Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amatorów PZN 2011
Finał   MPA   PZN
Kluszkowce, 25.03.2011r.
Wyniki oficjalne
Mężczyżni
G2  Mężczyźni  66 i więcej
Miejsce Nr Start Nazwisko i Imię Klub/miejscowość Przejazd I Przejazd II Wynik STRATA Rok
1 16 Soboński Marcin Gliwice 00:49:03 00:48:83 1:37,86 0,00 1944
2 15 Kunkiewicz Adolf   00:51:17 00:47:82 1:38,99 + 1,13 1945
3 14 Listwan Jan Skawica 00:49:99 00:49:03 1:39,02 + 1,16 1940
4 20 Konsztowicz Krzysztof Bielsko-Biała 00:50:03 00:49:44 1:39,47 + 1,61 1945
5 19 Marek Stefan Bielsko-Biała 00:51:43 00:48:75 1:40,18 + 2,32 1940
6 21 Zuber Kazimierz Szczyrk 00:57:84 00:55:23 1:53,07 + 15,21 1939
7 18 Lechowicz Waldemar Katowice 00:59:32 00:57:17 1:56,49 + 18,63 1941
8 12 Kubica Stanisław Meszna 01:00:16 00:58:03 1:58,19 + 20,33 1933
9 13 Kaletka Janusz Bieruń 01:01:70 00:58:58 2:00,28 + 22,42 1939
24 Droppa Jan Jasna DNS DNS DNS 1942
G3  Mężczyźni  56 - 65 lat
Miejsce Nr Start Nazwisko i Imię Klub/miejscowość Przejazd I Przejazd II Wynik STRATA Rok
1 47 Stojanowski Wojciech Bielsko-Biała 00:47:76 00:46:14 1:33,90 0,00 1953
2 37 Rafa Roman Szklarska Poręba 00:48:19 00:46:14 1:34,33 + 0,43 1950
3 40 Gudzelak Józef   00:47:54 00:46:80 1:34,34 + 0,44 1948
4 48 Dziubek Tadeusz Maków Podhalański 00:48:72 00:47:42 1:36,14 + 2,24 1950
5 45 Dedecjus Jarosław Towarzystwo Narciarskie/ 00:48:83 00:47:85 1:36,68 + 2,78 1955
6 42 Górny Edmund Bielsko-Biała 00:49:63 00:47:95 1:37,58 + 3,68 1951
7 43 Gilowski Andrzej Poznań 00:50:45 00:47:65 1:38,10 + 4,20 1955
8 44 Mika Edward Bielsko-Biała 00:50:99 00:47:70 1:38,69 + 4,79 1951
9 38 Klimczak Przemysław 00:50:37 00:48:45 1:38,82 + 4,92 1947
10 39 Kalisz Krystian Katowice 00:52:06 00:48:34 1:40,40 + 6,50 1952
11 35 Chojka Roman Piechowice 00:51:88 00:49:37 1:41,25 + 7,35 1955
12 31 Stanieczko Marian Pawłowice 00:51:48 00:50:57 1:42,05 + 8,15 1947
13 34 Wójciak Zbigniew Rabka 00:52:61 00:51:89 1:44,50 + 10,60 1946
14 46 Czak Krzysztof Mikołów 00:57:57 00:54:64 1:52,21 + 18,31 1954
15 32 Kłosowicz Kazimierz 00:57:58 00:56:23 1:53,81 + 19,91 1950
16 33 Bąk Tadeusz Bieruń 00:47:32 01:22:41 2:09,73 + 35,83 1955
36 Smetana Marek Krynica Zdrój 00:47:29 DNF DNF 1954
G5  Mężczyźni 46 - 55 lat
Miejsce Nr Start Nazwisko i Imię Klub/miejscowość Przejazd I Przejazd II Wynik STRATA Rok
1 82 Talik Zdzisław Zwardoń 00:45:54 00:43:82 1:29,36 0,00 1963
2 62 Makuch Tadeusz Korbielów 00:45:83 00:44:22 1:30,05 + 0,69 1965
