Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
AMATORSKIE MISTRZOSTWA POLSKI w SLALOMIE
OTWARTE MISTRZOSTWA DOLNEGO 孡KA w SLALOMIE
I Memoria im. Kazimierza Mas硂wskiego L筪ek Zdr骿 2012/2013
Organizatorzy i sponsorzy:
Tauron Bachleda Ski - Polska Energia
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿
Gmina Bystrzyca K硂dzka
ULKS 凚ystrzyca K硂dzka
K硂dzka Komisja S阣ziowska Polskiego Zwi箊ku Narciarskiego
Centrum 宯ie縩ik Mi阣zyg髍ze
Dolno渓箂ka Szko砤 Narciarska
Miejsce i termin zawod體:
Stacja Narciarska  L筪ek Zdr骿, trasa zajazdowa "B"
Dane techniczne:
Start - 620 npm
Meta - 493 npm
R髗nica wzniesie - 127 m
Temperatura powietrza:
Start - st -2 C 
Meta - st -1 C,
Ustawiacz I i II przejazd: Lucjan Morajda
Jury zawod體:
Delegat Techniczny PZN - Lucjan Morajda
Kierownik Zawod體 - Micha Pa渒o
S阣zia Rozjemca - Agnieszka Binkowska
Wyniki oficjalne
Kobiety
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata
1 12 Jeziorowska Dorota Mys硂wice 1989 00:45.12 00:45.16 01:30.28  
2 14 Majzner-MichalaIzabela Czarnow箂y 1957 01:24.55 01:18.33 02:42.88 01:12.60
M昕czy焠i
M-I
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata
1 3 Rafa Roman Szklarska Por阞a 1950 00:34.47 00:34.42 01:08.89  
2 15 Dedecjus Jaros砤w Warszawa 1955 00:39.70 00:38.36 01:18.06 00:09.17
3 10 Lesiczka Jacek Wroc砤w 1954 00:39.72 00:39.78 01:19.50 00:10.61
4 11 Jeziorowski Krzysztof Mys硂wice 1957 01:13.16 00:40.02 01:53.18 00:44.29
5 16 Zem砤 Leszek Trzebie Szczeci駍ka 1949 01:01.37 01:01.67 02:03.04 00:54.15
Disqualified - Run 1 (1)                
  13 Michala Norbert Czarnow箂y 1955        
M-II
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata
1 2 寃ierczek Rafa Nowy S筩z 1961 00:34.73 00:34.99 01:09.72  
2 4 Burliga Andrzej Wroc砤w 1967 00:36.32 00:35.89 01:12.21 00:02.49
3 6 Knap Tomasz Wroc砤w 1965 00:38.79 00:40.14 01:18.93 00:09.21
4 17 Bielejewski Mariusz 寃idnica 1961 00:40.56 00:38.62 01:19.18 00:09.46
M-III i M-IV
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Klub Rok Run1 Run 2 Czas Strata
1 5 Muciek Pawel Wroc砤w 1971 00:34.18 00:34.94 01:09.12  
2 9 Stanny Damian Z筨kowice 宭箂kie 1995 00:34.80 00:34.75 01:09.55 00:00.43
3 7 Dzidek Andrzej Warszawa 1970 00:38.26 00:35.89 01:14.15 00:05.03
4 1 Burchard Ziemis砤w Krosnowice 1974 00:39.09 00:37.12 01:16.21 00:07.09
5 8 Radzimi駍ki Tadeusz Warszawa 1968 00:46.17 00:45.04 01:31.21 00:22.09
Podsumowanie:
Zarejestrowanych - 17
DNS - 0
DNF- 0
DSQ - 1
Uko馽zy硂 - 16
Delegat Techniczny PZN
Lucjan Morajada

Footer