Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

 

 

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

F I N A

 

 

 

 

 

HARENDA - 21.03.2009

 

 

 

 

 

WYNIKI OFICJALNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K o b i e t y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I + II

46 lat i wi阠ej (roczniki 1963 i wcze渘iejsze)

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

4

Sarapata Ariana

1959

40.33

 

2

2

Filipowicz Marta

1959

40.52

+0.19

3

5

Rumi駍ka Zofia

1950

41.50

+1.17

4

3

Podg髍na Zuzanna

1952

41.76

+1.43

5

1

Go砫a Jadwiga

1951

42.62

+2.29

 

 

 

 

 

 

 

 

5 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR III

36 - 45 lat (roczniki 1973 1964)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

15

Niederli駍ka Zofia

1973

37.09

 

2

14

Lubowiecka Oksana

1971

38.57

+1.48

3

17

Blauth Monika

1966

39.09

+2.00

4

19

Palichleb-Zuba Beata

1967

40.09

+3.00

5

13

Boryczko Ma砱orzata

1964

45.88

+8.79

6

16

Pychy駍ka Halina

1972

50.49

+13.40

7

18

Borkowska El縝ieta

1965

1:19.23

+42.14

 

 

 

 

 

 

 

 

7 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR IV

18 - 35 lat (roczniki 1991 1974)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

29

宭imak Kasia

1980

37.48

 

2

33

G硂wacka Hanna

1988

38.34

+0.86

3

26

Pluta Agnieszka

1988

40.17

+2.69

4

32

Fuerst Agnieszka

1986

40.29

+2.81

5

34

Cie渓i駍ka Zuzanna

1987

40.81

+3.33

6

31

Klepacka Ma砱orzata

1980

41.32

+3.84

7

27

W骿ciak Beata

1985

42.08

+4.60

8

30

Kania Aleksandra

1987

43.90

+6.42

 

28

Machalica Katarzyna

1986

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M c z y n i

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I

66 lat i wi阠ej (roczniki 1943 i wcze渘iejsze)

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

44

Marek Stefan

1940

39.84

 

2

41

Kubica Stanis砤w

1933

41.73

+1.89

3

43

Listwan Jan

1940

43.33

+3.49

4

42

Koprowski Boles砤w

1933

46.75

+6.91

5

45

Kaletka Janusz

1939

50.20

+10.36

 

 

 

 

 

 

 

 

5 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR II

56 - 65 lat (roczniki 1953 - 1944)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

59

Stojanowski Wojciech

1953

37.59

 

2

58

Gudzelak J髗ef

1948

37.95

+0.36

3

71

Rafa Roman

1951

38.51

+0.92

4

60

Dziubek Tadeusz

1950

39.15

+1.56

5

53

Gomuli駍ki Andrzej

1953

39.40

+1.81

6

69

Kunkiewicz Adolf

1945

39.77

+2.18

7

57

Wo焠iak Wies砤w

1952

40.06

+2.47

8

62

Stach體 Stanis砤w

1949

40.26

+2.67

9

61

Kalisz Krystian

1952

40.52

+2.93

10

55

Tarnowski W砤dys砤w

1949

40.65

+3.06

11

64

Mika Edward

1951

40.82

+3.23

12

51

Stanieczko Marian

1947

41.47

+3.88

13

65

Kaczmarczyk Andrzej

1953

41.54

+3.95

14

70

Probulski Zbigniew

1953

41.65

+4.06

15

68

G髍ny Edmund

1951

42.36

+4.77

16

67

W骿ciak Zbigniew

1946

42.49

+4.90

17

54

Binda Zygmunt

1947

43.02

+5.43

18

63

Konsztowicz Krzysztof

1945

43.61

+6.02

19

72

Tonn Marek

1949

43.64

+6.05

20

73

Dutkowski Wojciech

1953

45.64

+8.05

21

56

K硂sowicz Kazimierz

1950

46.50

+8.91

22

52

Kutschera Rudolf

1946

47.87

+10.28

 

66

G硊chowski Piotr

1950

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR III

46 - 55 lat (roczniki 1963 - 1954)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

83

Ws蟪 Krzysztof

1962

37.04

 

2

89

Kowalski Bart硂miej

1960

37.23

+0.19

3

98

Zaj筩 Piotr

1963

37.50

+0.46

4

92

Smetana Marek

1954

37.61

+0.57

5

97

W骿cik Jerzy

1957

37.87

+0.83

6

102

S硂wik Piotr

1961

38.29

+1.25

7

82

Rakszawski Jacek

1963

38.30

+1.26

8

91

Blauth Marcin

1959

38.46

+1.42

9

99

Afeltowicz Bernard

1960

38.74

+1.70

10

105

Nowacki Piotr

1956

38.97

+1.93

11

88

Klich Zbigniew

1963

39.35

+2.31

12

85

Gilowski Andrzej

1955

39.45

+2.41

13

84

B筴 Tadeusz

1955

39.59

+2.55

14

86

Badura Jacek

1956

39.63

+2.59

15

104

Rawicki Marek

1961

40.02

+2.98

16

106

Kotynia Janusz

1956

40.22

+3.18

17

80

Ma硑sa Wies砤w

1958

40.42

+3.38

18

95

Malicki Jacek

1956

40.65

+3.61

19

90

Kr髄 Wies砤w

1961

40.94

+3.90

20

108

Listowski Andrzej

1961

41.22

+4.18

21

107

M昕yk Stanis砤w

1961

41.23

+4.19

22

93

Milewski Andrzej

1957

42.38

+5.34

23

100

Nowacki Jacek

1962

42.44

+5.40

 

