Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

Eliminacje MPA PZN

My渓enice Zarabie Sport 06.03.2009

Wyniki oficjalne

K o b i e t y

GR III 46 lat i wi阠ej (roczniki 1963 i wcze渘iejsze)

 Brak zg硂sze

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1973 1962)

 Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

84

Misniakiewicz Bozena

Yeti - Krakow

1967

0:27,37

0,00

2

81

Lubowiecka Oksana

Haber Demo Team

1971

0:29,44

+ 2,07

3

86

Piasecka Agnieszka

1966

0:29,66

+ 2,29

4

83

Boryczko Ma砱orzata

Krak體

1964

0:30,07

+ 2,70

5

80

Borkowska El縝ieta

Krak體

1965

0:53,53

+ 26,16

82

Niederli駍ka Zofia

Rabka-Zdr骿

1973

DNS

85

Sitko Joanna

Krak體

1965

DNS

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1991 1972) 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

160

宭imak Kasia

Zakopane

1980

0:26,76

0,00

1

165

Machalica Katarzyna

1986

0:26,76

0,00

3

163

Czyszczo Iwona

1985

0:27,92

+ 1,16

4

162

Fuerst Agnieszka

KN Slalom Krak體

1986

0:28,28

+ 1,52

5

164

Jurkanis Julia

1985

0:29,58

+ 2,82

 

M c z y n i

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1953 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

23

Dziubek Tadeusz

Mak體 Podhala駍ki

1950

0:26,40

0,00

2

24

Kalisz Krystian

Katowice

1952

0:26,44

+ 0,04

3

20

Konsztowicz Krzysztof

Bielsko-Bia砤

1945

0:28,27

+ 1,87

4

21

Kaletka Janusz

Bieru

1939

0:42,55

+ 16,15

 

GR III 46 - 55 lat (roczniki 1964 - 1955) 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

45

B筴 Tadeusz

Bieru

1955

0:26,21

0,00

2

42

Kotynia Janusz

Alstar Krak體

1956

0:26,74

+ 0,53

3

46

kasik Janusz

Skawina

1962

0:27,22

+ 1,01

4

40

Chyla Marek

Krak體

1963

0:27,73

+ 1,52

5

48

M昕yk Stanis砤w

Katowice

1961

0:28,08

+ 1,87

6

49

Dyduch Henryk

Gilowice

1959

0:28,20

+ 1,99

7

41

Stankiewicz Ryszard

Krak體

1959

0:29,47

+ 3,26

8

50

Ja渒iewicz Krzysztof

1958

0:31,35

+ 5,14

51

Pyzowski Jacek

1958

DQ

43

Cie渓ar Adam

Cieszyn

1957

DNS

44

Grunt Cezary

Cz阺tochowa

1956

DNS

47

Koszarek Jacek

Nowy Targ

1959

DNS

 

GR II 36 - 45 lat (roczniki 1973 1964) 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

138

Makuch Tadeusz

Korbiel體

1965

0:24,99

0,00

2

136

Misniakiewicz Tomasz

1967

0:25,06

+ 0,07

3

132

Palichleb Krzysztof

Krak體

1964

0:25,48

+ 0,49

4

137

Wydro Wojciech

Yeti

1968

0:25,69

+ 0,70

5

126

Baczkowski Tomasz

Gliwice

1969

0:25,70

+ 0,71

6

133

Schleifer Zbigniew

痽wiec

1972

0:25,80

+ 0,81

7

135

Zaborowski Pawe

1969

0:26,56

+ 1,57

8

124

Pogorzelski Zdzis砤w

Warszawa

1970

0:27,34

+ 2,35

9

125

Czerlunczakiewicz Piotr

Krak體

1973

0:27,99

+ 3,00

10

139

Kaliski Tomek

1972

0:28,57

+ 3,58

11

134

P硂ci駍ki Arkadiusz

Warszawa

1970

0:28,78

+ 3,79

12

130

Bogusz Piotr

Lider

1972

0:29,03

+ 4,04

13

140

Smu砪zy駍ki Rafa

KRAK覹

1972

0:30,35

+ 5,36

14

129

Radzimi駍ki Tadeusz

Warszawa

1968

0:31,79

+ 6,80

141

Tomasz Majka

1973

DQ

120

Walczewski Pawe

Su砶體

1967

W

128

Czajkowski Jerzy

Krak體

1973

DNS

131

Kr髄 Pawe

Nowy S筩z

1968

DNS

127

Maludzinski Jacek

Toronto

1964

DNS

121

Misi筭 Jacek

1972

DNS

123

Niziolek Maciej

Lider

1971

DNS

122

Wojciechowski Konrad

Rabka-Zdr骿

1970

DNS

 

GR I 18 - 35 lat (roczniki 1991 1972)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

Strata

1

208

痷chowicz Wojciech

Krak體

1980

0:25,25

0,00

2

207

Komorowski Maciek

deski warszawa

1977

0:25,39

+ 0,14

3

205

Sutor Rafal

Rabka

1981

0:25,62

+ 0,37

4

200

Tomczak Mateusz

Zawoja

1990

0:26,21

+ 0,96

5

210

Bartosz Marcin

Krak體

1984

0:26,56

+ 1,31

6

213

Pacek Marcin

1979

0:27,36

+ 2,11

7

209

Pustu砤 Mariusz

JAWORNIK

1985

0:28,05

+ 2,80

8

212

Chody駍ki Micha

1983

0:28,25

+ 3,00

9

211

Ja渒iewicz Bartosz

1980

0:37,60

+ 12,35

10

203

Cionek Jakub

Sportszok Krak體/Gorlice

1979

0:43,32

+ 18,07

204

Cie渓ar Tomasz

AZS AWF Katowice/Cieszyn

1989

DNS

206

Karolak Jacek

LIDER/Krak體

1977

DNS

201

Kasiarz Adam

Skawa

1974

DNS

202

Zawadzi駍ki Wojciech

Krak體

1974

DNS

Footer