Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2002/2003
OPEN KOBIET:
Otwarte Mistrzostwa Dolnego 宭箂ka Amator體
w slalomie gigancie
Czarna G髍a 23.02.2003
 

JURY ZAWOD覹:
Delegat Techniczny Polskiego Zwi箊ku Narciarskiego - Lucjan Morajda
S阣zia Rozjemca - Stanis砤w Marek
Kierownik Zawod體 - Lucjan Morajda
Kierownik Trasy - Zbigniew Taniukiewicz

DANE TECHNICZNE:
Trasa C FIS w O渞odku G髍skim "Czarna G髍a"
Nr homologacji: 5387/117/99
Start: 1060 m n.p.m.
Meta: 850 m n.p.m.
R罂nica wzniesie: 680 m n.p.m.
D硊go滄 trasy: 680 m
宺ednie nachylenie: 27%
Temperatura powietrza: -6 st. C, bezwietrznie, s硂necznie

ilo滄 bramek: 26
Ustawiacz: Lucjan Morajda
Asystent ustawiacza: Zbigniew Taniukiewicz
 
 
 

OPEN KOBIET:
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
Rok ur.
Kat.
Czas przej.
1
16
Niderli駍ka
Zofia
Gliwice
1973
I
00:50,45
2
69
Gabriel
Iwona
Chorz體
1980
I
00:52,92
3
35
Tarasek
Jagoda
Tarnowskie G髍y
1985
I
00:53,45
4
70
Orlikowska
Hanna
Chorz體
1980
I
00:54,18
5
67
Liwska
Joanna
Wroc砤w
1969
I
00:54,95
6
11
Aleksander
Agnieszka
Chojn體
1981
I
00:55,02
7
47
Morajda
Genowefa
Bystrzyca K硂dzka
1979
I
00:56,46
8
46
Zmitrowicz
Ma砱orzata
Kowary
1964
II
00:57,40
9
40
Jankiewicz
Ma砱orzata
Szklarska Por阞a
1967
II
00:58,37
10
71
Kru駍ka
Agnieszka
Warszawa
1977
I
00:58,56
11
60
Bodak
Joanna
Wroc砤w
1966
II
01:00,27
12
74
Zamoyska
Maryla
Warszawa
1974
I
01:01,47
13
58
Afeltowicz
Agata
Wroc砤w
1984
I
01:01,56
14
41
Welwowicz
Teresa
Szklarska Por阞a
1954
III
01:05,05
15
62
Babiak-Rowi駍ka
Krystyna
Nowa Ruda
1952
III
01:08,97
OPEN M石CZYZN:
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
rok ur.
kat.
Czas przej.
1
21
Kalisz
Piotr
Katowice
1979
I
00:45,99
2
12
Wojciechowski
Konrad
Gliwice
1970
I
00:46,16
3
22
Kalisz
B砤縠j
Katowice
1981
I
00:46,36
4
23
Gurbiel
Lech
Katowice
1979
I
00:46,95
5
24
Szymura
Rafa
Katowice
1982
I
00:47,16
6
25
Zaj筩 
Piotr
Szczyrk
1961
II 
00:47,80
7
34
Bro駅a
Micha
Gliwice
1983
I
00:47,84
8
8
Muciek
Pawe
Wroc砤w
1971
I
00:48,16
9
72
Zi蟪kowski
Marcin
Warszawa
1975
I
00:48,47
10
32
G髍ka
Pawe
Nowy S筩z
1977
I
00:48,50
11
1
Sznurkowski 
Jacek
Sopot
1965
II
00:48,70
12
57
Malik
Micha
Nowa Ruda
1984
I
00:49,00
13
61
Kwiatkowski
Krystian
Warszawa
1980
I
00:49,15
14
28
Afeltowicz
Bernard
Wroc砤w
1960
II
00:49,33
15
17
W骿cik
Jerzy
Katowice
1957
III
00:49,51
16
43
Gro 
Janusz
Nowa Ruda
1962
II
00:49,58
17
13
Krasowski 
Dominik
Lublin
1973
I
00:49,59
