Global Navigation

Main Navigation

Content


 
KOMUNIKATY
IV Otwarte Mistrzostwa Bielska-Bia砮j Amator體
slalom gigant
Wyniki oficjalne
Miejsce Nr Nazwisko i imi Rok Miejscowo滄 Run 1 Miejsce Run 2 Miejsce Czas R罂nica
Kategoria : K I
1 4 Ombach-Gargul Alina 1966 Nowy S筩z 39.17 -1 39.77 -1 1:18.94
2 2 Jezierska-Krupa Barbara 1963 Zbrze 42.45 -2 42.77 -2 1:25.22 6.28
3 1 Go砫a Jadwiga 1951 痽wiec 44.82 -3 45.65 -3 1:30.47 11.53
4 3 Binda Barbara 1945 Bystra 1:02.11 -4 1:02.79 -4 2:04.90 45.96
Kategoria : K II
1 7 G髍a Magdalena 1975 Szczyrk 39.13 -1 39.34 -1 1:18.47
2 6 Rasiewicz-Szafran Monika 1973 J髗efos砤w 43.35 -2 43.00 -2 1:26.35 7.88
3 5 Rodak Iwona 1975 Radziechowy 49.30 -3 48.59 -3 1:37.89 19.42
4 120 Kuside Ewa 1970 sd 1:10.16 -4 1:00.53 -4 2:10.69 52.22
DNS - Run 1
9 Rakoci駍ka Anna 1975 Warszawa
DNF - Run 1
8 Nowak Ewa 1973 痚lis砤wice
Kategoria : K III
1 17 Magdziarz Olga 1995 Lublin 37.95 -1 39.70 -2 1:17.65
2 15 Raszka Weronika 1993 Wis砤 38.93 -3 39.36 -1 1:18.29 0.64
3 13 Ko硂si駍ka Anna 1994 Zwardo 38.86 -2 40.27 -3 1:19.13 1.48
4 16 Nowakowska Karolina 1984 Warszawa 40.99 -5 41.72 -4 1:22.71 5.06
DNS - Run 1
10 Karchniwy Ewa 1991 Smolnica
14 Bulanda Aleksandra 1985 Warszawa
DSQ. - Run 1
11 Blach Agata 1989 Katowice
DNF - Run 2
12 Solecka Katarzyna 1992 Wilkowice 39.16 -4
Kategoria : M 0
1 22 Listwan Jan 1940 Skawica 41.56 -1 41.21 -1 1:22.77
2 18 Marek Stefan 1940 Bielsko-Biala 42.83 -2 44.02 -2 1:26.85 4.08
3 24 Binda Zygmunt 1947 Bystra 43.71 -3 44.09 -3 1:27.80 5.03
4 21 B砤szczak W硂dzimierz 1947 Bytom 45.50 -4 45.60 -4 1:31.10 8.33
5 19 Konsztowicz Krzysztof 1945 Bielsko-Bia砤 46.28 -5 46.25 -5 1:32.53 9.76
DNS - Run 1
20 Partyka Marek 1946 Katowice
23 Sobo駍ki Marian 1944 Gliwice
Kategoria : M I
1 32 Golec Andrzej 1953 Bielsko-Bia砤 39.04 -2 38.63 -1 1:17.67
2 39 Kwik Roman 1956 Tychy 39.70 -3 39.18 -2 1:18.88 1.21
3 29 Stojanowski Wojciech 1953 Bielsko-Bia砤 38.94 -1 40.28 -5 1:19.22 1.55
4 28 W骿cik Jerzy 1957 Katowice 39.82 -5 39.47 -4 1:19.29 1.62
5 30 Dziubek Tadeusz 1950 Mak體 Podhalaski 40.62 -8 39.39 -3 1:20.01 2.34
6 35 Lamers Piotr 1956 Bielsko Bia砤 39.74 -4 40.39 -6 1:20.13 2.46
7 37 Pyrek Jacek 1955 Tarn體 40.85 -9 40.77 -7 1:21.62 3.95
8 33 Kalisz Krystian 1952 Katowice 40.43 -7 44.62 -10 1:25.05 7.38
