Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2005/2006

 

 

 

 


Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLUSZKOWCE, 7 stycznia 2006r.

 

 

KL

 

 

 

 

 

KORBIEL覹, 13 stycznia 2006r.

 

 

KO

 

 

 

 

 

WIS, 20 stycznia 2006r.

 

 

WI

 

 

 

 

 

SZCZYRK, 19 lutego 2006r.

 

 

SZ

 

 

 

 

 

ZAWOJA, 20 lutego 2006r.

 

 

ZA

 

 

 

 

 

CZARNA G覴A, 27 lutego 2006r.

 

 

CG

 

 

 

 

 

NOWY TARG, 12 marca 2006r.

 

 

NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKWALIFIKOWANE

 

 

 

 

 

 

 

 

K o b i e t y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR III

46 lat i wi阠ej (roczniki 1960 i wcze渘iejsze)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

2

102

Afeltowicz

Urszula

1960

0:40,31

 

 

KO

6

9

Cicho - Szepczy駍ka

Maria

1946

0:32,84

 

 

NT

1

1

Dzi骲

El縝ieta

1948

0:24,84

 

 

NT

2

58

Filipowicz

Marta

1959

0:51,08

 

 

CG

1

105

Go砫a

Jadwiga

1951

0:36,39

 

 

KO

1

21

Grunt

Aleksandra

1956

0:43.61

 

 

SZ

4

50

Janu

Bo縠na

1959

0:57,69

 

 

CG

2

7

Kaczmarek

El縝ieta

1952

0:25,00

 

 

NT

7

5

Klaput

Jadwiga

1946

0:45,06

 

 

NT

3

43

Leksycka

Czes砤wa

1958

0:51,84

 

 

CG

4

3

gwinienko

Barbara

1959

0:27,42

 

 

NT

5

8

Machalica

Beata

1958

0:31,94

 

 

NT

2

2

Malach

Jolanta

1952

0:57,00

 

 

KL

1

1

Podg髍na

Zuzanna

1952

0:38,27

 

 

KL

3

2

Sroczy駍ka

Katarzyna

1958

0:27,33

 

 

NT

5

21

Tomaszewska

Danuta

1959

1:00,83

 

 

CG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR II

36 - 45 lat (roczniki 1970 1961)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

6

76

Billi

Sylwia

1962

1:04,78

 

 

CG

2

16

Blauth

Monika

1966

0:32.98

 

 

SZ

1

9

Blauth

Monika

1966

0:37,11

 

 

KL

2

2

Blauth

Monika

1966

0:44,78

 

 

ZA

4

27

Boryczko

Ma砱orzata

1964

0:27,28

 

 

NT

3

4

G髍ecka

Anna

1965

0:26,52

 

 

NT

5

25

Grabowska

Joanna

1969

0:35.09

 

 

SZ

5

25

Kochan

Anna

1965

0:30,06

 

 

NT

1

22

Leonowicz

Agnieszka

1963

0:32.23

 

 

SZ

1

26

Leonowicz

Agnieszka

1963

0:22,92

 

 

NT

1

101

Libera

Aleksandra

1970

0:34,45

 

 

KO

1

18

Libera

Aleksandra

1970

0:43,28

 

 

ZA

1

3

Liwska

Joanna

1969

0:49,10

 

 

CG

4

24

Mi渘iakiewicz

Bo縠na

1967

0:34.38

 

 

SZ

2

21

Mi渘iakiewicz

Bo縠na

1967

0:24,53

 

 

NT

3

10

Najsarek

Ewa

1964

0:46,74

 

 

KL

3

23

Pilch

Alicja

1965

0:34.02

 

 

SZ

6

28

Struty駍ka

Lidia

1970

0:36,96

 

 

NT

2

8

Wolfart-Piech牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋牋

Joanna

1961

0:43,57

 

 

KL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GR I

18 - 35 lat (roczniki 1988 1971)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nr start.