18
2
Sznurkowski 
Maciej
Sopot
1965
II
00:49,72
19
39
Ejsymont
kasz
Szklarska Por阞a
1981
I
00:49,94
20
6
Skowro駍ki
Tadeusz
Kowary
1960
II
00:49,94
21
33
Milka
Piotr
Zabrze
1963
II
00:50,02
22
29
Rawicki
Marek
Wroc砤w
1961
II
00:50,08
23
55
Taniukiewicz 
kasz
Nowa Ruda
1983
I
00:50,12
24
42
Rafa
Roman
Szklarska Por阞a
1950
III
00:50,13
25
20
Tarasek
Maciej
Tarnowskie G髍y
1966
II
00:50,29
26
5
Warzecha
Wac砤w
Kowary
1962
II
00:50,40
27
51
Badura
Jacek
Wroc砤w
1956
III
00:50,44
28
26
Stefanik
Przemys砤w
Bielsko-Bia砤
1970
I
00:50,82
29
30
Sajewicz
kasz
Wroc砤w
1964
II
00:50,87
30
56
Ros砤niec
Dawid
Nowa Ruda
1984
I
00:50,96
31
36
Sokolski
Zbigniew
1949
III
00:50,97
32
49
Klimczak 
Leszek
Larysz體
1963
II
00:50,99
33
37
Soba駍ki
Marian
Gliwice
1944
IV
00:51,18
34
14
Przeciechowski
Micha
Lublin
1980
I
00:51,52
35
66
Koening
Arnold
Wroc砤w
1965
II
00:51,54
36
79
Horecki
Krzysztof
Zakopane
1953
III
00:51,86
37
27
Mr髗ek
Przemys砤w
Bielsko-Bia砤
1970
I
00:52,71
38
48
Gara
Krzysztof
Wa砨rzych
1956
III
00:52,78
39
53
W箂
Jaros砤w
Nowa Ruda
1961
II
00:53,56
40
15
Gilowski
Andrzej
1955
III
00:53,57
41
78
Pstrusi駍ki
Marek
Wroc砤w
1950
III
00:54,62
42
19
Pawlikowski 
Jerzy
Cieszyn
1947
IV
00:54,71
43
44
Gro 
Dariusz
Nowa Ruda
1970
I
00:55,10
44
80
Morajda
Lucjan
Bystrzyca K.
1956
III
00:55,34
45
82
Skurczy駍ki 
Leszek
Wroc砤w
1954
III
00:55,39
46
38
Rapacz
Jerzy
Stronie 宭箂kie
1954
III
00:55,50
47
54
Taniukiewicz 
Zbigniew
Nowa Ruda
1947
IV
00:56,40
48
75
Domin
Marek
mianki
1954
III
00:56,49
49
76
bniewski
Pawe
Warszawa
1956
III
00:56,66
50
68
Liwski
Marek
Wroc砤w
1966
II
00:57,43
51
18
Partyka
Marek
Katowice
1946
IV
00:57,89
52
81
Lesiczka
Jacek
Wroc砤w
1954
III
01:00,46
53
77
Jarczy駍ki
Ireneusz
Wroc砤w
1965
II
01:02,07
54
64
Michalewicz
Boles砤w
Nowa Ruda
1938
IV
01:02,18
55
45
Karniszew
Zbigniew
Wroc砤w
1947
IV
01:02,88
56
65
Tomaszek 
Karol
Nowa Ruda
1938
IV
01:11,21
57
52
Wyrodek
Jakub
Nowa Ruda
1985
I
01:12,26
58
63
Babiak
Janusz
Nowa Ruda
1936
IV
01:13,24
59
50
Ho硂wnia
Ireneusz
Wroc砤w
1974
I
01:29,63
73
砪ik 
Rafa
Warszawa
1974
I
DNF
83
Szymanik
Stanis砤w
Krak體
1970
I
DNS
4
Kapral
Les砤w
Wroc砤w
1962
II
DNS
9
Go砤szewski 
Grzegorz
寃iebodzice
1967
II
DNS
10
Sznurkowski 
Maciej
Gdynia
1966
II
DNS
59
Ws蟪 
Krzysztof
Wroc砤w
1962
II
DSQ
7
Buruga
Andrzej
Wroc砤w
I
DSQ br. 6
Kobiety
Grupa I 18-35 lat (rok ur. 1968-1985)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
Rok ur.
