Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體
26.03.2010 KLUSZKOWCE
K1 Kobiety牋牋 do 1954
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 1 Podg髍na Zuzanna   00:55:72 00:57:84 1:53,56 0,00 1952
2 4 Go砫a Jadwiga   01:21:43 01:04:99 2:26,42 + 32,86 1951
3 2 Cicho - Szepczy駍ka Maria Krak體 01:36:21 01:32:84 3:09,05 + 1:15,49 1946
4 3 Binda Barbara Bystra 02:04:32 01:28:08 3:32,40 + 1:38,84 1945
K2 Kobiety 1955 - 1964
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 8 Sobolska Ma砱orzata   00:59:03 01:00:03 1:59,06 0,00 1963
2 7 Boryczko Ma砱orzata Krak體 00:57:31 01:02:35 1:59,66 + 0,60 1964
3 9 Kota駍ka Ma砱orzata Wkn-Warszawa 01:01:39 01:00:46 2:01,85 + 2,79 1963
4 10 Kamczarczyk Teresa   01:05:19 01:04:37 2:09,56 + 10,50 1959
K3 Kobiety 1965 - 1974
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 15 Ombach Alina Nowy S筩z 00:50:32 00:52:31 1:42,63 0,00 1966
2 17 Blauth Monika Warszawa 00:50:96 00:53:02 1:43,98 + 1,35 1966
3 18 Zuba Beata Krak體 00:52:36 00:53:35 1:45,71 + 3,08 1967
4 12 Szepczy駍ka Magdalena Krak體 00:53:55 00:52:76 1:46,31 + 3,68 1974
5 16 Lubowiecka Oksana   00:51:76 00:54:98 1:46,74 + 4,11 1971
6 13 Stefanik Magdalena Bielsko-Bia砤 00:54:38 00:55:51 1:49,89 + 7,26 1970
7 14 Piasecka Agnieszka Krak體 00:54:90 00:56:52 1:51,42 + 8,79 1966
K4 Kobiety 1975 - 1992
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 24 Chrobak Daria   00:49:19 00:49:57 1:38,76 0,00 1975
2 28 Winiarska- Karcz Agata Krak體 00:49:20 00:49:92 1:39,12 + 0,36 1985
3 26 Pluta Olga Szczawnica 00:50:73 00:51:50 1:42,23 + 3,47 1989
4 29 Dworska Dominika   00:50:80 00:51:53 1:42,33 + 3,57 1980
5 21 Pasierbiewicz Julia   00:56:26 00:56:97 1:53,23 + 14,47 1992
6 23 Mazur Dominika Przemy渓 00:58:73 01:00:24 1:58,97 + 20,21 1992
7 25 Barciok Katarzyna   00:59:37 01:00:16 1:59,53 + 20,77 1988
8 27 Grunt Marta Cz阺tochowa 00:59:87 01:15:02 2:14,89 + 36,13 1991
  20 Czyszczo Iwona   DNS DNS DNS 1985
M1 M昕czy焠i 1944 i starsi
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 36 Sobonski Marian   00:54:87 00:54:55 1:49,42 0,00 1944
2 31 Listwan Jan   00:54:77 00:55:17 1:49,94 + 0,52 1940
3 34 Marek Stefan Bielsko-Bia砤 00:54:73 00:55:43 1:50,16 + 0,74 1940
4 33 Kubica Stanis砤w   00:59:83 01:00:51 2:00,34 + 10,92 1933
5 30 Lechowicz Waldemar   00:59:89 01:01:65 2:01,54 + 12,12 1941
6 32 Koprowski Boles砤w   01:02:29 01:03:17 2:05,46 + 16,04 1933
M2 M昕czy焠i 1945 - 1954
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 53 Smetana Marek   00:50:48 00:51:95 1:42,43 0,00 1954
2 55 Dziubek Tadeusz   00:52:69 00:52:09 1:44,78 + 2,35 1950
3 54 G髍ny Edmund Bielsko-Bia砤 00:52:34 00:52:58 1:44,92 + 2,49 1951
4 59 Gudzelak J髗ef Przemy渓 00:51:87 00:53:23 1:45,10 + 2,67 1948
5 60 Kalisz Krystian   00:51:93 00:53:74 1:45,67 + 3,24 1952
6 48 Wojak Maciej   00:52:76 00:53:77 1:46,53 + 4,10 1954
7 40 Kabulski Zbigniew Warszawa 00:54:60 00:52:39 1:46,99 + 4,56 1947
8 42 ProbulskiZbigniew   00:53:54 00:54:93 1:48,47 + 6,04 1953
9 41 Mika Edward   00:54:55 00:54:23 1:48,78 + 6,35 1951
