Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN
Eliminacje- Sto縠k 5.02.2010
Slalom gigant
Klasyfikacja oficjalna
Grupa 1
Miejsce NR KOBIETY ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 2 Zuba Beata 1967 Krak體 36,11
2 1 Piasecka Agnieszka 1966 Krak體 36,45
3 4 Baczkowska Anna 1974 Gliwice 38,72
Grupa2
Miejsce NR KOBIETY ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 7 Orszulik Katarzyna 1992 Cieczyn 37,80
2 8 Barciok Katarzyna 1988 Skrzysz體 39,19
3 5 Miler Barbara 1983 Ruda 宭箂ka 42,92
4 6 Cio砮k Joanna 1989 Ruda 宭箂ka dg3br
M昕czy焠i
Grupa1 od 56 i Wiecej
Miejsce NR M昕czy焠i ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 22 Stanieczko Marian 1947   35,30
2 27 G髍ny Edmund 1951   35,54
3 30 Mika Edward 1951 B.Bia砤 35,59
4 24 G硊chowski Piotr 1950 Cieszyn 36,65
5 32 Binda Zygmunt 1947 Bystra 37,16
6 26 Czak Krzysztof 1954   37,66
7 25 Wozniak Wies砤w 1952 Warszawa 38,70
8 31 Wieczorek Henryk 1938 Warszawa 38,72
9 19 Lechowicz Waldemar 1941 Katowice 39,25
10 20 Kutschera Rudolf 1946 Katowice 40,24
11 29 Kubica Stanis砤w 1933   40,82
12 21 B砤szczak W硂dzimierz 1947 Bytom 41,61
13 28 Biel Alfred 1942 Skocz體 41,92
Grupa 2 od 46-55
Miejsce NR M昕czy焠i ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 61 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 33,10
2 62 Palichleb Krzysztof 1964 Krak體 33,15
3 58 S硂wik Piotr 1961   33,28
4 49 Lewandowski Janusz 1956 Ko馻kow 34,25
5 48 Kwik Roman 1956 Stych體 34,67
6 56 M昕yk Stanis砤w 1961   34,74
7 47 Kotynia Janusz 1956 Krak體 34,85
8 45 Czapura Zbigniew 1956   35,36
9 67 Cie渓ar Adam 1957 Cieszyn 36,35
10 64 Kulpa Krzysztof 1964 dygowice 36,84
11 46 Ga砤szek Micha 1956   37,44
12 54 Ksi箍ek Andrzej 1959 Chelm縜 39,44
13 65 Matejczyk Krzysztof 1959 B.Bia砤 39,55
14 68 Buczek Antoni 1955 寃ierklany 41,38
  51 W骿cik Jerzy 1957   dq10br
  59 Rakszawski Jacek 1963   dq10br
  63 Wylezek Daruisz 1964 B.Bia砤 dq10br
  60 Talik Zdzis砤w 1963   dq11br
  55 Stankiewicz Ryszard 1959   dq4br
  66 Wies砤w Ma硑sa 1958   dq4br
  53 Cio砮k Roman 1959 Ruda 宭箂ka dq5br
Grupa 3 od 36-45
Miejsce NR M昕czy焠i ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 90 Makuch Tadeusz 1965 Korbiel體 32,32
2 102 Schleifer Zbogniew 1972 Korbiel體 32,68
3 97 Lubowiecki Tomasz 1969 Krak體 33,07
4 94 Baczkowski Tomasz 1969 Gliwice 33,40
5 92 Piech Wawrzyniec 1966 Miko丑w 36,52
6 91 Nowak Arkadiusz 1965   38,05
7 99 Nowak Roman 1971   39,14
8 105 Abulewicz Wojciech 1968 Wroc砤w 40,05
9 96 Gudun Jaros砤w 1969 B.Bia砤 45,65
  95 Cygan Piotr 1969 Zabrze dq10br
  98 Nowak Przemys砤w 1971   dq8br
  100 D阞ski Roman 1972   dq8br
Grupa 4 od 18-35
Miejsce NR M昕czy焠i ROCZNIK MIEJSCOWOSC CZAS
1 146 Madejczyk Borys 1992 Wis砤 31,82
2 133 Zwardo Damian 1877 Zwardo 32,13
3 141 Pydych Pawe 1986 Zwardo 32,83
4 136 痷chowicz Wojciech 1980 Krak體 33,25
5 145 Szarzec Mateusz 1992 Wis砤 33,46
6 152 Gembala Grzegorz 1985 Cieszyn 33,52
7 130 Nieboras Janusz 1975 Dziengiel體 33,57
8 139 Wa渘iowski Tomasz 1984 Rytro 34,11
9 137 Bednarz Andrzej 1983   34,30
10 134 Cionek Jakub 1980 Krak體 34,41
11 150 Zieli駍ki B砤縠j 1979 Katowice 36,03
12 148 Bocho Krzysztof 1981 Ruda 宭箂ka 37,08
13 131 Derezilski Daniel 1976 Warszawa 42,57
14 135 Skrzypczy駍ki Marek 1980 Wroclaw 44,80
15 144 Kiecko Piotr 1983 Wis砤 57,72
  138 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 dq10br
  132 Gorka Pawe 1977 Nowy S筩z dq11br
  149 Mroczkowski Kacper 1991 Warszawa dq4br
  142 Strzempek Piotr 1988 Wis砤 dq9br

Footer