Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
WYNIKI Z ELIMINACJI DO AMATORSKICH MISTRZOSTW POLSKI
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - SLALOM GIGANT
牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋 KORBIEL覹, 15 stycznia 2010 roku
KOBIETY
GR. I 46 i wi阠ej lat (1964-...)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 32 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 00:00:41:26  
GR. III 18 - 35 lat (1992 - 1975)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 53 Solecka Katatzyna 1992 Bielsko-Bia砤 00:00:34:98  
2 59 Zdzi駍ka Karolina 1975 Krak體 00:00:36:85 1,87
3 8 Witek Martyna 1984 Nowy S筩z 00:00:38:35 3,37
4 24 Barciok Katarzyna 1988 Skrzysz體 00:00:42:01 7,03
M石CZY廚I
GR. I 66 lat i wi阠ej (1944 - )
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 3 Listwan Jan 1940 Skawica 00:00:38:32  
2 41 Marek Stefan 1940 Bielsko-Bia砤 00:00:38:86 0,54
3 34 Jak骲czak Krzysztof 1942 Krak體 00:00:41:36 3,04
4 45 Kaletka Janusz 1939 Bieru 00:00:43:31 4,99
GR. II 56 - 65 lat (1954 - 1945)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 20 Stojanowski Wojciech 1953 Bielsko-Bia砤 00:00:35:33  
2 39 Dziubek Tadeusz 1950 Mak體 Podhalaski 00:00:35:48 0,15
3 38 Mika Edward 1951 Meszna 00:00:36:06 0,73
4 11 Gomuli駍ki Andrzej 1953 Zakopane 00:00:36:22 0,89
5 12 Wojak Maciej 1954 Zakopane 00:00:36:72 1,39
6 65 Stanieczko Marian 1947 Paw硂wice 00:00:36:93 1,60
7 47 Karczmarczyk Anrdzej 1953 Zakopane 00:00:39:43 4,10
8 44 Dyrek Wojciech 1953 Krak體 00:00:41:08 5,75
9 49 Kutschera Rudolf 1946 Katowice 00:00:41:26 5,93
GR. III 46 - 55 lat (1964 - 1955)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 2 Kryj Mariusz 1961 Rybnik 00:00:33:24  
2 14 Rakszawki Jacek 1963 Bystra 00:00:34:95 1,71
3 15 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 00:00:35:08 1,84
4 37 M昕yk Stanis砤w 1961 Katowice 00:00:35:26 2,02
5 7 Kr髄 Wies砤w 1961 Nowy S筩z 00:00:35:42 2,18
6 57 Nowicki Piotr 1956 Krak體 00:00:35:61 2,37
7 46 Dyduch Henryk 1959 Gilowice 00:00:36:01 2,77
8 25 Lamers Piotr 1956 Bielsko Bia砤 00:00:36:23 2,99
9 5 Ma硑sa Wies砤w 1958 Radzisz體 00:00:36:92 3,68
10 9 Grunt Cezar 1956 Cz阺tochowa 00:00:36:97 3,73
11 64 Cie渓ar Adam 1957 Cieszyn 00:00:37:46 4,22
12 40 Czapura Zbigniew 1956 Siemianowice 宭. 00:00:37:59 4,35
13 4 Gilowski Andrzej 1955 Pozna 00:00:38:10 4,86
14 28 Paja Jaros砤w 1956 Krak體 00:00:39:21 5,97
15 19 Stankiewicz Ryszard 1959 Krak體 00:00:40:57 7,33
GR. IV 36 - 45 lat (1974 - 1965)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 31 Makuch Tadeusz 1965 Korbiel體 00:00:33:05  
2 16 Wojtczak Jacek 1974 Pabianice 00:00:34:24 1,19
3 30 Pruszowski Jaros砤w 1969 Gliwice 00:00:34:58 1,53
3 23 Kubica Pawe 1969 Bielsko Bia砤 00:00:34:64 1,59
5 55 Zaborowski Pawe 1969 Warszawa 00:00:34:82 1,77
6 35 Michalik Stanis砤w 1971 Bytom 00:00:35:04 1,99
7 13 Kania Piotr 1974 Pozna 00:00:35:22 2,17
8 56 P硂ci駍ki Arkadiusz 1970 Warszawa 00:00:35:46 2,41
9 42 Cygan Piotr 1969 Zabrze 00:00:35:67 2,62
10 54 Zembrowicz Marcin 1968 Bielsko Bia砤 00:00:35:81 2,76
11 48 Paluch Rafa 1973 Bielsko Bia砤 00:00:36:52 3,47
12 29 Kapustka Jacek 1966 Bielsko Bia砤 00:00:36:99 3,94
13 43 Gojowy Franciszek 1973 Jastrz阞ie Zdr骿 00:00:38:77 5,72
14 18 Kubala Rafa 1970 Chorz體 00:00:38:88 5,83
GR. V 18 - 35 lat (1992- 1975)
Miejsce Numer Nazwisko i imi Rok ur. Miejscowo滄 czas1 strata
1 58 Komorowski Maciej 1977 Warszawa 00:00:32:50  
2 50 Hamera Bartosz 1977 Warszawa 00:00:33:46 0,96
3 51 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 00:00:33:80 1,30
3 21 Bia砮k Marek 1991 Bielsko Bia砤 00:00:34:13 1,63
5 52 宭iwa Micha 1990 Zwardo 00:00:34:26 1,76
6 61 痷k Pawe 1986 Krak體 00:00:34:49 1,99
7 6 Grzyb Przemys砤w 1983 Mil體ka 00:00:34:91 2,41
8 1 Leszko Tomasz 1976 Jastrz阞ie Zdr骿 00:00:35:42 2,92
9 17 Bry kasz 1982 Cisiec 00:00:36:70 4,20
10 26 Otrz箂ek Przemys砤w 1978 Bielsko Bia砤 00:00:37:03 4,53
11 60 Fajkiel Micha 1985 Krak體 00:00:37:18 4,68
12 62 Pychy駍ki Patryk 1990 Czark體 00:00:37:21 4,71
13 10 Janoszek Grzegorz 1985 Koszarawa 00:00:40:08 7,58
14 36 Stawowczyk kasz 1981 痽wiec 00:00:40:43 7,93

Footer