Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2011
Eliminacje MPA PZN
Korbiel體, 07.01.2011r. KO
Kluszkowce, 08.01.2011r. KL
Szczyrk, 04.02.2011r. SK
Przemy渓, 11.02.2011r. PR
Czarna G髍a, 13.02.2011r. CG
Szczawnica, 19.02.2011r. SA.
Wis砤 - Sto縠k, 04.03.2011r. WS
Limanowa 05.03.2011r. LI
Nowy Targ, 12.03.2011r. NT
Zakwalifikowani do Fina硊 MPA PZN
M c z y n i
GR I 66 lat i wi阠ej (roczniki 1945 i wcze渘iejsze)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
15 106 Ciesielka Bronislaw 1939 Szczawnica 1:08.41 SA.
14 97 Droppa Jan 1942 Jasna 1:05.47 SA.
8 35 Jak骲czak Krzysztof 1942 00:44.91 01:13.98 01:58.89 LI
15 15 Kaletka Janusz 1939 Bieru 70.99 牋牋 67.82 138.81 WS
3 332 Konsztowicz Krzysztof 1945 Bielsko-Bia砤 37.88 KO
3 19 Konsztowicz Krzysztof 1945 Bielsko-Bia砤 41.02 SK
5 28 Konsztowicz Krzysztof 1945 Bielsko-Bia砤 0:22,59 NT
19 61 Koprowski Boleslaw 1933 56,41 KL
5 16 Koprowski Boles砤w 1933 Zakopane 45.97 SK
10 105 Krzysztof Konsztowicz 1945 Bielsko Bia砤 0:59.61 SA.
4 13 Kubica Stanis砤w 1933 Meszna 43.48 SK
14 20 Kubica Stanis砤w 1933 Meszna 66.78 牋牋 64.29 131.07 WS
3 39 Kunkiewicz Adolf 1945 00:39.85 00:36.83 01:16.68 LI
2 16 Kunkiewicz Adolf 1945 27.65 26.99 54.64 PR
6 14 Lechowicz Waldemar 1941 Katowice 46.43 SK
2 350 Listwan Jan 1940 Skawica 37.48 KO
10 41 Listwan Jan 1940 50,46 KL
2 18 Listwan Jan 1940 Zawoja 40.23 SK
1 420 Marek Stefan 1940 Bielsko-Bia砤 36.01 KO
1 17 Marek Stefan 1940 Bielsko-Bia砤 38.64 SK
4 76 Marek Stefan 1940 Bielsko Bia砤 0:55.79 SA.
8 30 Marek Stefan 1940 Bielsko-Biala 0:22,84 NT
3 16 Sobo駍ki Marcin 1944 Gliwice 00:53.89 00:50.69 01:44.58 CG
12 21 Zuber Kazimierz 1939 Szczyrk 58.61 牋牋 61.45 120.06 WS
GR II 56 - 65 lat (roczniki 1955 - 1946)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
2 313 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 34.46 KO
3 46 B筴 Tadeusz 1955 45,37 KL
5 35 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 37.08 SK
1 23 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 0:21,68 NT
7 47 Chojka Roman 1955 48,86 KL
2 19 Chojka Roman 1955 Piechowice 00:52.95 00:50.63 01:43.58 CG
8 148 Czak Krzysztof 1954 Miko丑w 0:58.91 SA.
2 16 Dedecjus Jaros砤w 1955 Towarzystwo Narciarskie/ 0:21,70 NT
2 331 Dziubek Tadeusz 1950 Mak體 Podhala駍ki 34.46 KO
2 42 Dziubek Tadeusz 1950 45,17 KL
3 37 Dziubek Tadeusz 1950 36.83 SK
3 60 Dziubek Tadeusz 1950 Mak體 Podhala駍ki 0:55.57 SA.
