Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2010
M昕czy焠i zakwalifikowani do fina硊 MPA PZN
Kluszkowce, 9.01.2010r. KL
Korbiel體, 15.01.2010r. KO
Szczawnica, 17.01.2010r. SA.
Szczyrk, 22.01.2010r. SK
Przemy渓, 29.01.2010r. PR
Wis砤 - Sto縠k, 5.02.2010r. WS
Czarna G髍a, 14.02.2010r. CG
Nowy Targ, 7.03.2010r. NT
M c z y n i
GR I 66 lat i wi阠ej (roczniki 1944 i wcze渘iejsze)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
13 28 Biel Alfred Skocz體 1942 41,92 WS
3 34 Jak骲czak Krzysztof 1942 41,36 KO
12 26 Kaletka Janusz Bieru 1939 40.95 SK
4 45 Kaletka Janusz 1939 43,31 KO
16 18 Koprowski Boleslaw 1933 48,64 KL
17 126 Koprowski Boles砤w Zakopane 1933 1;12,29 SA.
11 29 Kubica Stanis砤w 1933 40,82 WS
10 26 Lechowicz Waldemar 1941 00:30,7 NT
9 19 Lechowicz Waldemar Katowice 1941 39,25 WS
6 5 ListwanJan 1940 42,28 KL
13 21 Listwan Jan Skawica 1940 1;07,97 SA.
6 20 Listwan Jan Zawoja Skawica 1940 34.86 SK
1 3 Listwan Jan 1940 38,32 KO
4 12 Marek Stefan Bielsko-Bia砤 1940 34.13 SK
2 41 Marek Stefan 1940 38,86 KO
7 14 Sobonski Marian 1944 42,39 KL
4 24 Sobo駍ki Marian 1944 00:27,3 NT
9 95 Wieczorek Henryk Warszawa 1938 36.89 SK
8 31 Wieczorek Henryk Warszawa 1938 38,72 WS
GR II 56 - 65 lat (roczniki 1954 - 1945)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
3 17 Binda Zygmunt Bystra 1947 33.46 SK
5 32 Binda Zygmunt Bystra 1947 37,16 WS
2 65 Charpatidis Gregory Wroc砤w 1952 48.83 45.51 1:34.34 CG
6 26 Czak Krzysztof 1954 37,66 WS
5 57 Dominik Marek mianki 1954 47.85 49.73 1:37.58 CG
8 44 Dyrek Wojciech 1953 41,08 KO
4 7 Dziubek Tadeusz 1950 41,44 KL
2 39 Dziubek Tadeusz 1950 35,48 KO
2 108 Dziubek Tadeusz 1950 56,74 SA.
1 21 Dziubek Tadeusz Mak體 Podhalaski 1950 32.22 SK
4 24 G硊chowski Piotr Cieszyn 1950 36,65 WS
1 61 Gomulincki Andrzej Zakopane 1956 (53?) 34.51 34.35 1:08.86 PR
2 2 GomulinskiAndrzej 1953 40,7 KL
3 13 Gomulinski Andrzej Zakopane 1953 57,21 SA.
4 11 Gomuli駍ki Andrzej 1953 36,22 KO
1 21 Gomuli駍ki Andrzej ZAKOPANE 1953 00:26,2 NT
5 19 G髍ny Edmund Bielsko-Bia砤 1951 34.63 SK
2 27 G髍ny Edmund 1951 35,54 WS
4 6 Gudzelak J髗ef Przemy渓 1948 33.69 49.69 1:23.38 PR
8 16 Kabulski Zbigniew Warszawa 1947 1;02,21 SA.
8 6 KaliszKrystian 1952 42,45 KL
4 14 Kalisz Krystian Katowice 1952 59,8 SA.
7 47 Karczmarczyk Anrdzej 1953 39,43 KO
2 18 Klimczak Przemys砤w Gaj 1947 00:26,8 NT
3 49 K硂sowicz Kazimierz Frysztak 1950 38.35 38.45 1:16.80 PR
6 84 Kuczera Rudolf Katowice 1946 55.63 53.77 1:49.40 CG
2 7 Kunkiewicz Adolf Przemy渓 1945 35.86 34.94 1:10.80 PR
7 15 Kutschera Rudolf Katowice 1946 36.09 SK
4 88 Lesiczka Jacek Wroc砤w 1954 49.69 45.84 1:35.53 CG
3 38 Mika Edward 1951 36,06 KO
5 22 Mika Edward Meszna 1951 1;01,46 SA.
