Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2012
Eliminacje MPA PZN
Nowy Targ, D硊ga Polana, 10.03.2012
Wyniki oficjalne
ME疌ZY疦I
G01 M昕czy焠i 56 i wi阠ej
Punkty Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok ur. Przejazd 1 Przejazd 2
100 1 18 Czapura Zbigniew Siemianowice 宭. 0:47,19 0,00 1956 00:23:18 00:24:01
80 2 25 Sobo駍ki Marian Gliwice 0:47,58 + 0,39 1944 00:23:54 00:24:04
60 3 34 Piotrek Nowacki 0:47,96 + 0,77 1956 00:23:90 00:24:06
50 4 29 Stach體 Stanis砤w 0:48,27 + 1,08 1949 00:24:24 00:24:03
45 5 16 Bogda駍ki Stanis砤w Leoncin 0:48,49 + 1,30 1956 00:23:90 00:24:59
40 6 28 Gudzelak J髗ek 0:48,73 + 1,54 1948 00:24:52 00:24:21
35 7 33 Pyzowski Andrzej 0:49,50 + 2,31 1955 00:24:48 00:25:02
30 8 26 Klimczak Przemys砤w 0:49,64 + 2,45 1947 00:24:61 00:25:03
25 9 15 Probulski Zbigniew gorlice 0:50,84 + 3,65 1953 00:25:95 00:24:89
20 10 17 Lesiczka Jacek Wroc砤w 0:50,94 + 3,75 1954 00:25:14 00:25:80
15 11 20 Kosno S砤womir Starachowice 0:51,99 + 4,80 1954 00:25:73 00:26:26
10 12 19 Zubek Kazimierz SZCZYRK 0:54,00 + 6,81 1939 00:26:66 00:27:34
5 13 30 Jasiewicz Mieczys砤w 0:54,35 + 7,16 1956 00:27:05 00:27:30
5 14 27 Krokowski Wojciech Jas硂 0:55,20 + 8,01 1954 00:27:18 00:28:02
5 15 21 Koprowski Boles砤w Zakopane 0:57,43 + 10,24 1933 00:28:60 00:28:83
5 16 31 Chowaniec W砤dys砤w 1940 00:29:37 DNS
23 Napi髍a Wiktor jczyca DNS 1955 DNS DNS
24 Klosowicz Kazimierz FRYSZTAK DNS 1950 DNS DNS
G02 M昕czy焠i 46 - 55 lat
Punkty Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok ur. Przejazd 1 Przejazd 2
100 1 52 Olszewski Krzysztof SZCZAWNICA 0:42,96 0,00 1960 00:21:55 00:21:41
80 2 66 Profic Robert Krak體 0:45,03 + 2,07 1966 00:22:71 00:22:32
60 3 63 Golonka Pawe Ptak Team /Gliwice 0:45,61 + 2,65 1964 00:22:97 00:22:64
50 4 70 Listowski Andrzej 0:45,71 + 2,75 1961 00:22:83 00:22:88
45 5 60 Ma硑sa Wies砤w Radzisz體 0:46,85 + 3,89 1958 00:23:63 00:23:22
40 6 62 Wyl昕ek Dariusz Sosnowiec 0:47,12 + 4,16 1964 00:23:60 00:23:52
35 7 53 Chmielewski Pawe warszawa 0:47,70 + 4,74 1965 00:23:78 00:23:92
30 8 57 Kolaczkowski Tomasz Warszawa . RASC 0:48,14 + 5,18 1965 00:23:89 00:24:25
25 9 69 Pyzowski Jacek 0:48,63 + 5,67 1958 00:24:80 00:23:83
20 10 67 Byrski Piotr 0:49,37 + 6,41 1960 00:24:68 00:24:69
15 11 51 Job Krzysztof Opole 0:49,46 + 6,50 1963 00:24:61 00:24:85
10 12 54 Borowski Artur warszawa 0:49,57 + 6,61 1965 00:24:63 00:24:94