7 33 Flak Bogdan 1951 00:46.52 00:43.91 01:30.43 LI
4 17 Gilowski Andrzej 1955 Pozna 00:53.48 00:51.25 01:44.73 CG
8 18 G硂dek Jerzy 1952 Pozna 00:55.36 00:52.43 01:47.79 CG
4 13 G硊chowski Piotr 1950 Cieszyn 54.65 牋牋 56.37 111.02 WS
1 40 Golec Andrzej 1953 Bielsko-Bia砤 35.02 SK
1 56 Gomulinski Andrzej 1953 44,82 KL
4 362 Gomuli駍ki Andrzej 1953 Zakopane 34.90 KO
8 390 G髍ny Edmund 1951 Bielsko-Bia砤 36.07 KO
8 30 G髍ny Edmund 1951 Bielsko-Bia砤 39.22 SK
1 15 Gudzelak J髗ef 1948 26.39 25.87 52.26 PR
1 94 Juraj Zilincik 1952 Dolny Kubin 0:54.96 SA.
4 23 Kalisz Krystian 1952 Katowice 36.94 SK
2 19 Kalisz Krystian 1952 Katowice 53.16 牋牋 53.86 107.02 WS
2 137 Kalisz Krystian 1952 Katowice 0:55.01 SA.
6 54 Klimczak Przemyslaw 1947 48,04 KL
1 32 Klimczak Przemys砤w 1947 00:38.76 00:36.84 01:15.60 LI
3 13 K硂sowicz Kazimierz 1950 30.33 30.24 1:00.57 PR
6 23 Lesiczka Jacek 1954 Wroc砤w 00:55.53 00:51.31 01:46.84 CG
6 11 Ligocki Tadeusz 1952 Cieszyn 56.11 牋牋 55.69 111.80 WS
6 124 Mika Edward 1951 Bielsko-Bia砤 38.07 SK
7 39 Mika Edward 1951 Szczyrk 00:55.64 00:51.73 01:47.37 CG
7 21 Nowak Krzysztof 1950 Bielsko-Bia砤 39.18 SK
8 9 Nowak Krzysztof 1950 Bielsko-B 56.65 牋牋 57.54 114.19 WS
3 18 Pawlas Roman 1951 Ustro 53.67 牋牋 53.93 107.60 WS
8 53 Probulski Zbigniew 1953 48,93 KL
7 152 Probulski Zbigniew 1953 Gorlice 0:58.63 SA.
6 86 Pyrek Jacek 1955 Tarn體 0:56.23 SA.
4 33 Pyzowski Andrzej 1955 0:22,40 NT
2 31 Rafa Roman 1950 Szklarska Por阞a 35.28 SK
5 22 Rapacz Jerzy 1954 Stronie 宭箂kie 00:54.63 00:50.67 01:45.30 CG
6 31 Sikorski Jerzy 1953 00:41.91 00:38.84 01:20.75 LI
1 20 Skrzypczy駍ki Zbigniew 1955 Wroc砤w 00:51.79 00:51.69 01:43.48 CG
5 78 Skrzypczy駍ki Zbigniew 1955 Racib髍z 0:55.97 SA.
