Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2005/2006
Dolno渓箂ka Szko砤 Narciarska "Czarna G髍a" przy Bystrzyckim Centrum

Dolno渓箂ka Szko砤 Narciarska "Czarna G髍a" przy Bystrzyckim Centrum

 

 

Kultury Fizycznej

 

 

 

 

 

O渞odek G髍ski "Czarna G髍a" S.A. w Siennej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jury zawod體:

 

 

 

 

 

Delegat Techniczny PZN -Lucjan Morajda

 

 

 

 

 

Kierownik Zawod體 - Micha Warcho

 

 

 

 

 

S阣zia Rozjemca - Rados砤w Naumowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane Techniczne:

 

 

 

 

 

Trasa C FIS w O渞odku G髍skim "Czarna G髍a" S.A. w Siennej

 

 

 

 

r罂nica wzniesie: 190 m

 

 

 

 

 

ilo滄 bramek: 24

 

 

 

 

 

ustawiacz: Lucjan Morajda

 

 

 

 

 

Temperatura powietrza: - 8 st. C bezwietrznie, s硂necznie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI OFICJALNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobiety

 

 

 

 

 

 

Grupa II 36 - 45 lat (rok ur. 1970 - 1961)

 

 

 

 

 

Grupa III 46 i wi阠ej lat (rok ur, 1960-...)

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

miejscowo滄

rok ur.

p砮

kat

czas

1

3

Liwska Joanna

Wroc砤w

1969

k

2

00:49,10

2

58

Filipowicz Marta

Jelenia G髍a

1959

k

3

00:51,08

3

43

Leksycka Czes砤wa

Karpacz

1958

k

3

00:51,84

4

50

Janu Bo縠na

Warszawa

1959

k

3

00:57,69

5

21

Tomaszewska Danuta

Wroc砤w

1959

k

3

01:00,83

6

76

Billi Sylwia

Bielawa

1962

k

2

01:04,78

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa I 18-35 lat (1988 - 1971)

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

miejscowo滄

rok ur.

p砮

kat

czas

1

48

Machowicz Dominika

Opole

1977

k

1

00:52,17

2

56

Afeltowicz Agata

Wroc砤w

1984

k

1

00:52,44

3

35

Lasota Joanna

Krak體

1973

k

1

00:52,77

4

13

Kocy砤 Anna

Dzier縪ni體

1988

k

1

00:53,88

5

10

Guska Sandra

Radk體

1988

k

1

00:55,32

6

46

Stadnicka Kornelia

Wroc砤w

1974

k

1

00:57,63

 

 

 

 

 

 

 

 

M昕czy焠i

 

 

 

 

 

 

Grupa III 46-55 lat (1960-1951)

 

 

 

 

 

Grupa IV 56 i wi阠ej lat (rok ur. 1950-...)

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start

 

miejscowo滄

rok ur.

p砮

kat

czas

1

51

Badura Jacek

Wroc砤w

1956

m

3

00:46,27

2

72

Baraba Stanis砤w

Lubin

1959

m

3

00:47,37

3

55

Afeltowicz Bernard

Wroc砤w

1960

m

3

00:47,57

4

38

Domin Marek

mianki

1954

m

3

00:48,98

5

77

Charpantidis Grygory

Wroc砤w

1952

m

3

00:50,03

6

1

Sobo駍ki Marian

Gliwice

1944

m

4

00:50,45

7

12

G硂dek Jerzy

Pozna

1952

m

3

00:51,62

8

63

Morajda Lucjan

Bystrzyca K.

1956

m

3

00:53,00

9

33

Wo焠ica Andrzej

Ziemnice

1952

m

3

00:53,08

10

49

Janu Wies砤w

Warszawa

1953

m

3

00:53,56

11

78

Mielecki Leszek

Wroc砤w

1959

m

3

00:53,78

12

75

Taniukiewicz Zbigniew

Nowa Ruda

1947

m

4

00:54,21

13

54

Pietrykowski Bogdan

Wroc砤w

1955

m

3

00:54,25

14

73

Gmerek Jacek

Jelenia G髍a

1952

m

3

00:54,46

15

81

Chojda Roman

Gdynia

1955

m

3

00:56,90

16

16

Fedyszyn Mieczys砤w

Wroc砤w

1959

m

3

00:58,33

17

26

Ni渘iewicz Witold

Jelcz-Laskowice

1957

m

3

00:58,43

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa II 36 - 45 lat (1970 - 1961)

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start

 

miejscowo滄

rok ur.