2 16 Mika Edward Bielsko-Bia砤 1951 33.20 SK
3 30 Mika Edward B.Bia砤 1951 35,59 WS
5 4 ProbulskiZbigniew 1953 41,82 KL
6 23 Probulski Zbigniew Gorlice 1953 1;01,67 SA.
5 19 Probulski Zbigniew Gorlice 1953 00:27,6 NT
1 78 Rafa Roman Szklarska Por阞a 1950 46.81 42.90 1:29.71 CG
3 69 Skrzypczy駍ki Zbigniew Wroc砤w 1950 50.61 44.46 1:35.07 CG
1 10 Smetana Marek 1954 40,51 KL
1 24 Smetana Marek Krynica 1954 54,77 SA.
3 17 Stach體 Stanis砤w Przemy渓 1949 00:26,8 NT
6 65 Stanieczko Marian 1947 36,93 KO
8 25 Stanieczko Marian Paw硂wice 1947 36.87 SK
1 22 Stanieczko Marian 1947 35,3 WS
3 17 Stojanowski Wojciech 1953 41,41 KL
1 20 Stojanowski Wojciech 1953 35,33 KO
7 20 Tonn Marek lodz 1949 00:28,9 NT
5 12 Wojak Maciej 1954 36,72 KO
7 27 Wojak Maciej Zakopane 1954 1;01,86 SA.
7 25 Wozniak Wies砤w Warszawa 1952 38,7 WS
6 25 W骿ciak Zbigniew 1946 00:28,5 NT
8 16 痷kowski Ludwik SN Klasyk Warszawa 1948 00:28,9 NT
GR III 46 - 55 lat (roczniki 1964 - 1955)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
5 96 Afeltowicz Bernard Wroc砤w 1960 44.80 42.13 1:26.93 CG
5 46 Badura Jacek 1956 41,12 KL
7 47 Badura Jacek Wroc砤w 1956 45.12 42.32 1.27.44 CG
3 33 BakTadeusz 1955 40,76 KL
4 66 Baraba Stanis砤w Lubin 1959 44.53 40.38 1:24.91 CG
3 15 B筴 Tadeusz 1955 35,08 KO
4 45 Blauth Marcin 1959 41,04 KL
2 19 Bobko Zygmunt Przemy渓 1956 35.45 34.66 1:10.11 PR
6 51 C筴a砤 Artur WKN Warszawa 1964 00:26,4 NT
8 45 Czapura Zbigniew 1956 35,36 WS
7 46 Dyduch Henryk 1959 36,01 KO
4 68 Grunt Cezary Cz阺tochowa 1956 00:26,1 NT
1 37 Klimczak Leszek Larysz體 1963 52,67 SA.
8 54 Koszarek Jacek Nowy Targ 1959 00:27,4 NT
7 47 Kotynia Janusz Krak體 1956 34,85 WS
5 34 Kowalski Bart硂miej Warszawa 1960 54,46 SA.
5 7 Kr髄 Wies砤w 1961 35,42 KO
1 2 Kryj Mariusz 1961 33,24 KO
6 40 Kryj Mariusz Rybnik 1961 54,77 SA.
1 15 Krzymie Tomasz Warszawa 1963 34.76 34.09 1:08.85 PR
6 39 KwikRoman 1956 41,18 KL
5 48 Kwik Roman Stych體 1956 34,67 WS
8 25 Lamers Piotr 1956 36,23 KO
4 13 Le渘y Robert Przemysl 1962 35.81 34.55 1:10.36 PR
8 36 LewandowskiJanusz 1956 42,34 KL
4 49 Lewandowski Janusz Ko馻kow 1956 34,25 WS
7 29 Listowski Andrzej Bielsko-Bia砤 1961 31.65 SK
5 42 Malicki Jacek sd 1956 31.34 SK
7 57 Malicki Jacek lodz 1956 00:26,7 NT
5 74 Ma硑sa Wies砤w 1958 00:26,2 NT
4 37 M昕yk Stanis砤w 1961 35,26 KO
6 56 M昕yk Stanis砤w 1961 34,74 WS
7 17 Michalcewicz Robert Przemy渓 1957 37.33 37.51 1:14.84 PR
2 64 Milka Piotr MKN Gliwice /Zabrze 1963 00:25,7 NT
7 30 NowackiJacek 1962 41,79 KL
6 57 Nowicki Piotr 1956 35,61 KO
2 45 Olszewski Krzysztof Szczawnica 1960 53,87 SA.
