Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY

 

 

Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety zakwalifikowane do fina硊 MPA PZN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluszkowce, 9.01.2010r.

 

KL

 

 

 

 

 

Korbiel體, 15.01.2010r.

 

KO

 

 

 

 

 

Szczawnica, 17.01.2010r.

 

SA.

 

 

 

 

 

Szczyrk, 22.01.2010r.

 

SK

 

 

 

 

 

Przemy渓, 29.01.2010r.

 

PR

 

 

 

 

 

Wis砤 - Sto縠k, 5.02.2010r.

 

WS

 

 

 

 

 

Czarna G髍a, 14.02.2010r.

 

CG

 

 

 

 

 

Nowy Targ, 7.03.20100r.

 

NT

 

 

 

 

 

 

K o b i e t y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I

56 lat i wi阠ej (roczniki 1954 i wcze渘iejsze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

 

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

2

99

Binda Barbara

Bystra

1945

53.67

 

 

SK

1

1

Chlebowska Teresa

Przemy渓

1954

47.33

40.62

1:27.95

PR

6

4

Cicho - Szepczy駍ka Maria

Krak體

1946

0:39,61

 

 

NT

1

32

Go砫a Jadwiga

 

1951

41,26

 

 

KO

2

119

Podg髍na Zuzanna

 

1952

1;07,85

 

 

SA.

1

2

Podg髍na Zuzanna

Krak體

1952

0:28,96

 

 

NT

5

7

Rumi駍ka Zofia

 

1950

0:35,61

 

 

NT

1

1

Stanis砤wska Maria

Bielsko-Bia砤

1953

38.43

 

 

SK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR II

46 - 55 lat (roczniki 1964 1955)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

 

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

3

3

Boryczko Ma砱orzata

Krak體

1964

0:30,89

 

 

NT

1

80

Filipowicz Marta

Szklarska Por阞a

1959

47.90

45.13

1:33.03

CG

3

2

Kaczmarczyk Teresa

Zakopane

1959

1;39,79

 

 

SA.

2

56

Knapik Iwona

Wroc砤w

1959

50.10

45.56

1:35.66

CG

4

1

Kota駍ka Ma砱orzata

WKN-Warszawa

1963

0:31,46

 

 

NT

1

1

Sarapata Ariana

 

1959

43,39

 

 

KL

2

2

Sobolska Malgorzata

 

1963

46,70

 

 

KL

2

5

Sobolska Malgorzata

gorlice

1963

0:30,13

 

 

NT

1

1

Sobolska Ma砱orzata

Gorlice

1963

1;06,12

 

 

SA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR III

36 - 45 lat (roczniki 1974 1965)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

 

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

3

4

Baczkowska Anna

Gliwice

1974

38,72

 

 

WS

2

92

Blauth Monika

Warszawa

1966

0:27,87

 

 

NT

1

15

Lubowiecka Oksana

 

1971

39,63

 

 

KL

1

3

Lubowiecka Oksana

Krak體

1971

57,25

 

 

SA.

1

2

Ombach Alina

Nowy S筩z

1966

34.29

34.59

1:08.88

PR

2

1

Piasecka Agnieszka

Krak體

1966

36,45

 

 

WS

5

94

Piasecka Agnieszka

Krak體

1966

0:28,56

 

 

NT

2

14

Rewerelli Karolina

 

1967

40,80

 

 

KL

2

135

Salagierska Anna

sd

1972

1;16, 40

 

 

SA.

6

91

Sitko Joanna

Krak體

1965

0:33,15

 

 

NT

3

2

Sobejko Malgorzata

Krak體

1967

46.27

 

 

SK

1

4

Stefanik Magdalena

Bielsko-Bia砤

1970

34.72

 

 

SK

4

97

Szafran Monika

 

1973

0:28,41

 

 

NT

1

90

Szepczy駍ka Magdalena

Krak體

1974

0:26,94

 

 

NT

2

3

Wawak Ewa

Bielsko-Bia砤

1968

45.36

 

 

SK

3

95

Zuba Beata

Krak體

1967

0:28,04

 

 

NT

1

2

Zuba Beata

Krak體

1967

36,11

 

 

WS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR IV

18 - 35 lat (roczniki 1992 1975)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko i imi

 

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

4

24

Barciok Katarzyna

 

1988

42,01

 

 

KO

5

6

Barciok Katarzyna

Skrzysz體

1988

40.60

 

 

SK

2

8

Barciok Katarzyna

Skrzysz體

1988

39,19

 

 

WS

1

186

Bernas Agnieszka

GLIWICE

1982

0:26,16

 

 

NT

7

191

Bobek Patrycja

 

1992

0:28,66

 

 

NT

2

55

Bugno Paulina

Zabrze

1991

47.27

44.45

1:31.72

CG

1

34

Chrobak Daria 1975

 

1975

38,65

 

 

KL

2

192

Czyszczo Iwona

 

1985

0:26,23

 

 

NT

4

26

Duda Iwona

Wroc砤w

1982

52.78

47.21

1:39.99

CG

1

44

Dworska Dominika

Wroc砤w

1980

46.76

44.22

1:30.98

CG

6

4

Galica Katarzyna

Poronin

1978

1;00,05

 

 

SA.

3

34

Goga砤 Kalina

Wroc砤w

1985

49.75

46.54

1:36.29

CG

5

82

Grunt Marta

Cz阺tochowa

1991

52.99

49.45

1:42.44

CG

8

190

Jeziorowska Dorota

 

1989

0:28,70

 

 

NT

1

128

Kania Aleksandra

Ustro

1987

54,14

 

 

SA.

1

7

Karchniwy Ewa

Smolnica

1991

32.37

 

 

SK

3

9

Kohut Joanna

Bielsko-Bia砤

1990

34.48

 

 

SK

5

181

Kopka Weronika

Krak體

1991

0:27,86

 

 

NT

2

31

Krzyzanowska Olga 1985

 

1985

47,26

 

 

KL

5

132

Kuchta Joanna

Bukowina

1989

59,87

 

 

SA.

1

5

Mazur Dominika

Przemy渓

1992

40.51

40.81

1:21.32

PR

3

5

Miler Barbara

Ruda 宭箂ka

1983

42,92

 

 

WS

1

7

Orszulik Katarzyna

Cieczyn

1992

37,80

 

 

WS

3

183

Pasierbiewicz Julia

 

1992

0:27,41

 

 

NT

3

113

Pluta Agnieszka

Szczawnica

1988

56,73

 

 

SA.

2

114

Pluta Olga

Szczawnica

1989

54,58

 

 

SA.

7

6

Ptak Monika

Zakopane

1980

1;01,51

 

 

SA.

2

8

Solecka Katarzyna

Bielsko-Bia砤

1992

32.45

 

 

SK

1

53

Solecka Katatzyna

 

1992

34,98

 

 

KO

4

5

Sta馽o Magdalena

Zwardo

1992

36.10

 

 

SK

6

188

Sta馽o Magdalena

Ks-Zwardo

1992

0:27,93

 

 

NT

4

189

Warmi駍ka Ma砱orzata

Krak體

1984

0:27,42

 

 

NT

4

8

Winiarska-Karcz Agata

Krak體

1985

57,52

 

 

SA.

3

8

Witek Martyna

 

1984

38,35

 

 

KO

8

121

W骿ciak Beata

Rabka

1985

1;03,16

 

 

SA.

2

59

Zdzi駍ka Karolina

 

1975

36,85

 

 

KO

 

Footer