Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN
Podkarpackie Eliminacje
Mistrzostw Polski Amator體 PZN
Slalom gigant
Klasyfikacja oficjalna
Kategoria : KI
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 1 Chlebowska Teresa Przemy渓 1954 47.33 40.62 1:27.95   KI
Kategoria : KII
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 2 Ombach Alina Nowy S筩z 1966 34.29 34.59 1:08.88   KII
Kategoria : KIII
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 5 Mazur Dominika Przemy渓 1992 40.51 40.81 1:21.32   KIII
Kategoria : MI
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 61 Gomulincki Andrzej Zakopane 1956 34.51 34.35 1:08.86   MI
2 7 Kunkiewicz Adolf Przemy渓 1945 35.86 34.94 1:10.80 1.94 MI
3 49 K硂sowicz Kazimierz Frysztak 1950 38.35 38.45 1:16.80 7.94 MI
4 6 Gudzelak J髗ef Przemy渓 1948 33.69 49.69 1:23.38 14.52 MI
Kategoria : MII
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 15 Krzymie Tomasz Warszawa 1963 34.76 34.09 1:08.85   MII
2 19 Bobko Zygmunt Przemy渓 1956 35.45 34.66 1:10.11 1.26 MII
3 57 Pyrek Jacek Tarn體 1955 35.25 35.09 1:10.34 1.49 MII
4 13 Le渘y Robert Przemysl 1962 35.81 34.55 1:10.36 1.51 MII
5 18 Szyma駍ki Marek Przemy渓 1962 35.68 35.63 1:11.31 2.46 MII
6 21 Porembski Bogdan Ryman體 Zdr骿 1961 36.31 35.30 1:11.61 2.76 MII
7 17 Michalcewicz Robert Przemy渓 1957 37.33 37.51 1:14.84 5.99 MII
8 12 Szlag J髗ef 寃iete 1961 37.05 37.82 1:14.87 6.02 MII
9 14 Ostrowski Witold Krak體 1963 39.21 39.30 1:18.51 9.66 MII
10 55 Wola駍ki Andrzej Rzesz體 1957 38.98 40.83 1:19.81 10.96 MII
11 9 Musur Jerzy Jaros砤w 1958 39.73 40.33 1:20.06 11.21 MII
12 52 Mazur Janusz Przemy渓 1957 40.56 41.34 1:21.90 13.05 MII
13 11 Lach Wies砤w Przemy渓 1961 42.29 58.13 1:40.42 31.57 MII
Kategoria : MIII
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 32 Polakiewicz Jacek Lesko 1965 33.72 33.39 1:07.11   MIII
2 53 Tondera Mariusz Rzesz體 1973 35.32 34.34 1:09.66 2.55 MIII
3 31 Musia Pawe Nowy S筩z 1973 34.74 35.11 1:09.85 2.74 MIII
4 25 Zaj筩 Jacek Jastrz阞ie Zdr骿 1971 35.17 35.39 1:10.56 3.45 MIII
5 28 Krasowski Dominik Lublin 1973 35.48 35.12 1:10.60 3.49 MIII
6 33 B硂niarz Przemys砤w Nowy S筩z 1971 36.08 35.33 1:11.41 4.30 MIII
7 22 Wierzbicki Piotr Lublin 1965 36.75 36.13 1:12.88 5.77 MIII
8 30 Koza Maciej Krosno 1974 37.71 38.93 1:16.64 9.53 MIII
9 26 Wr骲el Mariusz   1972 39.20 38.10 1:17.30 10.19 MIII
Kategoria : MIV
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Region rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Kategoria
1 46 Grot Tomasz Rzesz體 1975 33.06 32.53 1:05.59   MIV
2 39 Rycaj Marcin Lublin 1978 33.54 32.41 1:05.95 0.36 MIV
3 48 Szyma駍ki Piotr Przemy渓 1989 33.23 32.86 1:06.09 0.50 MIV
4 38 Podlaszewski Marcin Lublin 1977 33.76 33.41 1:07.17 1.58 MIV
5 44 Wierzbicki Konrad Lublin 1992 35.66 34.96 1:10.62 5.03 MIV
6 40 Peron Pawe Rzesz體 1979 37.82 37.22 1:15.04 9.45 MIV
7 37 Krzanowski Mateusz Krosno 1976 38.50 37.00 1:15.50 9.91 MIV
8 41 Sienkiewicz Micha   1984 39.51 39.20 1:18.71 13.12 MIV
9 56 Busz Roman Rzesz體 1977 39.88 39.80 1:19.68 14.09 MIV
10 36 Dziurzy駍ki Krzysztof Przemy渓 1976 41.92 39.30 1:21.22 15.63 MIV
11 50 Tocyk Robert Stubienko 1988 41.45 40.05 1:21.50 15.91 MIV
12 47 Zajchowski Wiktor Rzesz體 1979 47.14 36.34 1:23.48 17.89 MIV
13 54 Gajdek Pawe Mogielnica 1979 42.07 41.55 1:23.62 18.03 MIV
14 42 Szlag Maciej 寃i阾e 1985 42.77 41.26 1:24.03 18.44 MIV

Footer