Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Eliminacje MPA PZN LIMANOWA
Wyniki oficjalne
M c z y n i
GR I 56 lat i wi阠ej (roczniki 1956 i wcze渘iejsze)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA strata
100 1 104 Smetana Marek 1954 00:33.14 00:31.92 01:05.06
80 2 102 Pyrek Jacek 1955 00:36.51 00:33.45 01:09.96 00:04.90
60 3 109 G髍ny Edmund 1951 00:36.43 00:34.02 01:10.45 00:05.39
50 4 105 Mika Edward 1951 00:36.13 00:34.61 01:10.74 00:05.68
45 5 103 Wojak Maciej 1954 00:36.55 00:35.57 01:12.12 00:07.06
40 6 101 Czak Krzysztof 1954 00:38.34 00:37.21 01:15.55 00:10.49
35 7 114 Koprowski Boles砤w 1933 00:44.10 00:42.86 01:26.96 00:21.90
GR II 46 - 55 lat (roczniki 1966 - 1957)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA strata
100 1 117 S硂wik Piotr 1961 00:32.20 00:30.51 01:02.71
80 2 137 Ws蟪 Krzysztof 1962 00:31.97 00:30.76 01:02.73 00:00.02
60 3 120 Rakszawski Jacek 1963 00:32.43 00:30.58 01:03.01 00:00.30
50 4 134 P硂skonka Wojciech 1966 00:32.40 00:30.88 01:03.28 00:00.57
45 5 116 Gajewski Wojciech 1957 00:32.73 00:30.61 01:03.34 00:00.63
40 6 138 Zaj筩 Piotr 1963 00:32.78 00:30.59 01:03.37 00:00.66
35 7 132 Palichleb Krzysztof 1964 00:33.05 00:30.65 01:03.70 00:00.99
30 8 133 Blauth Marcin 1959 00:33.35 00:31.65 01:05.00 00:02.29
25 9 131 Kowalski Bart硂miej 1960 00:33.67 00:31.69 01:05.36 00:02.65
20 10 124 Klich Zbigniew 1963 00:34.81 00:32.58 01:07.39 00:04.68
15 11 125 M昕yk Stanis砤w 1961 00:35.29 00:32.43 01:07.72 00:05.01
10 12 119 Kr髄 Wies砤w 1961 00:35.27 00:33.96 01:09.23 00:06.52
5 13 130 Ma硑sa Wies砤w 1958 00:35.83 00:33.41 01:09.24 00:06.53
5 14 122 Ko砤czkowski Tomasz 1965 00:35.96 00:33.54 01:09.50 00:06.79
5 15 123 Byrski Piotr 1960 00:36.44 00:34.75 01:11.19 00:08.48
5 16 128 kasik Janusz 1962 00:35.95 00:35.87 01:11.82 00:09.11
5 17 127 Daniec Edward 1959 00:37.86 00:34.08 01:11.94 00:09.23
5 18 135 Stankiewicz Ryszard 1959 00:38.92 00:37.13 01:16.05 00:13.34
5 19 136 Borowski Artur 1965 00:39.51 00:36.66 01:16.17 00:13.46
GR III 36 - 45 lat (roczniki 1976 1967)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA strata
100 1 191 Zembowicz Marcin 1968 00:32.62 00:30.86 01:03.48
80 2 147 Czajkowski Jerzy 1973 00:33.49 00:31.49 01:04.98 00:01.50
60 3 141 Kubica Pawe 1969 00:34.12 00:31.82 01:05.94 00:02.46
50 4 153 Kasiarz Adam 1974 00:33.55 00:32.42 01:05.97 00:02.49
45 5 142 Fr筩zek Piotr 1970 00:33.56 00:32.50 01:06.06 00:02.58
40 6 140 寃i Borys 1975 00:34.19 00:32.63 01:06.82 00:03.34
35 7 139 Nosek Maciej 1967 00:34.93 00:33.13 01:08.06 00:04.58
30 8 155 Kubala Rafa 1970 00:35.06 00:33.47 01:08.53 00:05.05