5 13 59 Koszarek Jacek Nowy Targ 0:49,66 + 6,70 1959 00:24:91 00:24:75
5 14 64 Wasilewski Krzysztof Krak體 0:50,07 + 7,11 1960 00:24:74 00:25:33
5 15 50 Jeziorowski Krzysztof Mys硂wice 0:50,50 + 7,54 1957 00:25:24 00:25:26
5 16 71 Cz箂tka Jan 1960 00:25:47 DNS
5 17 68 Szcz阺ny S砤womir 1965 00:26:10 DNS
5 18 65 Michalcewicz Robert Przemy渓 1957 00:27:15 DNS
5 19 58 Karykowski Krzysztof Lublin 1962 00:28:99 DNS
55 Sobczak Wojciech sd DNS 1964 DNS DNS
56 S阣砤k Miros砤w Falenty Nowe DNS 1962 DNS DNS
61 P硂skonka Wojciech Nowy S筩z DNS 1966 DNS DNS
G03 M昕czy焠i 36 - 45 lat
Punkty Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok ur. Przejazd 1 Przejazd 2
100 1 148 Nowak Przemys砤w Krak體 0:43,55 0,00 1971 00:21:74 00:21:81
80 2 154 Mazurek Krzystof 0:43,84 + 0,29 1971 00:22:13 00:21:71
60 3 121 Mazur Bogus砤w Warszawa 0:44,10 + 0,55 1973 00:22:03 00:22:07
50 4 128 Smajdor Jaros砤w Nowy S筩z 0:44,18 + 0,63 1971 00:22:09 00:22:09
45 5 138 Sadowski Tomasz Krak體 0:44,19 + 0,64 1973 00:22:01 00:22:18
40 6 127 Burliga Andrzej wroc砤w 0:44,41 + 0,86 1967 00:22:38 00:22:03
35 7 153 Koczur Adam Nowy Targ 0:45,10 + 1,55 1976 00:22:60 00:22:50
30 8 123 Rybka Cezary Lublin 0:45,20 + 1,65 1972 00:22:64 00:22:56
25 9 132 Pytel Bart硂miej Paw硂wice 0:45,51 + 1,96 1969 00:22:47 00:23:04
20 10 135 S硂wiak Robert RYBARZOWICE 0:45,63 + 2,08 1973 00:22:81 00:22:82
15 11 150 Najdzionek Daniel Krakow 0:46,08 + 2,53 1972 00:23:17 00:22:91
10 12 124 Tkaczyk Micha SN DWIE DOLINY (WIERCHOML 0:46,63 + 3,08 1976 00:23:68 00:22:95
5 13 131 Hrynkiewicz Krzysztof Gliwice 0:46,72 + 3,17 1976 00:23:48 00:23:24
5 14 144 Mularczyk Marek Nowy S筩z 0:47,05 + 3,50 1975 00:23:65 00:23:40
5 15 145 Mioduszewski Andrzej Ortopedika TEAM 0:47,15 + 3,60 1967 00:23:39 00:23:76
5 16 147 Boruta Pawe Krak體 1973 00:23:79 DNS
5 17 136 Nowak Roman 痚lis砤wice 1971 00:23:83 DNS
5 18 129 B砤szczykowski Marek Kielce 1973 00:23:94 DNS
5 19 143 Dzidek Andrzej Warszawa 1970 00:24:03 DNS
5 20 133 Matusik Marcin Tychy 1974 00:24:47 DNS
0 21 122 Biedro Miros砤w Bychawa 1974 00:24:95 DNS
0 22 140 Pietro Dionizy Krak體 1970 00:25:00 DNS
0 23 149 Seweryn Robert Krak體 1974 00:25:03 DNS
0 24 130 Milewski Pawe Chylice 1970 00:25:77 DNS
0 25 141 Moss髍 Sebastian Klucze 1974 00:26:11 DNS
0 26 152 Bia砶iewicz Jerzy Modlinica 1973 00:27:64 DNS
151 Jonkisz Jakub Bielsko-Bia砤 DNF 1976 DNF DNS
120 Kasiarz Adam Skawa DNS 1974 DNS DNS
125 Grzesiuk Mariusz Yeti DNS 1969 DNS DNS
