Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Eliminacje Mistrzostw Polski Amator體 PZN
Kluszkowce, 12.01.2013
    K1 Kobiety 46 lat i starsze      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 4 Jawiga G钩da 縴wiec 0:46,60 0,00 1951
2 2 Jadwiga Dowgia硂 Warszawa 0:46,70 +0,10 1958
3 3 Malicka Barbara sd 1:02,16 +15,56 1958
1 Halina Krokowska Falsztyn DNS 1949
    K2 Kobiety 36 - 45 lat      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 11 Anna Baczkowska Gliwice 0:51,14 0,00 1974
2 13 Julita L阣zi駍ka Warszawa 0:51,84 +0,70 1969
3 14 Iwona Rodak Radziechowo 0:56,75 +5,61 1975
12 Oksana Lubowiecka Krak體 DNS 1971
    K3 Kobiety 18 - 35 lat      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 28 Pluta Olga Szczawnica 0:41,77 0,00 1989
2 24 Ania Ko硂si駍ka Zwardo 0:42,18 +0,41 1994
3 22 Beata W骿ciak 0:44,27 +2,50 1985
4 26 Julia Pakosz Zabrze 0:45,28 +3,51 1995
23 Malwina kasza Katowice DNS 1988
25 Weronika Rabczak DNS 1980
27 Martyna Kr髄 Nowy Sacz DNS 1984
    M1 M昕czy焠i 56 i wi阠ej       0
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 69 Wojciech Gajewski Zakopane 0:40,77 0,00 1950
2 59 Andrzej Golec Bielsko-Bia砤 0:42,04 +1,27 1952
3 53 Roman Kwik Katowice 0:42,12 +1,35 1956
4 52 Jerzy W骿cik Katowice 0:42,16 +1,39 1957
5 51 Marek Smetana Krynica Zdr骿 0:42,29 +1,52 1954
6 62 B筴 Tadeusz Bieru 0:42,94 +2,17 1955
7 41 Jacek Malicki sd 0:43,05 +2,28 1956
8 66 Stefan Bronka Gliwice 0:43,09 +2,32 1956
9 49 Maciej Wojak Zakopane 0:43,12 +2,35 1954
10 46 Piotr Lamers Bielsko-Bia砤 0:43,16 +2,39 1956
11 64 Jacek Pyrek Tarn體 0:43,87 +3,10 1955
12 47 Stanis砤w Bogda駍ki Kleoncin 0:44,29 +3,52 1956
13 68 Stanis砤w Stach體 Przemy渓 0:44,37 +3,60 1949
14 54 Krystian Kalisz Katowice 0:44,95 +4,18 1952
15 44 Jaros砤w Paja Krak體 0:45,32 +4,55 1956
16 63 Kaczmarczyk Andrzej Zakopane 0:45,65 +4,88 1953
17 58 Marek Tonn sd 0:46,08 +5,31 1949
18 48 Krzysztof Czak Miko丑w 0:46,33 +5,56 1954
19 250 Mieczys砤w Jasiewicz 0:46,63 +5,86 1956
20 61 S砤womir Kosno Starachowice 0:48,19 +7,42 1954
21 70 Krzysztof Jeziorowski Mys硂wice 0:48,28 +7,51 1957
22 56 Wojciech Krokowski Jas硂 0:50,06 +9,29 1954
23 55 Marek Partyka Katowice 0:50,10 +9,33 1952
60 Ludwik Majlert Warszawa DSQ 1957
37 Cezary Grunt Cz阺tochowa DNS 1956
57 J髗ef Krokowski Falsztyn DNS 1946
    M2 M昕czy焠i 46 - 55 lat      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 72 Krzysztof Olszewski Szczawnica 0:39,38 0,00 1960
2 92 Jacej Rakszawski Meszna 0:41,31 +1,93 1963
