Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2011
Eliminacje MPA PZN
Korbiel體, 07.01.2011r. KO
Kluszkowce, 08.01.2011r. KL
Szczyrk, 04.02.2011r. SK
Przemy渓, 11.02.2011r. PR
Czarna G髍a, 13.02.2011r. CG
Szczawnica, 19.02.2011r. SA.
Wis砤 - Sto縠k, 04.03.2011r. WS
Limanowa 05.03.2011r. LI
Nowy Targ, 12.03.2011r. NT
Zakwalifikowane do Fina硊 MPA PZN
K o b i e t y
GR I 56 lat i wi阠ej (roczniki 1955 i wcze渘iejsze)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
6 4 Binda Barbara 1945 Bystra 1:03.34 SK
1 366 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 39.85 KO
3 1 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 44.58 SK
2 4 Go砫a Jadwiga 1951 00:47.96 00:45.13 01:33.09 LI
4 3 Molin Zofia 1954 Ustro 49.39 SK
1 1 Podg髍na Zuzanna 1952 00:42.08 00:39.57 01:21.65 LI
GR II 46 - 55 lat (roczniki 1965 1956)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
1 1 Bartnik Bo縠na 1958 Warszawa 79.39 158.99 238.38 WS
3 2 Boryczko Ma砱orzata 1964 Krak體 0:24,36 NT
3 1 Broekere Sonia 1962 Zabrze 00:58.20 00:55.06 01:53.26 CG
2 2 Filipowicz Marta 1959 Jelenia G髍a 40.67 SK
2 430 Hinc Halina 1965 Piechowice 59.03 KO
2 2 Hinc Halina 1965 1:21,10 KL
1 127 Jezierska-Krupa Barbara 1963 Gliwice 38.93 SK
5 5 Kaczmarczyk Teresa 1959 zakopane 0:27,82 NT
2 4 Kota駍ka Ma砱orzata 1963 WKN WARSZAWA 0:23,76 NT
1 7 Leonowicz Agnieszka 1963 0:21,85 NT
3 3 Malicka Barbara 1958 01:00.84 00:58.37 01:59.21 LI
5 130 Nikiel Lidia 1957 Katowice 50.11 SK
1 1 Pawul Agata 1962 53.62 51.12 1:44.74 PR
4 1 Sitko Joanna 1965 krak體 0:25,96 NT
1 1 Sobolska Ma砱orzata 1963 52,28 KL
1 151 Sobolska Ma砱orzata 1963 Gorlice 1:00.38 SA.
6 3 Stypa Beata 1964 Krak體 0:28,73 NT
GR III 36 - 45 lat (roczniki 1975 1966)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
6 9 Baczkowska Anna 1974 51,54 KL
3 13 Bere Ewa 1967 00:45.86 00:45.53 01:31.39 LI
1 11 Blauth Monika 1966 00:40.07 00:39.07 01:19.14 LI
1 92 Blauth Monika 1966 WKN Warszawa 0:23,23 NT
4 96 Bukowiec Bernadeta 1974 0:23,49 NT
7 12 Byczkowska Katarzyna 1969 55,60 KL
2 5 Cupry Edyta 1972 43.16 40.67 1:23.83 PR
1 153 Cyzio Renata 1973 Krak體 1:07.68 SA.
1 4 Gierczak Aleksandra 1975 30.66 30.28 1:00.94 PR
1 7 G髍a Magdalena 1975 Szczyrk 36.53 SK
4 11 Kowalska Katarzyna 1971 49,35 KL
3 29 Libera Cichy Aleksandra 1970 Wis砤 58.39 牋牋 59.25 117.64 WS
1 10 Lubowiecka Oksana 1972 45,42 KL
5 15 Maszkiewicz Dorota 1973 49,65 KL
3 95 Mi渘iakiewicz Bo縠na 1967 0:23,28 NT
2 94 Namys硂wska Magdalena 1970 WKN Warszawa 0:23,27 NT
2 14 Ombach-Gargul Alina 1966 45,72 KL
5 93 Piasecka Agnieszka 1966 Krak體 0:23,66 NT
3 8 Rakoci駍ka Anna 1975 46,74 KL
2 27 Rakoci駍ka Krzanowska Anna 1970 Warszawa 54.51 牋牋 55.89 110.40 WS
2 14 Rodak Iwona 1975 00:46.55 00:42.27 01:28.82 LI
2 6 Stefanik Magdalena 1970 Bielsko-Bia砤 39.12 SK
7 5 Wiora Agnieszka 1973 Zabrze 01:10.67 01:03.64 02:14.31 CG
3 5 Zaniewska Celina 1967 Zakopane 52.54 SK
1 28 Zuba Beata 1967 Krak體 52.31 牋牋 54.87 107.18 WS
8 13 痑niewska Celina 1967 1:07,95 KL
GR IV 18 - 35 lat (roczniki 1993 1976)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
2 24 Ambroziewicz Agata 1977 46,94 KL
2 74 Bernas Agnieszka 1982 Gliwice 52.46 牋牋 53.79 106.25 WS
1 28 Bernas Agnieszka 1982 00:36.98 00:35.71 01:12.69 LI
5 140 Cie渓i駍ka Zuzanna 1987 Katowice 0:54.64 SA.