126 Niklas Dariusz Opole DNS 1970 DNS DNS
134 W阦硂wski Zbigniew Gliwice DNS 1967 DNS DNS
137 Czajkowski Jerzy Haber Racing Team Krakw DNS 1973 DNS DNS
146 G硂wacki Bartosz Krak體 DNS 1975 DNS DNS
G04 M昕czy焠i 18 - 35 lat
Punkty Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok ur. Przejazd 1 Przejazd 2
100 1 245 Zar阞a Grzegorz Yeti 0:42,64 0,00 1992 00:21:25 00:21:39
80 2 235 Bartman Maciej Zakopane 0:42,87 + 0,23 1981 00:21:46 00:21:41
60 3 250 Rojewski Jacek 0:42,89 + 0,25 1980 00:21:44 00:21:45
50 4 223 Rogatko Jan Krakow 0:43,18 + 0,54 1979 00:21:55 00:21:63
45 5 247 Peszko Juliusz Yeti/Krak體 0:43,62 + 0,98 1992 00:21:93 00:21:69
40 6 227 Jasinski Aleksander Krak體 0:43,63 + 0,99 1983 00:21:87 00:21:76
35 7 234 Pluta Krzysztof Szczawnica 0:44,60 + 1,96 1991 00:22:21 00:22:39
30 8 224 Sutor Rafa RABKA 0:44,84 + 2,20 1981 00:22:47 00:22:37
25 9 246 Bronowski Wojciech Bielsko-Bia砤 0:44,93 + 2,29 1978 00:22:78 00:22:15
20 10 240 Zwijacz Dawid Krak體 0:44,96 + 2,32 1987 00:22:53 00:22:43
15 11 241 Sobczak Micha sd 0:45,07 + 2,43 1990 00:22:52 00:22:55
10 12 231 Wnuk Mateusz 0:45,14 + 2,50 1979 00:22:85 00:22:29
5 13 248 Zaj筩 Wojciech 0:45,44 + 2,80 1992 00:22:47 00:22:97
5 14 232 Miko砤jczyk Maciej Szczawa 0:45,99 + 3,35 1988 00:23:04 00:22:95
5 15 239 Rakszawski kasz Skiteen Bielsko-Bia砤 0:46,52 + 3,88 1985 00:21:83 00:24:69
5 16 228 Golonka kasz Ptak Team /Gliwice 1992 00:23:05 DNS
5 17 226 Styczy駍ki Janek sd 1988 00:23:59 DNS
5 18 244 Wojdy硂 Jan Krak體 1985 00:23:68 DNS
5 19 230 Sapeta Szymon GO4ADVENTURE/Gliwice 1977 00:23:70 DNS
5 20 249 Gronu Rados砤w 1982 00:23:75 DNS
0 21 229 Szlachta Marek LIDER/Krak體 1981 00:24:71 DNS
0 22 243 Czapkiewicz Marek Szczecin 1981 00:24:89 DNS
0 23 242 Arkit Maciej Krak體 1982 00:26:55 DNS
222 Gizicki Jacek Bielsko-Bia砤 DNF 1984 DNF DNS
220 Bednarz Andrzej KS ZWARDO DNS 1983 DNS DNS
221 Ka硊cki Wojciech Istebna/NARTUS DNS 1978 DNS DNS
225 Wnuk Juliusz DNS 1981 DNS DNS
233 Ko渘iewski kasz KS-Zwardo DNS 1984 DNS DNS
236 Zarycki Tomasz Hski team DNS 1982 DNS DNS
237 Wiercioch kasz Szczawnica DNS 1992 DNS DNS
238 Zieli駍ki Maciej Hski team DNS 1981 DNS DNS
G0 M昕czy焠i 14 -17 lat
Punkty Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok ur. Przejazd 1 Przejazd 2
1 311 Szafran Kajetan 0:47,52 0,00 1996 00:23:72 00:23:80
2 310 Chrzan Jaros砤w Lider 0:50,08 + 2,56 1995 00:25:20 00:24:88

Footer