3 74 Bart硂miej Kowalski Warszawa 0:42,16 +2,78 1960
4 96 Grzegorz Site Rzesz體 0:42,46 +3,08 1966
5 83 Grzegorz Aszkie硂wicz Cieszyn 0:42,54 +3,16 1967
6 99 Krzysztof Palichleb Krak體 0:42,69 +3,31 1964
7 93 Wojciech P硂skonka Nowy Sacz 0:43,11 +3,73 1966
8 76 Tomasz Ko砤czkowski Warszawa 0:44,43 +5,05 1965
9 97 Jan Plaskacz Rzesz體 0:44,53 +5,15 1963
10 77 Edward Daniec Bochnia 0:45,21 +5,83 1959
11 88 Zbigniew Fronczek Zabrze 0:45,43 +6,05 1960
12 98 Jacek Koszarek Nowy Targ 0:46,61 +7,23 1959
13 86 Andrzej D阞ski sd 0:46,70 +7,32 1966
14 78 Piotr Serafin Komor體 0:47,94 +8,56 1963
15 95 Piotr Kurach Warszwa 0:51,47 +12,09 1965
38 Ryszard Stankiewicz Krak體 DSQ 1959
73 Janusz kasza Skawina DNS 1962
79 Wies砤w Kr髄 Nowy S筩z DNS 1961
80 Piotr S硂wik Cisiec DNS 1961
81 Zdzis砤w Talik Zwardo DNS 1963
84 Jan Sta馽o Zwardo DNS 1967
85 Stanis砤w Boche駍ki Rzesz體 DNS 1962
87 Jacek Koszarek Nowy Targ DNS 1958
89 Krzysztof Wrz蟪 Wroc砤w DNS 1962
90 Marek W骿towicz Gliwice DNS 1961
91 Krzysztof Olszewski DNS 1960
94 Tomasz Ko砤czkowski Warszawa DNS 1965
    M3 M昕czy焠i 36 - 45 lat      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 126 Maciej Komorowski Warszawa 0:38,73 0,00 1977
2 136 Jacek Bielarczyk Nowy Targ 0:39,09 +0,36 1976
3 120 Bart硂miej W筪rzyk Zakopane 0:39,35 +0,62 1976
4 130 Tomasz Lubowiecki Krak體 0:39,47 +0,74 1969
5 132 Jaros砤w Smajdor Nowy S筩z 0:40,18 +1,45 1971
6 141 Micha Ko砫er Warszawa 0:40,47 +1,74 1975
7 116 Marcin Zembowicz Bielsko-Bia砤 0:40,58 +1,85 1968
8 123 Tomasz Grot Rzesz體 0:40,70 +1,97 1975
9 159 Przemys砤w Nowak Krak體 0:41,16 +2,43 1971
10 115 Pawe Kubica Bielsko-Bia砤 0:41,19 +2,46 1969
11 118 Przemys砤w Stefanik Jasienica 0:41,28 +2,55 1970
12 128 Micha Wojtiuk Warszawa 0:41,41 +2,68 1971
13 144 Jaros砤w Mydlarski Gdynia 0:41,65 +2,92 1973
14 119 Pawe Mro縠k Buczkowice 0:41,78 +3,05 1970
15 122 Ryszard G髍nowicz Sopot 0:42,58 +3,85 1969
16 145 Przemys砤w B硂niarz Nowy S筩z 0:42,91 +4,18 1971
17 139 Arkadiusz P硂ci駍ki Warszawa 0:43,33 +4,60 1970
18 121 Andrzej Dzidek Warszawa 0:43,56 +4,83 1970
19 137 kasz Klimczak 0:44,15 +5,42 1977
20 133 Tomasz Dutkowski Komor體 0:47,11 +8,38 1972
21 131 Wies砤w Kmak Krynica Zdr骿 0:53,70 +14,97 1970
22 142 Wac砤w Babiarz rzesz體 0:53,74 +15,01 1969
138 Adam Kocz髍 Nowy Targ DSQ 1976
143 Marcin Ziolkowski Warszawa DSQ 1975
75 Przemys砤w Nowak Krak體 DNS 1971
124 Damian Zwardo Zwardo DNS 1977
125 Micha Wojciuk Warszawa DNS 1968
127 Bartosz Hamera Warszawa DNS 1977
135 Wojciech Rabczak DNS 1977
140 Andrzej Dzidek Warszawa DNS 1970
