Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
II Otwarte Mistrzostwa Bielska-Bia砮j Amator體
Slalom gigant - Wyniki oficjalne
Grupa : K I
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 127 Jezierska-Krupa Barbara 1963 Gliwice 38.93  
2 2 Filipowicz Marta 1959 Jelenia G髍a 40.67 1.74
3 1 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 44.58 5.65
4 3 Molin Zofia 1954 Ustro 49.39 10.46
5 130 Nikiel Lidia 1957 Katowice 50.11 11.18
6 4 Binda Barbara 1945 Bystra 1:03.34 24.41
Grupa : K II
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 7 G髍a Magdalena 1975 Szczyrk 36.53  
2 6 Stefanik Magdalena 1970 Bielsko-Bia砤 39.12 2.59
3 5 Zaniewska Celina 1967 Zakopane 52.54 16.01
Grupa : K III
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 8 Karchniwy Ewa 1991 Smolnica 36.40  
2 11 Listowska Cyntia 1991 Bielsko-Bia砤 37.78 1.38
3 9 Wysoki駍ka Jolanta 1987 痽wiec 39.33 2.93
4 125 Zajda El縝ieta 1979 Korbiel體 40.01 3.61
DNS            
  10 Kowalska Ma砱orzata 1980 Wroc砤w    
Grupa : M 0
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 17 Marek Stefan 1940 Bielsko-Bia砤 38.64  
2 18 Listwan Jan 1940 Zawoja 40.23 1.59
3 19 Konsztowicz Krzysztof 1945 Bielsko-Bia砤 41.02 2.38
4 13 Kubica Stanis砤w 1933 Meszna 43.48 4.84
5 16 Koprowski Boles砤w 1933 Zakopane 45.97 7.33
6 14 Lechowicz Waldemar 1941 Katowice 46.43 7.79
DNS            
  12 Wieczorek Henryk 1938 Warszawa    
  15 Kaletka Janusz 1939 Bieru    
Grupa : M I
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 40 Golec Andrzej 1953 Bielsko-Bia砤 35.02  
2 31 Rafa Roman 1950 Szklarska Por阞a 35.28 0.26
3 37 Dziubek Tadeusz 1950   36.83 1.81
4 23 Kalisz Krystian 1952 Katowice 36.94 1.92
5 35 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 37.08 2.06
6 124 Mika Edward 1951 Bielsko-Bia砤 38.07 3.05
7 21 Nowak Krzysztof 1950 Bielsko-Bia砤 39.18 4.16
8 30 G髍ny Edmund 1951 Bielsko-Bia砤 39.22 4.20
9 24 Binda Zygmunt 1947 Bystra 39.75 4.73
10 26 W骿ciak Zbigniew 1946 Rabka-Zdr骿 39.91 4.89
11 28 Bratek Eugeniusz 1948 Buczkowice 39.92 4.90
12 38 Orlikowski Jan 1953 Zbros砤wice 40.39 5.37
13 27 J阫ot Rafal 1955 Bielsko-Bia砤 40.51 5.49
14 139 Ma砮cki Andrzej 1954 Bielsko-Bia砤 40.63 5.61
15 33 Czak Krzysztof 1954 Miko丑w 41.02 6.00
16 32 Tarnowski W砤dys砤w 1949 sd 41.35 6.33
17 29 B砤szczak W硂dzimierz 1947 Bytom 42.55 7.53
18 36 Bujak Zbigniew 1955 Katowice 43.33 8.31
19 20 Baszak Antoni 1952 Gliwice 44.22 9.20
20 22 Partyka Marek 1946 Katowice 45.47 10.45
DNS            
  34 Nalberczak Jacek 1946 Warszawa    
  39 Laszczak J髗ef 1952 Szczyrk    
DNF            
  25 Gomuli駍ki Andrzej 1953 Zakopane    
Grupa : M II
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 60 W骿towicz Marek 1961 Gliwice 34.22  
2 65 Talik Zdzis砤w 1963 Zwardo 34.68 0.46
3 129 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 34.74 0.52
4 64 S硂wik Piotr 1961 Cisiec 34.88 0.66
5 48 Ws蟪 Krzysztof 1962 Wroc砤w 35.25 1.03
6 53 Bojanowski kasz 1964 Katowice 35.71 1.49
7 55 Skowro駍ki Tadeusz 1960 Kowary 36.20 1.98
8 42 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 36.46 2.24
9 63 Malicki Jacek 1956 sd 37.07 2.85
10 41 Kwik Roman 1956 Tychy 37.13 2.91
11 45 Brandys Andrzej 1959 痽wiec 37.31 3.09
12 51 Grunt Cezary 1956 Cz阺tochowa 37.50 3.28
13 50 Ciesielski Przemys砤w 1963 Korbiel體 38.27 4.05
14 59 Listowski Andrzej 1961 Bielsko-Bia砤 38.78 4.56
15 57 Smusz Tomasz 1964 Rybnik 38.81 4.59
15 52 Kulpa Krzysztof 1964 Bielsko-Biala 38.81 4.59
