Global Navigation

Main Navigation

Content


 
ARCHIWUM - Sezon 2006/2007
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2007
 
Mistrzostwa Polski Amator體 PZN 2007
Eliminacje MPA PZN
Szczyrk, 11.02.2007r.
SZ
Wis砤 - Sto縠k, 25.02.2007r.
WS
Czarna G髍a, 26.02.2007r.
CG
Nowy Targ, 11.03.2007r.
NT
Kluszkowce, 23.03.2007r.
KL

ZAKWALIFIKOWANE KOBIETY


 

GR I
46 lat i wi阠ej (roczniki 1961 i wcze渘iejsze)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
2
2
Dzi骲 El縝ieta
1948
26,90
NT
1
3
Filipowicz Marta
1959
32.97
SZ
3
7
Grze渒體 El縝ieta
1961
54,87
CG
6
5
Pluta Iwona
1960
32,05
WS
1
1
Podg髍na Zuzanna
1952
26,07
NT
3
4
Sarapata Ariana
1959
23,44
WS
2
27
Wr骲lewska Katarzyna
1959
54,27
CG
GR II
36 - 45 lat (roczniki 1971 1962)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
1
7
Blauth Monika
1966
32.86
SZ
1
92
Blauth Monika
1966
36,00
NT
1
16
Bodak Joanna
1966
47,05
CG
4
94
Boryczko Ma砱orzata
1964
36,00
NT
5
93
G髍ecka Anna
1965
24,00
NT
1
2
Leonowicz Aga
1963
20,76
WS
1
31
Liwska Joanna
1969
38,31
CG
2
6
Lubowiecka Oksana
1971
34.60
SZ
3
8
Magner Alina
1965
38.18
SZ
5
65
Magner Alina
1965
29,56
WS
2
1
Mi渘iakiewicz Bo縠na
1967
21,82
WS
2
90
Mi渘iakiewicz Bo縠na
1967
24,00
NT
4
3
Piasecka Agnieszka
1966
23,88
WS
3
91
Rakszawski Beata
1969
24,00
NT
GR III
18 - 35 lat (roczniki 1989 1972)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
5
192
Bulanda Aleksandra
1985
25,14
NT
10
188
Ciborowska Aneta
1977
33,13
NT
7
17
Cichy Sarah
1988
22,25
WS
9
19
Cio砮k Joanna
1989
40.76
SZ
2
186
Gajewska Katarzyna
1984
24,47
NT
2
25
G硊chowska Barbara
1984
21,69
WS
9
190
Grzyb Katarzyna
1976
26,04
NT
7
189
Hyjek Weronika
1988
25,64
NT
4
17
Jarosik Magdalena
1982
34.52
SZ
3
54
Jurkowska Ma砱orzata
1978
49,86
CG
9
28
Klepacka Anna
1977
23,36
WS
3
22
Klepacka Ma砱orzata
1980
33.36
SZ
1
26
K丑sko Edyta
1986
21,10
WS
8
27
Kosacka Katarzyna
1989
22,92
WS
2
53
Lasota Joanna
1972
46,32
CG
1
9
Majewska Magdalena
1975
31.45
SZ
1
180
Pluta Agnieszka
1988
23,82
NT
3
185
Pluta Olga
1989
24,50
NT
2
16
Polak Patrycja
1989
33.23
SZ
1
18
Poni駍ka Joanna
1985
42,07
CG
3
18
Powolny Barbara
1984
21,81
WS
4
22
Prusak Anna
1978
50,42
CG
10
20
St阷niewska Sylwia
1977
24,71
WS
5
14
Szczerska Kinga
1987
34.74
SZ
4
187
宭imak Kasia
1980
24,83
NT
4
23
宭imak Katarzyna
1980
22,02
WS
6
24
Tarasek Jagoda
1989
22,21
WS
7
12
Trzop Anna
1986
36.26
SZ
8
183
Warmi駍ka Ma砱orzata
1984
25,75
NT
5
16
Waszut Karolina
1985
22,11
WS
6
18
W箂 Magdalena
1974
36.22
SZ
8
20
Z硂tkiewicz Ewa
1984
39.55
SZ
6
191
痑rnecka Agnieszka
1978
25,33
NT

ZAKWALIFIKOWANI M石CZY疦I


 