1 10 Skrzypczy駍ki Zbigniew 1955 Racib髍z 51.73 牋牋 54.04 105.77 WS
4 45 Smetana Marek 1954 45,85 KL
3 20 Smetana Marek 1954 Krynica Zdr骿 0:21,73 NT
5 38 Stach體 Stanis砤w 1949 00:41.35 00:39.21 01:20.56 LI
7 425 Stanieczko Marian 1947 Paw硂wice 36.02 KO
5 16 Stanieczko Marian 1947 Paw硂wice 55.20 牋牋 56.38 111.58 WS
1 343 Stojanowski Wojciech 1953 Bielsko-Bia砤 33.56 KO
7 7 宭iwka Jan 1950 Ustro 54.93 牋牋 57.14 112.07 WS
2 34 Tarnowski W砤dys砤w 1949 00:39.15 00:36.49 01:15.64 LI
5 360 Wojak Maciej 1954 Zakopane 35.34 KO
5 55 Wojak Maciej 1954 46,44 KL
6 34 Wojak Maciej 1954 0:22,69 NT
6 333 Wo焠iak Wies砤w 1952 Warszawa 35.96 KO
4 36 W骿ciak Zbigniew 1946 00:41.09 00:37.82 01:18.91 LI
7 24 W骿ciak Zbigniew 1946 Rabka 0:22,73 NT
GR III 46 - 55 lat (roczniki 1965 - 1956)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
8 43 Afeltowicz Bernard 1960 Wroc砤w 00:49.29 00:47.69 01:36.98 CG
4 53 Blauth Marcin 1959 00:37.54 00:35.63 01:13.17 LI
3 52 Blauth Marcin 1959 WKN Warszawa 0:21,20 NT
1 27 Bobko Zygmunt 1956 25.62 25.86 51.48 PR
2 18 Boche駍ki Stanis砤w 1962 28.92 27.09 56.01 PR
4 403 Bojanowski kasz 1964 Katowice 34.02 KO
6 53 Bojanowski kasz 1964 Katowice 35.71 SK
2 55 C筴a砤 Artur 1964 WKN WARSZAWA 0:21,15 NT
3 93 Dibdiak Jozef 1957 Dolny Kubin 0:52.57 SA.
7 47 Grunt Cezary 1956 00:39.03 00:35.92 01:14.95 LI
8 139 Hurka砤 Marek 1960 Szczawnica 0:57.82 SA.
7 37 Kaczmarczyk Piotr 1962 Krak體 49.99 牋牋 51.13 101.12 WS
4 80 Klimczak Leszek 1963 43,15 KL
1 49 Klimczak Leszek 1963 Gliwice 46.77 牋牋 49.15 95.92 WS
5 19 Kosterkiewicz Ryszard 1956 32.81 31.54 1:04.35 PR
6 308 Kowalski Bart硂miej 1960 Warszawa 34.39 KO
4 66 Kr髄 Wies砤w 1961 Nowy S筩z 0:53.62 SA.
2 43 Kr髄 Wies砤w 1961 00:36.63 00:34.45 01:11.08 LI
7 359 Kryj Mariusz 1961 Rybnik 34.44 KO
6 53 Kryj Mariusz 1961 Gliwice 49.80 牋牋 51.05 100.85 WS
8 88 Krzymien Tomasz 1963 45,12 KL
5 56 Kwik Roman 1956 TYCHY 0:21,43 NT
6 23 Lach Wies砤w 1961 35.15 34.95 1:10.10 PR
6 50 Listowski Andrzej 1961 Bielsko-Bia砤 0:21,82 NT
3 417 Makuch Tadeusz 1965 Korbiel體 32.41 KO
1 62 Makuch Tadeusz 1965 Korbiel體 46.94 牋牋 48.98 95.92 WS
8 341 Malicki Jacek 1956 sd 35.06 KO
5 51 Malicki Jacek 1956 00:37.76 00:35.82 01:13.58 LI
7 63 Ma硑sa Wies砤w 1958 Radzisz體 0:57.44 SA.
7 53 Ma硑sa Wies砤w 1958 Radzisz體 0:21,87 NT
4 24 Mazur Janusz 1957 32.31 31.59 1:03.90 PR
5 399 M昕yk Stanis砤w 1961 Katowice 34.08 KO
3 42 M昕yk Stanis砤w 1961 00:37.79 00:35.07 01:12.86 LI
6 134 Milka Piotr 1963 Zabrze 0:54.84 SA.
1 78 Olszewski Krzysztof 1960 42,20 KL
6 77 Palichleb Krzysztof 1957 43,82 KL
4 45 Palichleb Krzysztof 1964 Krak體 49.36 牋牋 49.23 98.59 WS
4 66 Palichleb Krzysztof 1964 Krak體 0:21,42 NT
2 102 Palichleb Krzysztof 1964 Krak體 0:50.29 SA.
