Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2001/2002
 


MISTRZOSTWA POLSKI AMATOR覹
PZN 2002
LISTA OFICJALNYCH WYNIK覹
SLALOMGIGANT 
KASPROWY WIERCH DANE TECHNICZNE             
ZAKOPANE 06-04-2002 r. NAZWA TRASY / COURSE NAME: GIENICOWA 
J U R Y: START/ START: 1985 m  
DELEGAT TECHNICZNY PZN WOYNA-ORLEWICZ JERZY META/ FINISH: 1665 m  
KIEROWNIK KONKURENCJI  KUCIA ZBIGNIEW     R盈NICA WZNIESIE/VERTICAL DROP 320 m  
HOMOLOGACJA FIS NR5676/186/00  
BRAMKI 1 PRZEJ. : 35  
KIEROWNIK TRASY NODZY裇KI MAREK   CZAS STARTU : 08:45  
S蔇ZIA STARTU  學IATWSKI ANDRZEJ TEMPERATURA POWIETRZA :  -13  
S蔇ZIA METY    DOBROWOLSKI WIESW TEMPERATURA 孨IEGU -7  
                     
 
      1.PRZEJAZD              
  USTAWIACZE  WITOWSKI JERZY  
   
  - A - SZEPCZY裇KA MAGDALENA
  PRZEDZJE疍疉CZE  - B - PYZOWSKI ANDRZEJ  
  - C - STASZEL STEFANIA  
      - D - BOGUSZ PIOTR          
M NR.ST NAZWISKO i IMI GR. CZAS PRZEJAZDU  
m. ss.dd    
Kobiety rocznik 1956 i starsze
1 23 GOA JADWIGA III 0 " 50,57
2 2 PODG覴NA ZUZANNA III 0 " 51,56
3 3 DZI覤 EL疊IETA III 0 " 56,23
4 4 ZAWADZKA HANNA III 1 " 05,33
5 22 CICHO SZEPCZY裇KA MARIA III 1 " 12,00
NIE ZGSI SI NA START:
1 CHLEBOWSKA TERESA III
Kobiety rocznik 1957 - 1966
1 7 LEONOWICZ AGNIESZKA II 0 " 47,69
2 6 OMBACH GARGUL ALINA II 0 " 48,16
3 8 DERWINIS EWA II 0 " 49,00
4 5 G覴SKA KATARZYNA II 0 " 49,71
Kobiety rocznik 1967 - 1984
1 14 WYSOCKA IZABELLA I 0 " 46,67
2 21 PEJKOAGNIESZKA I 0 " 47,42
3 12 DZI覤 DARIA I 0 " 47,46
4 19 MAJEWSKA MAGDALENA I 0 " 48,56
5 20 KUKUCZMAORZATA I 0 " 48,65
6 9 DZI裇KAKATARZYNA I 0 " 48,99
7 16 GURBA ZOFIA I 0 " 49,66
8 18 KLEPACKA MAORZATA I 0 " 50,06
9 13 KLEPACKA PTAK ANNA I 0 " 50,79
10 10 ZAJZKOWSKA BARBARA I 0 " 50,97
NIE ZGSI SI NA START:
11 11 G. J覼KOWY - WOJNA BARBARA I 5 " 00,00
12 15 KR覮 MARTYNA I 5 " 00,00
13 17 NIEDERLI裇KA ZOFIA I 5 " 00,00
M昕czy焠i rocznik 1946 i starsi
1 42 MAREK STEFAN IV 0 " 48,52
2 49 KUNCEWICZ ADOLF IV 0 " 51,69
3 46 SOBO裇KI MARIAN IV 0 " 51,92
4 50 KPUT FRANCISZEK IV 0 " 52,62
5 43 KUCIA ZBIGNIEW IV 0 " 52,84
6 45 NANOWSKI TADEUSZ IV 0 " 52,90
7 52 LISTWAN JAN IV 0 " 53,71
8 47 CAA KRZYSZTOF IV 0 " 53,89
9 48 KUBICA STANISW IV 0 " 54,10
10 56 W覬CIAK ZBIGNIEW IV 0 " 55,84
11 54 LECHOWICZ WALDEMAR IV 0 " 56,29
12 41 KOPROWSKI BOLESW IV 0 " 58,86
13 44 WIECZOREK HENRYK IV 1 " 00,08
14 55 WR覤EL STANISW IV 1 " 04,09
NIE ZGSI SI NA START:
