Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2003/2004
WYNIKI OFICJALNE
OTWARTE MISTRZOSTWA AMATOR覹 DOLNEGO 孡KA
W SLALOMIE GIGANCIE
Eliminacje do Mistrzostw Polski
Kamienica, 21.02.2004 r.


Organizatorzy:
Bystrzyckie Centrum Kultury Fizycznej
Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Czarna G髍a"
Stacja Narciarska KAMIENICA

Jury zawod體:
Lucjan Morajda - Delegat Techniczny PZN
Agnieszka Binkowska - Kierownik zawod體
Rados砤w Naumowicz - S阣zia Rozjemca

Dane techniczne:
Stok narciarski przy wyci筭u nr 1 Stacji Narciarskiej Kamienica
R罂nica wzniesie; 111 m
Ilo滄 bramek: I przejazd - 17; II przejazd - 16
Ustawiacze:
I i II przejazd: Maciej Makowski i Lucjan Morajda
temp. powietrza: - 7 st. C, s硂necznie, silny porywisty wiatr
 

WYNIKI OFICJALNE
Kobiety
Grupa II 36-45 lat (rok ur. 1959-1968)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
10
Afeltowicz Urszula
1960
AKN Wroc砤w
00:39,71
00:39,71
2
Krzy縜niak Ewa
1963
Wroc砤w
nie start.
nie start.
nie start.
Grupa I 18-35 lat (rok ur. 1969-1986)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
28
Liwska Joanna
1969
Wroc砤w
00:32,89
00:32,89
2
21
Lassota Joanna
1973
Krak體
00:33,91
00:33,91
3
11
Afeltowicz Agata
1984
AKN Wroc砤w
00:35,39
00:35,39
4
39
Guska Natalia
1986
Radk體
00:38,32
00:38,32
5
16
砪ik Maria
1974
Warszawa
00:38,54
00:38,54
6
13
Kry駍ka Agnieszka
1977
Warszawa
00:40,58
00:40,58
Morajda Genowefa
1979
SSZ "宯ie縩ik"
nie start.
nie start.
Pruszowska Jolanta
1973
Tarrnowskie G髍y
nie start.
nie start.
M昕czy焠i
Grupa V 66 i wi阠ej lat (rok ur. 1938 i starsi)
1
33
Sajewicz Leszek
1935
Wroc砤w
00:37,55
00:40,59
01:18,14
Augustynik Maciek
1938
L筪ek Zdr骿
nie start.
nie start.
nie start.
Grupa IV 56-65 lat (rok ur. 1939-1948)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
35
Kowalski Zbigniew
1948
Wa砨rzych
00:33,46
00:39,40
01:12,86
Rastal Andrzej
1950
nie start.
nie start.
nie start.
Grupa III 46-55 lat (rok ur. 1949-1958)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
26
Badura Jacek
1956
Wroc砤w
00:28,37
00:31,28
00:59,65
2
34
Gara Krzysztof
1956
Wa砨rzych
00:30,69
00:33,27
01:03,96
3
8
Charpantidis Grygory
1952
AKN Wroc砤w
00:31,42
00:33,69
01:05,11
4
43
Rapacz Jerzy
1954
Stronie 宭箂kie
00:32,62
00:34,00
01:06,62
23
Morajda Lucjan
1956
SN "Czarna G髍a"
nie start.
nie start
nie start.
Taniukiewicz
SN "Czarna G髍a"
nie start.
nie start
nie start.
Lech
SN "Czarna G髍a"
nie start.
nie start
nie start.
Karniszew
SN "Czarna G髍a"
nie start.
nie start
nie start.
Mandela W硂dzimierz
1956
Wa砨rzych
nie start.
nie start
nie start.
Popiel Pawe
1951
Nowa Ruda - S硊piec
nie start.
nie start
nie start.
Grupa II 36-45 lat (rok ur. 1959-1968)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
4
Afeltowicz Bernard
1960
AKN Wroc砤w
00:28,56
00:31,17
00:59,73
2
51
Burliga Andrzej
1967
寃iebodzice
00:29,38
00:31,78
01:01,16
3
49
Skowro駍ki Tadeusz
1960
Kowary
00:29,23
00:32,00
01:01,23
4
50
Warzecha Wac砤w
1962
Kowary
00:29,34
00:32,18
01:01,52
5
37
W箂 Jaros砤w
1961
Nowa Ruda
00:30,28
00:31,54
01:01,82
6
36
