Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2003/2004
MISTRZOSTWA CAMPINGU - WYNIKI -
eliminacje Mistrzostw Polski PZN
KOBIETY
GR I[1]
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 25 DZI覤 DARIA 0:19,61 0:19,61
2 17 KOLASA MAGDA NOWY TARG 0:19,76 0:19,76 1973
3 23 OPIO KRYSTYNA 0:20,21 0:20,21
4 21 PLATA MONIKA 0:21,03 0:21,03
5 24 PRACZ MAORZATA WARSZAWA 0:21,37 0:21,37 1982
6 26 KLEPACKA PTAK ANNA 0:21,68 0:21,68
7 28 STRAMA MARIA 0:24,61 0:24,61
27 SACHAJ AGATA DSQ
GR II 
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 29 TLAA DGOSZ MAORZATA 0:19,78 0:19,78
2 10 DERWINIS EWA WARSZAWA 0:21,18 0:21,18 1969
3 30 PAWWSKA JOANNA MURZASICHLE 0:23,14 0:23,14
4 12 PALIK DOROTA KRAK覹 0:25,79 0:25,79 1967
GR III
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 3 ZBOROWSKA MARTA  0:21,04 0:21,04 1957
2 1 PODG覴NA ZUZANNA 0:22,94 0:22,94
3 6 RUMI裇KA ZOFIA 0:23,86 0:23,86
4 2 DZI覤 EL疊IETA 0:24,71 0:24,71
5 4 MAJEWSKA W覬CIK EL疊IETA 0:28,22 0:28,22 1950
6 5 G覴NA ZOFIA 0:33,01 0:33,01 1957
M石CZY廚I
GR I
M NR. START NAZWISKO I IMI  MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 89 TASZ SZYMON 0:18,72 0:18,72 1975
2 83 WIERCIOCH KASZ SZCZAWNICA 0:19,20 0:19,20 1985
3 84 SZCZEPANIAK MARCIN 0:19,37 0:19,37 1978
4 76 KPUT PIOTR NOWY TARG 0:19,40 0:19,40 1974
85 BARTMAN MACIEJ ZAKOPANE 0:19,40 0:19,40 1981
6 90 ZI樱KOWSKI WARSZAWA 0:19,72 0:19,72 1975
7 80 SZLAJFER ZBIGNIEW LIPOWA 0:19,88 0:19,88 1972
8 77 KOBYLA裇KI 0:21,35 0:21,35
9 93 SZWAJCOWSKI WOJCIECH 0:21,47 0:21,47 1977
10 86 PRACZ MARCIN WARSZAWA 0:21,91 0:21,91 1980
11 88 BOJAR JAREK WARSZAWA 0:22,18 0:22,18 1980
12 91 TARKOWSKI LUBLIN 0:24,16 0:24,16 1978
13 87 PIASECKI TOMEK WARSZAWA 0:24,77 0:24,77 1980
14 94 G覴Z ROBERT ZAKOPANE 0:26,62 0:26,62 1981
15 95 BRENDA DANIEL GDYNIA 0:27,09 0:27,09 1974
81 WIECZOREK PIOTR DSQ 1982
82 WIECZOREK MARIUSZ DSQ 1981
GR II
M NR. START NAZWISKO I IMI  MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 62 OLSZEWSKI KRZYSZTOF SZCZAWNICA 0:19,80 0:19,80 1960
2 65 PALICHLEB KRZYSZTOF KRAK覹 0:20,15 0:20,15 1964
3 70 GIENICA J覼KOWY MICHA 0:20,34 0:20,34 1960
4 67 NOWAK J覼EF 0:24,43 0:24,43 1959
5 69 ZIELI裇KI STANISW 0:25,03 0:25,03
61 WYL石EK DARIUSZ  1964
63 WR覤EL JANUSZ WARSZAWA 1964
64 JELONEK KRZYSZTOF 1963
GR III
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 56 GAJEWSKI WOJCIECH ZAKOPANE 0:19,40 0:19,40 1957
2 53 MARSZALIK ZDZISW SHERBROOKE 0:20,51 0:20,51 1951
3 51 PALIK MAREK KRAK覹 0:21,03 0:21,03 1957
4 52 STACH覹 STANISW PRZEMY孡 0:21,91 0:21,91 1949
5 54 URBANOWICZ JACEK 0:23,49 0:23,49
6 55 LE孨IAKIEWICZ JANUSZ ZAKOPANE 0:23,52 0:23,52 1957
7 57 G覴Z ANDRZEJ ZAKOPANE 0:27,89 0:27,89 1958
GR IV
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
1 42 GUDZELAK STANISW PRZEMY孡 0:20,38 0:20,38 1948
2 47 W覬CIAK ZBYSZEK 0:21,12 0:21,12 1947
3 43 KUNKIEWICZ ADOLF PRZEMY孡 0:21,99 0:21,99 1945
4 48 MARASEK ADAM ZAKOPANE 0:22,17 0:22,17 1947
5 39 BORKOWSKI ADAM 0:22,72 0:22,72 1946
6 46 KUCIA ZBIGNIEW 0:22,85 0:22,85 1942
7 45 KOBYLA裇KI WITOLD ZAKOPANE 0:22,96 0:22,96 1945
8 41 CAA KRZYSZTOF BIA DUNAJEC 0:23,34 0:23,34 1946
9 37 CHILECKI PIOTR 0:24,65 0:24,65 1945
10 44 P蔇ZIMク JAN ZAKOPANE 0:30,56 0:30,56 1943
GR V
M NR. START NAZWISKO I IMI SURNAME NAME MIEJSCOWO屍 1.PRZEJ.1 RUN %CZNY ROK
m.ss.dd m.ss.dd
36 WR覤EL STANISW BIELSKO BIA DNS 1932

[1]
Piotr:

Footer