Kat.
Czas przej.
1
16
Niderli駍ka
Zofia
Gliwice
1973
I
00:50,45
2
69
Gabriel
Iwona
Chorz體
1980
I
00:52,92
3
35
Tarasek
Jagoda
Tarnowskie G髍y
1985
I
00:53,45
4
70
Orlikowska
Hanna
Chorz體
1980
I
00:54,18
5
67
Liwska
Joanna
Wroc砤w
1969
I
00:54,95
6
11
Aleksander
Agnieszka
Chojn體
1981
I
00:55,02
6
47
Morajda
Genowefa
Bystrzyca K硂dzka
1979
I
00:56,46
7
71
Kru駍ka
Agnieszka
Warszawa
1977
I
00:58,56
8
58
Afeltowicz
Agata
Wroc砤w
1984
I
01:01,56
9
74
Zamoyska
Maryla
Warszawa
1974
I
01:01,47
Grupa II 36-45 lat (rok ur. 158-1967)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
Rok ur.
Kat.
Czas przej.
1
46
Zmitrowicz
Ma砱orzata
Kowary
1964
II
00:57,40
2
40
Jankiewicz
Ma砱orzata
Szklarska Por阞a
1967
II
00:58,37
3
60
Bodak
Joanna
Wroc砤w
1966
II
01:00,27
Grupa III 46 i wi阠ej lat (rok 1957 i starsze)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
Rok ur.
Kat.
Czas przej.
1
41
Welwowicz
Teresa
Szklarska Por阞a
1954
III
01:05,05
2
62
Babiak-Rowi駍ka
Krystyna
Nowa Ruda
1952
III
01:08,97
M昕czy焠i:
Grupa I 18-35 lat (rok ur. 1968-1985)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
rok ur.
kat.
Czas przej.
1
21
Kalisz
Piotr
Katowice
1979
I
00:45,99
2
12
Wojciechowski
Konrad
Gliwice
1970
I
00:46,16
3
22
Kalisz
B砤縠j
Katowice
1981
I
00:46,36
4
23
Gurbiel
Lech
Katowice
1979
I
00:46,95
5
24
Szymura
Rafa
Katowice
1982
I
00:47,16
6
34
Bro駅a
Micha
Gliwice
1983
I
00:47,84
7
8
Muciek
Pawe
Wroc砤w
1971
I
00:48,16
8
72
Zi蟪kowski
Marcin
Warszawa
1975
I
00:48,47
9
32
G髍ka
Pawe
Nowy S筩z
1977
I
00:48,50
10
57
Malik
Micha
Nowa Ruda
1984
I
00:49,00
11
61
Kwiatkowski
Krystian
Warszawa
1980
I
00:49,15
12
13
Krasowski 
Dominik
Lublin
1973
I
00:49,59
13
39
Ejsymont
kasz
Szklarska Por阞a
1981
I
00:49,94
14
55
Taniukiewicz 
kasz
Nowa Ruda
1983
I
00:50,12
15
26
Stefanik
Przemys砤w
Bielsko-Bia砤
1970
I
00:50,82
16
56
Ros砤niec
Dawid
Nowa Ruda
1984
I
00:50,96
17
14
Przeciechowski
Micha
Lublin
1980
I
00:51,52
18
27
Mr髗ek
Przemys砤w
Bielsko-Bia砤
1970
I
00:52,71
19
44
Gro 
Dariusz
Nowa Ruda
1970
I
00:55,10
20
52
Wyrodek
Jakub
Nowa Ruda
1985
I
01:12,26
21
50
Ho硂wnia
Ireneusz
Wroc砤w
1974
I
01:29,63
73
砪ik 
Rafa
Warszawa
1974
I
DNF
83
Szymanik
Stanis砤w
Krak體
1970
I
DNS
7
Buruga
Andrzej
Wroc砤w
I
DSQ br. 6
Grupa II 36-45 lat (rok ur. 1958-1967)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
rok ur.
kat.