5 87 Plaskacz Jan 1963 43,82 KL
1 57 Rakszawski Jacek 1963 Skiteen/Bielsko-Bia砤 0:20,96 NT
6 41 Rawicki Marek 1961 Wroc砤w 00:49.47 00:46.75 01:36.22 CG
8 50 Serafin Piotr 1963 00:40.10 00:36.53 01:16.63 LI
6 46 S阣砤k Miros砤w 1962 00:38.76 00:35.68 01:14.44 LI
7 55 Skowro駍ki Tadeusz 1960 Kowary 36.20 SK
4 29 Skowro駍ki Tadeusz 1960 Kowary 00:48.03 00:46.75 01:34.78 CG
1 41 Skowro駍ki Tadeusz 1960 00:35.60 00:33.87 01:09.47 LI
2 371 Slowik Piotr 1961 Cisiec 32.08 KO
4 64 S硂wik Piotr 1961 Cisiec 34.88 SK
5 31 S硂wik Piotr 1961 Cisiec KS Zwardo 00:48.84 00:46.42 01:35.26 CG
5 38 S硂wik Piotr 1961 Cieszyn 47.83 牋牋 50.85 98.68 WS
8 69 Sobczak Wojciech 1964 0:22,07 NT
3 29 Szopa Wojciech 1965 30.75 29.98 1:00.73 PR
1 338 Talik Zdzis砤w 1963 Zwardo 31.82 KO
2 65 Talik Zdzis砤w 1963 Zwardo 34.68 SK
1 32 Talik Zdzis砤w 1963 Zwardo KS Zwardo 00:47.87 00:45.71 01:33.58 CG
7 70 Wojcik Jerzy 1957 44,61 KL
2 81 Wojtowicz Marek 1961 42,56 KL
3 26 Wojtowicz Marek 1961 Gliwice 00:47.96 00:45.83 01:33.79 CG
8 42 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 36.46 SK
5 91 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 0:54.08 SA.
8 59 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 50.04 牋牋 51.66 101.70 WS
1 60 W骿towicz Marek 1961 Gliwice 34.22 SK
5 48 Ws蟪 Krzysztof 1962 Wroc砤w 35.25 SK
7 27 Zahorski Cezary 1961 Piechowice 00:48.69 00:48.03 01:36.72 CG
3 84 Zajac Piotr 1963 43,15 KL
3 129 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 34.74 SK
2 38 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 00:48.00 00:45.70 01:33.70 CG
3 54 Zaj筩 Piotr 1963 Bielsko-B 47.79 牋牋 48.68 96.47 WS
1 74 Zaj筩 Piotr 1963 Bielsko Bia砤 0:48.99 SA.
GR IV 36 - 45 lat (roczniki 1975 1966)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
8 100 Abulewicz Wojciech 1968 Wroc砤w 56.01 牋牋 60.10 116.11 WS
4 48 Andreasik Tomasz 1973 Kowary 00:49.60 00:47.76 01:37.36 CG
7 75 Andreasik Tomasz 1973 00:36.61 00:34.88 01:11.49 LI
4 373 Aszkie硂wicz Grzegorz 1967 Cieszyn 34.35 KO
5 56 Burliga Andrzej 1967 Wroc砤w 00:49.09 00:48.48 01:37.57 CG
7 323 Czerlunczakiewicz Piotr 1973 Krak體 35.23 KO
8 115 Dabrowski Czeslaw 1969 45,01 KL
2 126 Derwich Tomasz 1970 痽wiec 0:20,67 NT
