Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
http://www.dsnski.pl/templates/dsn/images/ikona_pzn.jpg http://www.dsnski.pl/templates/dsn/images/ikona_sitn.jpg http://www.dsnski.pl/templates/dsn/images/ikona_interski.jpg,http://www.dsnski.pl/templates/dsn/images/ikona_isia.jpg
Eliminacje Mistrzostw Polski Amator體 w narciarstwie Alpejskim
Czarna G髍a 19.01.2013r
Slalom gigant Wyniki ko馽owe
Pozycja Nr. Imi i nazwisko Bieg 1 Bieg 2 Czas PUNKTY
KOBIETY GRUPA 1, 2,3 po彻czona
1 109 KATARZYNA MARZEC 45.77 46.49 1:32.26 100
2 110 ALEKSANDRA BULANDA 47.06 47.58 1:34.64 80
3 105 JUSTYNA MACHOWSKA 51.67 53.09 1:44.76 60
4 103 JULITA LEDZI裇KA 58.83 56.75 1:55.58 50
5 102 ANNA KWIATKOWSKA 56.11 59.68 1:55.79 45
6 106 RENETA JANC 59.62 59.62 1:59.24 40
7 108 KAROLINA LESICZKA 1:02.80 1:01.74 2:04.54 35
DNS - Bieg 1 (2)
101 BARBARA OBCOWSKA
104 BARBARA MALICKA
GRUPA 1 M石CZY廚I (1957-......)
1 112 LUDWIK MAJLERT 44.91 46.17 1:31.08 100
2 120 STANISW BOGDA裇KI 47.88 49.18 1:37.06 80
3 113 JACEK MALICKI 49.38 50.75 1:40.13 60
4 121 LESICZKA JACEK 51.14 53.80 1:44.94 50
5 118 TADEUSZ BIERNACKI 53.03 54.75 1:47.78 45
6 115 ROMAN WI蔆KOWSKI 56.67 55.56 1:52.23 40
DNS - Bieg 1 (1)
122 JERZY CHWIAOWSKI
DNF - Bieg 2 (1)
119 LUDWIK 疷KOWSKI 53.35
GRUPA 2 M石CZY廚I (1967-1958)
1 111 MAREK W覬TOWICZ 43.16 44.37 1:27.53 100
2 100 STANISW BARABA 44.48 46.02 1:30.50 80
3 147 PIOTR ZASTAWNY 44.23 46.49 1:30.72 60
4 123 TOMASZ KRZYMIE 45.46 45.75 1:31.21 50
5 127 ANDRZEJ MIODUSZEWSKI 45.54 46.86 1:32.40 45
6 128 ARTUR CA 45.54 47.43 1:32.97 40
7 116 BARTMIEJ KOWALSKI 46.17 47.27 1:33.44 35
8 145 PIOTR WO-LEWANOWICZ 46.68 47.43 1:34.11 30
9 146 KRZYSZTOF BATOLIK 47.87 48.54 1:36.41 25
10 135 TOMASZ KOCZKOWSKI 47.82 49.17 1:36.99 20
11 137 ANDRZEJ D蔅SKI 48.86 49.12 1:37.98 15
12 129 MICHA PRZY裇KI 47.82 50.30 1:38.12 10
13 114 ALEKSANDER KARASI裇KI 49.19 49.60 1:38.79 5
14 148 MARCIN WIECZOREK 50.74 52.98 1:43.72 0
15 133 DARIUSZ OBCOWSKI 56.69 57.20 1:53.89 0
16 140 MAREK MACHOWSKI 58.68 55.79 1:54.47 0
DNF - Bieg 1 (1)
117 MARCIN BLAUTH
GRUPA 3 M石CZY廚I (1977-1968)
1 164 MACIEJ KOMOROWSKI 41.20 42.02 1:23.22 100
2 156 BARTOSZ HAMERA 43.46 43.58 1:27.04 80
3 125 MICHAL WOJTIUK 42.82 44.95 1:27.77 60
4 149 WITOLD ZATONSKI 44.36 45.77 1:30.13 50
5 132 MICHA KOER 45.54 45.49 1:31.03 45
6 124 JAROSW KIERKOWSKI 49.64 51.35 1:40.99 40
7 150 MICHA MICHAWSKI 49.94 52.01 1:41.95 35
8 158 GURYN KRZYSZTOF 53.75 52.78 1:46.53 30
9 131 MARCIN PESZKO 52.54 54.69 1:47.23 25
10 136 MACIEJ JASZCZURA 52.80 55.04 1:47.84 20
11 143 TOMASZ LUBELSKI 54.22 55.26 1:49.48 15
12 134 TOMASZ NOWACKI 54.48 55.40 1:49.88 10
13 139 DARIUSZ KARWASI裇KI 56.19 54.46 1:50.65 5
14 144 MICHA SOSNOWSKI 55.73 55.75 1:51.48 0
15 126 ADAM FRONCZAK 55.40 56.90 1:52.30 0
16 142 KLONECKI KAZIMIERZ 56.85 56.31 1:53.16 0
17 130 PAWE ZDORT 1:27.88 47.05 2:14.93 0
DNS - Bieg 1 (1)
138 PAWE KANECKI
DSQ - Bieg 1 (1)
141 MICHAL SZWARC
GRUPA 4 M石CZY廚I (1995-1978)
1 166 FILIP MATEJAK 42.01 43.16 1:25.17 100
2 152 MACIEJ SOWI裇KI 44.24 46.16 1:30.40 80
3 165 HUBERT W覬CIK 46.42 47.11 1:33.53 60
4 170 DARIUSZ WALKOWIAK 46.73 48.30 1:35.03 50
5 167 ROBERT KOWALCZYK 47.03 48.07 1:35.10 45
6 162 MACIEJ LESICZKA 49.46 50.07 1:39.53 40
7 159 KRZYSTZOF KOMAROWSKI 48.60 51.43 1:40.03 35
8 163 KASZ WASIELEWSKI 50.43 54.19 1:44.62 30
9 160 PIOTR PIKIEWICZ 49.20 58.13 1:47.33 25
10 168 MAREK POWA 53.40 54.55 1:47.95 20
11 153 JAN ZAKRZEWSKI 1:01.99 46.76 1:48.75 15
12 169 JAN WOJTIUK 41.07 1:47.22 2:28.29 10
DNS - Bieg 1 (3)
155 DAMIAN STANNY
157 DAWID STANNY
161 ADAM W覬TOWICZ
Pomiar czasu JAGRO www.taghauer.com.pl tel. 507 107 140

Footer