GR I
56 lat i wi阠ej (roczniki 1951 i wcze渘iejsze)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
4
44
Binda Zygmunt
1947
22,70
WS
6
41
B砤szczak W硂dzimierz
1947
23,80
WS
10
28
Chojnacki Andrzej
1949
37.52
SZ
1
38
G硊chowski Piotr
1950
21,91
WS
7
35
G髍ny Edmund
1951
33.40
SZ
3
39
G髍ny Edmund
1951
22,44
WS
2
34
Gudzelak J髗ef
1948
24,15
NT
1
29
Kalisz Krystian
1951
39,64
CG
7
35
Klimczak Przemys砤w
1947
24,84
NT
8
33
K砤put Franciszek
1943
24,98
NT
10
23
Kociak Tadeusz
1947
25,39
NT
9
37
Kubica Stanis砤w
1933
36.47
SZ
1
31
Kunkiewicz Adolf
1945
23,83
NT
4
105
Listwan Jan
1940
32.68
SZ
3
31
Marek Stefan
1940
32.65
SZ
2
40
Mika Edward
1951
22,21
WS
6
18
Mika Edward
1951
24,69
NT
6
32
Nowak Krzysztof
1950
33.10
SZ
1
25
Nowak Tadeusz
1949
31.81
SZ
2
36
Rafa Roman
1950
32.03
SZ
4
26
Sobo駍ki Marian
1944
24,33
NT
5
27
Sokalski Zbigniew
1949
32.76
SZ
5
29
Stach體 Stanis砤w
1949
24,41
NT
8
38
Stanieczko Marian
1947
34.50
SZ
5
45
Tomm Marek
1949
23,51
WS
3
15
Tonn Marek
1949
24,29
NT
9
20
W骿ciak Zbigniew
1946
25,32
NT
GR II
46 - 55 lat (roczniki 1961 - 1952)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
4
17
Afeltowicz Bernard
1960
37,69
CG
8
20
Badura Jacek
1956
39,18
CG
4
21
Baraba Stanis砤w
1959
37,69
CG
9
52
B筴 Tadeusz
1955
33.54
SZ
3
62
Blauth Marcin
1959
32.02
SZ
4
63
Blauth Marcin
1959
22,71
NT
10
73
Bujak Zbigniew
1955
23,60
WS
6
79
Cie渓ar Adam
1957
22,34
WS
8
71
Cio砮k Roman
1959
23,48
WS
2
73
Gajo - Gajewski Wojciech
1957
22,54
NT
7
34
Gara Krzysztof
1956
38,95
CG
4
68
Gilowski Andrzej
1955
21,80
WS
2
25
Gmerek Jacek
1952
37,25
CG
3
72
Grunt Cezary
1956
21,53
WS
5
50
Grunt Cezary
1956
23,09
NT
9
66
Kalisz Krzysztof
1952
23,59
WS
10
55
Kowalski Bart硂miej
1960
33.66
SZ
7
60
Kr髄 Wies砤w
1961
23,97
NT
2
48
Kryj Mariusz
1961
31.75
SZ
2
74
Kryj Mariusz
1961
21,17
WS
7
59
Lamers Piotr
1956
33.17
SZ
4
110
Listowski Andrzej
1961
32.06
SZ
9
8
Maj Marcin
1961
39,50
CG
6
44
Malicki Jacek
1956
32.87
SZ
7
80
Malicki Jacek
1956
23,29
WS
8
53
Malicki Jacek
1956
24,03
NT
5
81
Ma硑sa Stanis砤w
1958
21,89
WS
8
39
Ma硑sa Wies砤w
1958
33.31
SZ
9
57
Ma硑sa Wies砤w
1958
24,26
NT
10
56
Milewski Andrzej
1957
24,55
NT
10
50
Morajda Lucjan
1956
40,10
CG
3
46
Skowro駍ki Tadeusz
1960
37,51
CG
1
62
S硂wik Piotr
1961
20,53
WS
2
62
S硂wik Piotr
1961
22,54
NT
6
54
Smetana Marek
1954
23,11
NT
5
53
Stojanowski Wojciech
1953
32.09
SZ
6
28
W骿cik Jerzy
1957
38,49
CG
1
61
Wykrota Les砤w
1955
22,04
NT
1
43
Zahorski Cezary
1961
31.63
SZ
1
4
Zahorski Cezary
1961
37,01
CG
GR III
36 - 45 lat (roczniki 1971 1962)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
10
138
Cygan Piotr
1969
24,06
NT
1
45
Elzanowski Tomasz
1970
36,99
CG
8
9
Golonka Pawe
1964
41,82
CG
2
69
Klimczak Leszek
1963
30.99
SZ
4
141
Kr髄 Pawe
1968
23,37
NT
7
74
Kubala Rafa