7 124 Fr筩zek Piotr 1970 Krak體 0:21,49 NT
6 33 Gierczak Rafal 1975 27.45 26.46 53.91 PR
2 35 Grot Tomasz 1975 25.20 25.06 50.26 PR
3 314 Kania Piotr 1974 Pozna 33.95 KO
7 90 Kania Piotr 1974 Pozna 36.00 SK
8 74 Kania Piotr 1974 00:36.88 00:35.43 01:12.31 LI
1 62 Kasiarz Adam 1974 00:34.50 00:32.28 01:06.78 LI
1 140 Kasiarz Adam 1974 0:20,38 NT
8 138 Kowaluk Grzegorz 1974 Gliwice 36.14 SK
2 96 Krzanowski Mariusz 1970 Warszawa 53.22 牋牋 53.99 107.21 WS
4 90 Kubala Rafa 1970 Chorz體 53.22 牋牋 56.37 109.59 WS
6 74 Kubica Pawe 1969 Bielsko-Bia砤 35.86 SK
5 131 Kucharski Dawid 1972 Sport Time Zakopane 0:21,21 NT
1 109 Lubowiecki Tomasz 1969 42,43 KL
7 83 Marchwi駍ki Micha 1975 Warszawa 57.64 牋牋 58.13 115.77 WS
8 325 Matusik Marcin 1974 Tychy 36.59 KO
4 87 Michalik Stanis砤w 1971 Bytom 35.48 SK
6 91 Milewski Pawe 1970 Chylice 55.74 牋牋 58.27 114.01 WS
2 105 Misniakiewicz Tomasz 1967 42,55 KL
6 123 Mi渘iakiewicz Tomasz 1967 Krak體 0:52.14 SA.
6 73 Mi渘iakiewicz Tomasz 1967 00:36.08 00:35.13 01:11.21 LI
3 138 Mi渘iakiewicz Tomasz 1967 0:20,72 NT
3 69 Nieboras Janusz 1975 Dzi阦iel體 35.37 SK
7 119 Nowak Przemys砤w 1971 Krak體 0:53.04 SA.
3 63 Nowak Przemys砤w 1971 00:34.88 00:33.76 01:08.64 LI
3 32 Nowak Przemys砤w 1971 25.62 25.28 50.90 PR
5 97 Nowak Roman 1971 痚lis砤wice 54.55 牋牋 56.18 110.73 WS
7 49 Piech Wawrzyniec 1966 Miko丑w 00:49.56 00:48.40 01:37.96 CG
7 106 Plocinski Arkadiusz 1969 44,89 KL
5 327 P硂ci駍ki Arkadiusz 1970 Warszawa 34.52 KO
8 133 P硂ci駍ki Arkadiusz 1970 warszawA 0:21,61 NT
5 65 P硂skonka Wojciech 1966 Nowy S筩z 0:51.82 SA.
4 78 P硂skonka Wojciech 1966 00:36.21 00:33.88 01:10.09 LI
8 46 Pruszowski Jaros砤w 1969 Gliwice 00:50.46 00:48.33 01:38.79 CG
4 135 Pruszowski Jaros砤w 1969 Gliwice 0:51.47 SA.
1 86 Pruszowski Jaros砤w 1969 Gliwice 48.28 牋牋 51.69 99.97 WS
1 127 Ptak Bart硂miej 1973 Zakopane 0:48.80 SA.
8 124 Robotycki Filip 1971 Krak體 0:53.06 SA.
4 34 Rybka Cezary 1972 26.85 26.48 53.33 PR
6 123 Sadowski Tomasz 1973 Krak體 0:21,29 NT
5 131 Sawa Pawel 1972 43,59 KL
6 136 Siten Grzegorz 1966 43,82 KL
3 135 Smajdor Jaroslaw 1971 43,00 KL
2 302 Smajdor Jaros砤w 1971 Nowy S筩z 33.27 KO
2 66 Smajdor Jaros砤w 1971 00:35.43 00:32.88 01:08.31 LI
2 61 Smajdor Jaros砤w 1971 Nowy S筩z 0:49.10 SA.
