Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Otwarte Mistrzostwa Amatorów Dolnego Śląska
Czarna Góra 13.02.2011r.
Slalom gigant
Klasyfikacja oficjalna
Pogoda: lekkie zachmurzenie
Śnieg: twardy i zmrożony
Temperatura startu: -5
Temperatura mety: -3
Charakterystyka Trasy:
Trasa: D FIS Ośrodek Czarna Góra
Start: 1100 m
Meta: 880 m
Różnica: 220 m
Długość: 790 m 
Jury zawodów:
Delegat Techniczny - Morajda Lucjan
Kierownik Zawodów - Badura Piotr
Sędzia Rozjemca - Kasica Robert
Pozycja Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub Run 1 Run 2 Czas Strata
  Kobiety                  
1 8 Orłowska-Lipińska Zuzanna 1982 Piaseczno 00:51.84 00:50.71 01:42.55  
2 14 Jeziorowska Dorota 1989 Mysłowice 00:53.61 00:50.69 01:44.30 00:01.75
3 1 Broekere Sonia 1962 Zabrze 00:58.20 00:55.06 01:53.26 00:10.71
4 95 Stemasiewicz Aniela 1985 Gdańsk 00:58.84 00:54.54 01:53.38 00:10.83
5 12 Jurkanis Julia 1985 Wałbrzych 01:03.26 00:51.83 01:55.09 00:12.54
6 9 Kowalska Małgorzata 1980 Wrocław 01:05.61 01:02.68 02:08.29 00:25.74
7 5 Wiora Agnieszka 1973 Zabrze 01:10.67 01:03.64 02:14.31 00:31.76
Pozycja Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub Run 1 Run 2 Czas Strata
  M- I                  
1 20 Skrzypczyński Zbigniew 1955 Wrocław 00:51.79 00:51.69 01:43.48  
2 19 Chojka Roman 1955 Piechowice 00:52.95 00:50.63 01:43.58 00:00.10
3 16 Soboński Marcin 1944 Gliwice 00:53.89 00:50.69 01:44.58 00:01.10
4 17 Gilowski Andrzej 1955 Poznań 00:53.48 00:51.25 01:44.73 00:01.25
5 22 Rapacz Jerzy 1954 Stronie Śląskie 00:54.63 00:50.67 01:45.30 00:01.82
6 23 Lesiczka Jacek 1954 Wrocław 00:55.53 00:51.31 01:46.84 00:03.36
7 39 Mika Edward 1951 Szczyrk 00:55.64 00:51.73 01:47.37 00:03.89
8 18 Głodek Jerzy 1952 Poznań 00:55.36 00:52.43 01:47.79 00:04.31
Pozycja Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub Run 1 Run 2 Czas Strata
  M - II                  
1 32 Talik Zdzisław 1963 Zwardoń KS Zwardoń 00:47.87 00:45.71 01:33.58  
2 38 Zając Piotr 1963 Szczyrk 00:48.00 00:45.70 01:33.70 00:00.12
3 26 Wojtowicz Marek 1961 Gliwice 00:47.96 00:45.83 01:33.79 00:00.21
4 29 Skowroński Tadeusz 1960 Kowary 00:48.03 00:46.75 01:34.78 00:01.20
5 31 Słowik Piotr 1961 Cisiec KS Zwardoń 00:48.84 00:46.42 01:35.26 00:01.68
6 41 Rawicki Marek 1961 Wrocław 00:49.47 00:46.75 01:36.22 00:02.64
7 27 Zahorski Cezary 1961 Piechowice 00:48.69 00:48.03 01:36.72 00:03.14
8 43 Afeltowicz Bernard 1960 Wrocław 00:49.29 00:47.69 01:36.98 00:03.40
9 40 Badura Jacek 1956 Wrocław 00:49.47 00:47.65 01:37.12 00:03.54
10 35 Golonka Paweł 1964 Gliwice 00:50.21 00:49.15 01:39.36 00:05.78
11 30 Milka Piotr 1963 Zabrze 00:50.73 00:49.39 01:40.12 00:06.54
12 28 Broekere Krzysztof 1959 Zabrze 00:52.10 00:49.32 01:41.42 00:07.84
13 94 Karasiński Aleksander 1961 Wrocław 00:52.84 00:51.02 01:43.86 00:10.28
14 90 Jeziorowski Krzysztof 1957 Mysłowice 00:56.74 00:54.86 01:51.60 00:18.02
DNS - Run 1 (1)            