9 41 G髍ny Edmund 1951 Bielsko-Bia砤 43.75 -10 42.23 -8 1:25.98 8.31
10 25 Czak Krzysztof 1954 Miko丑w 43.82 -11 45.94 -11 1:29.76 12.09
11 38 Jasiewicz Mieczys砤w 1956 痽wiec 44.56 -12 45.96 -12 1:30.52 12.85
12 36 Cholewa Piotr 1955 Katowice 47.09 -13 47.49 -13 1:34.58 16.91
DNS - Run 1
26 Wojak Maciej 1954 Zakopane
31 Malicki Jacek 1956 sd
40 Grunt Cezary 1956 Cz阺tochowa
DSQ. - Run 1
34 Mika Edward 1951 Meszna 42.41 -9
DNF - Run 2
27 B筴 Tadeusz 1955 Bieru 39.82 -5
Kategoria : M II
1 59 Talik Zdzis砤w 1963 Zwardo 37.02 -1 37.55 -2 1:14.57
2 62 W骿towicz Marek 1961 Gliwice 38.03 -4 37.48 -1 1:15.51 0.94
3 60 Mo砫ysz W硂dzimierz 1966 Pog髍ze-Skoczw 37.90 -3 37.84 -3 1:15.74 1.17
4 121 S硂wik Piotr 1961 W阦ierska G髍ka 37.89 -2 38.13 -4 1:16.02 1.45
5 56 Aszkie硂wicz Grzegorz 1967 Cieszyn 38.39 -6 39.16 -6 1:17.55 2.98
6 49 Wyl昕ek Dariusz 1964 Sosnowiec 39.80 -7 39.75 -7 1:19.55 4.98
7 44 Ma硑sa Wies砤w 1958 Radzisz體 40.52 -8 41.19 -8 1:21.71 7.14
8 55 Siero Dariusz 1966 Zielonki 41.19 -9 42.77 -10 1:23.96 9.39
9 47 Dyduch Henryk 1959 Gilowice 42.41 -11 41.96 -9 1:24.37 9.80
10 48 Smusz Tomasz 1964 Rybnik 42.00 -10 44.81 -11 1:26.81 12.24
11 46 Porembski Bogdan 1961 Ryman體 Zdr骿 43.43 -12 45.05 -12 1:28.48 13.91
DNS - Run 1
51 Batolik Krzysztof 1964 Warszawa
52 Klich Zbigniew 1963 Olkusz
54 Burliga Andrzej 1967 Wroc砤w
57 Rakszawski Jacek 1963 Meszna
58 S阣砤k Miros砤w 1962 Falenty Nowe
61 Bandys Andrzej 1959 痽wiec
DNF - Run 1
50 Debski Andrzej 1966 Lodz
DSQ. - Run 1
43 Listowski Andrzej 1961 Bielsko-Bia砤 39.07 -5
53 kasik Janusz 1962 Skawina
DNF - Run 2
42 Michalski Andrzej 1961 Rybnik 45.37 -13
DSQ. - Run 2
45 Sta馽o Jan 1967 Zwardo 38.20 -5
Kategoria : M III
1 66 Zubek Robert 1973 Szczyrk 36.13 -2 36.20 -1 1:12.33
2 64 W筪rzyk Bart硂miej 1976 Zakopane 35.96 -1 36.57 -4 1:12.53 0.20
3 70 Majcher Grzegorz 1976 Zakopane 36.40 -3 36.22 -2 1:12.62 0.29
4 84 Stefanik Przemys砤w 1970 Bielsko-Bia砤 36.74 -4 36.48 -3 1:13.22 0.89
5 78 Zembowicz Marcin 1968 Bielsko-Bia砤 36.82 -5 37.32 -8 1:14.14 1.81
6 79 Pilch Leszek 1976 Wis砤 37.35 -6 37.30 -7 1:14.65 2.32
7 68 Zwardo Damian 1977 Zwardo 38.33 -8 36.70 -5 1:15.03 2.70
8 71 Michalik Stanis砤w 1971 Bytom 38.41 -10 38.03 -9 1:16.44 4.11
9 77 Mr髗ek Pawe 1970 Buczkowice 38.89 -12 39.28 -12 1:18.17 5.84