Czas przej.
1
25
Zaj筩 
Piotr
Szczyrk
1961
II 
00:47,80
2
1
Sznurkowski 
Jacek
Sopot
1965
II
00:48,70
3
28
Afeltowicz
Bernard
Wroc砤w
1960
II
00:49,33
4
43
Gro 
Janusz
Nowa Ruda
1962
II
00:49,58
5
2
Sznurkowski 
Maciej
Sopot
1965
II
00:49,72
6
6
Skowro駍ki
Tadeusz
Kowary
1960
II
00:49,94
7
33
Milka
Piotr
Zabrze
1963
II
00:50,02
8
29
Rawicki
Marek
Wroc砤w
1961
II
00:50,08
9
20
Tarasek
Maciej
Tarnowskie G髍y
1966
II
00:50,29
10
5
Warzecha
Wac砤w
Kowary
1962
II
00:50,40
11
30
Sajewicz
kasz
Wroc砤w
1964
II
00:50,87
12
49
Klimczak 
Leszek
Larysz體
1963
II
00:50,99
13
66
Koening
Arnold
Wroc砤w
1965
II
00:51,54
14
53
W箂
Jaros砤w
Nowa Ruda
1961
II
00:53,56
15
68
Liwski
Marek
Wroc砤w
1966
II
00:57,43
16
77
Jarczy駍ki
Ireneusz
Wroc砤w
1965
II
01:02,07
4
Kapral
Les砤w
Wroc砤w
1962
II
DNS
9
Go砤szewski 
Grzegorz
寃iebodzice
1967
II
DNS
10
Sznurkowski 
Maciej
Gdynia
1966
II
DNS
59
Ws蟪 
Krzysztof
Wroc砤w
1962
II
DSQ
Grupa III 46-55 lat (rok ur. 1957-1948)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
rok ur.
kat.
Czas przej.
1
17
W骿cik
Jerzy
Katowice
1957
III
00:49,51
2
42
Rafa
Roman
Szklarska Por阞a
1950
III
00:50,13
3
51
Badura
Jacek
Wroc砤w
1956
III
00:50,44
4
36
Sokolski
Zbigniew
1949
III
00:50,97
5
79
Horecki
Krzysztof
Zakopane
1953
III
00:51,86
6
48
Gara
Krzysztof
Wa砨rzych
1956
III
00:52,78
7
15
Gilowski
Andrzej
1955
III
00:53,57
8
78
Pstrusi駍ki
Marek
Wroc砤w
1950
III
00:54,62
9
80
Morajda
Lucjan
Bystrzyca K.
1956
III
00:55,34
10
82
Skurczy駍ki 
Leszek
Wroc砤w
1954
III
00:55,39
11
38
Rapacz
Jerzy
Stronie 宭箂kie
1954
III
00:55,50
12
75
Domin
Marek
mianki
1954
III
00:56,49
13
76
bniewski
Pawe
Warszawa
1956
III
00:56,66
14
81
Lesiczka
Jacek
Wroc砤w
1954
III
01:00,46
Grupa IV 56 i wi阠ej lat (rok ur. 1947 i starsi)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko
Imi
Miejscowo滄
rok ur.
kat.
Czas przej.
1
37
Soba駍ki
Marian
Gliwice
1944
IV
00:51,18
2
19
Pawlikowski 
Jerzy
Cieszyn
1947
IV
00:54,71
3
54
Taniukiewicz 
Zbigniew
Nowa Ruda
1947
IV
00:56,40
4
18
Partyka
Marek
Katowice
1946
IV
00:57,89
5
64
Michalewicz
Boles砤w
Nowa Ruda
1938
IV
01:02,18
6
45
Karniszew
Zbigniew
Wroc砤w
1947
IV
01:02,88
7
65
Tomaszek 
Karol
Nowa Ruda
1938
IV
01:11,21
8
63
Babiak
Janusz
Nowa Ruda
1936
IV
01:13,24

Footer