Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2006/2007
Kobiety 1961 i starsze
SLALOM GINANT - ELIMINACJE MISTRZOSTW POLSKI PZN
NOWY TARG DGA POLANA - 11.03.2007
Kobiety 1961 i starsze
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Podg髍na Zuzanna Krak體
0:26,07
1
1952
2
Dzi骲 El縝ieta Rabka
0:26,90
2
1948
M昕czy焠i 1951 i starsi
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Kunkiewicz Adolf
0:23,83
31
1945
2
Gudzelak J髗ef
0:24,15
34
1948
3
Tonn Marek sd
0:24,29
15
1949
4
Sobo駍ki Marian Gliwice
0:24,33
26
1944
5
Stach體 Stanis砤w
0:24,41
29
1949
6
Mika Edward Meszna
0:24,69
18
1951
7
Klimczak Przemys砤w
0:24,84
35
1947
8
K砤put Franciszek
0:24,98
33
1943
9
W骿ciak Zbigniew Rabka-Zdr骿
0:25,32
20
1946
10
Kociak Tadeusz Krynica-Zdroj
0:25,39
23
1947
11
Ca砶a Krzysztof BIA DUNAJEC
0:25,46
21
1946
12
G箂ienica Mracielnik Tomasz
0:25,61
37
1951
13
W骿ciak Stanis砤w
0:25,70
36
1951
14
Zi阞a Krzysztof SITN-PZN Krakow
0:26,02
16
1951
15
G硂dkiewicz Andrzej
0:26,22
32
1950
16
Jak骲czak Krzysztof Krak體
0:27,51
25
1942
17
Lechowicz Waldemar
0:27,71
30
1941
18
Koprowski Boles砤w
0:28,67
28
1933
M昕czy焠i 1952 - 1961 
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Wykrota Les砤w
0:22,04
61
1955
2
S硂wik Piotr
0:22,54
62
1961
2
Gajo - Gajewski Wojciech
0:22,54
73
1957
4
Blauth Marcin WKN Warszawa
0:22,71
63
1959
5
Grunt Cezary Cz阺tochowa
0:23,09
50
1956
6
Smetana Marek Krynica-Zdroj
0:23,11
54
1954
7
Kr髄 Wies砤w NOWY SZ
0:23,97
60
1961
8
Malicki Jacek sd
0:24,03
53
1956
9
Ma硑sa Wies砤w Radzisz體
0:24,26
57
1958
10
Milewski Andrzej DeSki Warszawa
0:24,55
56
1957
11
Pyzowski Andrzej
0:25,08
71
1955
12
Michalcewicz Robert Przemy渓
0:25,20
64
1957
13
Smoszna Jerzy
0:25,27
69
1956
14
Probulski Zbigniew Gorlice
0:25,59
59
1953
15
Spieczy駍ki Robert
0:25,61
66
1957
16
So硉ysik Krzysztof
0:26,24
65
1957
Olszewski Krzysztof Szczawnica
DQ
55
1960
Kukucz Jerzy KSS krak體
DQ
58
1952
Bobko Zygmunt
DQ
67
1956
Nowacki Pawe
DQ
68
1955
B筴owicz Janusz
W
70
1955
Bulanda Andrzej
DQ
72
1955
Kobiety 1962 - 1971 
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Blauth Monika WKN Warszawa
0:25,34
92
1966
2
Mi渘iakiewicz Bo縠na Yeti Krak體
0:25,86
90
1967
3
Rakszawski Beata Bystra
0:27,86
91
1969
4
Boryczko Ma砱orzata
0:29,14
94
1964
5
G髍ecka Anna
0:29,26
93
1965
M昕czy焠i 1962 - 1971 
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Zaj筩 Piotr Szczyrk
0:22,89
124
1963
1
Mi渘iakiewicz Tomasz Yeti Krakow
0:22,89
132
1967
3
Palichleb Krzysztof Krak體
0:23,17
126
1964
4
Kr髄 Pawe
0:23,37
141
1968
5
Rakszawski Jacek Bystra
0:23,43
120
1963
6
Makuch Tadeusz
0:23,44
140
1965
7
Smajdor Jaros砤w
0:23,53
136
1971
8
Twarog Dariusz Krak體
0:23,62
122
1967
9
Sajewicz kasz
0:23,78
137
1964
10
Cygan Piotr
0:24,06
138
1969
11
Szyma駍ki Marek
0:24,31
139
1962
12
Krzymie Tomasz Warszawa
0:24,34
127
1963
13
Nowacki Jacek sd
0:24,37
121
1962
14
W箂 Jaros砤w Krak體
0:24,96
130
1967
15
Nowakowski Marek Skierdy