1970
32.83
SZ
10
77
Kurach W硂dzmierz Piotr
1965
34.66
SZ
10
1
Lech Bogus砤w
1970
48,03
CG
7
30
Liwski Marek
1966
41,04
CG
3
71
Lubowiecki Tomasz
1969
31.53
SZ
5
49
Makowski Krzysztof
1966
40,85
CG
6
140
Makuch Tadeusz
1965
23,44
NT
6
36
Milka Piotr
1963
40,99
CG
1
115
Misniakiewicz Jacek
1967
19,66
WS
1
132
Mi渘iakiewicz Tomasz
1967
22,89
NT
9
75
Nowacki Jacek
1962
33.63
SZ
8
104
Nowacki Jacek
1962
21,60
WS
9
105
Nowakowski Marek
1965
21,88
WS
8
78
Padlewski Witold
1965
33.03
SZ
10
118
Padlewski Witold
1965
22,55
WS
5
76
Palichleb Krzysztof
1964
32.21
SZ
3
126
Palichleb Krzysztof
1964
23,17
NT
7
99
P硂馽zak Jaros砤w
1970
20,63
WS
2
42
P硂馽zak Jaros砤w
1970
37,78
CG
4
37
Pruszowski Jaros砤w
1969
38,90
CG
6
110
Rakszawski Jacek
1963
20,61
WS
5
120
Rakszawski Jacek
1963
23,43
NT
6
72
Rewerelli Tomasz
1962
32.37
SZ
9
137
Sajewicz kasz
1964
23,78
NT
3
2
Siero Roman
1965
38,49
CG
7
136
Smajdor Jaros砤w
1971
23,53
NT
4
67
Sta馽o Jan
1967
31.87
SZ
5
101
Staszkiewicz Adam
1970
20,32
WS
4
107
Stefanik Przemys砤w
1971
20,27
WS
9
13
Sypara J阣rzej
1967
41,93
CG
2
113
Tarasek Maciej
1966
19,97
WS
8
122
Twarog Dariusz
1967
23,62
NT
1
65
Ws蟪 Krzysztof
1962
30.30
SZ
3
111
Zaj筩 Piotr
1963
20,20
WS
1
124
Zaj筩 Piotr
1963
22,89
NT
GR IV
18 - 35 lat (roczniki 1989 1972)
Miejsce
Nr start.
Nazwisko i imi
Rocznik
Czas 1
Uwagi
5
82
Burchard Ziemis砤w
1974
31.55
SZ
8
11
Burchard Ziemis砤w
1974
40,15
CG
1
40
Chachulski Jakub
1973
36,33
CG
2
44
Elzanowski Marek
1975
37,24
CG
3
263
G箂ienica J髗kowy Bartek
1980
22,71
NT
4
160
Gembala Grzegorz
1985
20,25
WS
10
134
G硊chowski Adam
1989
20,82
WS
10
24
GmerekPiotr
1989
42,31
CG
9
262
G髍ka Pawe
1977
23,32
NT
7
39
Jakubiec Piotr
1974
39,74
CG
3
155
Jonkisz Jakub
1976
19,94
WS
5
51
Jurkowski Tomasz
1978
38,02
CG
8
151
Kiecko Pawe
1988
20,58
WS
6
149
Kiecko Piotr
1983
20,41
WS
3
79
Klimczak Wojciech
1989
30.80
SZ
5
237
K砤put Piotr
1974
22,90
NT
4
256
Komorowski Maciej
1977
22,79
NT
7
97
Ko渘iewski kasz
1984
31.93
SZ
2
152
Kowaluk Grzegorz
1974
19,85
WS
2
108
Kubala馽a Wojciech
1980
30.27
SZ
2
233
Kucharski Dawid
1972
22,59
NT
6
52
Kwiek Karol
1987
38,99
CG
1
138
Leonowicz Kacper
1985
19,72
WS
8
92
Lewandowski Dominik
1984
32.00
SZ
9
43
Lewawndowski Piotr
1974
40,84
CG
4
47
Maciejewski Mariusz
1974
37,62
CG
9
131
Michalec Jaros砤w
1973
20,62
WS
6
245
Orczyk Adam
1988
22,95
NT
1
231
Ptak Bart硂miej
1973
22,38
NT
7
148
Rakszawski kasz
1985
20,56
WS
7
248
Rensz Wojciech
1984
23,09
NT
10
258
Sierpi駍ki Ludwik
1983
23,33
NT
6
107
Skoczy駍ki Szymon
1979
31.68
SZ
5
163
Skoczy駍ki Szymon
1979
20,30
WS
1
86
Stanis砤wski Maciej
1979
30.14
SZ
8
246
Wo焠y Rafa
1980
23,16
NT
9
83
W骿cik Marcin
1982
32.09
SZ
3
38
Zaczyk Wojciech
1977
37,58
CG
4
91
Zag髍ski Piotr
1983
31.28
SZ
10
90
Zahorski Piotr
1988
32.27
SZ

Footer