1 35 PalichlebKrzysztof 1964 39,79 KL
7 46 Palichleb Krzysztof Krak體 1964 54,89 SA.
2 62 Palichleb Krzysztof Krak體 1964 33,15 WS
1 63 Palichleb Krzysztof Krak體 1964 43.67 38.89 1:22.56 CG
1 71 Palichleb Krzysztof Krak體 1964 00:24,8 NT
6 21 Porembski Bogdan Ryman體 Zdr骿 1961 36.31 35.30 1:11.61 PR
3 57 Pyrek Jacek Tarn體 1955 35.25 35.09 1:10.34 PR
2 14 Rakszawki Jacek 1963 34,95 KO
6 32 Rakszawski Jacek Bystra 1963 31.50 SK
3 25 Skowro駍ki Tadeusz Kowary 1960 44.72 39.78 1:24.50 CG
3 41 S硂wik Piotr Cisiec 1961 31.13 SK
3 58 S硂wik Piotr 1961 33,28 WS
8 33 Spyra J阣rzej Duszniki Zdr骿 1961 46.64 41.32 1:27.96 CG
8 12 Szlag J髗ef 寃iete 1961 37.05 37.82 1:14.87 PR
5 18 Szyma駍ki Marek Przemy渓 1962 35.68 35.63 1:11.31 PR
8 134 寃ierczek Rafa N.S筩z 1961 56,34 SA.
2 35 Talik Zdzis砤w Zwardo 1963 30.64 SK
2 39 Warzecha Wac砤w Kowary 1958 44.03 40.13 1:24.16 CG
2 38 Wojcik牋牋 Jerzy 1957 40,07 KL
8 51 W骿cik Jerzy Katowice 1957 31.82 SK
4 52 W骿cik Jerzy Katowice 1957 54,15 SA.
1 28 W骿towicz Marek Gliwice 1961 30.23 SK
6 76 Zachorski Cezary Piechowice 1961 46.39 40.92 1:27.31 CG
3 38 Zaj筩 Piotr Szczyrk 1963 54,14 SA.
4 50 Zaj筩 Piotr Szczyrk 1963 31.24 SK
1 61 Zaj筩 Piotr Szczyrk 1963 33,1 WS
3 66 Zastawny Piotr 痮ry 1963 00:25,9 NT
GR IV 36 - 45 lat (roczniki 1974 1965)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
8 105 Abulewicz Wojciech Wroc砤w 1968 40,05 WS
5 65 Aszkie硂wicz Grzegorz Cieszyn 1967 31.48 SK
4 94 Baczkowski Tomasz Gliwice 1969 33,4 WS
6 33 B硂niarz Przemys砤w Nowy S筩z 1971 36.08 35.33 1:11.41 PR
4 121 Burliga Andrzej Wroc砤w 1967 00:25,1 NT
7 75 Czajkowski牋牋 Jerzy 1973 40,17 KL
8 79 Czajkowski Jerzy Krak體 1973 54,3 SA.
7 13 Kania Piotr 1974 35,22 KO
8 61 Kania Piotr Pozna 1974 32.97 SK
6 127 K砤put Piotr Nowy Targ 1974 00:25,3 NT
8 30 Koza Maciej Krosno 1974 37.71 38.93 1:16.64 PR
5 28 Krasowski Dominik Lublin 1973 35.48 35.12 1:10.60 PR
4 71 KubicaPawel 1969 39,48 KL
3 23 Kubica Pawe 1969 34,64 KO
2 52 Kubica Pawe Bielsko-Bia砤 1969 30.60 SK
3 68 LubowieckiTomasz 1969 38,92 KL
7 73 Lubowiecki Tomasz Krak體 1969 53,93 SA.
3 97 Lubowiecki Tomasz Krak體 1969 33,07 WS
2 141 Lubowiecki Tomasz Krak體 1969 00:25,1 NT
8 35 nowy kasz Wroc砤w 1974 46.72 41.65 1:28.37 CG
2 83 Makuch Tadeusz 1965 38,54 KL
1 31 Makuch Tadeusz 1965 33,05 KO
5 117 Makuch Tadeusz Korbiel體 1965 53,43 SA.
