Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2012
Eliminacje MPA PZN
Wis砤 - Sto縠k, 24.02.2012r.
Wyniki oficjalne
M c z y n i
GR I 56 lat i wi阠ej (roczniki 1956 i wcze渘iejsze)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas
100 1 107 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 46,58
80 2 111 Grunt Cezary 1956 Cz阺tochowa 46,99
60 3 102 Lewandowski Janusz 1956 Koniak體 48,19
50 4 103 Kalisz Krystian 1952 Tychy 48,34
45 5 119 Demecjus Jaros砤w 1955 Warszawa 48,81
40 6 105 Skrzypczy駍ki Zbigniew 1955 Racib髍z 49,61
35 7 109 Kwik Roman 1956 Tychy 49,86
30 8 118 Ligocki Tadeusz 1952 Cieszyn 50,06
25 9 116 Mika Edward 1951 Meszna 50,50
20 10 115 G髍ny Edmund 1951 Bielsko-B 50,81
15 11 117 Kubica Stanis砤w 1933 Meszna 56,96
10 12 114 Partyka Marek 1946 Tychy 58,67
5 13 108 Nieboras Jerzy 1948 Dzi阦iel體 59,23
5 14 112 Cholewa Piotr 1955 Katowice 64,03
5 15 121 Pawlas Roman 1951 72,12
S硂wik Piotr 1961 Cisiec 牋牋 dq14br牋牋牋
Iselnis Jan 1948 牋牋 nz牋牋牋
Kutschera Rudolf 1946 Katowice 牋牋 nz牋牋牋
Czak Krzysztof 1954 Miko丑w 牋牋 nz牋牋牋
B砤szczak W硂dzimierz 1947 Bytom 牋牋 nz牋牋牋
Rafa Roman 1950 牋牋 nz牋牋牋
GR II 46 - 55 lat (roczniki 1966 - 1957)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas
100 1 136 Rakszawski Jacek 1963 Meszna 46,30
80 2 130 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 46,44
60 3 129 Klimczak Leszek 1963 47,11
50 4 143 Kryj Mariusz 1961 47,41
45 5 125 Golonka Pawe 1964 Gliwice 49,78
40 6 133 Ma硑sa Wies砤w 1958 Radzionk體 50,65
35 7 137 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 50,96
30 8 146 Byrski Piotr 1960 52,09
25 9 141 Cie渓ar Adam 1957 Cieszyn 52,30
20 10 145 Nowak Arkadiusz 1965 53,81
15 11 139 K筪zielnik Janusz 1963 Katowice 54,97
10 12 147 Ko砤czkowski Tomasz 1965 60,13
5 13 140 Staniek Andrzej 1962 Katowice 60,52
5 14 127 P硂skonka Wojciech 1966 Nowy S筩z 63,41
131 S阣砤k Miros砤w 1962 Sal阾y Nowe 牋牋 dq16br牋牋牋
126 W骿towicz Marek 1961 Gliwice 牋牋 nz牋牋牋
128 Smolik Mariusz 1965 Tychy 牋牋 nz牋牋牋
132 Wyl昕ek Dariusz 1964 Sosnowiec 牋牋 nz牋牋牋
135 Korczak Roman 1959 Warszawa 牋牋 nz牋牋牋
138 Gajewski Wojciech 1957 牋牋 nz牋牋牋
142 Wojtas Dariusz 1959 牋牋 nz牋牋牋
144 Skowro駍ki Tadeusz 1960 Jelenia G髍a 牋牋 nz牋牋牋
GR III 36 - 45 lat (roczniki 1976 1967)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas
100 1 157 Klonowski Wojciech 1973 48,85
80 2 152 Krzanowski Mariusz 1970 Warszawa 48,90