25 9 148 Chrustek Jacek 1967 00:34.96 00:34.17 01:09.13 00:05.65
20 10 154 Kopyto Robert 1967 00:36.26 00:33.57 01:09.83 00:06.35
15 11 150 Mioduszewski Andrzej 1967 00:37.44 00:34.41 01:11.85 00:08.37
10 12 143 Dzidek Andrzej 1970 00:35.51 00:41.45 01:16.96 00:13.48
5 13 152 Chyczy駍ki Arkadiusz 1976 00:41.05 00:38.00 01:19.05 00:15.57
GR IV 18 - 35 lat (roczniki 1994 1977)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas 1 Czas 2 SUMA strata
100 1 187 Wa渘iowski Tomasz 1984 00:31.30 00:30.41 01:01.71
80 2 157 K阷a Tomasz 1990 00:31.41 00:30.44 01:01.85 00:00.14
60 3 175 W骿towicz Maciej 1983 00:32.23 00:30.08 01:02.31 00:00.60
50 4 180 痷chowicz Wojciech 1980 00:32.43 00:30.56 01:02.99 00:01.28
45 5 165 Reczek Pawe 1979 00:32.75 00:30.31 01:03.06 00:01.35
40 6 189 Rybczy駍ki Micha 1993 00:32.30 00:30.89 01:03.19 00:01.48
35 7 168 Ko渘iewski kasz 1984 00:32.69 00:30.84 01:03.53 00:01.82
30 8 181 Sutor Rafa 1981 00:32.87 00:30.82 01:03.69 00:01.98
25 9 166 Bednarz Andrzej 1983 00:33.06 00:31.21 01:04.27 00:02.56
20 10 167 Cionek Jakub 1979 00:33.24 00:31.42 01:04.66 00:02.95
15 11 163 Zaj筩 Wojciech 1992 00:33.97 00:31.46 01:05.43 00:03.72
10 12 171 W骿ciak Krzysztof 1990 00:34.52 00:32.45 01:06.97 00:05.26
5 13 186 Zwijacz Dawid 1987 00:34.29 00:33.05 01:07.34 00:05.63
5 14 170 Klimczak Pawe 1980 00:35.52 00:33.50 01:09.02 00:07.31
5 15 188 Gronu Rados砤w 1982 00:36.46 00:33.86 01:10.32 00:08.61
5 16 179 Matras Julek 1993 00:36.72 00:34.37 01:11.09 00:09.38
5 17 164 Sroka Bartosz 1980 00:38.17 00:35.18 01:13.35 00:11.64
Nie sklasyfikowany
DNS - Bieg 1 (25)
106 Listwan Jan 1940
108 Czapura Zbigniew 1956
109 G髍ny Edmund 1951
110 Probulski Zbigniew 1953
111 Klimczak Przemys砤w 1947
112 Dziubek Tadeusz 1950
115 Porembski Bogdan 1961
118 W骿towicz Marek 1961
121 Siero Dariusz 1966
144 Sta馽o Jan 1967
145 Czerlunczakiewicz Piotr 1973
146 Jonisz Jakub 1976
151 Aszkie硂wicz Grzegorz 1967
156 Nowak Przemys砤w 1971
158 W骿towicz Adam 1988
159 Gawro駍ki Bartosz 1980
160 Rogatko Jan 1979
161 Zwardo Damian 1977
162 Leja Wojciech 1985
172 Barciewicz Piotr 1980
173 Wnuk Juliusz 1981
176 Leszczy駍ki Pawe 1982
177 Szczotka Piotr 1988
184 W骿towicz Micha 1994
185 Pydych Pawe 1986
DNF - Bieg 1 (5)
107 Dyrek Wojciech 1953
169 Borowski Grzegorz 1983
178 Sp阣zia Marcin 1980
182 Pude砶o Andrzej 1984
190 Sapeta Szymon 1977
DSQ - Bieg 1 (3)
126 Zaj筩 Bart硂miej 1960
149 Piegza Tomasz 1976
174 Sznyd Piotr 1977
DNS - Bieg 2 (1)
113 W骿ciak Zbigniew 1946 00:50.29
DNF - Bieg 2 (2)
129 Talik Zdzis砤w 1963 00:33.17
183 Wnuk Mateusz 1979 00:33.69

Footer