1 337 Sta馽o Jan 1967 Zwardo 32.53 KO
5 73 Sta馽o Jan 1967 Zwardo 35.71 SK
2 80 Stefanik Przemys砤w 1970 Bielsko-Bia砤 35.04 SK
6 392 Stella-Sawicki Mateusz 1974 Krakow 35.20 KO
3 51 Tarasek Maciej 1966 Tarnowskie G髍y 00:48.70 00:47.63 01:36.33 CG
5 39 Tondera Mariusz 1973 27.32 26.14 53.46 PR
6 61 Wojtczak Jacek 1974 Pabianice 00:50.16 00:47.71 01:37.87 CG
3 101 Wojtczak Jacek 1974 Pabianice 52.51 牋牋 54.74 107.25 WS
1 50 Wojtiuk Micha 1968 Warszawa 00:48.40 00:45.81 01:34.21 CG
4 125 Zaborowski Pawel 1969 WARSZAWA 0:21,16 NT
1 36 Zaj筩 Jacek 1971 25.63 24.24 49.87 PR
8 113 Zawadzinski Wojciech 1974 45,01 KL
5 72 Zawadzi駍ki Wojciech 1974 00:36.35 00:34.46 01:10.81 LI
1 86 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko-Bia砤 34.49 SK
2 60 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko Bia砤 00:48.54 00:46.10 01:34.64 CG
4 132 Zembowicz Marcin 1968 43,01 KL
3 75 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko Bia砤 0:49.29 SA.
7 30 痮酬dziowski Marek 1973 27.69 27.24 54.93 PR
GR V 18 - 35 lat (roczniki 1993 1976)
Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA Uwagi
5 419 Bartman Maciej 1981 Zakopane 33.15 KO
4 225 Bartman Maciej 1981 Zakopane 0:20,97 NT
4 93 Bartman Maciej 1981 00:35.92 00:33.43 01:09.35 LI
4 316 Bednarz Andrzej 1983 Rajcza 33.13 KO
8 106 Bednarz Andrzej 1983 00:37.35 00:35.06 01:12.41 LI
8 44 Boche駍ki kasz 1985 27.70 27.75 55.45 PR
3 99 Bronowski Wojciech 1978 00:35.67 00:33.35 01:09.02 LI
6 70 Chek Rados砤w 1985 Jelenia G髍a 00:48.53 00:47.35 01:35.88 CG
8 110 Chek Rados砤w 1985 Jelenia G髍a 0:51.69 SA.
8 129 D阞icki Jakub 1983 Cieszyn 57.53 牋牋 55.63 113.16 WS
4 48 Grupi駍ki Piotr 1976 25.95 25.58 51.53 PR
7 185 Gurba Dominik 1978 42,97 KL
4 146 Hamera Bartosz 1977 42,00 KL
1 431 Hamera Bartosz 1977 Warszawa 32.59 KO
1 234 Hamera Bartosz 1977 Golden Boys/ Warszawa 0:20,72 NT
8 79 Harasym Maciej 1977 Wroc砤w 00:49.57 00:48.71 01:38.28 CG
6 108 Harasym Maciej 1977 00:36.22 00:33.87 01:10.09 LI
4 135 Jasi駍ki Aleksander 1983 Krak體 48.43 牋牋 51.27 99.70 WS
5 97 Jasi駍ki Aleksander 1983 00:36.37 00:33.71 01:10.08 LI
6 83 Jelonek Micha 1989 Krak體 0:51.04 SA.
4 229 Jonkisz Jakub 1980 Bielsko-Bia砤 AZS-ATH 0:20,97 NT
7 111 Jonkisz Jakub 1976 Bielsko-Bia砤 35.66 SK
3 179 Kania Krzysztof 1990 41,53 KL
6 127 Kiecko Piotr 1983 Wis砤 51.46 牋牋 53.00 104.46 WS
1 109 Knoll Leszek 1985 00:33.73 00:31.37 01:05.10 LI
1 54 Komorowski Karol 1979 25.01 24.30 49.31 PR
2 148 Komorowski Maciej 1977 40,99 KL
4 71 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 KS Zwardo 00:48.18 00:46.55 01:34.73 CG
1 123 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 34.74 SK
7 113 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 0:51.40 SA.