60 3 153 Stebel Jaros砤w 1972 Wis砤 49,38
50 4 162 Mr髗ek Pawe 1970 Buczkowice 51,11
45 5 163 Kubala Rafa 1970 Chorz體 52,24
40 6 156 Szymanek Daniel 1975 Meszna 52,83
35 7 168 F骿cik Klaudisz 1974 53,13
30 8 167 Nowak Roman 1971 53,27
25 9 160 Bogusz Piotr 1972 Krak體 53,80
20 10 154 W阦硂wski Zbigniew 1967 Gliwice 53,83
15 11 158 Mioduszewski Andrzej 1967 Warszawa 54,20
10 12 169 Dzidek Andrzej 1970 55,57
5 13 155 Matusik Marcin 1974 Tychy 56,16
5 14 161 Fr筩zek Piotr 1970 Krak體 88,57
164 Tyrcha Miros砤w 1974 牋牋 Dq6br牋牋牋
159 Pytel Bart硂niej 1969 Paw硂wice 牋牋 nz牋牋牋
165 Biedro Miros砤w 1974 牋牋 nz牋牋牋
166 Nieboras Janusz 1975 Dzi阦iel體 牋牋 nz牋牋牋
GR IV 18 - 35 lat (roczniki 1994 1977)
Punkty Miejsce Nr start. Nazwisko i imi Rocznik Czas
100 1 176 Komorowski Maciej 1977 Warszawa 45,42
80 2 212 Madejczyk Borys 1992 Wis砤 45,93
60 3 182 Gu駅a kasz 1980 46,12
50 4 177 Sapeta Szymon 1977 47,75
45 5 189 Zarycki Tomasz 1982 48,97
40 6 178 Chowaniec Dominik 1978 Juszczyna 49,05
35 7 215 McNaugthton Grant 1983 49,81
30 8 194 Szczyrba Marek 1984 Wodzis砤w 宭 49,90
25 9 190 Ho硑sz Jakub 1983 50,62
20 10 202 Szefer Pawe 1988 Krak體 50,62
15 11 203 G硂wacki maciej 1986 Zabrze 50,84
10 12 180 Wnuk Mateusz 1979 Warszawa 51,09
5 13 188 Gronu Rados砤w 1982 Krak體 51,10
5 14 205 Cie渓ar Tomasz 1989 Cieszyn 52,54
5 15 199 Kral Tomasz 1987 56,51
5 16 185 Szlachta Marek 1981 Krak體 57,15
5 17 184 Sroka Bartosz 1980 60,03
5 18 211 Jaworski Micha 1992 Cieszyn 64,27
5 19 210 Smusz Franciszek 1991 Rybnik 67,22
5 20 192 Kiecko Piotr 1983 Wis砤 88,09
200 Ksel Jaros砤w 1987 牋牋 dq牋牋牋
206 K筪zielnik Jakub 1989 Katowice 牋牋 dq牋牋牋
175 Hamera Bartosz 1977 Warszawa 牋牋 dq14br牋牋牋
179 Ka硊cki Wojciech 1978 Istebna 牋牋 dq14br牋牋牋
193 Kochaj Jerzy 1983 Meszna 牋牋 dq20br牋牋牋
213 Smolik Marcin 1992 Tychy 牋牋 dq7br牋牋牋
181 G箂ienica J髗kowy Bart硂miej 1980 牋牋 nz牋牋牋
186 Wnuk Juliusz 1981 Warszawa 牋牋 nz牋牋牋
187 Zieli駍ki Maciej 1981 牋牋 nz牋牋牋
191 K阣zior Roman 1983 Wis砤 牋牋 nz牋牋牋
195 Wojciech 宭usarczyk 1984 牋牋 nz牋牋牋
196 Biegun Krzysztof 1985 牋牋 nz牋牋牋
197 Byrt Krzysztof 1986 Wis砤 牋牋 nz牋牋牋
198 Filipowicz Marek 1986 Jelenia G髍a 牋牋 nz牋牋牋
201 Broekere Tomasz 1988 牋牋 nz牋牋牋
203 Widuch Grzegorz 1988 牋牋 nz牋牋牋
204 Byrt Piotr 1989 Wis砤 牋牋 nz牋牋牋
207 Klimczak Wojciech 1989 牋牋 nz牋牋牋
208 Procner Mariusz 1989 Wis砤 牋牋 nz牋牋牋
209 Broekere Adam 1991 牋牋 nz牋牋牋

Footer