p砮

kat

czas

1

30

P硂馽zak Jaros砤w

Pozna

1970

m

2

00:46,49

2

6

Gro Janusz

Jug體

1962

m

2

00:46,57

3

29

Elzanowski Tomasz

Pozna

1970

m

2

00:46,69

4

70

Milka Piotr

Zabrze

1963

m

2

00:47,02

5

52

Rawicki Marek

Wroc砤w

1961

m

2

00:47,03

6

59

Zahorski Cezary

Piechowice

1961

m

2

00:48,45

7

15

Siero Roman

Wroc砤w

1965

m

2

00:48,93

8

7

Polak Mieczys砤w

Ludwikowice

1962

m

2

00:49,93

9

39

Wojtylak Piotr

Wroc砤w

1964

m

2

00:50,49

10

9

W箂 Jaros砤w

Nowa Ruda

1961

m

2

00:50,72

11

40

Golonka Pawe

Wa砨rzych

1964

m

2

00:50,87

12

53

Jarz阞ski Arkadiusz

Mi阣zyg髍ze

1966

m

2

00:50,96

13

34

Berendt Wojciech

Wroc砤w

1970

m

2

00:51,01

14

67

Buczek Piotr

Krosnowice

1970

m

2

00:52,27

15

69

Makowski Krzysztof

Bystrzyca K.

1966

m

2

00:53,03

16

74

Jendrzejewski Jacek

Wroc砤w

1961

m

2

00:54,01

17

4

Giemza Marcin

Wroc砤w

1967

m

2

00:54,99

18

18

Wjewoda Mariusz

Wroc砤w

1962

m

2

00:55,03

19

14

Kocy砤 Waldemar

Dzier縪ni體

1961

m

2

01:07,44

20

25

Zygm箃 Jaros砤w

Jelcz-Laskowice

1970

m

2

01:09,14

 

17

Borowiec Andrzej

Wroc砤w

1967

m

2

DNF

 

19

Dudzik Micha

Warszawa

1967

m

2

DNF

 

20

Kurach Piotr

Warszawa

1965

m

2

DNF

 

80

Go砤szewski Grzegorz

寃idnica

1967

m

2

DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa I 18-35 lat (1988-1971)

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start

Nazwisko i imi

miejscowo滄

rok ur.

p砮

kat

czas

1

60

Zahorski Piotr

Piechowice

1988

m

1

00:45,75

2

27

砪ik Rafa

Warszawa

1974

m

1

00:46,18

3

32

Elzanowski Marek

Pozna

1975

m

1

00:46,32

4

57

Afeltowicz Jacek

Wroc砤w

1988

m

1

00:47,48

5

28

Kwiatkowski Krystian

Warszawa

1980

m

1

00:47,81

6

5

nowy kasz

Wroc砤w

1974

m

1

00:47,85

7

71

G硂wacki Maciej

Zabrze

1986

m

1

00:47,85

8

22

Wo砪zyk Maciej

Szklarska Por阞a

1984

m

1

00:48,38

9

62

Lewacki Krystian

Wroc砤w

1985

m

1

00:49,07

10

68

Burchard Ziemis砤w

Krosnowice

1974

m

1

00:49,12

11

66

Jurkowlaniec Miko砤j

Wroc砤w

1988

m

1

00:49,20

12

65

Ka砫onek Damian

Gliwice

1971

m

1

00:49,28

13

45

Biniek Pawe

Bystrzyca K.

1984

m

1

00:49,83

14

8

czaj Kamil

Mi阣zyg髍ze

1978

m

1

00:49,89

15

31

Lewandowski Piotr

Pozna

1974

m

1

00:50,38

16

37

S硂niewski Adrian

L筪ek Zdr骿

1974

m

1

00:50,88

17

2

Czarkowski Ryszard

Wroc砤w

1982

m

1

00:50,93

18

61

Harasyn Maciej

Wroc砤w

1977

m

1

00:51,11

19

23

Ejsymond kasz

Jelenia G髍a

1981

m

1

00:51,20

20

44

Pop砤wski Tomasz

Karpacz

1975

m

1

00:52,52

21

42

Sroka Bart硂miej

K硂dzko

1987

m

1

00:53,35

22

64

Matusak Micha

Gliwice

1975

m

1

00:57,54

23

11

Kowalczyk Robert

Wroc砤w

1981

m

1

01:05,02

 

36

Maciejewski Mariusz

K硂dzko

1974

m

1

DNF

 

41

Wilgosz Dariusz

K硂dzko

1987

m

1

DNF

 

47

Chachulski Jakub

Wroc砤w

1973

m

1

DNF

 

Footer