10 52 Stach體 Stanis砤w Przemy渓 00:54:72 00:54:46 1:49,18 + 6,75 1949
11 57 Binda Zygmunt Bystra 00:54:20 00:55:22 1:49,42 + 6,99 1947
12 49 Czak Krzysztof   00:54:14 00:55:84 1:49,98 + 7,55 1954
13 50 Lesiczka Jacek Wroc埑aw 00:55:87 00:54:61 1:50,48 + 8,05 1954
14 46 Kunkiewicz Adolf Przemy槣l 00:54:88 00:56:53 1:51,41 + 8,98 1945
15 58 Wo焠iak Wies砤w Warszawa 00:55:24 00:56:94 1:52,18 + 9,75 1952
16 51 Stanieczko Marian   00:55:36 00:59:73 1:55,09 + 12,66 1947
17 62 Dyrek Wojciech   00:59:34 00:57:35 1:56,69 + 14,26 1953
18 56 W骿ciak Zbigniew   01:01:70 00:59:68 2:01,38 + 18,95 1946
19 63 K硂sowicz Kazimierz Frysztak 01:02:31 01:02:66 2:04,97 + 22,54 1950
20 43 Kutschera Rudolf Katowice 00:59:10 01:07:30 2:06,40 + 23,97 1946
  44 Gomuli駍kiAndrzej   DNF DNS DNF   1953
  45 Stojanowski Wojciech   DNF DNS DNF   1953
  64 Kaczmnarczyk Andrzej   DNF DNS DNF   1953
M3 M昕czy焠i 1955 - 1964
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 93 Olszewski Krzysztof Szczawnica 00:48:04 00:49:15 1:37,19 0,00 1960
2 91 Zaj筩 Piotr Szczyrk 00:48:72 00:48:56 1:37,28 + 0,09 1963
3 73 Talik Zdzis砤w Zwardo 00:48:11 00:49:46 1:37,57 + 0,38 1963
4 70 Zastawny Piotr 痮ry 00:48:94 00:48:77 1:37,71 + 0,52 1963
5 100 PalichlebKrzysztof   00:48:71 00:49:35 1:38,06 + 0,87 1964
6 97 S硂wik Piotr Cisiec 00:50:00 00:49:17 1:39,17 + 1,98 1961
7 81 Kowalski Bart坥miej Warszawa 00:49:84 00:50:57 1:40,41 + 3,22 1960
8 82 Krzymie Tomasz Warszawa 00:49:81 00:50:95 1:40,76 + 3,57 1963
9 74 W骿cik Jerzy Katowice 00:50:21 00:50:67 1:40,88 + 3,69 1957
10 80 Afeltowicz Bernard Wroc砤w 00:50:40 00:50:55 1:40,95 + 3,76 1960
11 98 Milka Piotr Mkn Gliwice 00:50:80 00:50:27 1:41,07 + 3,88 1963
12 94 Kryj Mariusz   00:50:04 00:51:23 1:41,27 + 4,08 1961
13 89 Klimczak Leszek Larysz體 00:50:60 00:51:18 1:41,78 + 4,59 1963
14 85 Badura Jacek   00:50:81 00:51:10 1:41,91 + 4,72 1956
15 92 Kwik Roman   00:51:84 00:50:78 1:42,62 + 5,43 1956
16 72 Blauth Marcin   00:51:25 00:51:66 1:42,91 + 5,72 1959
17 96 B筴 Tadeusz   00:52:08 00:51:97 1:44,05 + 6,86 1955
18 90 Lamers Piotr   00:51:48 00:52:95 1:44,43 + 7,24 1956
19 95 Ma硑sa Wies砤w   00:52:33 00:53:07 1:45,40 + 8,21 1958
20 84 Grunt Cezary Cz阺tochowa 00:51:85 00:53:69 1:45,54 + 8,35 1956
21 87 M昕yk Stanis砤w   00:52:59 00:53:04 1:45,63 + 8,44 1961
22 76 Malicki Jacek sd 00:52:75 00:53:46 1:46,21 + 9,02 1956
23 75 Bobko Zygmunt Przemy渓 00:53:55 00:53:30 1:46,85 + 9,66 1956
24 79 Kotynia Janusz Krak體 00:51:68 00:57:03 1:48,71 + 11,52 1956
25 83 Czapura Zbigniew   00:54:83 00:55:32 1:50,15 + 12,96 1956
26 86 C筴a砤 Artur Wkn Warszawa 00:51:02 01:01:13 1:52,15 + 14,96 1964
27 78 Koszarek Jacek Nowy Targ 00:55:71 00:56:71 1:52,42 + 15,23 1959
28 99 Nowacki Jacek   00:59:82 00:57:78 1:57,60 + 20,41 1962
29 71 Porembski Bogdan Ryman體 Zdr骿 01:00:67 00:57:69 1:58,36 + 21,17 1961
30 77 Michalcewicz Robert Przemy渓 01:04:22 01:03:18 2:07,40 + 30,21 1957
  101 Pyrek Jacek Tarn體 DSQ DNS DSQ   1955
  88 W骿towicz Marek Gliwice DSQ DNS DSQ   1961
M4 M昕czy焠i 1965 - 1974
