Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2003/2004
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATOR覹 2004
WYNIKI - SLALOM GIGANT
 
         
  KOBIETY      
         
         
         
  Grupa IRoczniki 1969-1986      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Bernas Agnieszka 0:24,28 27 1982
2 Wo焠iak Jolanta 0:24,36 39 1985
3 Libera Aleksandra 0:24,42 33 1970
4 Gabriel Iwona 0:24,60 45 1980
5 Machalica Katarzyna 0:24,69 44 1986
6 Pasicka Kasia 0:24,89 38 1983
7 Wierusz Weronika 0:25,05 29 1982
8 Trzebunia Niebies Bozena 0:25,06 30 1970
9 K硂poci駍ka Katarzyna 0:25,08 49 1983
10 Zachwieja Joanna 0:25,15 51 1979
11 Szczerska Kinga 0:25,54 46 1986
12 Pasicka Magda 0:25,85 42 1978
13 Machalica Joanna 0:26,08 28 1985
14 Kwapi駍ka Karolina 0:26,11 41 1985
15 Zamoyska Maria 0:26,35 34 1974
16 Ba駅owska Julita 0:27,20 31 1979
17 Leja Ma砱orzata 0:27,79 32 1986
18 Zaj筩 Anna 0:27,93 52 1979
19 Kry駍ka Agnieszka 0:28,09 37 1977
20 Pilch Marta 0:29,07 50 1981
21 Widlarz Joanna 0:30,47 40 1975
  Winiarska Agata DNS 26 1985
  Lechowicz Joanna DNS 36 1986
  Klepacka Anna DQ 47 1977
  Klepacka Ma砱orzata DQ 48 1980
         
         
         
  Grupa IIRoczniki 1959-1968      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Leonowicz Agnieszka 0:24,40 14 1963
2 Mi渘iakiewicz Bo縠na 0:26,23 12 1967
3 Szybist Nina 0:30,57 16 1960
4 G髍ecka Anna 0:30,93 13 1965
5 Lachowska Ma砱orzata 0:32,06 15 1962
  Horo Wioletta DNS 11 1966
         
         
         
  Grupa IIIRoczniki 1958*      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Kaczmarek El縝ieta 0:24,48 1 1952
2 Dzi骲 El縝ieta 0:26,86 2 1948
         
         
         
         
  Grupa0Roczniki 1987 - 1991      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Pluta Agnieszka 0:24,59 81 1988
2 Lenik Joanna 0:24,88 79 1991
3 Pluta Ola 0:24,92 80 1989
4 Hajduk Ewelina 0:25,40 75 1988
5 Wolska Martyna 0:25,67 77 1987
6 Mastalska Karolina 0:25,78 71 1990
7 Hyjek Weronika 0:26,15 73 1988
8 Zwijacz Monika 0:26,19 74 1990
9 Staszel Anna 0:26,68 76 1988
10 Obidowicz Agata 0:27,20 72 1987
11 Biernat Kinga 0:27,35 78 1990
         
         
         