3 70 Słowik Piotr Cisiec KS Zwardoń 00:45:84 00:44:35 1:30,19 + 0,83 1961
4 91 Dibdiak Jozef Dolny Kubin 00:46:21 00:44:80 1:31,01 + 1,65 1957
5 69 Palichleb Krzysztof Kraków 00:46:61 00:44:41 1:31,02 + 1,66 1964
6 89 Olszewski Krzysztof 00:46:30 00:44:75 1:31,05 + 1,69 1960
6 77 Wsół Krzysztof Wrocław 00:45:82 00:45:23 1:31,05 + 1,69 1962
8 80 Blauth Marcin WKN Warszawa 00:46:86 00:45:94 1:32,80 + 3,44 1959
9 61 Kryj Mariusz Gliwice 00:47:25 00:46:00 1:33,25 + 3,89 1961
10 90 Zahorski Cezary Piechowice 00:46:84 00:46:80 1:33,64 + 4,28 1961
11 68 Kwik Roman TYCHY 00:46:93 00:46:97 1:33,90 + 4,54 1956
12 74 Wójcik Jerzy Katowice 00:47:79 00:46:36 1:34,15 + 4,79 1957
13 93 Cąkała Artur WKN WARSZAWA 00:47:92 00:47:30 1:35,22 + 5,86 1964
14 73 Mężyk Stanisław Katowice 00:48:59 00:47:56 1:36,15 + 6,79 1961
15 85 Małysa Wiesław Radziszów 00:49:24 00:48:11 1:37,35 + 7,99 1958
16 97 Krzymien Tomasz 00:48:23 00:49:34 1:37,57 + 8,21 1963
17 98 Hurkała Marek Szczawnica 00:49:91 00:49:29 1:39,20 + 9,84 1960
18 84 Sobczak Wojciech 00:50:98 00:51:76 1:42,74 + 13,38 1964
19 83 Serafin Piotr 00:51:82 00:51:37 1:43,19 + 13,83 1963
20 81 Szopa Wojciech 00:54:19 00:52:69 1:46,88 + 17,52 1965
21 96 Kowalski Bartłomiej Warszawa 00:47:32 01:20:78 2:08,10 + 38,74 1960
92 Bocheński Stanisław DSQ DNS DSQ 1962
87 Klimczak Leszek Gliwice 00:47:56 DNF DSQ 1963
95 Rakszawski Jacek Skiteen/Bielsko-Biała 00:47:21 DNF DSQ 1963
67 Skowroński Tadeusz Kowary 00:45:97 DNF DSQ 1960
75 Wójtowicz Marek Gliwice 00:45:74 DNF DSQ 1961
78 Zając Piotr Szczyrk 00:45:15 DNF DSQ 1963
63 Malicki Jacek Łódź DNF DNS DNF 1956
G7  Mężczyźni 36 - 45 lat
Miejsce Nr Start Nazwisko i Imię Klub/miejscowość Przejazd I Przejazd II Wynik STRATA Rok
1 126 Zembowicz Marcin Bielsko-Biała 00:45:87 00:43:54 1:29,41 0,00 1968
2 119 Kasiarz Adam   00:46:37 00:44:22 1:30,59 + 1,18 1974
3 116 Pruszowski Jarosław Gliwice 00:46:62 00:44:06 1:30,68 + 1,27 1969
4 125 Lubowiecki Tomasz 00:46:84 00:44:16 1:31,00 + 1,59 1969
5 130 Smajdor Jarosław Nowy Sącz 00:47:09 00:44:19 1:31,28 + 1,87 1971
6 127 Stańco Jan Zwardoń 00:45:84 00:45:59 1:31,43 + 2,02 1967
7 141 Miśniakiewicz Tomasz Kraków 00:47:25 00:44:20 1:31,45 + 2,04 1967
8 118 Wojtiuk Michał Warszawa 00:46:63 00:44:88 1:31,51 + 2,10 1968
9 138 Robotycki Filip Kraków 00:48:03 00:44:87 1:32,90 + 3,49 1971
10 129 Nowak Przemysław Kraków 00:48:32 00:45:92 1:34,24 + 4,83 1971
11 144 Zawadzinski Wojciech 00:48:72 00:45:70 1:34,42 + 5,01 1974
12 124 Czerlunczakiewicz Piotr Kraków 00:48:56 00:46:17 1:34,73 + 5,32 1973