Nazwisko

Imi

Rocznik

Czas 1

Czas 2

SUMA

Uwagi

2

56

Afeltowicz

Agata

1984

0:52,44

 

 

CG

3

44

Blaszka

Magdalena

1982

0:22,94

 

 

NT

9

14

Brach

Karolina

1985

0:53,30

 

 

ZA

5

17

Cichy

Sara

1988

0:45,58

 

 

ZA

2

10

Czyszczo

Iwona

1985

0:43,72

 

 

ZA

6

103

Dudek - Paw硂wska

Tamara

1977

0:36,98

 

 

KO

7

108

Duraj

Katarzyna

1987

0:37,49

 

 

KO

1

48

Dzi骲

Daria

1975

0:22,49

 

 

NT

5

26

Gajewska

Katarzyna

1984

0:35,48

 

 

KL

1

82

G硊chowska

Barbara

1984

0:32,71

 

 

WI

5

10

Guska

Sandra

1988

0:55,32

 

 

CG

4

40

Hajduk

Ewelina

1988

0:35,40

 

 

KL

4

54

Hajduk

Ewelina

1988

0:23,19

 

 

NT

6

51

Hyjek

Weronika

1988

0:23,78

 

 

NT

8

12

Janiczek

Anna

1980

0:48,60

 

 

ZA

6

39

Jarosik

Magda

1982

0:35,57

 

 

KL

10

42

Jaszczy駍ka

Ada

1986

0:37,67

 

 

KL

6

12

Kapa砶a

Marta

1988

0:35.97

 

 

SZ

5

49

Klepacka

Anna

1977

0:23,60

 

 

NT

7

41

Klepacka

Ma砱orzata

1980

0:23,90

 

 

NT

1

7

Klepacka

Ma砱orzata

1980

0:43,35

 

 

ZA

2

81

K丑sko

Edyta

1986

0:33,29

 

 

WI

4

13

Kocy砤

Anna

1988

0:53,88

 

 

CG

7

8

Kr髄

Martyna

1984

0:47,34

 

 

ZA

3

35

Lasota

Joanna

1973

0:52,77

 

 

CG

4

33

zuchiewicz

Anna Julia

1977

0:35.04

 

 

SZ

2

50

Machalica

Katarzyna

1986

0:22,88

 

 

NT

1

48

Machowicz

Dominika

1977

0:52,17

 

 

CG

2

111

Majewska

Magdalena

1975

0:33,01

 

 

KO

1

29

Majewska

Magdalena

1975

0:32.03

 

 

SZ

1

104

Malecka

Karolina

1975

0:32,88

 

 

KO

3

16

Malecka

Karolina

1975

0:43,85

 

 

ZA

8

19

Mazur

Agata

1986

0:36,45

 

 

KL

8

109

Niewiadomy

Bo縠na

1974

0:39,58

 

 

KO

8

31

Nowak-Bieskidzka

Alicja

1976

0:36.66

 

 

SZ

2

18

Pasicka

Katarzyna

1983

0:34,64

 

 

KL

1

21

Pluta

Agnieszka

1988

0:34,13

 

 

KL

3

107

Polak

Patrycja

1987

0:34,49

 

 

KO

3

28

Pruska

Natalia

1986

0:33.05

 

 

SZ

2

26

Sokolnicka-Elzanowska

Anna

1971

0:32.58

 

 

SZ

10

53

Solus

Anna

1986

0:24,68

 

 

NT

8

52

Solus

Katarzyna

1988

0:23,95

 

 

NT

6

46

Stadnicka

Kornelia

1974

0:57,63

 

 

CG

9

30

St阷niewska

Sylwia

1977

0:36.95

 

 

SZ

5

27

Szczerska

Kinga

1987

0:35.81

 

 

SZ

4

4

Szepczy駍ka

Magdalena

1974

0:44,92

 

 

ZA

7

29

Tarasek

Jagoda

1988

0:36,38

 

 

KL

10

34

Trz箂ki

Dorota

1984

0:37.15

 

 

SZ

9

46

Warmi駍ka

Ma砱orzata

1984

0:24,43

 

 

NT

4

110

W箂

Magdalena

1974

0:35,95

 

 

KO

7

32

W箂

Magdalena

1975

0:36.62

 

 

SZ

3

37

Winiarska

Agata

1985

0:34,78

 

 

KL

5

106

Wysoki駍ka

Jolanta

1987

0:36,97

 

 

KO

6

9

Zaga砤

Magdalena

1974

0:46,04

 

 

ZA

9

17

砪ik

Maryla

1974

0:37,64

 

 

KL

 

Footer