Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2004/2005
Mistrzostwa Amator體
Dolnego 宭箂ka
w Slalomie Gigancie
Eliminacje do Mistrzostw Polski
Kamienica 05.02.2005
Komunikat ko馽owy
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 44 Kowalski Zbigniew 1948 M 4 Wa砨rzych 00:31,89 00:36,19 01:08,08
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 12 Knapik Iwona 1959 K 3 Wroc砤w 00:32,75 00:36,24 01:08,99
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 41 Baraba Stanis砤w 1959 M 3 Lubin 00:27,74 00:30,29 00:58,03
2 23 Badura Jacek 1956 M 3 Wroc砤w 00:27,68 00:30,46 00:58,14
3 26 Morajda Lucjan 1956 M 3 Mi阣zyg髍ze 00:29,11 00:32,60 01:01,71
4 4 Gilowski Andrzej 1955 M 3 Pozna 00:30,02 00:32,70 01:02,72
5 13 Domin Marek 1954 M 3 mianki 00:30,04 00:32,83 01:02,87
6 45 Rasztar Andrzej 1950 M 3 Wa砨rzych 00:30,48 00:32,67 01:03,15
7 40 Misiewicz Janusz 1956 M 3 Wroc砤w 00:30,82 00:32,85 01:03,67
8 42 Charpantidis Gregory 1952 M 3 Wroc砤w 00:30,78 00:33,01 01:03,79
9 43 Mielecki Leszek 1959 M 3 Wroc砤w 00:31,25 00:34,33 01:05,58
10 14 Markowski Edward 1950 M 3 Wroc砤w 00:35,65 00:38,30 01:13,95
11 37 Lesiczka Jacek 1954 M 3 Wroc砤w 01:06,05 00:35,97 01:42,02
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 49 Liwska Joanna 1969 K 2 Wroc砤w 00:28,08 00:30,96 00:59,04
2 57 Afeltowicz Uszula 1960 K 2 Wroc砤w 00:34,86 00:37,87 01:12,73
3 60 Guska El縝ieta 1962 K 2 Radk體 00:44,00 00:43,86 01:27,86
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 19 Rawicki Marek 1961 M 2 Wroc砤w 00:27,54 00:29,82 00:57,36
2 35 Skowro駍ki Tadeusz 1960 M 2 Kowary 00:27,50 00:30,18 00:57,68
3 56 Afeltowicz Bernard 1960 M 2 Wroc砤w 00:27,85 00:30,34 00:58,19
4 21 Sajewicz kasz 1964 M 2 Wroc砤w 00:27,91 00:30,69 00:58,60
5 16 Milka Piotr 1963 M 2 Zabrze 00:29,32 00:30,99 01:00,31
6 50 Liwski Marek 1966 M 2 Wroc砤w 00:29,43 00:32,03 01:01,46
7 1 W箂 Jaros砤w 1961 M 2 Nw. Ruda 00:29,18 00:32,32 01:01,50
8 54 Go砤szewski Grzegorz 1967 M 2 寃idnica 00:28,87 00:33,74 01:02,61
9 9 Krzymie Tomasz 1963 M 2 Warszawa 00:29,86 00:33,33 01:03,19
10 18 Dobosz Zbigniew 1962 M 2 Wroc砤w 00:31,34 00:33,59 01:04,93
11 29 痚rebecki Maciej 1961 M 2 L筪ek Zdr骿 00:30,29 00:35,62 01:05,91
12 61 Jarz阞ski Arkadiusz 1966 M 2 Mi阣zyg髍ze 00:30,57 00:40,37 01:10,94
13 36 Puterko Jacek 1969 M 2 K硂dzko 00:30,32 00:45,25 01:15,57
  20 Ws蟪 Krzysztof 1962 M 2 Wroc砤w 00:26,06 n. uk n. klas
  10 Golonka Pawe 1964 M 2 Wa砨rzych 00:32,24 nie start n. klas
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 27 Lassota Joanna 1973 K 1 Krak體 00:31,84 00:32,86 01:04,70
2 34 Zaczyk Dorota 1976 K 1 Polanica Zdr. 00:31,20 00:33,61 01:04,81
3 2 Guska Natalia 1986 K 1 Radk體 00:32,57 00:33,80 01:06,37
4 58 Afeltowicz Agata 1984 K 1 Wroc砤w 00:32,54 00:34,80 01:07,34
                   
L.p Nr start Nazwisko i Imi Rok ur.   Kat Miejscowo滄 Czas I Czas II Suma
1 32 Jurkowski Tomasz 1978 M 1 Warszawa 00:27,24 00:29,40 00:56,64
2 28 Zi蟪kowski Marcin 1975 M 1 Warszawa 00:27,13 00:30,46 00:57,59
3 51 Muciek Pawe 1971 M 1 Wroc砤w 00:28,70 00:30,44 00:59,14
4 25 Kr髄 Rados砤w 1979 M 1 Warszawa 00:28,63 00:30,99 00:59,62
5 24 Lewacki Krystian 1985 M 1 Wroc砤w 00:28,46 00:31,29 00:59,75
6 48 nowy kasz 1974 M 1 Wroc砤w 00:28,68 00:31,47 01:00,15
7 52 Kwiek Karol 1987 M 1 Bielawa 00:29,40 00:31,89 01:01,29
8 3 Orczyk Jakub 1987 M 1 Nw. Ruda 00:28,75 00:32,56 01:01,31
9 8 Berendt Wojciech 1970 M 1 Wroc砤w 00:29,66 00:31,77 01:01,43
10 6 Maciejewski Mariusz 1975 M 1 K硂dzko 00:29,58 00:32,24 01:01,82
11 46 Bednarek Piotr 1970 M 1 Warszawa 00:29,40 00:33,12 01:02,52
12 7 Majewski Rafa 1982 M 1 Bystrzyca K. 00:29,87 00:32,72 01:02,59
13 62 Pa渒o Krzysztof 1987 M 1 Bystrzyca K. 00:29,73 00:34,83 01:04,56
14 30 Nowicki Marek 1971 M 1 K硂dzko 00:32,25 00:32,88 01:05,13
15 39 痷rowski Marcin 1972 M 1 Wroc砤w 00:31,59 00:34,68 01:06,27
16 31 Walczak Robert 1972 M 1 K硂dzko 00:31,27 00:35,07 01:06,34
17 17 Golonka Piotr 1982 M 1 Wroc砤w 00:33,52 00:33,04 01:06,56
18 22 Betka Robert 1972 M 1 Miejska G髍ka 00:33,16 00:35,22 01:08,38
19 15 Markowski Krzysztof 1987 M 1 Wroc砤w 00:34,77 00:36,90 01:11,67
  33 Zaczyk Wojciech 1977 M 1 Polanica Zdr. 00:27,31 n. uk. n. klas
  53 Tarkowski Artur 1978 M 1 Lublin n.uk.   n. klas
  55 Trzop Rafa 1975 M 1 Wroc砤w n.uk.   n. klas
  5 Dr筭 Grzegorz 1977 M 1 Stronie 宭箂kie wyc 00:34,08 wyc.
  59 Fr筩kiewicz Jacek 1987 M 1 Wroc砤w 00:28,84 00:31,52 PK
Do zawod體 zg硂si硂 si: 58 zawodnik體
Zawody uko馽zy硂: 52 zawodnik體
Zawodnicy PK: 1
Dane techniczne:
r罂nica wzniesie: 104 m
liczba bramek: 16
Delegat techniczny PZN: Kierownik zawod體:
Lucjan Morajda Agnieszka Bi駅owska
S阣zia rozjemca:
Maciej Augustynik

Footer