13 131 Płociński Arkadiusz Warszawa 00:48:56 00:46:28 1:34,84 + 5,43 1970
14 121 Wojtczak Jacek Pabianice 00:49:63 00:47:57 1:37,20 + 7,79 1974
15 137 Zając Jacek 00:51:21 00:47:22 1:38,43 + 9,02 1971
16 123 Stella - Sawicki Mateusz Krakow 00:51:34 00:48:97 1:40,31 + 10,90 1974
17 117 Żołędziowski Marek 00:51:31 00:49:13 1:40,44 + 11,03 1973
18 143 Nowak Roman Żelisławice 00:52:63 00:50:30 1:42,93 + 13,52 1971
19 133 Milewski Paweł Chylice 00:54:65 00:53:01 1:47,66 + 18,25 1970
20 134 Abulewicz Wojciech Wrocław 00:57:67 00:56:01 1:53,68 + 24,27 1968
136 Burliga Andrzej Wrocław 00:58:08 DNS DSQ 1967
122 Kania Piotr Poznań 00:49:44 DNF DSQ 1974
120 Matusik Marcin Tychy 00:55:19 DNF DSQ 1974
128 Płoskonka Wojciech Nowy Sącz 00:48:75 DSQ DSQ 1966
140 Zaborowski Pawel WARSZAWA 00:48:38 DSQ DSQ 1969
135 Andreasik  Tomasz Kowary DNF DNS DNF 1973
132 Grot Tomasz DNF DNS DNF 1975
0
G9  Mężczyźni  18 - 35 lat
Miejsce Nr Start Nazwisko i Imię Klub/miejscowość Przejazd I Przejazd II Wynik STRATA Rok
1 180 Wójtowicz Adam Gliwice 00:44:24 00:42:36 1:26,60 0,00 1988
2 163 Skrzypczyński Marek Wrocław 00:45:67 00:43:46 1:29,13 + 2,53 1980
3 165 Kania Krzysztof   00:46:07 00:43:56 1:29,63 + 3,03 1990
4 185 Komorowski Maciej 00:46:40 00:44:13 1:30,53 + 3,93 1977
5 175 Jasiński Aleksander Kraków 00:47:57 00:44:46 1:32,03 + 5,43 1983
6 167 Sobczak Michal 00:46:62 00:45:47 1:32,09 + 5,49 1990
7 164 Sutor Rafał Rabka Zdrój 00:46:89 00:45:21 1:32,10 + 5,50 1981
8 181 Wójtowicz Michał Tychy 00:47:76 00:44:38 1:32,14 + 5,54 1983
9 184 Gurba Dominik 00:47:45 00:45:00 1:32,45 + 5,85 1978
10 186 Wądrzyk Bartlomiej Zakopane 00:48:43 00:44:33 1:32,76 + 6,16 1976
11 187 Madejczyk Borys Wisła 00:48:04 00:44:74 1:32,78 + 6,18 1992
12 183 Pluta Krzysztof Szczawnica 00:47:92 00:44:87 1:32,79 + 6,19 1991
13 182 Rycaj Marcin 00:48:19 00:45:09 1:33,28 + 6,68 1978
14 173 Smusz Franciszek Rybnik 00:47:96 00:45:99 1:33,95 + 7,35 1991
15 174 Harasym Maciej Wrocław 00:48:73 00:46:32 1:35,05 + 8,45 1977
16 172 Komorowski Karol 00:48:99 00:46:41 1:35,40 + 8,80 1979
17 169 Podlaszewski Marcin 00:48:84 00:47:05 1:35,89 + 9,29 1977
18 168 Zahorski Piotr Piechowice 00:49:23 00:46:86 1:36,09 + 9,49 1988
19 171 Żywioł Szymon Andrychów 01:11:51 00:47:29 1:58,80 + 32,20 1981
179 Hamera Bartosz Warszawa DSQ DNS DSQ 1977
176 Bednarz Andrzej Rajcza DNF DNS DNF 1983
178 Bartman Maciej Zakopane DNS DNS DNS 1981
170 Grupiński Piotr DNS DNS DNS 1976

Footer