Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體
Eliminacje Limanowa 2013
Slalom gigant
Klasyfikacja nieoficjalna
Pozycja Nr. Nazwisko Rok Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata
GRUPA I K
1 1 Leonowicz Agnieszka 1963 00:34.26 00:33.80 01:08.06  
2 4 Podg髍na Zuzanna 1952 00:37.40 00:37.73 01:15.13 00:07.07
3 2 Boryczko Ma砱orzata 1964 00:39.18 00:38.37 01:17.55 00:09.49
4 3 Sobolska Ma砱orzata 1963 00:39.90 00:39.49 01:19.39 00:11.33
5 97 Kaczmarek El縝ieta 1952 00:43.25 00:41.35 01:24.60 00:16.54
6 99 Bere Ewa 1967 00:41.60 00:43.25 01:24.85 00:16.79
7 5 Kr髄 Ma砱orzata 1956 00:50.66 01:11.86 02:02.52 00:54.46
GRUPA II K
1 27 Libera-Cichy Aleksandra 1970 00:36.02 00:36.21 01:12.23  
2 86 Rodak Iwona 1975 00:42.65 00:41.40 01:24.05 00:11.82
3 26 Nowak Ewa 1973 00:49.09 00:44.92 01:34.01 00:21.78
GRUPA III K
1 46 Zwijacz Monika 1990 00:35.40 00:33.27 01:08.67  
2 45 Wo焠iak Jolanta 1985 00:37.79 00:35.36 01:13.15 00:04.48
3 95 Ostapiuk Justyna 1978 00:54.59 00:52.53 01:47.12 00:38.45
GRUPA I M
1 23 Gajewski Wojciech 1957 00:33.71 00:32.31 01:06.02  
2 14 Smetana Marek 1954 00:34.41 00:33.06 01:07.47 00:01.45
3 12 Bro駅a Stefan 1956 00:35.25 00:34.56 01:09.81 00:03.79
4 94 Gomuli駍ki Andrzej 1953 00:35.55 00:35.26 01:10.81 00:04.79
5 21 Pyrek Jacek 1955 00:34.98 00:36.10 01:11.08 00:05.06
6 18 Grunt Cezary 1956 00:35.91 00:35.32 01:11.23 00:05.21
7 17 Cie渓ar Adam 1957 00:38.12 00:36.84 01:14.96 00:08.94
8 15 kasik Antoni 1946 00:40.06 00:36.88 01:16.94 00:10.92
9 10 Konsztowicz Krzysztof 1945 00:39.84 00:37.14 01:16.98 00:10.96
10 24 Czak Krzysztof 1954 00:39.87 00:38.28 01:18.15 00:12.13
11 13 Ochoda Stanis砤w 1956 00:40.02 00:38.52 01:18.54 00:12.52
12 11 Paja Jaros砤w 1956 00:39.71 00:39.14 01:18.85 00:12.83
13 19 Kosno S砤womir 1954 00:40.50 00:38.57 01:19.07 00:13.05
14 20 W骿ciak Zbigniew 1946 00:39.84 00:41.47 01:21.31 00:15.29
15 7 Krokowski Wojciech 1954 00:41.71 00:41.78 01:23.49 00:17.47
16 22 Kociak Tadeusz 1947 00:44.79 00:39.66 01:24.45 00:18.43
17 9 Szkar砤t Edward 1955 00:45.06 00:42.66 01:27.72 00:21.70
GRUPA II M
1 38 Ws蟪 Krzysztof 1962 00:33.27 00:32.82 01:06.09  
2 29 Rakszawski Jacek 1963 00:33.47 00:32.78 01:06.25 00:00.16
3 43 Mi渘iakiewicz Tomasz 1967 00:33.94 00:33.07 01:07.01 00:00.92
4 89 P硂skonka Wojciech 1966 00:34.94 00:32.70 01:07.64 00:01.55
5 44 Zaj筩 Piotr 1963 00:35.16 00:34.10 01:09.26 00:03.17
6 31 Nosek Maciej 1967 00:36.30 00:35.33 01:11.63 00:05.54
7 34 Kr髄 Wies砤w 1961 00:36.43 00:35.99 01:12.42 00:06.33
8 41 Ma硑sa Wies砤w 1958 00:37.06 00:35.37 01:12.43 00:06.34
9 42 D阞ski Andrzej 1966 00:37.64 00:35.07 01:12.71 00:06.62
10 33 kasik Janusz 1962 00:38.17 00:36.08 01:14.25 00:08.16
11 36 Wyl昕ek Dariusz 1964 00:37.82 00:37.23 01:15.05 00:08.96
