

01:16,51

5.

Lasota Joanna

29

k

1973

Wroc砤w

3

00:38,63

00:40,71

01:19,34

6.

Afeltowicz Agata

44

k

1984

Wroc砤w

3

00:38,36

00:41,32

01:19,68

7.

Wr骲lewska Katarzyna

36

k

1959

Pozna

1

00:44,82

00:47,45

01:32,27

8.

Pychy駍ka Halina

30

k

1972

Pszczyna

3

00:44,52

00:47,86

01:32,38

M昕czy焠i kat. I rok ur. 1953 i starsi

Miejsce

Nazwisko i imi

Nr startowy

 

Rok urodz

Miejscowo滄 Klub

kat.

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Suma czas體

1.

Charpantidis Grygory

47

m

1952

Wroc砤w

1

00:35,77

00:38,97

01:14,74

2.

Kuczera Rudolf

6

m

1946

Katowice

1

00:39,16

00:42,85

01:22,01

3.

Kowalski Zbigniew

39

m

1948

Wa砨rzych

1

00:40,68

00:41,90

01:22,58

4.

Siatkowski Stanis砤w

41

m

1947

Wroc砤w

1

00:40,55

00:42,41

01:22,96

5.

Dutkowski Wojciech

11

m

1953

Bydgoszcz

1

00:41,77

00:42,21

01:23,98

6.

Bor骳h Jerzy

46

m

1946

Wa砨rzych

1

00:45,17

00:44,46

01:29,63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M昕czy焠i - kat. II rok ur. 1954 - 1963

Miejsce

Nazwisko i imi

Nr startowy

 

Rok urodz

Miejscowo滄 Klub

kat.

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Suma czas體

1.

Gro Janusz

3

m

1962

Jug體

2

00:32,54

00:36,20

01:08,74

2.

Afeltowicz Bernard

45

m

1960

Wroc砤w

2

00:33,53

00:37,11

01:10,64

3.

Badura Jacek

40

m

1956

Wroc砤w

2

00:35,73

00:37,45

01:13,18

4.

Rawicki Marek

9

m

1961

Wroc砤w

2

00:35,57

00:38,36

01:13,93

5.

Gara Krzysztof

38

m

1956

Wa砨rzych

2

00:36,14

00:38,46

01:14,60

6.

Chojka Roman

7

m

1955

Piechowice

2

00:35,56

00:39,05

01:14,61

7

Rapacz Jerzy

4

m

1954

Stronie 宭箂kie

2

00:36,67

00:39,10

01:15,77

8

Morajda Lucjan

69

m

1956

Bystrzyca K硂dzka

2

00:36,68

00:39,90

01:16,58

9

W箂 Jaros砤w

2

m

1961

Nowa Ruda

2

00:37,51

00:40,22

01:17,73

10

Lesiczka Jacek

49

m

1954

Wroc砤w

2

00:38,74

00:40,86

01:19,60

11

Pietrykowski Bogdan

53

m

1955

Wroc砤w

2

00:38,87

00:41,64

01:20,51

12

Wr骲lewski Jerzy

37

m

1958

Pozna

2

00:39,34

00:41,75

01:21,09

13

Mielecki Leszek

48

m

1959

Wroc砤w

2

00:41,97

00:43,66

01:25,63

14

Ruszkowski Krzysztof

34

m

1955

Pozna

2

00:38,91

00:47,36

01:26,27

15

Skrzypczy駍ki Zbigniew

27

m

1955

Racib髍z

2

00:36,89

00:50,14

01:27,03

 

szcz Wojciech

10

m

1962

Gliwice

2

00:35,56

DSQ

 

 

Barbo Stanis砤w

55

m

1959

Lubi

2

00:34,01

DSQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M昕czy焠i - kat. III rok ur. 1964 -1973

Miejsce

Nazwisko i imi

Nr startowy

 

Rok urodz

Miejscowo滄 Klub

kat.

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Suma czas體

1.

Chachulski Jakub

51

m

1973

Wroc砤w

3

00:33,50

00:35,52

01:09,02

2.

Spyra J阣rzej

19

m

1967

Duszniki Zdr骿

3

00:34,35

00:36,52

01:10,87

3.

Sajewicz kasz

43

m

1964

Wroc砤w

3

00:34,50

00:36,77

01:11,27

4.

Palichleb Krzyszt

32

m

1964

Krak體

3

00:34,21

00:37,38

01:11,59

5.

Muciek Pawe

17

m

1971

Wroc砤w

3

00:35,47

00:37,17

01:12,64

6.

Andreasik Tomasz

23

m

1973

Kowary

3

00:35,42

00:37,34

01:12,76

7.

Siero Roman

8

m

1965

Wroc砤w

3

00:35,10

00:38,68

01:13,78

8.

Golonka Pawe

21

m

1964

Gliwice

3

00:35,85

00:38,26

01:14,11

9.

Berendty Wojciech

28

m

1970

Wroc砤w

3

00:36,41

00:38,86

01:15,27

10.

Pogorzelski Zdzis砤w

5

m

1970

Warszawa

3

00:37,11

00:40,15

01:17,26

11.

D阞ski Robert

50

m

1964

L筪ek Zdr骿

3

00:38,87

00:41,02

01:19,89

M昕czy焠i- kat.IV rok ur. 1974 - 1991

Miejsce

Nazwisko i imi

Nr startowy

 

Rok urodz.

Miejscowo滄 Klub

kat.

Czas I przejazdu

Czas II przejazdu

Suma czas體

1.

Skrzypczy駍ki Marek

26

m

1980

Wroc砤w

4

00:32,76

00:35,58

01:08,34

2.

Zahorski Piotr

42

m

1988

Piechowice

4

00:33,41

00:36,06

01:09,47

3.

Stanny Dawid

22

m

1990

Z筨kowice 宭.

4

00:35,01

00:36,67

01:11,68

4.

Sroka Bart硂miej

12

m

1987

K硂dzko

4

00:35,07

00:37,18

01:12,25

5.

Pychy駍ki Patryk

31

m

1990

Pszczyna

4

00:35,41

00:38,36

01:13,77

6.

Harasym Maciej

25

m

1977

Lubawka

4

00:36,26

00:38,51

01:14,77

7.

Urbaniak Dominik

24

m

1978

Jelenia G髍a

4

00:38,87

00:41,19

01:20,06

8.

Panek Wojciech

20

m

1984

Wroc砤w

4

00:39,49

00:42,52

01:22,01

9.

Wo焠ica Wojciech

35

m

1980

Wroc砤w

4

00:36,39

00:46,61

01:23,00

10.

Walkowiak Dominik

1

m

1984

L筪ek Zdr骿

4

00:44,57

00:51,10

01:35,67

11.

nowy kasz

18

m

1974

Wroc砤w

4

DSQ

 

 

 

Delegat techniczny

Lucjan Morajda

Do zawod體 zglosi硂 si 53 osoby.

Zawody uko馽zy硂 50 os骲.

 

Footer