10 82 Nowak Roman 1971 痚lis砤wice 39.62 -15 38.77 -11 1:18.39 6.06
11 63 G髍nowicz Ryszard 1969 Sopot 39.11 -13 40.39 -13 1:19.50 7.17
12 74 Staszkiewicz Adam 1970 Gliwice 42.69 -17 37.26 -6 1:19.95 7.62
13 81 Pytel Bart硂miej 1969 Paw硂wice 39.20 -14 40.99 -15 1:20.19 7.86
14 73 P硂ci駍ki Arkadiusz 1970 Warszawa 40.20 -16 40.76 -14 1:20.96 8.63
15 67 Waller Tomasz 1973 Bielsko-Bia砤 38.37 -9 43.29 -16 1:21.66 9.33
16 80 Nieboras Janusz 1975 Dzi阦iel體 51.92 -18 38.20 -10 1:30.12 17.79
DNS - Run 1
72 Kubala Rafa 1970 Chorz體
76 Zi蟪kowski Marcin 1975 Warszawa
83 Cygan Piotr 1969 Zabrze
DNF - Run 1
75 Nied焪iecki kasz 1970 sd
DNF - Run 2
65 Szymanek Daniel 1975 Meszna 38.67 -11
Kategoria : M IV
1 94 Adamczyk Maciej 1985 Ustro 36.82 -1 36.43 -1 1:13.25
2 96 W骿towicz Micha 1983 Tychy 36.86 -2 36.53 -2 1:13.39 0.14
3 200 Pisarek Jakub 1992 Bielsko-Bia砤 36.95 -3 36.86 -4 1:13.81 0.56
4 95 Ko渘iewski kasz 1984 S髄 37.15 -5 36.71 -3 1:13.86 0.61
5 112 Biegun Karol 1990 Krak體 36.98 -4 37.19 -6 1:14.17 0.92
6 99 Zwardo Tomasz 1989 Bielsko-Bia砤 37.55 -7 36.94 -5 1:14.49 1.24
7 92 Pilch Adam 1986 Wis砤 37.34 -6 38.24 -9 1:15.58 2.33
8 114 Smusz Franciszek 1991 Rybnik 38.05 -9 38.05 -7 1:16.10 2.85
9 111 Zag髍ski Piotr 1983 Bielsko-Bia砤 38.07 -10 38.15 -8 1:16.22 2.97
10 91 痽wio Szymon 1981 Andrych體 38.75 -11 38.58 -10 1:17.33 4.08
11 110 Ochman Ryszard 1989 ziska G髍ne 39.86 -13 39.76 -11 1:19.62 6.37
12 105 Widawski Wojciech 1988 Pszczyna 39.95 -14 39.99 -12 1:19.94 6.69
13 118 Barciewicz Piotr 1980 痽wiec 43.25 -16 41.85 -16 1:25.10 11.85
14 97 Szkar砤t Dominik 1983 sosina Dolna 1:03.95 -19 40.72 -13 1:44.67 31.42
DNS - Run 1
85 Klimczak Piotr 1988 Larysz體
86 Korpanty Jakub 1993 Bielsko Bia砤
90 Pilch Bart硂miej 1991 Ustro
100 Kurowski Patryk 1994 Meszna
101 Kowalski Marek 1981 Wroc砤w
102 Zachark體 Wojciech 1979 Stronie 宭箂kie
106 Kondzielnik Jakub 1989 Katowice
109 Pydych Pawe 1986 Zwardo
113 We硁iak Rafa 1978 Rybarzowice
DNF - Run 1
87 Szczotka Piotr 1988 Zwardo 41.03 -14
88 Szczyrba Marek 1984 Wodzis砤w 宭箂ki
93 Bednarz Andrzej 1983 Rajcza 41.74 -15
115 Leja Wojciech 1985 Mszana Dolna
116 Biegun Krzysztof 1985 痑bnica
DNF - Run 2
89 Sroka Bartosz 1980 Bochnia 43.61 -17
98 Matloch Andrzej 1980 Jastrz阞ie Zdr骿 40.11 -15
108 Bugaj Bartosz 1987 Sosnowiec 39.83 -12

Footer