12 30 Sobczak Wojciech 1964 00:39.31 00:37.85 01:17.16 00:11.07
13 40 Stankiewicz Ryszard 1959 00:40.68 00:37.27 01:17.95 00:11.86
GRUPA III M
1 67 Robotycki Filip 1971 00:33.50 00:32.60 01:06.10  
2 51 G髍ka Pawe 1977 00:33.88 00:32.25 01:06.13 00:00.03
3 61 Zembowicz Marcin 1968 00:34.14 00:32.42 01:06.56 00:00.46
4 63 Mazurek Krzysztof Kamil 1971 00:34.51 00:33.22 01:07.73 00:01.63
5 57 Najdzionek Daniel 1972 00:34.46 00:33.64 01:08.10 00:02.00
6 59 Waller Tomasz 1973 00:35.83 00:34.28 01:10.11 00:04.01
7 60 Nowak Roman 1971 00:36.30 00:35.21 01:11.51 00:05.41
8 52 Dzidek Andrzej 1970 00:37.06 00:35.72 01:12.78 00:06.68
9 53 D筨rowski Jaromir 1974 00:39.38 00:35.56 01:14.94 00:08.84
10 50 Kmak Wies砤w 1970 00:39.59 00:37.21 01:16.80 00:10.70
11 55 Kubala Rafa 1970 00:39.19 00:38.18 01:17.37 00:11.27
12 54 Chyczy駍ki Arkadiusz 1976 00:41.96 00:41.42 01:23.38 00:17.28
13 62 Szmyd Piotr 1977 00:46.22 00:42.67 01:28.89 00:22.79
14 66 Wac砤w Andrzej 1968 01:08.24 00:37.52 01:45.76 00:39.66
15 58 Nowak Przemys砤w 1971 00:34.84 01:29.02 02:03.86 00:57.76
GRUPA IV M
1 74 Jasi駍ki Aleksander 1983 00:33.80 00:32.49 01:06.29  
2 71 K阷a Tomasz 1990 00:33.84 00:33.01 01:06.85 00:00.56
3 78 Rzymek Micha 1993 00:34.21 00:33.00 01:07.21 00:00.92
4 83 Bronowski Wojciech 1978 00:34.36 00:33.12 01:07.48 00:01.19
5 69 Wa渘iowski Tomasz 1984 00:34.67 00:33.05 01:07.72 00:01.43
6 77 Rybczy駍ki Micha 1993 00:34.61 00:33.66 01:08.27 00:01.98
7 91 Mie Maciej 1979 00:35.70 00:33.21 01:08.91 00:02.62
8 85 痷chowicz Wojciech 1980 00:36.22 00:33.77 01:09.99 00:03.70
9 92 Rogatko Jan 1979 00:37.63 00:33.82 01:11.45 00:05.16
10 70 Skoczy駍ki Szymon 1979 00:37.40 00:35.04 01:12.44 00:06.15
11 98 Kocha Jerzy 1983 00:37.18 00:35.76 01:12.94 00:06.65
12 93 Miko砤jczyk Maciej 1988 00:38.02 00:38.01 01:16.03 00:09.74
13 84 Onichimowski Marcin 1978 00:39.65 00:38.98 01:18.63 00:12.34
14 88 Brzazgo Janusz 1988 00:47.45 00:44.53 01:31.98 00:25.69
15 87 Kuc Marcin 1987 00:47.79 00:45.73 01:33.52 00:27.23
Nie sklasyfikowany
Non Qualifi閟 - Bieg 2 (1)
996 00:12.99
DNS - Bieg 1 (14)
6 Kunkiewicz Adolf 1945
16 Gudzelak J髗ef 1948
25 Kowalska Katzrzyna 1971
32 Daniec Edward 1959
35 Fr筩zek Zbigniew 1960
37 Zaj筩 Bart硂miej 1960
47 Nowakowska Karolina 1984
48 Kr髄 Martyna 1984
49 G髍nowicz Ryszard 1969
73 Skrzypczy駍ki Marek 1980
79 Zaj筩 Wojciech 1990
80 Styczy駍ki Jan 1988
81 Cie渓ar Tomasz 1989
82 Sobczak Micha 1990
DNF - Bieg 1 (4)
8 Szyd硂wski Zbigniew 1946
39 Klich Zbigniew 1963
56 Sapeta Szymon 1977
65 Lubowiecki Tomasz 1969
DNS - Bieg 2 (1)
28 Lubowiecka Oksana 1971 00:36.04
DNF - Bieg 2 (7)
64 Pytel Bart硂miej 1969 00:34.39
68 Sutor Rafa 1981 00:34.34
72 Powa砤 Marek 1980 00:41.37
75 Kna Pawe 1982 00:39.18
76 Nowak Dawid 1994 00:36.59
90 Sikorski Jerzy 1953 00:43.26
96 W硂dek Przemys砤w 1993 00:38.63

Footer