Malison Rafa
1966
Wa砨rzych
00:30,57
00:32,91
01:03,48
7
32
Sajewicz kasz
1964
Wroc砤w
00:30,70
00:33,55
01:04,25
8
7
Golonka Pawe
1964
Wa砨rzych
00:31,85
00:32,73
01:04,58
9
17
Makowski Krzysztof
1966
Bystrzyca K
00:31,27
00:33,95
01:05,22
10
31
Sajewicz Piotr
1967
Wroc砤w
00:33,36
00:33,72
01:07,08
11
1
Krzy縜niak Andrzej
1963
Wroc砤w
00:32,02
00:35,93
01:07,95
12
19
Szulc Piotr
1963
Wroc砤w
00:32,92
00:35,51
01:08,43
13
46
D阞ski Robert
1964
L筪ek Zdr骿
00:34,99
00:35,85
01:10,84
14
30
Dobosz Zbigniew
1962
Wroc砤w
00:34,70
00:36,20
01:10,90
15
9
Mielecki Leszek
1959
AKN Wroc砤w
00:33,95
00:37,70
01:11,65
27
Liwski Marek
1966
Wroc砤w
dyskw.
00:34,18
47
Go砤szewski Grzegorz
1967
寃iebodzice
nie uko
dyskw.
44
Wojtylak Piotr
1964
Wroc砤w
nie uko
nie start
nie start.
Wilczy駍ki Jaros砤w
1960
Jelenia G髍a
nie start.
nie start
nie start.
Wyl昕ek Dariusz
1964
Sosnowiec
nie start.
nie start
nie start.
Klimczak Leszek
1963
Tarnowskie G髍y
nie start.
nie start
nie start.
Tarasek Maciej
1966
Tarnowskie G髍y
nie start.
nie start
nie start.
G箂ior Roman
1968
Szklarska Por阞a
nie start.
nie start
nie start.
Osmelak Zbigniew
1962
Spalona
nie start.
nie start
nie start.
Grupa I 18-35 lat (rok ur. 1969-1986)
Miejsce
Nr start
Nazwisko i imi
rok ur.
miejscowo滄
I przej.
II przej.
SUMA
1
5
Wilczy駍ki Maciej
1986
Jelenia G髍a
00:28,34
00:31,64
00:59,98
2
15
砪ik Rafa
1974
Warszawa
00:29,10
00:31,33
01:00,43
3
18
G髍nowicz Ryszard
1969
Sopot
00:29,75
00:31,36
01:01,11
4
38
Malik Micha
1985
Nowa Ruda
00:29,95
00:31,32
01:01,27
5
12
Zi蟪kowski Marcin
1975
Warszawa
00:30,27
00:31,64
01:01,91
6
6
Kalisz Piotr
1986
Jelenia G髍a
00:29,66
00:33,05
01:02,71
7
20
Berendt Wojciech
1970
Wroc砤w
00:29,54
00:33,17
01:02,71
8
14
Kwiatkowski Krystian
1980
Warszawa
00:29,37
00:34,01
01:03,38
9
22
Lewacki Krystian
1985
SN Kamienica
00:31,52
00:34,82
01:06,34
10
24
Kabarowski J阣rzej
1979
Wroc砤w
00:31,15
00:35,71
01:06,86
11
29
Golonka Piotr
1982
Wroc砤w
00:32,93
00:35,89
01:08,82
12
42
Wi渘iewski Dawid
1982
Wa砨rzych
00:33,20
00:36,26
01:09,46
13
2
苭ikowski S砤womir
1970
Wroc砤w
00:32,89
00:36,81
01:09,70
14
25
Waszczuk Karol
1984
Wodzis砤w 宭箂ki
00:32,67
00:38,50
01:11,17
15
45
Tarkowski Artur
1978
Lublin
00:34,93
00:37,9
01:12,87
16
3
Szaryj Andrzej
1974
Wroc砤w
00:33,17
00:45,30
01:18,47
17
41
Fr筩kiewicz Maciej
1986
Wroc砤w
00:33,57
00:46,01
01:19,58
18
40
Fr筩kiewicz Jan
1986
Wroc砤w
00:32,03
dyskw.
dyskw.
48
Muciek Pawe
1971
Wroc砤w
00:32,19
dyskw.
dyskw.
Branicki Krzysztof
1985
Sosnowiec
nie start.
nie start.
nie start.
czaj Kamil
1978
SSZ "宯ie縩ik"
nie start.
nie start.
nie start.
Pruszowski Jaros砤w
1969
Gliwice
nie start.
nie start.
nie start.
Kubica Pawe
1969
Bielsko-Bia砤
nie start.
nie start.
nie start.
Ginter Grzegorz
1987
Wroc砤w
nie start.
nie start.
nie start.
Ogielski J髗ef
1985
Wroc砤w
nie start.
nie start.
nie start.
Ejsymont kasz
1981
Szklarska Por阞a
nie start.
nie start.
nie start.
Kie縰 Jacek
1975
Karpacz
nie start.
nie start.
nie start.
Do zawod體 zg硂si硂 si 75 os骲
Uko馽zy硂 46 os骲
Delegat Techniczny PZN
Lucjan Morajda

Footer