7 51 dej Janusz 1976 27.36 26.96 54.32 PR
6 104 Madejczyk Borys 1992 Wis砤 35.51 SK
2 117 Marcinkowski Jan 1982 Gliwice 47.10 牋牋 49.44 96.54 WS
4 92 Marcinkowski Jan 1982 Gliwice 0:50.48 SA.
7 110 Miko砤jczyk Maciej 1988 00:37.11 00:33.74 01:10.85 LI
2 233 Pawelski Micha 1980 Krak體 0:20,81 NT
2 120 Pilch Leszek 1976 Wis砤 34.97 SK
3 119 Pisarek Jakub 1992 Bielsko-Bia砤 35.08 SK
3 85 Pluta Krzysztof 1991 Szczawnica 0:50.15 SA.
5 52 Podlaszewski Marcin 1977 26.29 25.41 51.70 PR
5 125 Procner Mariusz 1989 Wis砤 50.71 牋牋 52.50 103.21 WS
7 321 Pydych Pawe 1986 Zwardo 33.22 KO
7 235 Rogatko Jan 1979 Krakow 0:21,16 NT
8 232 Rojewski Jacek 1980 Krak體 0:21,30 NT
2 56 Rycaj Marcin 1978 25.67 24.73 50.40 PR
7 115 Skoczy駍ki Szymon 1979 Katowice 52.25 牋牋 54.69 106.94 WS
1 82 Skrzypczy駍ki Marek 1980 Wroc砤w 00:46.85 00:44.43 01:31.28 CG
2 320 Skrzypczy駍ki Marek 1980 Wroc砤w 32.64 KO
1 124 Skrzypczy駍ki Marek 1980 Wroc砤w 46.65 牋牋 48.59 95.24 WS
6 324 Smusz Franciszek 1991 Rybnik 33.18 KO
8 174 Sobczak Michal 1990 43,13 KL
4 100 Stanis砤wski Maciej 1979 Bielsko-Bia砤 35.32 SK
5 86 Stanny Dawid 1990 Z筨kowice 宭箂kie 00:48.32 00:46.67 01:34.99 CG
5 176 Stanny Dawid 1990 42,79 KL
2 94 Sutor Rafa 1981 00:35.33 00:32.84 01:08.17 LI
3 57 Szyma駍ki Piotr 1989 25.79 25.26 51.05 PR
3 220 Wadrzyk Bartlomiej 1976 zakopane 0:20,82 NT
6 175 Wasniowski Tomasz 1984 42,90 KL
5 87 Wa渘iowski Tomasz 1984 Rytro 0:50.64 SA.
3 113 Wa渘iowski Tomasz 1984 Rytro 48.15 牋牋 50.71 98.86 WS
7 85 Weso硂wski Marcin 1986 Wroc砤w 00:50.47 00:47.76 01:38.23 CG
3 416 Wilk Piotr 1987 Krak體 33.10 KO
1 153 Wojtowicz Adam 40,00 KL
1 132 W骿towicz Adam 1988 Gliwice 0:46.11 SA.
8 122 W骿towicz Micha 1983 Tychy 35.73 SK
8 418 Wrona Dariusz 1986 Korbiel體 33.23 KO
3 92 Zaczyk Wojciech 1977 Zieleniec 00:48.26 00:46.32 01:34.58 CG
2 69 Zahorski Piotr 1988 Piechowice 00:47.72 00:45.94 01:33.66 CG
2 108 Zahorski Piotr 1988 Piechowice 0:49.57 SA.
6 45 Za渒o Karol 1985 26.64 25.83 52.47 PR
5 98 Zwardo Damian 1977 Zwardo 35.38 SK
6 226 痽wio Szymon 1981 Andrych體 0:21,06 NT

Footer