4 72 Cio砮k Joanna 1989 Ruda 宭 72.52 牋牋 75.45 147.97 WS
1 141 G硂wacka Hanna 1988 Zabrze 0:50.93 SA.
3 99 Grot Katarzyna 1977 35.36 34.95 1:10.31 PR
4 29 Jeziorowska Dorota 1989 49,27 KL
2 14 Jeziorowska Dorota 1989 Mys硂wice 00:53.61 00:50.69 01:44.30 CG
5 12 Jurkanis Julia 1985 Wa砨rzych 01:03.26 00:51.83 01:55.09 CG
1 30 Kania Aleksandra 1987 45,17 KL
1 8 Karchniwy Ewa 1991 Smolnica 36.40 SK
5 25 Kiec Klimczak Malgorzata 1981 53,54 KL
3 115 Ko硂si駍ka Anna 1992 Zwardo 0:53.38 SA.
6 156 Kowalska Katarzyna 1971 1:01.33 SA.
6 9 Kowalska Ma砱orzata 1980 Wroc砤w 01:05.61 01:02.68 02:08.29 CG
6 27 Kr髄 Dominika 1992 00:41.24 00:38.82 01:20.06 LI
3 73 Kwietniewska Anna 1987 Wis砤 54.46 牋牋 58.99 113.45 WS
2 11 Listowska Cyntia 1991 Bielsko-Bia砤 37.78 SK
5 190 Marchwica Paulina 1991 0:25,46 NT
1 356 Matejczyk Beata 1989 dygowice 34.00 KO
2 6 Mazur Dominika 1992 29.13 29.62 58.75 PR
1 8 Or硂wska-Lipi駍ka Zuzanna 1982 Piaseczno 00:51.84 00:50.71 01:42.55 CG
1 8 P阾kowska Paulina 1988 28.08 28.60 56.68 PR
2 84 Pluta Olga 1989 Szczawnica 0:51.83 SA.
5 25 Prokopowicz Irma 1983 00:39.56 00:37.79 01:17.35 LI
4 181 Rafa硂wicz Monika 1977 Sport Time Zakopane 0:23,92 NT
3 189 Rajpold Anna 1989 Krak體 0:22,72 NT
6 347 S硂wik Katarzyna 1987 W阦ierska G髍ka 36.54 KO
7 426 Stanieczko Agata 1993 Paw硂wice 37.27 KO
4 336 Sta馽o Magdalena 1992 Zwardo 36.30 KO
4 95 Stemasiewicz Aniela 1985 Gda駍k 00:58.84 00:54.54 01:53.38 CG
1 187 宭imak Kasia 1980 Zakopane 0:21,91 NT
2 24 Tabczy駍ka Marta 1988 00:38.18 00:36.31 01:14.49 LI
2 376 Urban Katarzyna 1983 Barg丑wka 35.19 KO
1 75 Urban Katarzyna 1983 Gliwice 51.30 牋牋 52.47 103.77 WS
6 185 Wi渘iowska Sylwia 1990 Rzesz體 0:49,56 NT
5 375 Witek Martyna 1984 Nowy S筩z 36.36 KO
4 22 Witek Martyna 1984 00:38.96 00:36.80 01:15.76 LI
3 27 Wojciak Beata 1985 48,33 KL
8 355 Wo焠y Ewa 1987 Katowice 40.23 KO
4 121 W骿ciak Beata 1985 Rabka Zdr骿 0:54.34 SA.
3 21 W骿ciak Beata 1985 00:39.01 00:36.35 01:15.36 LI
3 422 Wysoki駍ka Jolanta 1987 痽wiec 36.11 KO
3 9 Wysoki駍ka Jolanta 1987 痽wiec 39.33 SK
4 125 Zajda El縝ieta 1979 Korbiel體 40.01 SK
2 182 Zwijacz Monika 1990 Krak體 0:22,13 NT

Footer