Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI w SLALOMIE GIGANCIE
OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO 孡KA w SLALOMIE GIGANCIE
I Memoria im. Kazimierza Mas硂wskiego L筪ek Zdr骿 2012/2013
Organizatorzy i sponsorzy:
Tauron Bachleda Ski - Polska Energia
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿
Gmina Bystrzyca K硂dzka
ULKS 凚ystrzyca K硂dzka
K硂dzka Komisja S阣ziowska Polskiego Zwi箊ku Narciarskiego
Centrum 宯ie縩ik Mi阣zyg髍ze
Dolno渓箂ka Szko砤 Narciarska
Miejsce i termin zawod體:
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿, trasa zajazdowa "B"
Dane techniczne:
Start - 620 npm
Meta - 493 npm
R髗nica wzniesie - 127 m
D硊go滄 trasy - 712 m
Temperatura powietrza:
Start - st -4 C 
Meta - st -3 C,
Ustawiacz I i II przejazd: Lucjan Morajda
Jury zawod體:
Delegat Techniczny PZN - Lucjan Morajda
Kierownik Zawod體 - Micha Pa渒o
S阣zia Rozjemca - Agnieszka Binkowska
Wyniki oficjalne
Kobiety
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 29 Liwska Joanna Wroc砤w 1969 00:34.31 00:34.03 01:08.34   100
2 6 Bulanda Aleksandra Warszawa 1985 00:35.11 00:34.46 01:09.57 00:01.23 80
3 12 Jeziorowska Dorota Mys硂wice 1989 00:38.66 00:39.41 01:18.07 00:09.73 60
4 34 Lesiczka Karolina Wroc砤w 1979 00:44.20 00:41.23 01:25.43 00:17.09 50
M昕czy焠i
M-I
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 9 Gajewski Wojciech Zakopane 1957 00:32.54 00:31.88 01:04.42   100
2 3 Rafa Roman Szklarska Por阞a 1950 00:34.63 00:34.12 01:08.75 00:04.33 80
3 35 Dedecjus Jaros砤w Warszawa 1955 00:36.01 00:36.34 01:12.35 00:07.93 60
4 24 Charpantidis Grygory Wroc砤w 1952 00:36.92 00:35.92 01:12.84 00:08.42 50
5 14 Czak Krzysztof Miko丑w 1954 00:36.77 00:36.26 01:13.03 00:08.61 45
6 30 Lesiczka Jacek Wroc砤w 1954 00:37.61 00:36.77 01:14.38 00:09.96 40
7 11 Jeziorowski Krzysztof Mys硂wice 1957 00:39.14 00:37.44 01:16.58 00:12.16 35
8 10 Siatkowski Stanis砤w Wroc砤w 1947 00:39.93 00:38.63 01:18.56 00:14.14 30
9 22 Michala Norbert Czarnow箂y 1955 00:47.65 00:44.76 01:32.41 00:27.99 25
10 20 Tomaszek Karol Nowa Ruda-S硊piec 1938 00:50.21 00:48.62 01:38.83 00:34.41 20
11 13 Zem砤 Leszek Trzebie Szczeci駍ka 1949 00:57.42 00:53.67 01:51.09 00:46.67 15
M-II
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 21 Burliga Andrzej Wroc砤w 1967 00:33.95 00:33.18 01:07.13   100
2 17 寃ierczek Rafa Nowy S筩z 1961 00:34.38 00:34.14 01:08.52 00:01.39 80
3 26 Karasi駍ki Alekasnder Wroc砤w 1961 00:34.99 00:34.88 01:09.87 00:02.74 60
4 7 Batolik Krzysztof Warszawa 1964 00:36.93 00:35.22 01:12.15 00:05.02 50
5 15 Kondzielnik Janusz Katowice 1963 00:38.27 00:37.63 01:15.90 00:08.77 45
DNF - Run 1 (1)                  
  33 Bielejewski Mariusz 寃idnica 1961          
M-III
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 28 Chachulski Jakub Wysoka 1973 00:32.56 00:32.57 01:05.13   100
2 5 Zaborowski Pawe golden boys Warszawa 1969 00:33.05 00:32.59 01:05.64 00:00.51 80
3 4 P硂ci駍ki Arkadiusz Warszawa 1970 00:33.34 00:33.20 01:06.54 00:01.41 60
4 25 Zaj筩 Jacek Jastrz阞ie Zdr骿 1971 00:33.72 00:33.37 01:07.09 00:01.96 50
5 32 Muciek Pawel Wroc砤w 1971 00:34.17 00:33.82 01:07.99 00:02.86 45
6 2 Dzidek Andrzej Warszawa 1970 00:34.79 00:33.43 01:08.22 00:03.09 40
7 23 Rysz Mariusz Walidrogi 1974 00:35.41 00:34.37 01:09.78 00:04.65 35
8 1 Burchard Ziemis砤w Krosnowice 1974 00:35.99 00:35.45 01:11.44 00:06.31 30
9 18 宑i阦aj Ireneusz Nowa Ruda 1968 00:37.56 00:37.13 01:14.69 00:09.56 25
10 8 Radzimi駍ki Tadeusz Warszawa 1968 00:38.79 00:39.22 01:18.01 00:12.88 20
11 19 Jaworek Pawe 痷rawina 1977 00:43.76 00:42.78 01:26.54 00:21.41 15
M-IV
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata PKT
1 27 Skrzypczy駍ki Marek Wroc砤w 1980 00:33.24 00:31.45 01:04.69   100
2 36 Kochaj Jerzy Meszna 1983 00:33.51 00:32.63 01:06.14 00:01.45 80
3 31 Lesiczka Maciej Wroc砤w 1979 00:38.58 00:35.57 01:14.15 00:09.46 60
4 16 Kondzielnik Jakub Katowice 1989 00:37.99 00:36.65 01:14.64 00:09.95 50
Podsumowanie:
Zarejestrowanych - 36
DNS - 0
DNF- 1
DSQ - 0
Uko馽zy硂 - 35
Delegat Techniczny PZN
Lucjan Morajada

Footer