1 90 Makuch Tadeusz Korbiel體 1965 32,32 WS
6 35 Michalik Stanis砤w 1971 35,04 KO
3 63 Michalik Stanis砤w Bytom 1971 31.07 SK
1 69 MisniakiewiczTomasz 1967 38,26 KL
5 133 Misniakiewicz Tomasz Yeti Krakow 1967 00:25,2 NT
4 42 Muciek Pawe Wroc砤w 1971 45.31 41.14 1:26.45 CG
3 31 Musia Pawe Nowy S筩z 1973 34.74 35.11 1:09.85 PR
8 66 NowakPrzemyslaw 1971 41,53 KL
6 91 Nowak Arkadiusz 1965 38,05 WS
7 99 Nowak Roman 1971 39,14 WS
5 92 Piech Wawrzyniec Miko丑w 1966 36,52 WS
8 56 P硂ci駍ki Arkadiusz 1970 35,46 KO
1 32 Polakiewicz Jacek Lesko 1965 33.72 33.39 1:07.11 PR
3 30 Pruszowski Jaros砤w 1969 34,58 KO
6 59 Pruszowski Jaros砤w Zabrze 1969 44.69 42.68 1:27.37 CG
1 64 Ptak Bartomiej Zakopane 1973 50,56 SA.
2 102 Schleifer Zbogniew Korbiel體 1972 32,68 WS
7 89 Siero Roman Wroc砤w 1965 45.58 41.98 1:27.56 CG
7 152 Smajdor Jaros砤w 1971 00:25,3 NT
4 58 Sta馽o Jan Zwardo 1967 31.28 SK
1 148 Sta馽o Jan Ks-Zwardo 1967 00:24,9 NT
3 59 Stawarz Piotr Zakopane 1969 53,32 SA.
1 64 Stefanik Przemys砤w Bielsko-Bia砤 1970 30.25 SK
6 58 Stefanik Przemys砤w Bielsko Bia砤 1970 53,69 SA.
1 60 Tarasek Maciej Tarnowskie G髍y 1966 43.02 40.32 1:23.34 CG
5 73 Tomkiewicz kasz Pozna 1970 45.46 41.01 1:26.47 CG
2 53 Tondera Mariusz Rzesz體 1973 35.32 34.34 1:09.66 PR
7 22 Wierzbicki Piotr Lublin 1965 36.75 36.13 1:12.88 PR
2 16 Wojtczak Jacek 1974 34,24 KO
6 53 Wojtczak Jacek Pabianice 1974 31.53 SK
2 37 Wojtczak Jacek Pabianice 1974 44.60 39.97 1:24.57 CG
6 73 Wojtiuk牋牋 Michal 1968 40,15 KL
2 83 Wojtiuk Micha Warszawa 1968 53,13 SA.
7 123 Wojtiuk Micha golden boys 1968 00:25,3 NT
5 72 Zaborowski牋牋 Pawel 1969 39,5 KL
5 55 Zaborowski Pawe 1969 34,82 KO
4 54 Zaborowski Pawe Warszawa 1969 53,34 SA.
3 149 Zaborowski Pawe golden boys 1969 00:25,1 NT
4 25 Zaj筩 Jacek Jastrz阞ie Zdr骿 1971 35.17 35.39 1:10.56 PR
7 96 Zembowicz Marcin 1968 31.75 SK
3 93 Zembowicz Marcin Bielsko - Bia砤 1968 44.68 41.19 1:25.87 CG
GR V 18 - 35 lat (roczniki 1992 1975)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
4 105 Bartman牋牋 Maciej 1981 39,23 KL
2 245 Bartman Maciej Zakopane 1981 00:24,2 NT
8 249 Bednarz Andrzej Rajcza 1983 00:24,8 NT
3 21 Bia砮k Marek 1991 34,13 KO
2 77 Bia砮k Marek Bielsko-Bia砤 1991 30.36 SK
6 125 Buldozer Max 1978 40,59 KL
6 152 Gembala Grzegorz Cieszyn 1985 33,52 WS
8 90 G髍al Stefan Katowice 1992 31.57 SK
1 226 G髍ka Pawe Nowy S筩z 1977 00:23,3 NT
1 46 Grot Tomasz Rzesz體 1975 33.06 32.53 1:05.59 PR
7 6 Grzyb Przemys砤w 1983 34,91 KO
2 50 Hamera Bartosz 1977 33,46 KO
8 52 Harasym Maciej Wroc砤w 1977 46.34 42.10 1:28.44 CG
8 129 Husner Piotr 1983 42,03 KL
7 78 Jonkisz Jakub Bielsko-Bia砤 1976 30.83 SK
2 129 Kania Krzysztof Ustro 1990 50,77 SA.
