Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

Eliminacje MPA PZN

KO Korbiel體, 9.01.09r.

KL Kluszkowce, 10.01.09r.

SA Szczawnica, 18.01.09r.

WS Wis砤 - Sto縠k, 12.02.09r.

SK Szczyrk, 13.02.09r.

PR Przemy渓, 21.02.09r.

MY My渓enice, 6.03.09r.

CG Czarna G髍a, 9.03.09r.

 

 

Zakwalifikowani do fina硊

 

K o b i e t y

GR 1 56 lat i wi阠ej (roczniki 1953 i wcze渘iejsze)

 Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1

399

Go砫a Jadwiga

1951

38.88

KO

4

2

Go砫a Jadwiga

1951

37.44

SK

1

2

Podg髍na Zuzanna

1952

1:00,22

SA.

1

4

Rumi駍ka Zofia

1950

39,89

KL

 

GR II 46 - 55 lat (roczniki 1963 1954) 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1

12

Chlebowska Teresa

1954

44.05

PR

2.

14

Domin Iwona

1959

00:35.34

00:38.65

01:13.99

CG

2

3

Dowgia吵o Jadwiga

1958

41,84

KL

2

1

Filipowicz Marta

1959

33.57

SK

4

2

Kr髄 Ma砱orzata

1956

53,93

KL

3

137

Leksycka Czes砤wa

1958

33.73

SK

1.

54

Liwska Joanna

00:33.15

00:36.77

01:09.92

CG

3

4

Maruta Dorota

1962

1:04,80

SA.

1

3

Sarapata Ariana

1959

33.41

SK

2

1

Sobolska Ma砱orzata

1963

1:03,63

SA.

3

5

Tarchalska Katarzyna

1963

44,17

KL

7.

36

Wr骲lewska Katarzyna

1959

00:44.82

00:47.45

01:32.27

CG

 

GR III 36 - 45 lat (roczniki 1973 1964) 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

1

12

Chlebowska Teresa

1954

44.05

PR

2.

14

Domin Iwona

1959

00:35.34

00:38.65

01:13.99

CG

2

3

Dowgia吵o Jadwiga

1958

41,84

KL

2

1

Filipowicz Marta

1959

33.57

SK

4

2

Kr髄 Ma砱orzata

1956

53,93

KL

3

137

Leksycka Czes砤wa

1958

33.73

SK

1.

54

Liwska Joanna

00:33.15

00:36.77

01:09.92

CG

3

4

Maruta Dorota

1962

1:04,80

SA.

1

3

Sarapata Ariana

1959

33.41

SK

2

1

Sobolska Ma砱orzata

1963

1:03,63

SA.

3

5

Tarchalska Katarzyna

1963

44,17

KL

7.

36

Wr骲lewska Katarzyna

1959

00:44.82

00:47.45

01:32.27

CG

GR III

36 - 45 lat (roczniki 1973 1964)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

3

372

Antepowicz Monika

1969

41.58

KO

3

10

Blauth Monika

1966

37,43

KL

4

18

Blauth Monika

1966

53,41

SA.

1

11

Blauth Monika

1966

27.86

WS

2

8

Blauth Monika

1966

33.90

SK

5

80

Borkowska El縝ieta

1965

00:53.5

MY

4

83

Boryczko Ma砱orzata

1964

00:30.1

MY

5

7

Firlej Monika

1968

39.29

SK

3

9

G箂ienica Bednarz Dorota

1972

35.35

SK

3

6

Kuligowska Ma砱orzata

1970

46.50

PR

4

10

Kuropatwa Anna

1971

47.09

PR

5.

29

Lasota Joanna

1973

00:38.63

00:40.71

01:19.34

CG

1

8

Lubowiecka Oksana

1971

36,09

KL

1

16

Lubowiecka Oksana

1971

49,78

SA.

2

81

Lubowiecka Oksana

1971

00:29.4

MY

1

84

Misniakiewicz Bozena

1967

00:27.4

MY

5

15

Mi渘iakiewicz Bo縠na

1967

53,73

SA.

