Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN -2013
Podkarpackie EliminacjePrzemy渓 26 01 2013
Mistrzostw Polski Amator體 PZN
Slalom gigant
S阣zia Startu: Piotr Duda
S阣zia Trasy: Krzysztof B砤縦owski
S阣zia Mety/Pomiar: Daniel Puchalski
Ustawiacz: Mieczys砤w Jalocha
Dyrektor Zawod體: Robert Kazimir
Spiker: Czes砤w Malik
Biuro zawod體: Anna Stasicka
Temperatura: -7 st C Warunki: umiarkowany wiatr, s硂necznie
Klasyfikacja oficjalna
Pozycja Nr. Nazwisko i Imi Bieg 1 Bieg 2 Czas Strata Region
Kategoria : KI
1 1 CHLEBOWSKA Teresa 00:31.02 00:37.03 01:08.05 Przemy渓
DSQ - Bieg 1 (1)
4 SOBOLSKA Ma砱orzata 00:27.43 Gorlice
Kategoria : KIII
1 7 WO廚IAK Jolanta 00:24.45 00:24.45 00:48.90 Gorlice
2 9 BIACHOWSKA Ewa 00:24.89 00:25.16 00:50.05 00:01.15 Przemy渓
3 10 ZAMORSKA Kaja 00:25.97 00:25.86 00:51.83 00:02.93 Rzesz體
4 8 JEZIOROWSKA Dorota 00:26.98 00:27.48 00:54.46 00:05.56 Mys硂wice
Kategoria : MI
1 16 BOBKO Zygmunt 00:23.42 00:23.18 00:46.60 Przemy渓
2 12 GUDZELAK J髗ef 00:23.24 00:23.62 00:46.86 00:00.26 Przemy渓
3 13 STACH覹 Stanis砤w 00:23.93 00:23.80 00:47.73 00:01.13 Przemy渓
4 11 KUNKIEWICZ Adolf 00:24.37 00:24.22 00:48.59 00:01.99 Przemy渓
5 15 PROBULSKI Zbigniew 00:24.96 00:24.74 00:49.70 00:03.10 Gorlice
6 21 MICHALCEWICZ Robert 00:24.99 00:24.81 00:49.80 00:03.20 Przemy渓
7 20 JEZIOROWSKI Krzysztof 00:26.62 00:26.42 00:53.04 00:06.44 Mys硂wice
8 70 KROKOWSKI Wojciech 00:27.60 00:27.79 00:55.39 00:08.79 Jas硂w
9 19 BIACHOWSKI Pawe 00:29.65 00:29.18 00:58.83 00:12.23 Przemy渓
10 14 KSOWICZ Kazimierz 00:30.37 00:29.76 01:00.13 00:13.53 FRYSZTAK
Kategoria : MII
1 34 S蔇K Miros砤w 00:23.36 00:23.96 00:47.32 Raszyn
2 36 BOROWSKI Artur 00:24.85 00:25.79 00:50.64 00:03.32 warszawa
3 33 LESNY Robert 00:25.39 00:25.86 00:51.25 00:03.93 Przemy渓
4 35 SZYMA裇KI Marek 00:26.33 00:25.65 00:51.98 00:04.66 Przemy渓
5 25 DUDA Wojciech 00:26.39 00:25.75 00:52.14 00:04.82 Przemy渓
6 23 LACH Wies砤w 00:31.29 00:32.57 01:03.86 00:16.54 Przemy渓
DSQ - Bieg 1 (1)
24 BOCHE裇KI Stanis砤w Rzesz體
Kategoria : MIII
1 48 ROBOTYCKI Filip 00:22.16 00:22.61 00:44.77 Krak體 - Klub Yeti
2 51 GROT Tomasz 00:23.22 00:22.79 00:46.01 00:01.24 Rzesz體
3 42 BNIARZ Przemys砤w 00:23.54 00:23.83 00:47.37 00:02.60 Nowy S筩z
4 39 BOCHE裇KI Tomasz 00:24.68 00:24.58 00:49.26 00:04.49 Rzesz體
5 41 MAREK Sta馽zyk 00:27.26 00:27.14 00:54.40 00:09.63 Lubacz體
6 56 SZMYD Piotr 00:31.56 00:31.68 01:03.24 00:18.47 KROSNO
7 73 BABIARZ Wac砤w 00:32.20 00:31.24 01:03.44 00:18.67 Rzesz體
DSQ - Bieg 1 (1)
40 GAJDA Miros砤w Przemy渓
DSQ - Bieg 2 (1)
49 BSZCZYKOWSKI Marek 00:23.53 Kielce
Kategoria : MIV
1 63 BOCHNIAK Marcin 00:22.35 00:23.07 00:45.42 Przemy渓
2 69 D蔅ICKI Krzysztof 00:23.17 00:23.34 00:46.51 00:01.09 Przemy渓
3 62 STECZKOWSKI Hubert 00:23.18 00:23.43 00:46.61 00:01.19 Frysztak
4 71 RUSIN Jerzy 00:23.60 00:23.43 00:47.03 00:01.61 Werniczek
5 72 BABIARZ Mateusz 00:23.66 00:23.91 00:47.57 00:02.15 Rzesz體
6 60 GRONU Rados砤w 00:24.75 00:24.48 00:49.23 00:03.81 Krak體
7 61 SIENKIEWCZ Micha 00:24.56 00:32.71 00:57.27 00:11.85 Przemy渓

Footer