15 51 WOJNA ORLEWICZ JERZY IV 5 " 00,00
16 53 BUJAK JERZY IV 5 " 00,00
M昕czy焠i rocznik 1947 - 1956 
1 64 WYKROTA LESW III 0 " 44,46
2 69 BUCZY裇KI JACEK III 0 " 44,80
3 66 KOTYNIA JANUSZ III 0 " 46,78
4 80 SMETANA MAREK III 0 " 47,14
5 65 IGNAROWICZ MAREK III 0 " 47,30
6 61 RAFA ROMAN III 0 " 47,85
7 63 STOJANOWSKI WOJCIECH III 0 " 47,98
8 75 NOWACKI PIOTR III 0 " 48,46
9 78 KALISZ KRYSTIAN III 0 " 50,01
10 72 STANISWSKI ZBIGNIEW III 0 " 50,31
11 79 NOWACKI PAWE III 0 " 50,74
12 70 KUKUCZ JERZY III 0 " 50,86
13 76 PROBULSKI ZBIGNIEW III 0 " 51,37
14 73 PAWWSKI ANDRZEJ III 0 " 51,45
15 62 PAWLIKOWSKI JERZY III 0 " 51,54
16 124 KLIMCZAK PRZEMYSW III 0 " 51,60
17 67 LAMERS PIOTR III 0 " 51,66
18 71 STACH覹 STANISW III 0 " 52,24
19 74 PEJKO ANDRZEJ III 0 " 53,69
NIE ZGSI SI NA START:
77 GUDZELAK STANISW III
NIE UKO袰ZY:
68 KWIK ROMAN III
M昕czy焠i rocznik 1957 - 1966 
1 95 ROGALSKI MAREK II 0 " 44,64
2 93 ZAJ PIOTR II 0 " 46,17
3 98 STASZEL MARIUSZ II 0 " 46,39
4 87 W覬CIK JERZY II 0 " 47,21
5 92 MAKUCH TADEUSZ II 0 " 47,42
6 96 RAKSZAWSKI JACEK II 0 " 47,54
6 85 CHOWANIEC PIOTR II 0 " 47,54
8 81 SWIK PIOTR II 0 " 48,02
9 84 MILKA PIOTR II 0 " 48,06
10 91 PALICHLEB KRZYSZTOF II 0 " 48,08
11 86 KR覮 WIESW II 0 " 48,44
12 100 SZNURKOWSKI MACIEJ II 0 " 49,29
13 101 LISTOWSKI ANDRZEJ II 0 " 49,97
14 97 KRASI裇KI MICHA II 0 " 51,37
15 82 TOTO GRZEGORZ II 0 " 51,68
16 90 JELONEK KRZYSZTOF II 0 " 51,93
17 99 PSKONKA WOJCIECH II 0 " 52,20
18 102 MORITZ JACEK II 0 " 55,63
NIE ZGSI SI NA START:
88 SOBCZAK WOJCIECH II
NIE UKO袰ZY:
83 MASA ANDRZEJ II
89 TARASEK MACIEJ II
94 W覬TOWICZ MAREK II
M昕czy焠i rocznik 1967 - 1984 
1 110 WOJCIECHOWSKI KONRAD I 0 " 43,80
2 105 KALISZ PIOTR I 0 " 43,86
3 112 STANISWSKI MACIEJ I 0 " 44,13
4 103 GWACKI RAFA I 0 " 44,58
5 107 DYL GRZEGORZ I 0 " 44,59
6 106 GURBA DOMINIK I 0 " 44,85
7 104 NIE MACIEJ I 0 " 45,00
8 122 KPUT PIOTR I 0 " 45,07
9 113 TASZ SZYMON I 0 " 45,63
10 114 ZI樱KOWSKI MARCIN I 0 " 45,70
11 116 STEFANIK PRZEMYSW I 0 " 45,80
12 117 NIEDZIELSKI MIROSW I 0 " 46,20
13 120 CEMBALA RYSZARD I 0 " 46,28
14 115 KWIATKOWSKI KRYSTIAN I 0 " 46,32
15 111 BRONOWSKI WOJCIECH I 0 " 46,33
16 123 G覴KA PAWE I 0 " 46,73
17 121 G覴KA PIOTR I 0 " 48,76
18 109 KALISZ B疎J I 0 " 49,00
19 119 KR覮 PAWE I 0 " 49,38
20 118 KRASOWSKI DOMINIK I 1 " 26,55
NIE ZGSI SI NA START:
108 DENDYS GRZEGORZ I
DELEGAT TECHNICZNY PZN
WOYNA-ORLEWICZ JERZY

Footer