2

11

Moczybroda Ma砱orzata

1970

43.83

PR

1

10

Niederli駍ka Zofia

1973

33.34

SK

2

7

Ombach-Gargul Alina

1966

37,27

KL

2

11

Ombach-Gargul Alina

1966

50,24

SA.

4.

33

Palichleb-Zuba Beata

1967

00:37.06

00:39.45

01:16.51

CG

3

86

Piasecka Agnieszka

1966

00:29.7

MY

2

378

Pruszowska Jolanta

1973

36.57

KO

3

12

Pruszowska Jolanta

1973

52,32

SA.

2

13

Pychy駍ka Halina

1972

36.71

WS

8.

30

Pychy駍ka Halina

1972

00:44.52

00:47.86

01:32.38

CG

4

6

Stefanik Magdalena

1970

35.44

SK

1

8

Sury Joanna

1969

40.91

PR

 

 

GR IV 18 - 35 lat (roczniki 1991 1974)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

6.

44

Afeltowicz Agata

1984

00:38.36

00:41.32

01:19.68

CG

8

338

Baczkowska Anna

1974

39.77

KO

5

24

Badowska Julia

1986

35,71

KL

2

20

Barciok Katarzyna

1988

31.16

WS

1

23

Bernas Agnieszka

1982

27.09

WS

6

21

Cie渓i駍ka Zuzanna

1987

35.40

SK

3

26

Cio砮k Joanna

1989

33.84

WS

3

163

Czyszczo Iwona

1985

00:27.9

MY

4

162

Fuerst Agnieszka

1986

00:28.3

MY

3

20

G硂wacka Hanna

1988

34.15

SK

4

252

Grzyb Katarzyna

1976

54.93

WS

3

355

Hyjek Weronika

1988

36.77

KO

6

149

Jaszczy駍ka Ada

1988

36,82

KL

5

164

Jurkanis Julia

1985

00:29.6

MY

1

30

Kania Aleksandra

1987

47,33

SA.

8

25

Kania Justyna

1991

37,20

KL

3

27

Kania Justyna

1991

51,70

SA.

2

22

Klepacka Ma砱orzata

1980

33.88

SK

4

18

Koprowska Zuzanna

1984

35,05

KL

5

29

Kr髄 Ma砱orzata

1979

1:04,86

SA.

7

17

Kr髄 Martyna

1984

37,16

KL

1

165

Machalica Katarzyna

1986

00:26.8

MY

2

356

Majewska Magdalena

1975

35.46

KO

5

313

Makuch Anna

1987

37.30

KO

1

339

Malecka Karolina

1975

35.48

KO

1

369

Matejczyk Beata

1989

34.63

KO

1

19

Matejczyk Beata

1989

32.28

SK

3.

52

Or硂wska Zuzana

1986

00:36.08

00:39.81

01:15.89

CG

6

354

Paczut Matylda

1988

37.33

KO

1

1

P阣kowska Paulina

1989

37.97

PR

5

13

Piaszczy駍ka Anna

1990

34.59

SK

2

24

Pluta Agnieszka

1988

48,82

SA.

3

23

Pluta Agnieszka

1988

34,80

KL

2

30

So硉ys Magdalena

1986

34,62

KL

7

17

Suchy Barbara

1986

36.19

SK

4

11

Szczerska Kinga

1987

34.42

SK

1

160

宭imak Kasia

1980

00:26.8

MY

8

15

Trz箂ki Dorota

1984

36.65

SK

1

21

Winiarsak Agata

1985

34,48

KL

4

28

W骿ciak Beata

1985

53,43

SA.

7

359

Wysoki駍ka Jolanta

1987

37.95

KO

6

31

Zdzi駍ka Gabriela

1991

1:11,04

SA.

4

353

Zdzi駍ka Karolina

1988

36.80

KO

2

4

Zybi駍ka-Martowicz Marta

1976

49.85

PR

Footer