  34 Morajda Lucjan 1956 Bystrzyca Kł        
DNS - Run 2 (1)  
  44 Nowak Przemysław 1964 Tychy 00:50.75      
Pozycja Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub Run 1 Run 2 Czas Strata
  M - III                  
1 50 Wojtiuk Michał 1968 Warszawa 00:48.40 00:45.81 01:34.21  
2 60 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko Biała 00:48.54 00:46.10 01:34.64 00:00.43
3 51 Tarasek Maciej 1966 Tarnowskie Góry 00:48.70 00:47.63 01:36.33 00:02.12
4 48 Andreasik  Tomasz 1973 Kowary 00:49.60 00:47.76 01:37.36 00:03.15
5 56 Burliga Andrzej 1967 Wrocław 00:49.09 00:48.48 01:37.57 00:03.36
6 61 Wojtczak Jacek 1974 Pabianice 00:50.16 00:47.71 01:37.87 00:03.66
7 49 Piech Wawrzyniec 1966 Mikołów 00:49.56 00:48.40 01:37.96 00:03.75
8 46 Pruszowski Jarosław 1969 Gliwice 00:50.46 00:48.33 01:38.79 00:04.58
9 53 Rysz Mariusz 1974 Opole 00:51.77 00:48.74 01:40.51 00:06.30
10 57 Dzidek Andrzej 1970 Wisła 00:52.58 00:50.58 01:43.16 00:08.95
11 54 Rychlicki Jarosław 1966 Zabrze 00:53.54 00:50.89 01:44.43 00:10.22
12 91 Jakubiec Piotr 1974 Zieleniec 00:53.79 00:51.04 01:44.83 00:10.62
13 45 Wiora Maciej 1969 Zabrze 00:54.11 00:52.13 01:46.24 00:12.03
14 47 Rumiński Piotr 1973 Wrocław 00:55.04 00:52.28 01:47.32 00:13.11
15 64 Stanny Adam 1969 Ząbkowice Śląskie 00:55.73 00:52.13 01:47.86 00:13.65
DNS - Run 2 (1)  
  55 Muciek Paweł 1971 Wrocław 00:49.53      
DNF - Run 2 (2)  
  52 Maciejewski Mariusz 1974 Bystrzyca Kł 00:52.45      
  62 Kania Piotr 1974 Poznań 00:49.47      
Pozycja Nr. Nazwisko i Imię Rok Klub Run 1 Run 2 Czas Strata
  M - IV                  
1 82 Skrzypczyński Marek 1980 Wrocław 00:46.85 00:44.43 01:31.28  
2 69 Zahorski Piotr 1988 Piechowice 00:47.72 00:45.94 01:33.66 00:02.38
3 92 Zaczyk Wojciech 1977 Zieleniec 00:48.26 00:46.32 01:34.58 00:03.30
4 71 Kośniewski Łukasz 1984 Sól KS Zwardoń 00:48.18 00:46.55 01:34.73 00:03.45
5 86 Stanny Dawid 1990 Ząbkowice Śląskie 00:48.32 00:46.67 01:34.99 00:03.71
6 70 Chek Radosław 1985 Jelenia Góra 00:48.53 00:47.35 01:35.88 00:04.60
7 85 Wesołowski Marcin 1986 Wrocław 00:50.47 00:47.76 01:38.23 00:06.95
8 79 Harasym Maciej 1977 Wrocław 00:49.57 00:48.71 01:38.28 00:07.00
9 80 Włodarek Hubert 1986 Żerniki Wrocławskie 00:51.01 00:49.13 01:40.14 00:08.86
10 89 Stanny Damian 1992 Ząbkowice Śląskie 00:52.16 00:49.42 01:41.58 00:10.30
11 93 Zahorski Tomasz 1993 Piechowice 00:51.83 00:50.04 01:41.87 00:10.59
12 72 Urbaniak Dominik 1978 Staniszów 00:55.81 00:53.92 01:49.73 00:18.45
13 74 Sanchez Cesar 1981 Wrocław 00:57.34 00:53.82 01:51.16 00:19.88
14 78 Lipiński Krzysztof 1981 Warszawa 01:03.48 01:01.23 02:04.71 00:33.43
15 83 Jeziorowski Paweł 1991 Mysłowice 01:03.62 01:01.74 02:05.36 00:34.08
DNF - Run 1 (1)            
  87 Pilch Leszek 1976 Wisła        
DSQ - Run 2 (1)  
  81 Sroka Bartłomiej 1987 Kłodzko 00:50.69      
Zarejestrowanych Uczestników - 66
DNS - 3
DNF - 4
DSQ -1
 
  Morajda Lucjan
Delegat Techniczny PZN

Footer