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 126 Stawarz Piotr Zakopane 00:47:38 00:47:30 1:34,68 0,00 1969
2 121 Makuch Tadeusz   00:48:18 00:47:33 1:35,51 + 0,83 1965
3 119 Wojtiuk Micha   00:48:53 00:47:84 1:36,37 + 1,69 1968
4 113 LubowieckiTomasz   00:48:08 00:49:18 1:37,26 + 2,58 1969
5 107 Smajdor Jaros砤w   00:48:14 00:49:49 1:37,63 + 2,95 1971
6 110 Mi渘iakiewicz Tomasz   00:48:56 00:50:00 1:38,56 + 3,88 1967
7 122 Sta馽o Jan Zwardo 00:49:99 00:49:64 1:39,63 + 4,95 1967
8 120 Tarasek Maciej Tarnowskie G髍y 00:50:26 00:50:08 1:40,34 + 5,66 1966
9 105 Wojtczak Jacek   00:51:18 00:50:57 1:41,75 + 7,07 1974
10 118 Piech Wawrzyniec Miko丑w 00:51:02 00:50:84 1:41,86 + 7,18 1966
11 114 Nowak Przemys砤w   00:50:91 00:53:24 1:44,15 + 9,47 1971
12 111 Siero Roman Wroc砤w 00:51:71 00:53:19 1:44,90 + 10,22 1965
13 117 Zaj筩 Jacek Jastrz阞ie Zdr骿 00:54:31 00:51:96 1:46,27 + 11,59 1971
14 108 Kania Piotr   00:52:46 00:54:02 1:46,48 + 11,80 1974
15 106 Nowak Arkadiusz   00:53:60 00:54:82 1:48,42 + 13,74 1965
16 125 P埑oci駍ki Arkadiusz   00:53:98 00:54:63 1:48,61 + 13,93 1970
17 123 Nowak Roman   00:56:01 00:56:07 1:52,08 + 17,40 1971
18 109 Abulewicz Wojciech Wroc砤w 00:58:92 01:02:95 2:01,87 + 27,19 1968
  127 Baczkowski Tomasz Gliwice 00:49:83 DSQ DSQ   1969
  116 Ptak Bart硂miej Zakopane 00:46:79 DSQ DSQ   1973
  112 Stefanik Przemys砤w Bielsko-Bia砤 00:51:23 DSQ DSQ   1970
  115 Zaborowski Pawe   00:50:28 DSQ DSQ   1969
  104 Michalik Stanis砤w Bytom 00:53:04 DSQ DSQ   1971
  124 Kubica Pawe   DNF DNS DNF   1969
M5 M昕czy焠i 1975- 1992
Miejsce Nr Start. Nazwisko i Imi Miasto / Klub Przejazd 1 Przejazd 2 Wynik Strata Rok. Ur    
1 130 W骿towicz Adam Gliwice 00:46:86 00:46:70 1:33,56 0,00 1988
2 152 Kania Krzysztof Ustro 00:48:41 00:47:71 1:36,12 + 2,56 1990
3 141 Szymura Rafa   00:48:37 00:48:23 1:36,60 + 3,04 1982
4 140 Zwardo Damian Zwardo 00:48:06 00:49:11 1:37,17 + 3,61 1977
5 151 Komorowski Maciej   00:48:95 00:48:57 1:37,52 + 3,96 1977
6 139 G髍ka Pawe Nowy S筩z 00:49:02 00:48:57 1:37,59 + 4,03 1977
7 143 Smolik Marcin Tychy 00:49:61 00:48:58 1:38,19 + 4,63 1991
8 131 Plewa Krzysztof   00:48:92 00:49:38 1:38,30 + 4,74 1988
9 146 Bia砮k Marek Bielsko-Bia砤 00:49:08 00:49:38 1:38,46 + 4,90 1991
10 138 Pilch Leszek Wis砤 00:48:57 00:50:16 1:38,73 + 5,17 1976
11 150 Madejczyk Borys Wis砤 00:49:32 00:49:89 1:39,21 + 5,65 1992
12 149 Szarzec Mateusz Wis砤 00:50:13 00:49:13 1:39,26 + 5,70 1992
13 134 Skwarczek Bartosz Krak體 00:49:98 00:49:79 1:39,77 + 6,21 1978
14 135 Smusz Franciszek Rybnik 00:50:58 00:49:64 1:40,22 + 6,66 1991
15 137 Rycaj Marcin Lublin 00:49:71 00:51:25 1:40,96 + 7,40 1978
16 132 Sutor Rafa   00:50:54 00:50:83 1:41,37 + 7,81 1981
17 147 Hausner Piotr   00:51:88 00:50:41 1:42,29 + 8,73 1983
18 144 Ko渘iewski kasz   00:52:21 00:52:58 1:44,79 + 11,23 1984
19 148 Wojciak Krzysztof   00:55:97 00:52:20 1:48,17 + 14,61 1990
  145 Hamera Bartosz   DSQ DNS DSQ   1977
  133 Podlaszewski Marcin Lublin 00:52:01 DSQ DSQ   1977
  136 Marcinkowski Jan Gliwice DNS DNS DNS   1982

Footer