0:25,29
131
1965
16
Tobiasz Miros砤w
0:25,57
144
1969
17
Ciborowski Sebastian KS SPEED PISZ
0:27,10
135
1970
18
Gawor Pawe
0:35,21
143
1971
痚rkowski Adam WARSZAWA
DQ
125
1971
Kobiety 1972 - 1989 
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Pluta Agnieszka Szczawnica
0:23,82
180
1988
2
Gajewska Katarzyna AZS UJ Krak體
0:24,47
186
1984
3
Pluta Olga Szczawnica
0:24,50
185
1989
4
宭imak Kasia Zakopane
0:24,83
187
1980
5
Bulanda Aleksandra
0:25,14
192
1985
6
痑rnecka Agnieszka
0:25,33
191
1978
7
Hyjek Weronika Krak體
0:25,64
189
1988
8
Warmi駍ka Ma砱orzata KRAK骔
0:25,75
183
1984
9
Grzyb Katarzyna KS SPEED JAS
0:26,04
190
1976
10
Ciborowska Aneta KS SPEED PISZ
0:33,13
188
1977
11
Ciborowska Gabriela KS SPEED JAS
0:33,63
182
1977
M昕czy焠i 1972 - 1989
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Ptak Bart硂miej Zakopane
0:22,38
231
1973
2
Kucharski Dawid Activ-Sport/Zakopane
0:22,59
233
1972
3
G箂ienica J髗kowy Bartek
0:22,71
263
1980
4
Komorowski Maciej
0:22,79
256
1977
5
K砤put Piotr Nowy Targ
0:22,90
237
1974
6
Orczyk Adam
0:22,95
245
1988
7
Rensz Wojciech
0:23,09
248
1984
8
Wo焠y Rafa
0:23,16
246
1980
9
G髍ka Pawe
0:23,32
262
1977
10
Sierpi駍ki Ludwik
0:23,33
258
1983
11
Buksa kasz
0:23,41
259
1989
12
Rogatko Jan Krak體
0:23,42
230
1979
13
Bartman Maciej Zakopane
0:23,46
220
1981
14
Wrona Darek
0:23,47
252
1986
15
Zwijacz Dawid
0:23,53
260
1987
16
Ciborowski Damian KS SPEED JAS
0:23,57
238
1973
17
Schleifer Zbyszek
0:23,66
253
1972
18
Jasi駍ki Aleksander
0:24,13
254
1983
19
Kaliski Tomasz Krak體
0:24,23
232
1972
20
Kwiatkowski Mateusz
0:24,25
249
1986
21
Szyma駍ki Piotr
0:24,34
251
1988
22
Gaik Krzysztof Krak體
0:24,35
226
1989
23
Bakulin Wojciech
0:24,54
250
1980
24
Orkisz Kasper
0:24,62
257
1983
25
Sosin Tomasz Krak體
0:24,89
225
1975
26
Maciejczyk Micha KS SPEED PISZ
0:27,05
241
1983
27
Lata砤 Piotr
0:27,93
255
1986
28
P砤chno Piotr Krak體
0:28,24
239
1974
29
Maciejczyk Maciej
0:43,43
261
1987
Kubik Jarek Nowy Targ
DQ
243
1975
Rakszawski kasz Bystra
DQ
234
1985
Cierniak Tomasz
DQ
247
1976
Kobiety 1990 - 1993
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
W骿ciak Anna
0:23,87
282
1992
2
Warmi駍ka Magdalena KRAK覹
0:26,47
280
1990
3
Szarowicz Anna
0:29,33
281
1991
M昕czy焠i 1990 - 1993 
Miejsce Nazwisko i Imie
Miasto / klub
Wynik
Nr start
Rok Ur
1
Mi渒owiec Karol MKKS Babia G髍a Sucha Bes
0:23,38
315
1990
2
G髍ecki Piotr
0:23,52
318
1992
3
Tomczak Mateusz
0:23,61
322
1990
3
K筪zio砶a Tomasz
0:23,61
323
1991
5
Kla kasz Lider/ Krak體
0:24,34
314
1990
6
Gaik Maciej Krak體
0:24,50
316
1990
7
Kwiatkowski Arek Lider Krak體
0:24,65
313
1990
8
Buksa Jakub
0:24,78
324
1993
9
Brzewski Tomasz Lider Krak體
0:24,86
312
1990
10
G髍ecki Maciej
0:25,75
319
1993
11
Pikorski Dawid
0:26,37
320
1990
12
Pa砶owski Kuba Krak體
0:28,51
317
1993
13
Pikorski Dominik
0:29,31
321
1993
14
Maciejczyk Mateusz
0:41,82
327
1993
15
Ciborowski Bastian
0:42,84
326
1993
Buksa Przemys砤w
W
325
1990

Footer