Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2008

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

Eliminacje MPA PZN

Wis砤 Sto縠k 12.02.2009

Wyniki oficjalne

K o b i e t y

GR III  46 lat i wi阠ej (roczniki 1963 i wcze渘iejsze)

brak zg硂sze

GR II   36 - 45 lat (roczniki 1973 1964)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

11

Blauth Monika

Warszawa

1966

     27,86   

2

13

Pychy駍ka Halina

Pszczyna

1972

     36,71   

 

GR I    18 - 35 lat (roczniki 1991 1974)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

23

Bernas Agnieszka

Gliwice

1982

     27,09   

2

20

Barciok Katarzyna

Skrzysz體

1988

     31,16   

3

26

Cio砮k Joanna

Ruda 宭

1989

     33,84   

4

252

Grzyb Katarzyna

Jas硂

1976

     54,93   

 

24

Bielan Barbara

Wis砤

1987

 dq10br

 

27

Barciok Beata

Skrzysz體

1991

 dq10br

 

 

M c z y n i

GR IV 56 lat i wi阠ej (roczniki 1953 i wcze渘iejsze)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

43

G髍ny Edmund

Szczyrk

1951

     27,69   

2

42

Gomuli駍ki Andrzej

Zakopane

1953

     28,33   

3

41

G硊chowski Piotr

Cieszyn

1950

     28,51   

4

49

Tomm Marek

sd

1949

     30,63   

5

45

Binda Zygmunt

Szczyrk

1947

     31,06   

6

47

Tarnowski W砤dys砤w

sd

1949

     33,25   

7

46

Mazgaj J髗ef

Jastrz阞ie

1946

     33,29   

8

48

Kaletka Janusz

Bieru

1939

     45,91   

 

GR III  46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

77

Zaj筩 Piotr

Szczyrk

1963

     24,70   

2

83

Klimczak Leszek

Tarn-G髍y

1963

     25,88   

3

78

Rakszawski Jacek

Bystra

1963

     26,24   

4

84

Blauth Marcin

Warszawa

1959

     26,38   

5

81

Kalik Zdzis砤w

Zwardo

1963

     26,60   

6

79

Kwik Roman

Tychy

1956

     26,79   

7

87

S硂wik Piotr

W阦 G髍ka

1961

     26,81   

8

62

W骿cik Jerzy

Katowice

1957

     27,13   

9

85

Kryj Mariusz

Rybnik

1961

     27,41   

10

73

Skrzypczy駍ki Zbigniew

Racib髍z

1955

     27,49   

11

68

Grunt Cezary

Cz阺tochowa

1956

     27,52   

12

82

M昕yk Stanis砤w

Katowice

1961

     27,93   

13

86

Listowski Andrzej

Bielsko-B

1961

     27,97   

14

58

Lewandowski Janusz

Koniak體

1956

     27,99   

15

72

Gilowski Andrzej

Pozna

1955

     28,04   

16

57

Cie渓ar Adam

Cieszyn

1957

     28,14   

17

71

S阣砤k Miros砤w

Falenty

1962

     28,81   

18

89

Ma硑sa Zdzis砤w

Radzisz體

1958

     29,52   

19

60

Szlag J髗ef

So渘ica

1961

     29,55   

20

64

Ga砤szek Micha

Ustro

1956

     29,64   

21

67

Gut Bart硂miej

Bielsko-B

1960

     30,18   

22

66

Dudlej Adam

Katowice

1958

     33,25   

23

76

Kwa渘iewski Ryszard

Cieszyn

1956

     33,90   

 

61

Capura Zbigniew

Siemianowice

1956

 dq10br

 

70

Chojka Roman

Piechowice

1955

 dq10br

 

74

B筴 Tadeusz

Bieru

1955

 dq10br

 

88

Malicki Jacek

sd

1956

 dq10br

 

63

Cio砮k Roman

Ruda 宭

1959

 dq16br

 

65

Nowacki Jacek

sd

1962

 dq4br

 

80

Majlert Ludwik

Warszawa

1957

 dq4br

 

59

Pyrek Jacek

Tarn體

1955

 dq6br

 

 

GR II   36 - 45 lat (roczniki 1973 1964)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

118

Stebel Jaros砤w

Wis砤

1972

     25,29   

2

103

Piech Wawrzyniec

Miko丑w

1966

     25,71   

3

106

P硂馽zak Jaros砤w

Pozna

1970

     26,24   

4

121

Tomkiewicz kasz

Pozna

1970

     26,91   

5

116

Kubala Rafa

Chorz體

1970

     27,91   

6

105

Cygan Piotr

Zabrze

1969

     28,10   

7

109

Czubak Piotr

Krak體

1972

     28,39   

8

107

Golonka Pawe

Gliwice

1964

     28,87   

9

253

Ciborowski Damian

Jas硂

1973

     29,15   

10

112

Ga硂sz Adam

Andrych體

1968

     29,46   

11

251

Patas Miros砤w

Rybnik

1966

     29,55   

12

111

Mazgaj Marek

Jastrz阞ie

1973

     31,51   

 

122

Serafin Tomasz

Katowice

1968

 dq3br

 

117

Pogorzelski Zdzis砤w

sd

1970

 dq6br

 

GR I    18 - 35 lat (roczniki 1991 1974)

Miejsce

Nr start.

Nazwisko Imi

Miejscowo滄

Rocznik

Wynik

1

140

Knoll Leszek

Gliwice

1985

     24,27   

2

154

Ga砤szek Kuba

Ustro

1982

     24,77   

3

139

Gembala Grzegorz

Cieszyn

1985

     25,38   

4

147

Kiecko Piotr

Wis砤

1983

     25,43   

5

158

G髍ka Pawe

Nowy S筩z

1977

     25,74   

6

149

Zag髍ski Piotr

Bielsko-B

1984

     25,85   

7

143

Matulka Przemys砤w

Gliwice

1975

     26,16   

8

138

Ko渘iewski kasz

S髄

1984

     26,22   

8

144

Elzanowski Marek

Pozna

1975

     26,22   

10

134

Cie渓ar Tomasz

Cieszyn

1989

     26,25   

11

135

Wojtczak Jacek

Pabianice

1974

     26,36   

12

152

Kiecko Pawe

Wis砤

1988

     26,37   

13

148

Koterwa Wojciech

Gliwice

1989

     26,51   

14

161

Troszok Tobiasz

Wis砤

1986

     26,59   

15

136

G硊chowski Adam

Cieszyn

1989

     26,68   

16

155

Rakszawski kasz

Bystra

1985

     26,83   

17

159

Pilch Adam

Wis砤

1986

     27,10   

18

137

Skrzypczy駍ki Marek

Wroc砤w

1980

     27,17   

19

141

Pychy駍ki Patryk

Pszczyna

1990

     27,31   

20

132

Rojewski Jacek

Zakopane

1980

     27,98   

21

146

Baczy駍ki Adam

Istebna

1976

     28,05   

22

133

Pust體ka Arkadiusz

Skocz體

1981

     28,42   

23

142

Niemczyk Piotr

Bielsko-B

1981

     28,72   

24

162

Bogucki Jakub

Krak體

1988

     29,94   

25

131

Senderowski Piotr

Lublin

1988

     50,92   

 

160

Bogucki Bart硂miej

Krak體

1984

 dq13br

 

150

Niemczyk Pawe

Bielsko-B

1974

 dq4br

 

Footer