17 49 Lamers Piotr 1956 Bielsko-Bia砤 39.05 4.83
18 67 M昕yk Stanis砤w 1961 Katowice 39.27 5.05
19 54 Stankiewicz Ryszard 1959 Krak體 41.34 7.12
20 58 Ko砤czkowski Tomasz 1965 Warszawa 41.49 7.27
21 47 Grzyb Wie馽zys砤w 1958 Mil體ka 41.59 7.37
22 61 Ga砫y Jaros砤w 1964 Bielsko-Bia砤 41.77 7.55
23 56 Jakubaszek Krzysztof 1963 Miko丑w 42.19 7.97
24 66 Spiryn Jaros砤w 1965 Gliwice 45.21 10.99
DNS            
  43 Laszczak Henryk 1960 Szczyrk    
  46 Rakszawski Jacek 1963 Meszna    
  62 Makuch Tadeusz 1965 Korbiel體    
DNF            
  44 Matejczyk Krzysztof 1959 dygowice    
Grupa : M III
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 86 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko-Bia砤 34.49  
2 80 Stefanik Przemys砤w 1970 Bielsko-Bia砤 35.04 0.55
3 69 Nieboras Janusz 1975 Dzi阦iel體 35.37 0.88
4 87 Michalik Stanis砤w 1971 Bytom 35.48 0.99
5 73 Sta馽o Jan 1967 Zwardo 35.71 1.22
6 74 Kubica Pawe 1969 Bielsko-Bia砤 35.86 1.37
7 90 Kania Piotr 1974 Pozna 36.00 1.51
8 138 Kowaluk Grzegorz 1974 Gliwice 36.14 1.65
9 82 Nowak Przemys砤w 1971 Krak體 36.55 2.06
10 76 Burliga Andrzej 1967 Wroc砤w 36.63 2.14
11 84 Kiniewicz kasz 1975 Warszawa 36.89 2.40
12 70 Dzidek Andrzej 1970 Wis砤 36.90 2.41
13 128 Aszkie硂wicz Grzegorz 1967 Cieszyn 37.05 2.56
14 75 Wojtczak Jacek 1974 Pabianice 37.37 2.88
15 68 Kubala Dariusz 1967 Szczyrk 37.73 3.24
16 72 Szymanek Daniel 1975 Meszna 37.74 3.25
17 78 Zaj筩 Jacek 1971 Jastrz阞ie Zdr骿 38.13 3.64
18 71 Kubala Rafa 1970 Chorz體 39.79 5.30
19 81 Matusik Marcin 1974 Tychy 39.88 5.39
20 92 Mieszcza駍ki Pawe 1975 Cz阺tochowa 39.96 5.47
21 85 Burchard Ziemis砤w 1974 Krosnowice 40.52 6.03
22 93 Gojowy Franciszek 1973 Jastrz阞ie Zdr骿 40.76 6.27
23 77 Wrzeszcz Sebastian 1974 Chorz體 43.06 8.57
24 96 Stajniak Adam 1971 Warszawa 44.02 9.53
25 89 So硉ysiak Pawe 1975 Konstantyn體 sdzki 45.14 10.65
DNS            
  79 Koz硂wski Tomasz 1973 Toru    
  88 Cygan Piotr 1969 Zabrze    
  91 Chru渓i駍ki Marcin 1973 Warszawa    
  94 Muciek Pawe 1971 Wroclaw    
  95 Gudun Jaros砤w 1969 Bielsko-Bia砤    
DNF            
  83 Szel筭 Piotr 1969 Katowice    
Grupa : M IV
Rank Nr Nazwisko i Imi Rok Miasto Time Gap
1 123 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 34.74  
2 120 Pilch Leszek 1976 Wis砤 34.97 0.23
3 119 Pisarek Jakub 1992 Bielsko-Bia砤 35.08 0.34
4 100 Stanis砤wski Maciej 1979 Bielsko-Bia砤 35.32 0.58
5 98 Zwardo Damian 1977 Zwardo 35.38 0.64
6 104 Madejczyk Borys 1992 Wis砤 35.51 0.77
7 111 Jonkisz Jakub 1976 Bielsko-Bia砤 35.66 0.92
8 122 W骿towicz Micha 1983 Tychy 35.73 0.99
9 107 Bednarz Andrzej 1983 Rajcza 35.99 1.25
10 101 痽wio Szymon 1981 Andrych體 36.25 1.51
11 109 Procner Mariusz 1989 Wis砤 36.27 1.53
12 113 Zwardo Tomasz 1989 Bielsko-Bia砤 36.32 1.58
13 99 Sutor Rafa 1981 Rabka-Zdr骿 36.40 1.66
13 97 Grzyb Przemys砤w 1983 Mil體ka 36.40 1.66
15 131 G髍al Stefan 1992 Katowice 37.17 2.43
16 103 W骿ciak Krzysztof 1990 Rabka-Zdr骿 37.43 2.69
17 105 Wo焠y Rafal 1980 Katowice 38.21 3.47
18 112 Blaut Wojciech 1990 Katowice 38.53 3.79
19 102 Matloch Andrzej 1980 Jastrz阞ie Zdr骿 40.21 5.47
20 117 Brzeski Przemys砤w 1978 Jastrz阞ie Zdr骿 41.94 7.20
DNS            
  106 Leszko Tomasz 1976 Jastrz阞ie Zdr骿    
  108 Bartnik Konrad 1982 Warszawa    
  110 Chowaniec Dominik 1978 Juszczyna    
  114 Fedorowicz Damian 1981 痑ry    
  115 Tengler Szymon 1980 Bielsko-Bia砤    
  116 Pydych Pawe 1986 Zwardo    
  118 Trzuskowski Andrzej 1982 Gliwice    

Footer