  M石CZY廚I      
         
         
  Grupa IRoczniki 1969-1986      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Dyl筭 Grzegorz 0:21,37 231 1977
2 Szymura Rafa 0:21,40 256 1982
3 Smajdor Jarek 0:21,49 207 1971
4 G髍ka Pawe 0:21,60 182 1977
5 Sojka Micha 0:22,14 205 1971
6 Nie Maciej 0:22,30 221 1979
7 Kotynia Konrad 0:22,35 218 1986
8 砪ik Rafa 0:22,51 216 1974
9 Mr髗ekPawe 0:22,56 245 1969
10 Jasi駍ki Olek 0:22,63 215 1983
11 Zachwieja Tomasz 0:22,64 263 1982
12 Ptak Bartek 0:22,87 233 1971
13 Gurbiel Lech 0:23,04 229 1979
14 Zi蟪kowski Marcin 0:23,06 214 1975
15 G髍ka Piotr 0:23,11 183 1979
16 Leonowicz Kasper 0:23,29 255 1985
17 G硂wacki Rafa 0:23,40 206 1977
18 Szczepaniak Marcin 0:23,56 237 1978
19 G阞ala Wojciech 0:23,75 249 1982
20 Kwiatkowski Krystian 0:23,78 225 1980
21 Pyzowski Szymon 0:23,99 253 1986
22 Duda Andrzej 0:24,05 232 1972
23 Zasadni Marek 0:24,11 224 1979
24 Kolibski Marek 0:24,18 227 1984
25 Jonkisz Jakub 0:24,22 261 1976
26 Gogolewski Bartosz 0:24,25 260 1971
27 Glonek Micha 0:24,41 266 1979
28 Sitarz Jaros砤w 0:24,46 272 1973
29 Ciborowski Damian 0:24,58 234 1973
30 Stoczewski Maciej 0:24,69 258 1984
31 Fr筩zek Piotr 0:24,77 239 1970
32 Ligocki Tomasz 0:24,85 251 1969
33 Wojtczak Jacek 0:24,86 250 1974
34 Robotycki Filip 0:25,13 257 1971
35 Z硂towski Oskar 0:25,61 226 1983
36 Nag髍ski Marcin 0:25,69 252 1978
37 W骿cik Miros砤w 0:25,79 238 1979
37 Kazek Jarek 0:25,79 248 1986
39 Nizio砮k Maciej 0:25,87 264 1971
40 Tarkowski Artur 0:25,91 189 1978
41 Wajs Dariusz 0:26,48 228 1973
42 Rad硂wski Rafa 0:26,58 223 1972
43 W箂ik Marcin 0:26,85 181 1976
44 Tomczyk Marcin 0:27,01 212 1973
45 Klimczak kasz 0:27,29 265 1977
46 Krupnicki Maciej 0:27,65 254 1982
47 Pi箃kowski Pawe 0:27,94 259 1975
48 Kopta Adam 0:30,18 213 1971
  Winiarski Miko砤j DNS 201 1986
  Klimczak kasz DNS 243 1977
  K砤put Piotr W 219 1974
  Kalisz B砤縠j DNS 202 1982
  Bialik Marcin DNS 203 1970
  Kubala Rafa DNS 240 1970
  Bartman Maciej W 204 1981
  Chmielarski Maciej DNS 220 1981
  Gawro駍ki Bartosz DNS 222 1980
  Rachwa Wojciech W 230 1982
  J阫ot Mateusz DNS 209 1984
  Piku砤 Janusz DNS 210 1969
  Sarapata Grzegorz DNS 208 1973
  Sowa Maciej DNS 211 1974
  Wiercioch kasz W 236 1985
  Starzyk Andrzej DNS 217 1981
  Macyszyn Marek DNS 241 1976
  Pawlik Szymon W 244 1984
  G髍nicki Piotr DNS 242 1971
  Kukie砤 Micha W 235 1986
  Majewski kasz W 179 1986
  Przeciechowski Micha W 180 1980
  Kobyla駍ki Mariusz W 262 1980
         
         
  Grupa IIRoczniki 1959-1968      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Olszewski Krzysztof 0:21,21 172 1960
2 Zaj筩Piotr 0:21,49 162 1963
3 CembalaRyszard 0:21,94 167 1967
4 Palichleb Krzysztof 0:22,49 176 1963
5 Cichy Tomasz 0:22,58 177 1962
6 Mi渘iakiewicz Tomasz 0:22,97 170 1967
7 Wydro Wojciech 0:23,36 190 1968
8 Pi箃kowski Andrzej 0:23,59 191 1964
9 Krasi駍ki Micha 0:23,92 186 1959
10 Jurczyk Grzegorz 0:24,98 184 1964
11 Broekere Krzysztof 0:25,35 188 1959
12 Ka硍a Tomasz 0:26,49 185 1965
13 Pakosz Robert 0:26,77 187 1966
14 Ruta Witold 0:26,78 247 1967
15 Kawiorski Marek 0:27,34 169 1966
16 R阣ziak Andrzej 0:29,38 192 1966
17 Kucharczyk Krzysztof 0:29,60 178 1964
18 Urba Henryk 0:36,56 163 1962
Jelonek Krzysztof W 173 1963
Nadolnik Tomasz DNS 168 1968
MakuchTadeusz DNS 166 1965
痑rowWojciech DNS 174 1965
Horo Grzegorz DNS 171 1959
Chyla Marek DNS 164 1963
Rzeszut Pawe W 175 1968
Falkowicz Bohdan DQ 246 1962
         