96

Chyla Marek

1963

DNF

 

 

103

Szyma駍ki Marek

1962

DNF

 

 

81

Klimczak Leszek

1963

DSQ

 

 

87

Szlag J髗ef

1961

DSQ

 

 

101

W骿towicz Marek

1961

DSQ

 

 

94

Listowski Andrzej

1961

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR IV

36 - 45 lat (roczniki 1973 1964)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

129

Ptak Bart硂miej

1973

35.13

 

2

125

Makuch Tadeusz

1965

36.10

+0.97

3

117

Zembowicz Marcin

1968

36.47

+1.34

4

127

Tarasek Maciej

1966

36.52

+1.39

5

135

Mi渘iakiewicz Tomasz

1967

36.54

+1.41

6

116

Pruszowski Jaros砤w

1969

36.88

+1.75

7

131

Piech Wawrzyniec

1966

37.40

+2.27

8

120

Lubowiecki Tomasz

1969

37.51

+2.38

9

132

Schleifer Zbigniew

1972

37.62

+2.49

10

118

Palichleb Krzysztof

1964

38.29

+3.16

11

119

Zaborowski Pawe

1969

38.51

+3.38

12

115

Kubica Pawe

1969

38.55

+3.42

13

113

Chachulski Jakub

1973

38.59

+3.46

14

134

Sajewicz kasz

1964

38.68

+3.55

15

114

Robotycki Filip

1971

38.69

+3.56

16

137

Czubak Piotr

1972

38.84

+3.71

17

128

Smajdor Jaros砤w

1971

39.02

+3.89

18

122

Krasowski Dominik

1973

39.27

+4.14

19

130

Kr髄 Pawe

1968

39.57

+4.44

20

121

Tomkiewicz kasz

1970

39.72

+4.59

21

124

Siero Roman

1965

41.34

+6.21

22

123

Kubala Rafa

1970

42.68

+7.55

23

126

Pogorzelski Zdzis砤w

1970

42.73

+7.60

24

139

Cygan Piotr

1969

48.38

+13.25

 

133

Baczkowski Tomasz

1969

DNF

 

 

138

Wydro Wojciech

1968

DNF

 

 

136

Stefanik Przemys砤w

1970

DSQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR V

18 - 35 lat (roczniki 1991 1974)

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

Rocznik

Czas

Strata

1

141

W骿towicz Adam

1988

34.95

 

2

155

Skrzypczy駍ki Marek

1980

36.09

+1.14

3

154

Szymura Rafa

1982

36.28

+1.33

4

167

Komorowski Maciej

1977

36.79

+1.84

5

162

Nie Maciej

1979

36.81

+1.86

6

160

痷chowicz Wojciech

1980

36.98

+2.03

7

145

Wrona Dariusz

1986

37.20

+2.25

8

148

Kotynia Konrad

1986

37.62

+2.67

9

140

Bartman Maciej

1981

37.67

+2.72

10

147

Hamera Bartek

1977

37.91

+2.96

11

151

G髍ka Pawe

1977

38.02

+3.07

12

164

Sutor Rafal

1981

38.55

+3.60

13

144

Rycaj Marcin

1978

39.36

+4.41

14

146

Matulka Przemys砤w

1975

39.41

+4.46

15

152

W骿towicz Maciej

1983

40.13

+5.18

16

169

Stanny Dawid

1990

40.18

+5.23

17

143

Bartosz Marcin

1984

40.20

+5.25

18

163

Pychy駍ki Patryk

1990

41.13

+6.18

19

168

Szyma駍ki Piotr

1989

42.62

+7.67

20

165

Kania Krzysztof

1990

43.31

+8.36

21

157

Pluta Krzysztof

1991

47.36

+12.41

 

150

Pacek Marcin

1979

DNF

 

 

156

Branicki Krzysztof

1985

DNF

 

 

149

Tomczak Mateusz

1990

DSQ

 

 

153

Stanis砤wski Maciej

1979

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 zawodnik體

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas zawod體:

 

 

 

 

Kobiety

 

 

 

 

 

1

Niederli駍ka Zofia

37.09

 

 

 

2

宭imak Kasia

37.48

 

 

 

3

G硂wacka Hanna

38.34

 

 

 

M昕czy焠i

 

 

 

 

1

W骿towicz Adam

34.95

 

 

 

2

Ptak Bart硂miej

35.13

 

 

 

3

Skrzypczy駍ki Marek

36.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DNF

zawodnik nie uko馽zy

 

 

 

 

DNS

zawodnik nie wystartowa

 

 

 

 

DQ

zawodnik zdyskwalifikowany (np. omini阠ie bramki)

 

 

Footer