    M4 M昕czy焠i 18 - 35 lat      
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 165 Wojciech Lis Chorz體 0:38,59 0,00 1991
2 158 Marek Skrzypczy駍ki Wroc砤w 0:38,98 +0,39 1980
3 164 Tomasz Zwardo 0:39,79 +1,20 1989
4 183 Marcin Smolik Tychy 0:40,33 +1,74 1992
5 169 Tadeusz Jezierski Gliwice 0:40,35 +1,76 1986
6 204 Stopa Marcin Zakopane 0:40,57 +1,98 1984
7 192 Krzysztof Pluta Szczawnica 0:40,77 +2,18 1991
8 175 Micha Sobczak sd 0:40,87 +2,28 1990
9 172 Maciej Bartman Zakopane 0:41,00 +2,41 1981
10 178 kasz Ko渘iewski S髄 0:41,11 +2,52 1984
11 180 Karol Komorowski Warszawa 0:41,12 +2,53 1979
12 166 kasz Walencki Katowice 0:41,32 +2,73 1992
13 184 Krzysztof Bonczar Gliwice 0:41,55 +2,96 1986
14 199 Tomasz Cie渓ar Cieszyn 0:42,05 +3,46 1989
15 161 Micha Kope Katowice 0:42,72 +4,13 1992
16 157 Krzysztof W骿ciak 0:43,21 +4,62 1990
17 190 Pawe Klimczak 0:43,33 +4,74 1980
18 195 Karol Wacowski Tychy 0:43,35 +4,76 1991
19 203 Rados砤w Gron Krak體 0:44,49 +5,90 1982
20 202 Piotr Bujak Krak體 0:44,80 +6,21 1985
21 181 Mateusz Danek Wilamowice 0:44,92 +6,33 1982
22 160 Tomasz Surowiak Tarn體 0:45,08 +6,49 1979
23 201 Marcin Onichimowski Bielsko Bia砤 0:45,29 +6,70 1978
24 163 Piotr Skar縴駍ki Warszawa 0:45,52 +6,93 1986
25 193 Mateusz Babiarz Rzesz體 0:46,56 +7,97 1993
200 Marek Seredy駍ki Bielsko Bia砤 0:50,14 +11,55 1979
173 Maciej Marczewski Gda駍k DSQ 1982
174 Micha Wi渘iewski Krak體 DSQ 1991
176 kasz Har昕lak DSQ 1990
179 Andrzej Bednarz Rajcza DSQ 1983
167 Wojciech J阣rusiak Gdynia DNS 1988
168 Maciej Wojtowicz Krak體 DNS 1983
170 Rafa Szutor Rabka DNS 1981
171 Aleksander Jasi駍ki Krak體 DNS 1983
177 Pawe Pydych Zwardo DNS 1986
182 Dariusz Malinowski Kro渃ienko DNS 1984
185 Faron Marcin DNS 1992
186 Jan Wojdy砤 Kroscienko DNS 1985
189 Konrad Piskorz DNS 1984
191 Piotr Klimczak Larysz體 DNS 1988
194 Piotr Pikiewicz Warszwa DNS 1989
196 Marcin Smolik Tychy DNS 1992
197 Krzysztof Bonczar Gliwice DNS 1986
198 Mateusz Babiarz Rzesz體 DNS 1993
    M5 M昕czy焠i 1947...i..starsi    
Miejsce Nr start Nazwisko i Imi Klub/miejscowo滄 Wynik STRATA Rok Ur.
1 65 Przemys砤w Klimczak 0:44,74 0,00 1947
2 36 Jan Listwan Skawica 0:44,88 +0,14 1940
3 71 Marek Stefan Bielsko bia砤 0:46,11 +1,37 1940
4 67 Adolf Kunkiewicz Przemy渓 0:46,32 +1,58 1945
5 39 Zbigniew W骿ciak 0:46,41 +1,67 1946
6 50 Tadeusz Kociak Krynica Zdr骿 0:46,90 +2,16 1947
7 42 Rudolf Kutschera Katowice 0:48,75 +4,01 1946
8 35 W硂dzimierz B砤szczak Bytom 0:51,55 +6,81 1947
9 249 Marian Mirek D阞no 0:54,58 +9,84 1945

Footer