3 223 Kla kasz AZS AWF Krakw 1990 00:24,2 NT
1 58 Komorowski Maciej 1977 32,5 KO
3 92 Komorowski Maciej Warszawa 1977 50,95 SA.
3 51 Ko渘iewski kasz 1984 33,8 KO
3 71 Ko渘iewski kasz S髄 1984 30.37 SK
7 222 Ko渘iewski kasz Ks-Zwardo 1984 00:24,7 NT
7 37 Krzanowski Mateusz Krosno 1976 38.50 37.00 1:15.50 PR
6 27 Ku焟i駍ki kasz Wroc砤w 1979 46.16 41.04 1:27.20 CG
8 1 Leszko Tomasz 1976 35,42 KO
1 146 Madejczyk Borys Wis砤 1992 31,82 WS
6 102 Marcinkowski Jan Gliwice 1982 51,67 SA.
7 130 Nieboras Janusz Dziengiel體 1975 33,57 WS
5 127 Nie Maciej My渓enice 1979 51,48 SA.
6 40 Peron Pawe Rzesz體 1979 37.82 37.22 1:15.04 PR
1 73 Pilch Leszek Wis砤 1976 29.92 SK
5 253 Plewak Krzysztof 1988 00:24,5 NT
4 38 Podlaszewski Marcin Lublin 1977 33.76 33.41 1:07.17 PR
6 97 Pydych Pawe 1986 30.79 SK
3 141 Pydych Pawe Zwardo 1986 32,83 WS
2 39 Rycaj Marcin Lublin 1978 33.54 32.41 1:05.95 PR
8 41 Sienkiewicz Micha 1984 39.51 39.20 1:18.71 PR
2 118 Skrzypczynski Marek 1980 38,67 KL
7 101 Skrzypczy駍ki Marek Wroc砤w 1980 52,61 SA.
2 70 Skrzypczy駍ki Marek Wroc砤w 1980 42.58 38.82 1:21.40 CG
4 61 Skwarczek Bartosz Krak體 1978 44.20 41.91 1:26.11 CG
5 107 SmolikMarcin 1981 39,41 KL
8 103 Smolik Marcin Tychy 1991 52,66 SA.
5 83 Smusz Franciszek Rybnik 1991 30.61 SK
7 100 Sroka Bart硂miej K硂dzko 1987 45.58 42.33 1:27.91 CG
3 122 Sutor Rafal 1981 39,2 KL
5 145 Szarzec Mateusz Wis砤 1992 33,46 WS
3 48 Szyma駍ki Piotr Przemy渓 1989 33.23 32.86 1:06.09 PR
1 108 Szymura牋牋 Rafal 1982 37,72 KL
4 105 Szymura Rafa Katowice 1982 51,42 SA.
5 52 宭iwa Micha 1990 34,26 KO
8 139 Wa渘iowski Tomasz Rytro 1984 34,11 WS
5 44 Wierzbicki Konrad Lublin 1992 35.66 34.96 1:10.62 PR
7 121 Wojciak Krzysztof 1990 41,14 KL
3 79 Wo砪zyk Maciej Szklarska Por阞a 1984 43.27 40.12 1:23.39 CG
1 107 W骿towicz Adam Gliwice 1988 49,22 SA.
1 49 W骿towicz Adam Gliwice 1988 42.13 37.68 1:19.81 CG
5 98 Zaczyk Wojciech Zieleniec 1977 45.32 40.98 1:26.30 CG
4 74 Zag髍ski Piotr Bielsko-Bia砤 1983 30.49 SK
2 133 Zwardo Damian Zwardo 1877 32,13 WS
6 224 Zwardo Damian Ks-Zwardo 1977 00:24,5 NT
4 136 痷chowicz Wojciech Krak體 1980 33,25 WS
4 231 痷chowicz Wojciech 痷Wa Alpine Ski Team 1980 00:24,4 NT
6 61 痷k Pawe 1986 34,49 KO

Footer