         
         
  Grupa IIIRoczniki 1949-1958      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Mika Edward 0:24,36 136 1951
2 Marszalik Zdzis砤w 0:24,49 123 1951
3 Nowacki Pawe 0:24,69 125 1955
4 G硂dek Jerzy 0:24,99 120 1952
5 Probulski Zbigniew 0:25,08 126 1953
6 Kukucz Jerzy 0:25,42 129 1952
7 Pyzowski Andrzej 0:25,43 133 1955
8 Ma硑sa Wies砤w 0:26,14 127 1958
9 Czapura Zbigniew 0:26,16 131 1956
10 Jagielak Janusz 0:27,08 132 1957
11 Gajewski W硂dzimierz 0:27,12 135 1951
12 Zi阞a Krzysztof 0:27,63 122 1951
13 Przewo焠iak Leszek 0:28,08 128 1953
14 Hoffman Janusz 0:32,01 134 1951
W骿cik Jurek DNS 121 1954
Kotynia Janusz DNS 130 1956
Wierusz Marcin DNS 124 1953
         
         
  Grupa IVRoczniki 1939-1948      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 K砤put Franciszek 0:24,83 112 1942
2 W骿ciak Zbigniew 0:25,07 116 1946
3 StefanMarek 0:25,16 111 1940
4 Listwan Jan 0:25,86 114 1940
5 Targosz Leszek 0:26,63 340 1941
6 Kobyla駍ki Witold 0:26,83 119 1947
7 Jak骲czak Krzysztof 0:26,95 118 1942
8 Zubek Kazimierz 0:28,15 341 1939
9 Chowaniec W砤dys砤w 0:28,70 342 1940
10 W骿towicz J髗ef 0:30,76 115 1945
Lechowicz Waldemar DNS 113 1941
Widurek W砤dys砤w W 117 1947
         
         
  Grupa VRoczniki 1938 +      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Koprzak J髗ef 0:27,46 101 1935
         
         
  Grupa 0Roczniki 1987-1991      
         
msc Nazwisko i Imie Wynik Nr startowy Rok Ur
1 Kotynia Maksymilian 0:22,88 302 1988
2 Marzec Sebastian 0:23,51 321 1991
3 Mirek Piotr 0:24,28 309 1988
4 Miko砤jczyk Maciej 0:24,52 313 1988
5 Buksa kasz 0:25,07 318 1989
6 Zwijacz Dawid 0:25,30 311 1987
7 Buksa Przemys砤w 0:25,72 317 1990
8 Lenik Micha 0:25,88 322 1987
9 Hellstein Piotr 0:26,03 307 1988
10 Ole kasz 0:26,39 314 1989
11 Moscicki Filip 0:26,67 306 1989
12 G髍ecki Piotr 0:26,84 320 1990
13 G髍ecki Maciej 0:27,58 319 1991
14 Kwiatkowski Arkadiusz 0:27,64 303 1990
15 Szostek Maciej 0:27,79 305 1987
16 Mr髗ek Tymoteusz 0:27,81 323 1991
17 Buksa Jakub 0:28,01 316 1991
18 Polak Adam 0:28,05 310 1991
19 Ole Konrad 0:33,16 315 1991
Jelonek Micha DNS 301 1989
Palichleb Pawe DNS 304 1991
Karkula Konrad W 308 1991
Miko砤jczyk Mateusz W 312 1987

Footer