Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI w SLALOMIE GIGANCIE
OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO 孡KA w SLALOMIE GIGANCIE
Organizatorzy i sponsorzy:
Tauron Bachleda Ski - Polska Energia
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿
Gmina Bystrzyca K硂dzka
Dolno渓箂ka Szko砤 Narciarska
ULKS 凚ystrzyca K硂dzka
K硂dzka Komisja S阣ziowska Polskiego Zwi箊ku Narciarskiego
Centrum 宯ie縩ik Mi阣zyg髍ze
Miejsce i termin zawod體:
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿, trasa zajazdowa "B". 12.02.2012r.
Dane techniczne:
Start - 620 npm
Meta - 493 npm
R髗nica wzniesie - 127 m
D硊go滄 trasy - 712 m
Temperatura powietrza:
Start -17 st C 
Meta -13 st C, s硂necznie i bezwietrzenie
Ustawiacz I i II przejazd: Lucjan Morajda
I przejazd: Ilo滄 bramek - 15, ilo滄 skr阾體 - 14
II przejazd: ilo滄 bramek - 15, ilo滄 skr阾體 - 15
Jury zawod體:
Delegat Techniczny PZN - Lucjan Morajda
Kierownik Zawod體 - Robert Kasica
S阣zia Rozjemca - Micha Pa渒o
Wyniki oficjalne
Kobiety:
K-II 1967 - 1976 (36 - 45 lat)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 2 Liwska Joanna Wroc砤w 1969 00:34.16 00:34.92 01:09.08   100
2 62 Duda Dorota Wroc砤w 1968 00:45.81 00:49.98 01:35.79 00:26.71 80
K-III 1977- 1994 (18 - 35 lat)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
2 4 Goga砤 Kalina Wroc砤w 1984 00:34.51 00:35.56 01:10.07   100
4 3 Lipi駍ka Zuzanna Piaseczno 1982 DSQ        
M昕czy焠i:
M-I ... - 1956 (56 lat i wi阠ej)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 18 Morajda Lucjan Bystrzyca K. - DSN 1956 00:37.62 00:37.79 01:15.41   100
2 61 Wi阠kowski Roman Wroc砤w 1956 00:38.48 00:39.32 01:17.80 00:02.39 80
3 21 Charpantidis Grygory Wroc砤w 1952 00:35.46 DNF      
4 22 Grabiec Grzegorz G硊cho砤zy 1954 00:39.59 DSQ      
M-II 1957 - 1966 (46 - 55 lat)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 25 Skowro駍ki Tadeusz Kowary 1960 00:32.46 00:33.14 01:05.60   100
2 27 Ws蟪 Krzysztof Wroc砤w 1962 00:32.41 00:33.26 01:05.67 00:00.07 80
3 71 Baraba Stanis砤w Lubin 1959 00:32.90 00:33.59 01:06.49 00:00.89 60
4 58 Milka Piotr Zabrze 1963 00:33.41 00:35.32 01:08.73 00:03.13 50
5 28 Liwski Marek Wroc砤w 1966 00:35.10 00:35.06 01:10.16 00:04.56 45
6 53 Ko砤czkowski Tomasz Warszawa 1965 00:35.77 00:36.59 01:12.36 00:06.76 40
7 29 Kochanik Leszek Jug體 1962 00:35.82 00:36.87 01:12.69 00:07.09 35
8 57 Zastawny Piotr 痮ry 1963 00:37.27 00:36.40 01:13.67 00:08.07 30
9 64 Karasi駍ki Aleksander Wroc砤w 1961 00:36.31 00:37.70 01:14.01 00:08.41 25
11 66 J阣rzejewski Jacek Wroc砤w 1961 00:38.00 00:38.85 01:16.85 00:11.25 15
M-III 1967 -1976 (36 - 45 lat)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 31 Chachulski Jakub DSN Wroc砤w 1973 00:33.02 00:32.87 01:05.89   100
2 34 P硂馽zak Jaros砤w Pozna 1970 00:33.31 00:34.23 01:07.54 00:01.65 80
3 69 Muciek Pawe Wroc砤w 1971 00:33.78 00:34.23 01:08.01 00:02.12 60
4 67 Burliga Andrzej Wroc砤w 1967 00:33.16 00:34.89 01:08.05 00:02.16 50
5 40 Rysz Mariusz Opole 1974 00:33.82 00:34.75 01:08.57 00:02.68 45
6 56 Cygan Piotr Zabrze 1969 00:34.27 00:34.93 01:09.20 00:03.31 40
7 70 Bednarek Piotr Warszawa 1970 00:34.57 00:34.74 01:09.31 00:03.42 35
8 68 Berendt Wojciech Polanica Zdr骿 1970 00:35.09 00:36.26 01:11.35 00:05.46 30
9 63 Burchard Ziemis砤w Krosnowice 1974 00:36.00 00:36.49 01:12.49 00:06.60 25
10 52 Dzidek Andrzej Warszawa 1970 00:35.21 00:38.00 01:13.21 00:07.32 20
11 38 Kotlarz Piotr Wroc砤w 1975 00:37.30 00:37.64 01:14.94 00:09.05 15
12 36 宑i阦aj Ireneusz Nowa Ruda 1968 00:36.79 00:38.25 01:15.04 00:09.15 10
13 30 Kaczmarek Jaros砤w Pozna 1970 00:37.75 00:38.10 01:15.85 00:09.96 5
14 35 Rumi駍ki Piotr Wroc砤w 1973 00:36.92 00:38.94 01:15.86 00:09.97 5
15 33 Batog Przemys砤w G硊cho砤zy 1973 00:39.68 DSQ      
16 54 Tessmer Dariusz Nowa Ruda 1967 DNF        
17 37 Maciejewski Mariusz K硂dzko 1974 DSQ        
M-IV 1977 - 1994 (18 - 35 lat)
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 41 Zaczyk Wojciech Zileniec - DSN 1977 00:32.44 00:32.40 01:04.84   100
2 46 Harasym Maciej Wroc砤w 1977 00:32.72 00:32.63 01:05.35 00:00.51 80
3 59 Wilczy駍ki Maciej Jelenia G髍a 1986 00:32.73 00:33.34 01:06.07 00:01.23 60
4 45 Sroka Bart硂miej K硂dzko 1987 00:33.28 00:33.74 01:07.02 00:02.18 50
5 55 Stanny Damian Z筨kowice 宭箂kie 1993 00:34.24 00:34.27 01:08.51 00:03.67 45
6 60 Filipowicz Micha Jelenia G髍a 1986 00:34.69 00:35.28 01:09.97 00:05.13 40
7 47 Urbaniak Dominik Jelenia G髍a 1978 00:37.00 00:37.27 01:14.27 00:09.43 35
8 49 Lipi駍ki Krzysztof Warszawa 1981 00:37.55 00:39.35 01:16.90 00:12.06 30
9 65 Lesiczka Maciej Wroc砤w 1979 01:18.34 00:35.96 01:54.30 00:49.46 25
10 48 Gurdziel kasz Wroc砤w 1983 DSQ        
Podsumowanie:
Zarejestrowanych - 45
DNS - 0
DNF- 2
DSQ - 5
Uko馽zy硂 - 38
Delegat Techniczny PZN
Lucjan Morajada

Footer