Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Puchar Z硂tego Gronia
Eliminacje Mistrzostw Polski Amator體 PZN
Slalom
Wyniki oficjalne
Rank Nr Nazwisko i imi rok Miejscowo滄 Run 1 Run 2 Time Gap
Kategoria : K I
1 1 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 1:04.96 59.97 2:04.93
DSQ - Run 2
72 Zieli駍ka-Kr髄 El縝ieta 1947 Gliwice 1:29.34
Kategoria : K II
1 4 Libera-Cichy Aleksandra 1970 Istebna 54.35 49.63 1:43.98
2 73 Rodak Iwona 1975 Radziechowy 1:03.82 58.39 2:02.21 18.23
3 69 Szczerbik Aleksandra 1971 Gliwice 1:04.93 59.87 2:04.80 20.82
DNS - Run 1
3 Lipiec-Warzecha Ludmi砤 1975 Warszawa
Kategoria : K III
1 10 Kwietniewska Anna 1987 Istebna 53.70 48.90 1:42.60
2 8 Marchwica Paulina 1991 Krak體 56.19 51.92 1:48.11 5.51
3 6 Wysoki駍ka Jolanta 1987 痽wiec 1:02.95 58.86 2:01.81 19.21
4 5 Niemiec Marta 1991 Ustro 1:12.96 55.61 2:08.57 25.97
5 68 Matuszny-Lech Katarzyna 1978 Warszawa 1:11.66 58.40 2:10.06 27.46
DNS - Run 1
7 Zwijacz Monika 1990 Krak體
9 Schwenk Agnieszka 1986 Zakopane
Kategoria : M I
1 23 P硂skonka Wojciech 1966 Nowy S筩z 47.56 43.58 1:31.14
2 26 Stelmach Tomasz 1967 Istebna 48.85 43.11 1:31.96 0.82
3 29 Tarasek Maciej 1966 Tarnowskie G髍y 49.60 44.02 1:33.62 2.48
4 71 Nowak Przemys砤w 1964 49.83 44.63 1:34.46 3.32
5 30 Cichy Tomasz 1962 Istebna 50.22 44.33 1:34.55 3.41
6 19 Golec Andrzej 1953 Bielsko-Bia砤 49.57 46.30 1:35.87 4.73
7 13 Zaj筩 Piotr 1963 Szczyrk 51.50 45.73 1:37.23 6.09
8 12 Lewandowski Janusz 1956 Koniak體 51.78 47.18 1:38.96 7.82
9 27 Bro駅a Stefan 1956 Gliwice 51.95 47.51 1:39.46 8.32
10 22 Milka Piotr 1963 Zabrze 52.26 47.59 1:39.85 8.71
11 18 Jonak Jacek 1965 Warszawa 56.86 47.17 1:44.03 12.89
12 20 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 55.16 49.18 1:44.34 13.20
13 25 Kwik Roman 1956 Tychy 56.23 48.94 1:45.17 14.03
14 14 Cie渓ar Tomasz 1957 Cieszyn 54.73 51.65 1:46.38 15.24
15 11 Klich Zbigniew 1963 Olkusz 55.87 50.81 1:46.68 15.54
16 21 Pu硉orak Jaros砤w 1963 Ksi箍enice 59.13 52.07 1:51.20 20.06
DNS - Run 1
15 Czapura Zbigniew 1956 Siemianowice 宭箂kie
17 痷rawiecki Marek 1958 Gliwice
24 Grunt Cezary 1956 Cz阺tochowa
28 Wyl昕ek Dariusz 1964 Sosnowiec
DSQ - Run 2
16 Kutschra Rudolf 1946 Katowice 1:07.86
Kategoria : M II
1 31 Majcher Grzegorz 1976 Zakopane 47.61 42.55 1:30.16
2 38 Zubek Robert 1973 Szczyrk 48.54 42.24 1:30.78 0.62
3 33 Mydlarski Jaros砤w 1977 Gdynia 48.73 44.39 1:33.12 2.96
4 39 Najdzionek Daniel 1972 Micha硂wice 51.85 44.83 1:36.68 6.52
5 35 Cie渓ar Roman 1969 Wis砤 50.99 45.80 1:36.79 6.63
6 36 Kami駍ki Micha 1973 Warszawa-mianki 52.76 46.33 1:39.09 8.93
7 32 Stefanik Przemek 1970 Jasienica 53.06 46.64 1:39.70 9.54
8 40 Jaszcz Wojciech 1973 Krak體 52.83 47.48 1:40.31 10.15
9 75 Wo縩iczka Marcin 1972 Katowice 53.35 48.48 1:41.83 11.67
10 43 Po馽 Maciej 1970 Cieszyn 54.84 48.72 1:43.56 13.40
11 45 Cicho S砤womir 1970 Krosno 54.64 50.00 1:44.64 14.48
12 44 Kubala Rafa 1970 Chorz體 56.30 49.83 1:46.13 15.97
13 70 Matusik Marcin 1974 Tychy 59.62 53.50 1:53.12 22.96
DNS - Run 1
2 Mazurek Krzysztof 1971 Warszawa
34 Czerniewski Grzegorz 1974 Sosnowiec
37 Sapeta Szymon 1977 Gliwice
42 Gierczak Rafa 1975 MPA
DNF - Run 1
41 Mazurek Krzysztof Kamil 1971 Otwock
Kategoria : M III
1 74 Czy Marcin 1992 Wis砤 45.98 41.34 1:27.32
2 67 Ga砤szek Jakub 1982 Ustro 46.19 42.86 1:29.05 1.73
3 58 Kucza駍ki Mieszko 1995 Ustro 47.97 42.70 1:30.67 3.35
4 55 Maciejowski Tomasz 1995 Ustro 47.49 43.35 1:30.84 3.52
5 64 Marcinkowski Jan 1982 Gliwice 47.62 44.69 1:32.31 4.99
6 54 Gwozdz Wojciech 1985 Tarnowskie G髍y 50.73 47.05 1:37.78 10.46
7 47 cek Piotr 1979 Koniak體 54.94 48.03 1:42.97 15.65
8 49 Stanis砤wski Micha 1986 Bielsko-Bia砤 54.88 51.06 1:45.94 18.62
9 62 Waliszewski Jakub 1987 Pozna 56.27 51.60 1:47.87 20.55
10 61 Skoczy駍ki Szymon 1979 Katowice 58.56 49.95 1:48.51 21.19
11 65 P阫ala Micha 1988 Warszawa 57.74 52.28 1:50.02 22.70
DNS - Run 1
46 Ka硊cki Wojciech 1978 Istebna
48 Bronowski Wojciech 1978 Bielsko-Bia砤
50 Po馽 Kamil 1995 Cieszyn
52 Marosz Jakub 1994 W阣rynia- Czechy
56 Szczyrba Marek 1984 Wodzis砤w 宭箂ki
57 Cie渓ar Adam 1989 Cieszyn
59 Majcherczyk Janusz 1978 Brzeszcze
60 S硊pi駍ki Krzysztof 1989 Krak體
63 Chmiel Kamil 1990 Rybnik
66 Pychy駍ki Dominik 1995 Czark體
DNF - Run 1
51 Szymczyk Micha 1995 Gliwice
DNF - Run 2
53 Zaj筩 Wojciech 1992 Bielsko-Bia砤 50.11

Footer