Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2005/2006
MISTRZOSTWA POLSKI AMATOR覹 2006 FINA WYNIKI OFICJALNE
MISTRZOSTWA POLSKI AMATOR覹 2006 FINA WYNIKI OFICJALNE

M石CZY廚I


 

GR IV56 lat i wi阠ej (roczniki 1950 i wcze渘iejsze)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas
1
45
Zukowski Ludwik
1948
44,70
2
57
Marek Stefan
1940
45,79
3
47
Tonn Marek
1949
46,32
4
62
Stach體 Stanislaw
1949
46,54
5
54
W骿ciak Zbigniew
1946
46,73
6
66
Stanieczko Marian
1947
46,98
7
52
Binda Zygmunt
1947
47,16
8
50
Wieczorek Henryk
1938
47,54
9
44
Calka Krzysztof
1946
47,65
10
58
Listwan Jan
1940
47,81
11
65
Klimczak Przemyslaw
1947
48,00
12
56
Klaput Franciszek
1942
48,09
13
64
Bobrowski Andrzej
1944
49,68
14
61
Tarnowski Wladyslaw
1949
50,77
15
49
Chowaniec Wladyslaw
1940
50,85
16
46
Jak骲czak Krzysztof
1942
51,24
17
53
Kubica Stanislaw
1933
51,25
18
63
Zielinski Waldemar
1949
52,36
19
55
Lechowicz Waldemar
1941
52,95
20
48
Wr骲el Stanislaw
1932
1:02,48
59
Kunkiewicz Adolf
1945
DNF
60
Sobonski Marian
1944
DNF
51
Kucia Zbigniew
1942
DNS
GR III
46 - 55 lat (roczniki 1960 - 1951)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas
1
90
Gajewski Wojciech
1957
40,94
2
94
Wykrota Leslaw
1955
42,44
3
67
Afeltowicz Bernard
1960
42,61
4
74
Olszewski Krzysztof
1960
42,89
5
93
W骿cik Jerzy
1957
43,51
6
87
Smetana Marek
1954
43,56
7
82
Badura Jacek
1956
43,70
8
77
Kotynia Janusz
1956
43,78
9
80
Blauth Marcin
1956
43,82
10
92
Kwik Roman
1956
45,05
11
85
Krasinski Michal
1959
45,35
12
84
Stojanowski Wojciech
1953
45,55
13
72
Mika Edward
1951
45,73
14
70
Bak Tadeusz
1955
45,80
15
86
Lamers Piotr
1956
45,90
16
73
Czapura Zbigniew
1956
47,00
17
89
Gilowski Andrzej
1955
47,24
18
83
Probulski Zbigniew
1953
47,41
19
69
Malysa Wieslaw
1958
47,97
20
78
Januc Wieslaw
1953
48,89
21
88
Ciolek Roman
1959
49,85
79
Glodek Jerzy
1952
DNF
81
Kalisz Krystian
1952
DNF
76
Malicki Jacek
1956
DSQ
68
Zurawiecki Marek
1958
DNS
95
Ignarowicz Marek
1956
DNS
GR II
36 - 45 lat (roczniki 1970 1961)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas
1
113
Staszkiewicz Adam
1970
40,61
2
110
Makuch Tadeusz
1965
40,70
3
109
Zajac Piotr
1963
41,65
4
114
Cichy Tomasz
1962
41,77
5
111
Tarasek Maciej
1966
42,17
6
118
Kryj Mariusz
1961
43,10
7
100
Palichleb Krzysztof
1964
43,17
8
123
Rakszawski Jacek
1963
43,24
8
126
Kubica Pawel
1969
43,24
10
112
Stanco Jan
1967
43,52
11
125
Klimczak Leszek
1963
43,75
12
105
Talik Zdzislaw
1963
43,77
13
107
Kr髄 Pawel
1968
43,83
14
127
Cieslar Roman
1969
43,92
15
98
Milka Piotr
1963
43,95
16
96
Wydro Wojciech
1968
44,40
17
97
Jakubiec Tadeusz
1962
44,42
18
117
Twar骻 Dariusz
1969
45,73
19
122
Kr髄 Wieslaw
1961
45,75
20
119
Sieron Roman
1965
46,11
21
103
Kubala Rafal
1970
47,99
22
116
Padlewski Witold
1965
48,14
23
106
Kochan Tomasz
1965
48,42
115
Misniakiewicz Tomasz
1967
DNF
102
Rawicki Marek
1961
DSQ
99
Nowacki Jacek
1962
DNS
101
Lubowiecki Tomasz
1969
DNS
104
Zahorski Cezary
1961
DNS
120
Stefanik Przemyslaw
1970
DNS
124
Pikula Janusz
1969
DNS
GR I
18 - 35 lat (roczniki 1988 1971)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas
1
131
Ptak Bartlomiej
1973
40,48
2
138
G髍ka Pawel
1977
41,78
3
139
Wiercioch Lukasz
1986
41,80
4
134
Kotynia Konrad
1986
42,10
5
154
Leonowicz Kasper
1985
42,24
6
148
Kubalanca Wojciech
1980
42,29
7
146
Wrona Dariusz
1986
42,39
8
152
Niedzielski Miroslaw
1979
42,61
9
132
Zuchowicz Wojciech
1980
42,92
10
157
Sierpinski Ludwik
1983
43,38
11
153
Pydych Pawel
1986
43,53
12
150
Smajdor Jaroslaw
1971
43,81
13
129
Wojtczak Jacek
1974
43,86
14
137
Wr骲lewski Jan
1983
44,20
15
149
Niec Maciej
1979
44,30
16
135
Burchard Ziemislaw
1974
44,42
17
130
Lanowy Lukasz
1974
44,74
18
128
Klonowski Wojciech
1973
44,98
145
Wielowieyski Jan
1985
DNF
151
Z髄cik Rafal
1974
DNF
155
Paluch Rafal
1973
DSQ
133
Komorowski Maciej
1977
DNS
136
Kalisz Piotr
1979
DNS
140
Zi髄kowski Marcin
1975
DNS
142
Kalisz Blazej
1981
DNS
143
Zahorski Piotr
1988
DNS
144
Dendys Grzegorz
1972
DNS
156
Afeltowicz Jacek
1988
DNS
DNF
przejazd nieuko馽zony
DSQ
dyskwalifikacja
DNS
zawodnik nie wystartowa

Footer